BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 5 miesiąc temu #44072 przez Magdzia
Dziękuję Justka za miłe słowa otuchy :) Już mi trochę przeszło. Dzisiaj bardziej trzeźwo myślę i jestem spokojniejsza :)

Przepisał mi Lactulosum syrop, na mnie jeszcze nie działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44094 przez baby_55
Justka znalazłam coś dla Ciebie na innym forum:
Podaje parę informacji dotyczących szkoły rodzenia podlegającej szpitalowi w Policach. Szkoła mieści się w Szczecinie w szpitalu na Unii Lubelskiej. Ogólnie zajęcia są więc w Szczecinie. Na jedne zajęcia jedzie się tylko do Polic, aby zwiedzić oddział położniczy. Najbliższy kurs zaczyna się 04 stycznia i kończy na początku marca. Zajęcia są zazwyczaj we wtorki od 17.00 do 19.00. Prowadzi je położna p. Teresa Wiatrowska - Górecka, pracująca na oddziale w Policach. Jeżeli będzie dużo chętnych, to wtedy dzieli zainteresowanych na wtorki i czwartki. Cena kursu, to 440 zł możliwa do zapłaty w dwóch ratach. Więcej info. dotyczących szkoły na stronie:
Może się przyda skoro planujesz tam rodzić.
Na zaparcia mój lekarz polecił mi duphalac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44112 przez kasiunia89
Hej dziewczyny :p:p
Wczoraj bylam u lekarza!!! :laugh: :laugh: Ze mna i z malenstwem jest wszystko ok :kiss: no...tak jak powinno byc hehe ;) Dowiedzialam sie plec dzidziusia nie moglam wytrzymac na tym lozku i sie zapytalam hehe A wiec bede miala synusia :kiss: :kiss: teraz tylko musze cierpliwie czekac do konca i sie nie wygadac przed moim mezem ale dam rade hehe ;);) super ciesze sie! :silly:
buziaczki kochane! pozdrawiam! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44114 przez kasiunia89
Ahhh mam jeszcze jedno pytanko?! :)
Czy ktoras z was mieszka i bedzie rodzila za granica?? Tak pytam z ciekawosci no bo ja to jestem obecnie w niemczech...!! Z gory dziekuje za odpowiedz ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44117 przez baby_55
Kasiuniu gratuluję synka i cieszę się, że wszystko u Was w porządku
Ja mieszkam i będe rodziła w Krakowie
Przy okazji aktualizuję listę:

miniaturka - 4 kwietnia (chłopiec)
baby_55 - 9 kwietnia (Adrianek)
Gosia_Krupa - 9 kwietnia (dziewczynka)
czekoladka2904 - 11 kwietnia (Michaś)
ninka2601 - 12 kwietnia
Justka - 13 kwietnia (chłopiec)
ulcia85 - 19 kwietnia
acronka - 21 kwietnia (dziewczynka)
mala1234 - 23 kwietnia
Magdzie - 23 kwietnia
kamciap1 - 26 kwietnia
PM - 27 kwietnia (Hania)
kasiunia89 - 27 kwietnia (chłopiec)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44130 przez miniaturka
Bylam dzis na usg z moim ale sie cieszyl :laugh:
Pierwszy raz widzial dzidzie :)

To chlopiec na 100% :blush: :blush: :blush:

Robilismy usg 3d, ale niestety mial odwrocona glowke,ale uszko i raczke widzielismy :kiss:

Maluszek wazy 564g :kiss:

Zdrowy jak ryba :blink:

I chyba bedzie mial imie Robert :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44135 przez baby_55
Miniaturko super :woohoo: bardzo się cieszę, że maluszek zdrowy no i jaki duży :lol: fajnie, ze Tatus zobaczył dzidzię, odkąd mój mąż zobaczył, chyba naprawdę uwierzył, że rośnie w moim brzuchu nasza mała kruszynka :blush: :kiss: wcześniej było to chyba dla niego strasznie abstrakcyjne :huh: teraz strasznie kocha maluszka i rozmawia codziennie z brzuszkiem :silly: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44136 przez miniaturka
No jak moj zobaczyl dzisiaj dzidzie to mowil, ze do pracy nie idzie :laugh: bo chce z nami zostac :P ale niestety musial isc :(

Tez chyba zaczal dopiero wierzyc ze tam maly czlowiek :blush: :kiss:

Juz nie moge sie doczekac az bede mogla go dotknac i przytulic :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44137 przez baby_55
:kiss: :kiss: Ja też z każdym dniem coraz bardziej czekam na to żeby wziąć go w ramiona :blush: :blush: :kiss: :kiss: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44139 przez miniaturka
Widzialam na allego faje lozeczka, ale nie wiem czy lepiej ze sklepu czy z internetu zamowic, w sklepie mozna je dokladniej obejrzec, ale mniejszy wybor :huh:

I nie wiem jakie, kolyski mi sie podobaja, ale dlugo nie beda mogly posluzyc i biale zwykle lozeczka tez mi sie podobaja, ale boje sie ze farba bedzie odpryskiwac czy cos :(

Najlepsze takie z szuflada chyba :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44148 przez baby_55
Cenowo bardziej opłaca sie zamówić łóżeczko przez internet, a na początek możesz sobie pooglądać na żywo, wybrac coś i potem poszukać na internecie gdzie jest najtaniej i tam zamówić.
Ja kupiłam używaną kołyskę bo mamy mało miejsca w sypialni i na początek kołyska bedzie praktyczniejsza, zwłaszcza, że mozna nią przejechac wszędzie bo ma kółka. Potem kupimy łóżeczko takie z szuflada które można zmienić w tapczanik allegro.pl/nowe-lozeczko-120-60-tapczani...ada-i1359756500.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44153 przez kasiunia89
No moja kruszynka ma 328gram :) rosnie sobie heh :p:p Nad imieniemy wlasnie mysle... Chcialabym zeby byl Fabian albo Olivier! Jakos mi sie te imionka podobaja!! :):) Bo dziewczynka jak wspomnialam wczesniej miala byc Victoria :P No ale moze Victoria bedzie za 2-3 latka hehe :):) Bede dzialac w te strone i na jednym nie skoncze hihi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #44159 przez baby_55
My też po Adrianku planujemy drugie, będzie mam nadzieję Nikola :) :blush: Mnie się też podoba Oliwier ale znajomi juz mają Oliwiera więc odpada. Zresztą ostatnio to imię stało się dość modne, przynajmniej w Krakowie, nie chciałabym, żeby potem było kilku Oliwierów w klasie.

Gosiu a co u Ciebie? Mam nadzieję, że przeszły ci te bóle i jest lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #44162 przez Gosia_Krupa
justka,ja raczej zostanę przy Stargardzie,ale zastanawiam się jeszcze czasami czy aby nie rodzić w Szczecinie,ale gdzie by to miało być to nie wiem.

kasiunia,gratuluję synka :) Widzę,że chyba u nas mężczyźni górą ;)

miniaturko,mojemu synkowi kołyska służyła 5,5 m-ca,bo potem się przeprowadziliśmy i przenieśliśmy do łóżeczka,ale jak byliśmy u rodziców to synek spał w kołysce,gdzieś do 6,5 m-ca,bo potem zaczął stawać i wędrować na około łóżeczka. Myślę,że to zależy od Maluszka,jak szybko się rozwija,bo jeżeli chodzi o wymiary to starcza na dłużej niż 6 m-cy.

My mieliśmy taką kołyskę (zdjęcie troszkę nie najlepszej jakości,ale cosik widać):

A łóżeczko mamy takie(firmy stolar):
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44165 przez Gosia_Krupa
A co do bóli to dzień zaczął się ok. Nawet byłam z synkiem na spacerze :D A potem pojawiły się takie delikatne. Wzięłam no-spe i jest spokój,ale jeżeli się jeszcze dzisiaj pojawią lub jutro to zadzwonię do mojego lekarza albo wbiję się do niego na siłę :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl