BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 11 miesiąc temu #129760 przez Rachela
i nasza tabelka :lol:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129793 przez asia26
Mamusie gratuluje :) czekamy na zdjecia czerwcowych perełek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129801 przez Viszka11
Rachela napisał:

Z radością mogę was poinformować że AgaDolata przed 9 rano urodziła Kubusia. Mały waży 3250g i mierzy 53 cm. Gratuluje kolejnej mamuśce :lol:


Agito super że all w porządku z tobą i dzidzią :)

Kurczę nie mogę się już też doczekać mojego szkraba :)


GRATULACJE dla AGI

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129808 przez Mama Piotrusia
cześć dziewczyny :-)
gratuluję wszystkim przyszłym mamą i tym które już nimi są!!:-) ja jestem ze stycznia 2011:)jesteśmy już ze sobą ponad 4 miesiące a ja nadal nie mogę się nim nacieszyć jej jakie wspaniałe jest bycie mamą :laugh: :laugh:

Mamy prośbę z Piotrusiem jak byście mogły zagłosujcie na nas w konkursie ostatnim razem się nie udało może teraz się uda:):)Byli byśmy wdzięczni z góry dziękuję:-)

PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM, PROŚBĘ MOŻNA UMIEŚCIĆ W ODPOWIEDNIM WĄTKU^^ MODERATOR

powodzenia:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129921 przez karolena
oj, oj poszłyśmy po całości Anja, AgaDolata a teraz czekamy na info od Agi-p i od Hasi :lol: :lol: super!!!
Ja dalej czekam na pościel z moim jadę po wanienke w niedziele, a potem niech się dzieje co chce.
Karuzela nad łóżeczko kupiona :lol:
w przyszłym tygodniu ostatnie usg, a wczoraj miałam badanie i szyjka zaczyna się przygotowywać do porodu.
Czekam na infood innych dziewczyn :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129930 przez hagne
hej :)
jeszcze się dobrze miesiąc nie zaczął, a tu już dwa bobaski, a trzecie niedługo :D
Dziewczyny gratulacje :)
ja co prawda mam termin pod koniec miesiąca, ale czuję, że będzie szybciej..
Karolena my razem powinnyśmy rodzić :) jak Ty się czujesz?? Ja nie bardzo mogę już chodzić, po domu nawet, mam taki ucisk na dół brzucha i pachwiny. Rozwarcie na 2 cm po ostatnim badaniu i tylko czekam :)
i siusiam w nocy, czego wcześniej nie robiłam :) mam nadzieję, że wytrzymam do końca tygodnia jakoś, a potem już mogę rodzić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129945 przez agito11
karolena, hagne mam ten sam termin porodu :laugh:
Gin mi dziś powiedział że mogę rodzić nawet już dziś :)
od 37 tygodnia uznaję się ciąże jako donoszoną ;-)
Też mam tak samo jak Ty Hagne, ledwo chodzę boli miednica i biodro.
A noc to istny koszmar jeśli chodzi o przewracanie się z boku na bok.
W nocy też wstaje 2-3 razy do toalety. Brzuch napina się coraz częściej
Mam też delikatne skurcze, trwają kilka sekund i jest ok :laugh:
Jeszcze co najwyżej 2 tygodniu się pomęczę ale dłużej nie chcę czekać na bobaska :laugh:
Zresztą nie tylko ja bo córka i mąż także :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratuluje dziewczyną które mają już maleństwa przy sobie.
Ciekawa jestem czy będzie synek czy córcia :blink:
Sandra albo Marcel, Aleksander :lol:

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129964 przez kasiorek0310
U nas bez zmian mały bardzo nisko wazy ok. 3,5kg wiec calkiem sporo a może dośc do 4 kg wiec mam nadzieje że się aparatura pomyliła ciaża jest na 38 39 tydzień wiec tyle dobrze, szyjka miekka ale nie ma rozwarcia ani nic.

Agadolata ładnie i szybko poszło ci z Kubusiem
Rachela my to sobie chyba poczekamy jeszcze troche choc nigdy nie wiadomo jak tak innym dziewczynom szybko poszło to w połowie miesiąca będziemy wszystkie rozpakowane <optymista>

Madzia damy rade to już końcówka mnie tez wszystko boli przy obracaniu się czy wstawaniu a tak na dole to już w ogóle bół okropny najgorzej rano jak wstaje i chce usiąść to mogę pomarzyć ;/

Ja już mam wszystko zakupione pozostała tlyko wanienka ale to jak w szpitalu będę to mój zakupi i dzisiaj pakujemy torbę bo teraz to nigdy nie wiadomo kiedy się coś ruszy a mój jak na szpilkach już chodzi ;D

Agito11 ładnie ze z wami wszystko ok. po wizycie

W sumie mamy już 4 dzieci czerwcowych ciekawe jak tak Hasia daje rade

Zmykam pakowac torbe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129977 przez magdallena155
Hej Kochane:)

Aleu nas wszystko ruszyło z kopyta nie ma co:)) Gratulacje dla Naszych mamusiek:) i dużo siły i odpoczynku:) no mam nadzieje ze my nie bedziemy musiłay długo czekac :huh:
Ja w środę mam wizytę i może coś sie dowiem ze poród szybciej bedzie..Julcia waży już 3100 także mały klocuszek będzie :woohoo: choc troszkę sie boje porodu jak Anja Patryczek troszke ponad 3 kg ważył i 7 szwów miala :S ciekawe jak tam inne dziewczyny... jak na razie każda rodzi przed terminem mam nadzieje ze i ja nie będe musiała czekac do konca czerwca:)

no nic na razie uciekam i jeszcze raz GRATULACJE:) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130028 przez joana
Witam WAs!!!1
jak fajnie, że już są czerwcowe dzieciaczki :) fajnie że już za sobą to macie.
Ja nie mogę sie doczekać.
Mówią ,że najwięcej dzieci się rodzi kiedy jest pełnia księżyca :) a to zaczyna sie od 8 czerwca , a gdzieś tam wyczytałam ,że pełnia to 15 czerwca. A takie tam gadanie. Każde dziecko wie kiedy ma wyjść na świat :) PRAWDA DZIEWCZYNY!!!

Czekam , czekam , czekam....

Brzuch mam często twardy.Mała często się napina czyli mam skurcze, które tak naprawde nie czuję :) szyjka mi się skróciła o połowę, czop śluzowy jeszcze mi nie wypadł. Więc czekam :)

Wczoraj miałam straszne popołudnie- spałam od 12:20-14:00, zjadłam obiad, posrzątałam w domu, umyłam podłogi, a potem to mąż mnie zdenerwował, popłakałam sie jak bóbr, a na koniec poprzytulalismy się i poszłam spać. A w nocy niestety spać nie mogłam, kręciłam się z boku na bok aż w kóncu zasnęłam. a dzisiaj normalnie się czuję.CO TO BYŁO!!!!któraś z was tak miała. To normalne???
ok. dziewczyny idę się położyć na leżaczku na balkonie, niedługo mój kochany mąż wróci z pracy to pójdziemy na spacerek we troje :)

pozdrawiam i miłego wieczoru!!!
Joana








Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130043 przez Anja
AgaDolata serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!!
Kolejna mamusia trzyma swojego bąbla w ramionach ;) Suuuper!

Agi-p i Hasia trzymam za Was kciuki !!!

No a pozostałym dziewczynom życzę jak zwykle cierpliwości i szczęśliwych rozwiązań !!!



No, a mały śpi więc sobie właśnie przeczytałam wszystkie posty!
Wczoraj w nocy mały dał trochę popalić, pomylił dzień z nocą hihi :laugh: :laugh: :laugh:

Dziś pierwsza kąpiel naszego skarbeńka, troszkę płakał ale dumna babunia wykąpała swojego pierwszego wnuka :)
Jutro idziemy z Patim na badania słuchu, zważyć i na konsultację.
Dziś położna pobrała Mu krew z piętki, będą badać prawdopodobieństwo na jakąś rzadką chorobę...

Ale ogólnie nie narzekam, mały nie ma problemów z jedzeniem ani kupką, ładnie chwyta cyca i chyba lubi się z nim bawić :laugh:
A ja mam duuużo mleka, położna mówi, że to bardzo dobrze no i macica się dobrze obkurcza :)


No, to chyba tyle z dzisiejszej relacji, mały woła o mleczusio :blush: :blush: :blush:


Moja słodka Głodomorra :)


Kochane będę zaglądać tu jak najczęściej będę mogła !


Trzymam za Was kciuki kochane !!!
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130108 przez angellika1
Gratuluje kolejnej szczęśliwej mamusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130124 przez Madzia8288
Witammm :*:*

Rachela widze ze imie mojej juz wpisane w tabeli , mysle ze juz sie nie zmieni :x aczkolwiek nic nie obiecuje ;) ...

agito11 ja juz z tym biodrem mecze sie drugi tydzien :( bol okropny :/ :l ...

Dzis z rana obudzil mnie esemes od AgaDolata ;) swietna wiadomosc !! Jeszcze raz Gratulacje kochana ... ;) juz coraz wiecej maluszkow sie pojawia ale fajnie - to bardzo pocieszajace ;) ja nadal czekam wczoraj bylam na mega dluuugich zakupach... 3h po domu handlowm chodzilam i szczerze powiem ze biodro to mi posluszenstwa odmawialo juz :/ :l i jak juz sie polozylam to mialam nadzieje ze juz w nocy niunia wyjdzie :x a tu nic :( nadal czekam... z rana wzielam sie za ponowne generalne sprzatanie mieszkanka ... wymylam tez kolka i juz wozeczek jest wyszykowany :) ... bylam tez na dosc dlugim spacerQ no a teraz zrobilam deserek dla mojego Miska ;) tak troszke powymyslalam ale jest naprawde pyszne ;) pokruszylam kruche ciastka na to dalam dubyn waniliowy zrobiont na bardzo gesto ;) ... na budyn dzem z owocow lesnych i na to jeszcze truskaweczki pokroilam na truskawki i na to smietane ;) i oczywiscie nie obeszlo by sie bez czekolady ;) rozpuscilam czekolade i jeszcze na sam koniec posypalam orzechami ;) MNIIAAMMM ;)) ...

KOCHANE JA ZNIKAM IDE POLEZEC ;) ... JESZCZE RAZ GRATULACJE DZIEWCZYNKI :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130459 przez agito11
Dzień dobry :)
Choć dla mnie dobry nie jest... z tym biodrem nie daje radę chodzić nie mogę, tak boli.
A w nocy jak sie męczyłam :dry:
Maluszek wstał razem ze mną. Jemy śniadanko a potem poleżę trochę.
Ciekawe która mamusia będzie następna ''rozpakowana'' :laugh:
Miłego dzionka


Nic już Wam nie powiem, bo zbieram siły na przepchanie się przez ten wąski kanał. Mogłam tyle nie jeść i więcej ćwiczyć - może byłoby to trochę łatwiejsze... :laugh: :laugh: :laugh:

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130586 przez bombel779
Ooooo widzę że czerwcóweczki już rozpoczęły mamusiowanie!! :) Super! :) Gratulacje dla pierwszych mamusiek ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl