BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30604 przez PM
Cześć :) Witam Was bardzo serdecznie i dołączam się do wątku kwietniowego :) Jeszcze mi się udało bo według wyliczeń termin będę miała na sam koniec kwietnia.

To jest moja druga ciąża, pierwsza niestety zakończyłam na 6 tygodniu i nie powiem żebym się nie bała.
Dzisiaj nawet przez chwile zastanowiłam się czy by melisy nie zacząć pić bo popadnę w paranoje. Nie zazdroszczę oczekiwania na usg, bo ja już widziałam moje 4 milimetry z pulsującym maleńkim punkcikiem i jest to fantastyczne uczucie :)

Buziaczku przesyłam i mam nadzieje że ktoś jeszcze zagląda na kwietniowy wątek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30607 przez sloneczko
graulacje Pm

ja zostalam wkoncu kwietnowa mamusia 2010, sledze wasze watki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30617 przez kasiunia89
:) Hey dziewczyny!! Dzisiaj bylam znowu u lekarza sprawdzic czy jest wszystko ok z moim babelkiem, lekarz powiedzial ze jest jak najbardziej wporzatku :)
I normalnie widzialam jak bije malutkie serduszko, dla mnie szok super uczucie!! Ma 6mm
buziaki :*:* POZDRAWIAM... SZCZESLIWA MAX :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30619 przez sloneczko
no to super, ciesze sie razem z Toba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30621 przez kasiunia89
Dziekuje bardzo :):)
Wiem ze za wczesnie ale juz mysle nad imieniem dla maluszka heh :):) Jakie sa fajniutkie imionka polskie dla dziewczynki i chlopczyka?? Mam jeszcze jedno pytanko kiedy zaczac kupowac drobiazgi jakies dla malucha np.ubranka i zaczac szykowac pokoik??? :/:/ buziaczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30629 przez ninka26011
Czesc Dziewczyny :)

Nie wiem co sie stalo,ale nie moge sie od jakiegos tygodnia jak nie lepiej zalogowac na moje konto!!!!!!!!! Szlag mnie trafia. Napisalam do admina i dupa! Cisza...

U mnie wszystko ok. Nudnosci wciaz sa,ale juz duuuuuuzo lepiej. Mam pierwsze usg za cale 6 dni! Nie moge sie doczekac!!!

Gratulacje dla wszystkich nowych Mamusiek :)

Co do szykowania rzeczy dla dziecka,to ja czekalam do 6 miesiaca. Tzn wczesniej kupilam jakies tam ubranka,ale to raczej tylko tak,zeby bylo. Strasznie sie balam,ze cos zlego sie stanie.
Teraz w tej ciazy zaczne kupowac jak sie dowiem czy mam chlopczyka czy dziewczynke :) Czyli okolo 20 tygodnia :) Mam wszystkie rzeczy po Córeczce :) Wiec jesli mam dziewczynke,to nic nie bede kupowac.

Jak sie czujecie? Widac u Was brzuszki?
Ja od kilku dni czuje Dzidziusia :) Z Ela poczulam pierwszy raz w 16 tydodniu, ale z drugim zawsze szybciej :)
Brzuszek juz mi widac- juz nie ukryje ze jestem w ciazy. Piersi mam oooooogromne ku uciesze mojego ukochanego a ku zmorze biustonoszowej :D

Moja Ela juz wyzdrowiala. Nie wiem co to bylo z ta goraczka... Minelo po kilku dniach...

Pozdrawiam Was mocno :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30634 przez ninka2601
HURA! MAM MOJE KONTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30689 przez czekoladka2904
Gratuluje Pm! :)

Ja też już widziałam moje Maleństwo :) to niesamowite przeżycie :) :)
czekamy teraz na usg ninki :) a to juz nie długo... :)
I super, że już tak szybciutko czujesz swoją Kruszynkę :) ja się nie mogę doczekać:) choć ten czas i tak prędko ucieka :)

Co do ubranek i pokoiku to pewnie zacznę coś szykować po Nowym Roku, czyli tak ok. 6-7 miesiąca, myślę, ze wcześniej to nie jest onieczne, chyba, ze... :D coś mi się bardzo spodoba i nie będę umiała sobie tego odmówić :D :D
U mnie brzuszka nie widać, ale kilka par spodni poszło w odstaw, bo się nie zapnę :laugh:
piersi pobolewają i faktycznie większe się zrobiły - trzeba będzie wybrać się po nowy staniczek :laugh: nudności praktycznie minęły w ciągu dnia tylko, niekiedy z samego rana się zdarzają..
Ale jestem szczęśliwa! :D I cieszę się, że u Was wszystko jest w porządku :)
trzymajcie się cieplutko Mamusie :kiss: :kiss: pozdrawiam :kiss: :) :)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30784 przez kasiunia89
;) Dzieki laseczki za szybka odpowiedz :) tez tak mysle o tym pokoiku i ciuszkach :) :P
Mi jeszcze tez nie widac brzuszka...a juz bym chciala heh... poczekamy ;)
Pozdrawiam was goraco!!!!!! jutro wyjazd do polski na wesele hmmmmmmm... bez %%%%% hihihi...
a no.... buzki :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30785 przez kasiunia89
ja mam na 27 kwietnia tez sam koniec praktycznie :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30853 przez czekoladka2904
Super! :D Ja się troszkę martwię czy dam radę, bo to już będzie ósmy miesiąc.. :side:
I duuuży brzuszek :lol: :lol: czy ja znajdę siły...?? :side: :woohoo:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30862 przez ninka2601
Znajdziesz sily na wszystko :) W pierwszej ciazy mialam przerabane. Nie wiem jak Wy,ale ja nie cierpie upalów, slonca i ciepla. Taka optymalna dla mnie temperatura to max 20 stopni. Ele urodzilam 12-go sierpnia. Nigdy wiecej letniego dziecka!!! Dlatego ten Bobasek jest zaplanowany na kwiecien :) Uwierz mi czekoladko,ze 8 miesiac w lipcu to jest wyzwanie :) My teraz mamy ladny termin, powinno byc wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30878 przez sara125
ja grzesia urodzilam 19 sierpnia a lato w tamtym roku bylo bardzo cieple ale ani razu ze spuchlam i czulam sie dobrze na ogol.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30980 przez czekoladka2904
Ślub się planuje wcześniej, a potem jakbym się źle czuła to ciężko byłoby odwołać.. :dry: Ale faktycznie luty to chłodny miesiąc więc powinno być wszystko dobrze :)
A jak Wy się czujecie dziewczyny?? :) Ja się brzuszka nie mogę doczekać :P :laugh:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31035 przez PM
Oj tak brzuszek by się już chociaż taki maluteńki przydał, nie to żebym swojego naturalnego nie posiadała ale z dzidzią jest troszkę inny :)
Wchodzę na wagę a tu 0,5 kg i to jak się galancie najem.
Troszkę skrajności niby chcemy brzuchole ale najlepiej jakby nie tyć na wadze :)

No i nadal twierdze że bardziej mnie mdli po luteinie niż z samej ciąży.
No i z pozostałych objawów to wiecznie mi się chce jeść, spać i bolą mnie piersi zwłaszcza nocą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl