BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 4 miesiąc temu #271232 przez Monix
A co tu tak puściutko? Coś marcóweczki ucichły z nowym rokiem ;) Toć to szok :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271301 przez sylka
ERROR siej spustoszenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271305 przez sylwira1721
to przez ten error Monix :dry:
musi to wyskakiwac ?? wrr :dry:

a przy okazji jak juz jestem to pochwale sie wam :lol: wczoraj ogladam telewizje Tobiasz se podraczkował do telewiora i zaczal mi naciskac na guziki od telewizora a kanaly sie zmienialy :lol: mial niezly ubaw :P zawsze wstawal kolo telewizora ale nigdy nic z nim nie kombinował :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271340 przez sylka
U nas TV ma na dole panel dotykowy co wyłącze TV na stan czuwania to Kuba podchodzi i wie gdzie dotknąc by włączyć i tak w kóółko :P Dziś biegał ode mnie do taty i to przytulił mnie i pedem do taty od taty do mnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271356 przez nikita
faktycznie ale tu pusto czyżby nie było tematu do rozmowy :unsure: :unsure: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #271414 przez olka
no no, coś nie ma rozmów na forum, co się dzieje? ;)
my już nie śpimy, Jasiek buszuje w kojcu chociaż już popiskuje, że jest niezadowolony... najbardziej oczywiście lubi pełzać po domu i łobuzować :blink: potem wrzucę Wam filmiki jak to wczoraj próbował odkurzać :blink: :lol:
:laugh: :kiss: miłego dnia, dziewuszki!!!

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271427 przez megi23
hej laski maruda spi bosz niech mu te zeby wyjda on tylo u mnei na rekach i placze mamama no wyjatek maz jak przyjdzie z pracy na obiad ale to zaledwie 15 min zanim go zje i potem znowu idzie do 20 lub u szwagierki meza a tak ja rece mi odpadaja... o 5 wzielam go do lozka ale przed 7 zaczal juz rajcowac dalam do lozeczka plakal przyszla tesciowa i mowi czemu placze mowie ma spac ta go dala do mnie to macal czy ja oczy zamkniete i wyje na sucho .. bo ani jednej lzy nie bylo ehh teraz sam prosil zeby go utulic i spi a ja mam moment dla siebie.. od 2 dni juz po 20 padam... :S
zaraz wam pokaze fotke jak moje dziecko pompki z rana robilo hehe
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271429 przez olka
megi, dużo wytrwałości dla Ciebie i Tymcia :kiss: :kiss: niech mu te ząbki jak najszybciej wyjdą...
a z Tymcia prawdziwy sportowiec na zdjęciu :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271432 przez olka
a ja chyba muszę choinkę zwinąć, bo jeszcze trochę i Jasiek ją przewróci tak kombinuje... :dry: i w ogóle to uwielbia bawić się drzwiami,szafkami w kuchni, szufladami i firankami :blink:

ooo! Ifkę widać :lol: pisz co tam u Ciebie???

chyba zaraz Jaśka położę, bo zaczyna mi grandzić za bardzo... :huh: :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271437 przez megi23
sportowiec po mamusi ta moj tez cuda wyprawia najlepiej uwielbia zaslony, komputer, tatusia, wszelakie kable i zasilacze on wtedy jak mucha tse tse siedzi i nogami ociera wczoraj dorwal zasilacz maz schowal pod spanie mysle co on tak cicho siedzi itymi nogami a on dorwal ciagnal juz i sie cieszyl hehehe gorzej bylo jak mu wzielam walnal focha to po tatusiu ma :silly:
hmmm mam pytanie jak sie zalacza jakis filmik???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271448 przez sylka
Olka Kuba tez uwielbia szafki w kuchni, w dużym pokoju, drzwi. Jak mówię otwórz gdy go mam na rękach to łapie za klamkę jak są zamkniętę i otwiera a jak domkniete tylko to sobe popycha. Choinka stoi cała czasem weżmie sobie bombkę do zabawy. O dziwo firanki długiej mi nie ciąga a jak mam spokój z umazanymi drzwiami balkonowymi- juz tam nie chodzi :P

Wczoraj miał 2 drzemki jedną 13-14 drugą 17.30-18.00 i poszedł spać dopiro o 23.00 :S a wstał o 6.00 na cyca i 8.30 całkowita pobudka. Ciekawe o której dziś zaśnie. Zjadł kanapkę i szaleje. Katar jest, ale w nocy się nie budzi :) chyba naprawdę pomaga amol :)

Tymek fajnie wygląda. Współczuje marudzenia może to naprawdę przez ząbki...
Megi musisz miec konto na youtube tam dajesz filmik i później wrzucasz tu link.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271451 przez megi23
no wiem tylko nie pamietalam swojego konta heheh zaraz wstawie raczki malego :) jak zobacyzl ze drzwi sa otwarte z pokoju :lol:



hehe no udalo sie
zmykam na kawe na dol buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271452 przez sylka
nie wiadac musisz z prywatnego zmienić chyba na niepubliczny czy publiczny gdzie w nawiasie pisze zę ogladakją go tylko użytkownicy posiadają cy link.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271464 przez olka
meeegii, wracaj z tej kawy i zrób coś z tym filmikiem!!! ;) :laugh: ja też wrzucam teraz filmik Jasia na youtube, ale nim się prześle, to pokażę Wam fotkę sprzed dwóch dni :)
co prawda Jasiu sam jeszcze nie jeździ tym sprzętem, ale na chwilkę można go posadzić tylko trzeba asekurować :) ale muszę napisać, że jesteśmy mega zadowoleni z samochodzika :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271485 przez sylka
o widzisz Olka a ja wczoraj oglądałam je na allegro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl