BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 5 miesiąc temu #45275 przez Gosia_Krupa
kasiunia,u mnie tak samo jak u baby i Magdzi,a jak mam ciemny stanik to widać też na nim. W pierwszej ciąży miałam tak samo i mniej więcej w tym samym czasie się pojawiła-ok 20 tyg.

baby,zazdroszczę Ci,że tak często możesz podglądać swojego synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45297 przez martela89
kasiunia89 napisał:

No ja chudzielec jak heheh ;);) Przed ciaza ja jadlam i jadlam i ciagle taka chuda bylam nie wiem ja chyba nigdy nie przytyje ;/ a chcialabym bardzo chociaz troszke no... :p
No ale moj Piotrek mowi ze pupa mi sie powiekszyla troche i ze jest za co zlapac hahaha :):) Kto wie po czy mi cos zostanie no ale mogloby hihi :):) :kiss: :kiss: :kiss:


Chudzielec to ja byłam i jestem :)

Przed ciążą 41kg i jadłam od rana do wieczora :lol:
W ciąży przytyłam 25 kg :lol:
A teraz 45 kg :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45315 przez kasiunia89
MARTELA89 :) Nono to chudzielec jestes hehe :):) I mowisz ze 25 kg przytylas w ciazy ajc..hehe no ale ja bym chciala tak ok 56kg wazyc juz na stale... kto wie heh :):) Dzieki dziewuszki za odpowiedz :silly: :silly: pozdrawiam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45319 przez martela89
Ja też chciałam żeby mi trochę więcej kg zostało ale cóż :dry:

Mimo,że jem wszystko,nie mam żadnej diety to i tak schudłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45380 przez baby_55
Zazdroszczę Wam dziewczyny, Ja najlepiej się czuję przy wadze 47 kg, ale niestety przed wakacjami, czyli przed ciążą przytyłam i ważyłam 53 kg :( mam nadzieję, że synuś pomoże mi zrzucić zbędne kg :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45382 przez sylka
Po ciąży to i ja bym chciała żeby coś zostało :) przed ciążą ważyłam 48 kg teraz 9 kg więcej ale jakoś nie czuję tych kilogramów, rozłożyły się równomiernie i znajomi mówią że z tyłu to nie widać że w ciąży jestem. Fakt brzusio zmienił się w piłeczkę :) a reszta poszła w piersi i deko w biodra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45411 przez Gosia_Krupa
No,a u mnie na odwrót. Chciałabym,żeby po ciąży nie zostało nic,a jeszcze wspanialej byłoby gdyby ta ciąża i poród trochę mi zabrały. Fajnie by było znów ważyć 55kg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #45421 przez miniaturka
Baby super brzusio :blush: Wiekszy niz moj :lol:

Moj obwod brzuszka to 83 cm zaledwie B) W biuscie tyle samo, a w biobrach 79 :)

Waze teraz 49 kg i mam 159 wzrostu :blink: Ja przed ciaza 44 kg wazylam, taki drobny czlowiek jestem :silly:

Tez bym chciala zeby cos zostalo wiecej kilogramkow bo mnie silniejszy wiater zdmuchnie :P

A tak wogole to termin powinnam miec na 3.04.2011, bo bylam u innych lekarzy jeszcze niz moj i powiedziano, i ze suwaczka na tej stronie tez tak wynika :dry: Moja gin jest zakrecona :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45458 przez mely10
kasiunia89 a z kad jestes z niemiec?ja tez mieszkam w niemczech,karlsruhe dokladnie :) jestem z marcowek ale termin mam na 28 takze moge i w kwietniowkach wyladowac :lol: :lol:
pozdrawiam rzyszle mamusie :)
sylka a ty co tu robisz :unsure: szybko do domu :lol: :lol: :lol: :ohmy: hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45532 przez kasiunia89
Hey ;) MELY10 :)
Ja mieszkam w Haren(Ems) takze mamy do siebie jakies 530km bo sprawdzilam... oj sporo,wiec na kawce sie chyba nie spotkamy heh ;) No no kto wie moze w kwietniu sie cod narodzi hihi ;) Opowiadaj jak u ciebie przebiega ciaza?! I jak dlugo mieszkasz w niemczech??chcesz tutaj rodzic i wogole?? Pozdrawiam cieplutko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45607 przez baby_55
Miniaturko Ty to faktycznie taka "miniaturka" jesteś ;)
wpadłam na chwilkę, żeby pokazac Wam fajny filmik, być moze juz gdzieś widziałyście :)
!
Ciekawe kiedy mój mały będzie sie tak kręcił?
Ja dzisiaj babram się z uszkami z farszem grzybowym na wigilię, bo w tym roku bedzie wigilia u mnie, wiec trochę przygotowan przede mną :ohmy:
Sylka u mnie to samo duża piłka z przodu, dwie piłeczki powyżej :silly: i pupa i biodra większe niż wcześniej B) tylko ja bym chciała zeby zostały jedynie piersi, reszta może zniknąć... przynajmniej do czasu noszenia rodzeństwa dla Adrianka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45620 przez Magdzia
Filmik jest super :) Dziwiłam się, że taki mały człowieczek a już taki żywotny i tak się rozpycha :) Ciekawe kiedy zaczniemy wstawiać filmiki z naszymi ruchliwymi dzidziulami :) Mojemu to jeszcze do tego daleko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45622 przez sylka
Baby super filmik :D mi brzusio czasem podskakuje ale nie aż tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45624 przez martela89
Ja też mam taki filmik nagrywany w 33 tygodniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45636 przez Emme
Ja próbowałam nakręci taki filmik, ale jak tylko brałam kamerę do ręki to nie było co kręcic. Czasem siedziałam pół dnia i nic, a jak tylko wyłączałam kamerę znów się zaczynało. Taka mała złośnica :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl