BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271612 przez ifka
hej, hej :kiss: :kiss:
Poczytałam Was, ale z nadrobieniem w sensie nadpisaniem na wszystko to chyba dzis średnio sobie poradze, jakas rozkojarzona łaże :angry: :P . Może to dlatego,że moja kolezanka poszła dzis do szpitala na wywoałanie :) .Wiecie co chyba sie tym bardzo przejmuję, bo dzis snił mi się mój 2 poród :ohmy: .Łooooo matko co to było-mówie Wam laseczki,masakra jakas. Brzuch mnie bolał strasznie w nocy,ale to dlatego,że mam @ :angry: a przed porodem jak miałam bóle to włąsnie takie "okresowe" bóle brzuchax100 chyba, więc jak mi się sniło to wszystko czułam :ohmy: :ohmy: .Efekt tego taki,że na końcu snu na zdjęciu byłam JA (troszke starsza :silly: ), Lenka i moja druga córcia Julcia :ohmy: :laugh: .One juz miały dobre 20 kilka latek.I co ciekawe miałam nadal brzuszek i mówiłam,że jeszcze nie czas na Julcię chyba bo jeszcze nie wyszła :unsure: :ohmy: :ohmy: .Zgłupiałam :S :S :blush: :lol: .

U nas też wichura dzisiaj.Wczoraj tez juz wiało, ale jesli wieje w takim stopniu,że ja ogarniam, to wychodze z Luska chociaz na 30 min.tylko jej folie narzucam na wózio,żeby jej nie wiało :) .Rano było słonko a teraz chmury i pewnie zaraz lunie :angry: .

Jeśli chodzi o ostrozność w stosunku do Luski,to u nas muszę na to trochę uważac, bo drzwi wejściowe mamy przedpotopowe i nawet jak się po ciuchu rozmawia w kuchni to na klatce słychać a co za tym idzie ciągnie od nich,ze mi nogi marzną :dry: .Także jak jestesmy z Luśka w pokoju to jak wietrzymy to ona zawsze w łóżeczku sobie posiaduje, a to tez dlatego,że przeciwny pokój zajmuje teść a jemu wieczne duszno i zawsze ma u siebie okno otwarte i powstaje przeciąg :angry: .Ale to tylko w tej kwestii jestem ostrozna, tak raczej nie przesadzam - tak mi sie przynajmniej wydaje :silly: .

Lenka od kilku dni uczy sie wchodzić i wychodzic z łózeczka-wyjełam jej szczebelki i w dzien jak się bawi to jak ma ochotę to wpełza do siebie a póxniej wychodzi.Jakieś postepy juz sa (chociaz muszę pilnować), bo ma tendencje -całe szczeście coraz rzadsze do wychodzenia najpierw głową :ohmy: :P :S :blink: .

hmmm....co nowego jeszcze u nas??Lenka coraz dłuzej sama stoi :woohoo: ,ale z kroczeniem jeszcze sie troszke czai :blink: .

Ostatnio sie martwię, bo mało mi je tego mleczka sniadankowego i jakby schudła :( .Ja tam nie chcę,żeby była nie wiadomo jak grubiutka,ale troche sie niepokoję :( .

Olcia jak tam prawko?? :silly: Oj mama mama to błysnęłas z ta kartą :P :kiss: .

sylvirka co tam w pracy?Jak tam z T? :)

sylka a Twoje zdrówko jak tam?Te wyniki pamietam kiepskie były,ale nie pamiętam czy pisała czy cos działasz w tym kierunku? :kiss: Świetny tekst o ssakach :lol: .

dorotas chyba faktycznie masz dziś kiepski humor,po co te nerwy z rana.Nikt nie miał nic złego na myśli :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271616 przez bombel779
ifka napisał:

Lenka od kilku dni uczy sie wchodzić i wychodzic z łózeczka-wyjełam jej szczebelki i w dzien jak się bawi to jak ma ochotę to wpełza do siebie a póxniej wychodzi.Jakieś postepy juz sa (chociaz muszę pilnować), bo ma tendencje -całe szczeście coraz rzadsze do wychodzenia najpierw głową :ohmy: :P :S :blink: .

No to ładnie!! :)
A ja chyba jeszcze Jaśka nie chwaliłam ale pięknie się nauczył sam schodzić z łóżka :lol: Wałkowaliśmy trochę technikę razem z T i są efekty :) :lol:

Olka to niezłe zakupy zrobiłaś :P :D
Ja muszę dokupić Jasiowi pajace tudzież rampersy,mam już nawet na oku tak więc ..... :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271620 przez sylka
Ifka dzięki :lol: Co do wyników to mam podwyższone wchłanianie żelaza ale pozostał morfologia ok i rodzinna powiedziała że to mi sięrozkłada i narazie będziemy obserwować czy coś złego z tego nie wyjdzie. A bóle głowy to migrena, na którą jak narazie nie mam ratunku (pócz spania i apapu) bo karmię Kubusia i dopiero jak odstawię to mogę coś z lków wziąć. Na szczęście nie mam już codziennych ataków. Musze tylko iść do okulisty ssprawdzić ćisnienie w oczach czy tam coś się nie czai i od tego te bóle.

U nas tez Kuba długo stoi i jak wyciągnę ręce to podejdzie do mnie. Zrobi krok i musi złpać moje ręce. Z łózeczka jeszcze szczebelków nie wyjmowaliśmy, może spróbujemy lub poczekamy aż zacznie dreptac :)

Pajace do spania to i ja musze dokupić bo na styka są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #271628 przez olka
brawa dla Lenki za jej postępy :kiss: :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271629 przez ifka
sylka napisał:

Ifka dzięki :lol: Co do wyników to mam podwyższone wchłanianie żelaza ale pozostał morfologia ok i rodzinna powiedziała że to mi sięrozkłada i narazie będziemy obserwować czy coś złego z tego nie wyjdzie. A bóle głowy to migrena, na którą jak narazie nie mam ratunku (pócz spania i apapu) bo karmię Kubusia i dopiero jak odstawię to mogę coś z lków wziąć. Na szczęście nie mam już codziennych ataków. Musze tylko iść do okulisty ssprawdzić ćisnienie w oczach czy tam coś się nie czai i od tego te bóle.

U nas tez Kuba długo stoi i jak wyciągnę ręce to podejdzie do mnie. Zrobi krok i musi złpać moje ręce. Z łózeczka jeszcze szczebelków nie wyjmowaliśmy, może spróbujemy lub poczekamy aż zacznie dreptac :)


no własnie wiedziałam,że gdzies cos pisałaś,tylko nie mogłam ogarnać co i gdzie :dry: :P .
Miejmy nadzieje,ze nic złego z tego nie wyniknie i ,ze to przejściowe :) :kiss: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271634 przez bombel779
Jasiek właśnie przemierzył cały pokój z pchaczem!! :lol: :lol: heheheh Pierwszy raz go użył SAM do chodzenia!! :D Bo tak to tylko się nim bawił :)

A do kamizelki dokupiłam czapkę :P jak przyjdzie i okaże się fajna to domówię jeszcze czerwoną :)
O taka Ta turkusowa :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271637 przez ifka
olka napisał:

ifka napisał:

Olcia jak tam prawko?? :silly: Oj mama mama to błysnęłas z ta kartą :P :kiss: .


a dobrze ifka z prawkiem :) coraz bardziej lubię mojego instruktora, aż mój P. jest zazdrosny i robi mi wyrzuty, że się za bardzo stroję jak mam jazdę :lol: :silly: hihi. I bardzo dobrze, niech zauważy, że ma kobietę w domu a nie matkę swoich dzieci :)

brawa dla Lenki za jej postępy :kiss: :laugh:


hahah co racja to racja,ja tez tak uwazam ;) .Nie zawsze tylko dresy :silly: .A jak sie człowiek ładnie ubierze i doprowadzi do ładu to samemu się lepiej czuje :) :silly: .Przynajmniej ja tak mam :lol: .

dziekujemy :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271639 przez ifka
bombel779 napisał:

Jasiek właśnie przemierzył cały pokój z pchaczem!! :lol: :lol: heheheh Pierwszy raz go użył SAM do chodzenia!! :D Bo tak to tylko się nim bawił :)


hehe super!! :kiss:
Lena do pchania uzywa pudła z zabawkami :ohmy: :lol:

kamizela bardzo fajna :woohoo:czapa też, taka na czasie :woohoo:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271641 przez bombel779
ifka napisał:

hehe super!! :kiss:
Lena do pchania uzywa pudła z zabawkami :ohmy: :lol:

Jasiek też popycha pudło :P ale z nim ma łatwiej bo nie może się rozpędzić :P a z pchaczem może się rozpędzić :silly: :lol: hyhy


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271644 przez sylka
fajny bezrekawnik :) i czapka.

Kuba tez używa pudła z zabawkami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271649 przez olka
bombel, czapa super :cheer: :) i gratulujemy postępów :kiss: :laugh:
bombel, czy już kupiłaś prezent teściowej? :unsure: :lol: :silly: :silly: :silly: :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271656 przez ifka
olka napisał:

bombel, czy już kupiłaś prezent teściowej? :unsure: :lol: :silly: :silly: :silly: :silly:


łoooooo matko bombel :ohmy: oszalałaś :unsure: :ohmy: :lol:

i jeszcze troche z dziejszej sesji"

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271660 przez bombel779
olka napisał:

bombel, czy już kupiłaś prezent teściowej? :unsure: :lol: :silly: :silly: :silly: :silly:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271664 przez ifka
bombel779 napisał:

olka napisał:

bombel, czy już kupiłaś prezent teściowej? :unsure: :lol: :silly: :silly: :silly: :silly:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


oooooo pieknie i to jest zdrowe podejście do tematu :lol: :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271689 przez megi23
Ok wrocilam z kawy siedze z malym bo jak mnei 5 min nie ma to wrzask ...
poprawilam film a oto film..



napiszcie czy wchodzi a jaka radoche mial ze drzwi otwarte byly :P
Olcia jasio super moj sie tak slizga jak juz sil nie ma raczkowac hehe ale dziwne mojego odkurzacza sie boi a szwagierka jak odkurza to ciagnie za kabel...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl