BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 1 tydzień temu #349692 przez agi-p
Dzień dobry :)
Aniu spokojnie możesz mieć czerwone buciki i jakies czerwone dodatki , Z tego co kojarzę koszula Tomka ma czerwony pas ? Jak tak , to tym bardziej czerwone akcenty będą świetnym uzupełnieniem :) Jakies czerwone kwiaty we włosach lub do sukni dodać odrobinę czerwieni . Będziecie pasować do siebie strojami :)
Super , ze Dominiczek zdrowy :) Widać złapał jakieś dziadostwo , ale poradził sobie z nim .
Kochana lekki stresik chyba zawsze występuje . Ja byłam strasznie podekscytowana , a stres dopadł mojego Mężusia w dniu ślubu . Śmiał się , ze chce tego jak niczego innego na świecie , ale stresuje się jak jeszcze nigdy :P

Kasiorek to powodzenia dzisiaj na mieszkaniu :) Oby Wam to sprawnie szło . Będziecie tam sami ??? Moze sie zbliżycie dzięki temu do siebie :)
A wczoraj jak odebraliśmy Paulinke to na lotnisko pojechaliśmy , ale pospacerowaliśmy niedługo , bo tam strasznie wiało . Wieczorem już się rozpadało i pogoda nijaka do teraz :(

A dzisiaj jadę z dziewczynkami i Psiakiem do Mamy i wracam jutro . Fado musze zaszczepieć , a po szczepieniu podobno należy ograniczyć kontakt z innymi psami . U Nas byłoby to trudne , bo mamy tu wilczurka Ardo . No i ja musze być we wtroek przed 7 na badaniach,wiec musiałabym i tak Amcię do Mamy zawozić i przed 6 rano z domu wyjechać . Tak będzie najwygodniej .
Juz tęsknie za Mężusiem , ale wczoraj wieczorem nacieszyłam sie nim na te 2 dni na zapas :P :P :P

Fado słodki i ten pyszczuś ma kofański , ale przez to , ze wczoraj tak padało mocno , to późnym wieczorem już na spacer nie poszedł i miałam narobione w domku :( Masakra . Mężuś cały czas mówi , ze pies w domu to nie jest dobry pomysł :P

Nic zmykam i życzę miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #349834 przez aniaw
Hello :)

Wiecie mój Dominiś to gryzie na maxa - ostatnio w noge przez spodnie mnie ugryzł a Tomka przez koszulke w pierś aż ma czerwone slady :ohmy: :lol: A jak się cieszy przy tym :)

Kasiorek powodzonka w ogarnianiu nowego mieszkanka :)

Agi a do ecru sukni pasuje dodać jakieś czerwienie? I o jakich dodatkach do sukni myślisz, może mi cos podpowiesz plis? Czy jakąś biżuterie czy bardziej jakieś kwiatki wpiąc w suknie czy cosik, kurcze nie wiem - chciałabym ją jakoś ożywić ;)
A Ty u mamci to masz się dobrze :)
Z moim M tez nacieszylismy się weekendem, więc było milutko :blink:
Ech Ty znów masz badania ;) Powodzonka :kiss:

Ja dziś mega zabiegana w pracy :P

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #350319 przez kasiorek0310
agi dzieki jakoś poszło jeden pokój juz bez tapety jest umyć ściany i kładziemy gipsówka a potem przedpokój jutro z tapety ściągamy a mój będzie sufit drapał jakos to idzie, to nei fajnie jak tak wczas ale dobrze ze nasz mame pod noskiem i możesz zawsze tam zostac a fakt wygodniej bo zawsze to troche leżej i ama może będzie miała drzemke w tym czasie to nie będziesz musiała jej budzić, tak sami bo Nikoś był z babcia jutro tez jak mój tylko wstanie z nocki to jedziemy robić dalej, to mogłaś go wypościć przed domek i nie było by nic narobione :P

aniaw dzieki rece mi odpadaja ale jakos dajemy rade

nic zmykam spac dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351005 przez agi-p
Dobry wieczór Kochane :)
Aniu do ecru najbardziej pasuje złoty , ale jak dla mnie czerwień jest też super :)
Można doszyć do sukienki jakies kwiaty , czy szarfę w pasie ,lub pod biustem . Ale jeśli decydujesz się na ta sukienkę , którą nam pokazywałaś , to te wszystkie opcje raczej odpadają . Ona ma zdobioną górę , rękawy i dół spódnicy ,więc nie ma co przesadzać , bo nie fajnie to bedzie wyglądało .Chociaż na zdjeciach nie widac dokładnie całości sukienki , więc może się mylę . Ale możesz zaszaleć z czerwonym bukietem,biżuterią , kwiatami we włosach czy innymi :) Chyba , ze udasz się do krawcowej i Ona Ci podpowie jak coś zmienić w sukni i dodac czerwone dodatki .
A jak stroje maluchów ? Jeden pisałaś , ze już masz :)

Kasiu super , ze już jeden pokój macie załatwiony :) Razem dacie rade i może ożywi to Wasze relacje i zbliży Was do siebie na nowo :)

U Mamy było świetnie i oczywiście wróciłam cięższa :P Mamcia zawsze same pyszności przygotuje :P A ja mam słabość do kuchni mamusi :)
Badania zrobione , teraz musze się umówić do lekarza i zobaczymy co i jak .
Spacerków dużo sobie zaserwowałyśmy :) Nawet mi sie do domku wracać nie chciało :P Paulinka została do jutra , bo dziś dyskotekę w szkole mieli do 19-stej :P
I zauważyłam , ze Ami ma napuchnięte górne dwójki , więc chyba kolejne ząbki niedługo się pojawią :)

Rachela zdrówka dla Marcinka . Kurcze co to złapał biedaczek ?

Milego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351050 przez kasiorek0310
tak na szybko bp padam rece mi odpadają cala ścianę umyta i jutro odgrzybianie bo coś tam jst eh... ;/

agi fajnie ze czas przyjemnie minął u mamy i wracać sie nie chciało co pewno mężuś nie był zadowolony ale cóż a cp do opuchnięcia u nas juz długo tak jest i nic sie nie pojawia tylko ślinotok okropny

spokojnej nocy jutro mam wolne od mieszkania ale gazownia i energia już załatwiona wiec rachunki na nas będą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #351057 przez aniaw
Cześc babeczki dziś jakoś bez veny jestem bo sukienka mi się przestała podobać ;)
Myślę, kombinuje, Tomek się wkurza :P

Widziałam fajniutkie amarantowe butki i tak mi się ich zachciało, ale do tej sukienki to tak średnio.
Ech i facet od zaproszeń juz mnie denerwuje, bo ile można mijać się mailami i ciągle cos nie tak ;)

Agi Dominis ma jasny frak po Szymonku a dla Szymonka licytujemy ciemny ale znowu z butami problem ;)

Jutro mykamy jeszcze do księdza i może z nim wreszcie już wszystko będzie załatwione.

Agi trzymam kciuki za wyniki badań :kiss:

Kasiorek dzielna kobietko, nie zdziwię się jak sama wyremontujesz to mieszkanie :) Oj kiedy ten Twój M Cię zacznie doceniać :kiss:

Dobranocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #351136 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiorek czyli idziecie jak burza na mieszkaniu . Ale dobrze , ze dziś odpoczniesz od drapania i mycia ścian . Zapowiada się w miarę słoneczny dzień to pospacerujesz sobie z Nikosiem :)

Aniu no co Ty to piszesz ... jak to sukienka przestała Ci się podobać ? Za dużo czasu na zmiany nie masz :P i kurcze mam nadzieję , że zaproszenia szybko do Ciebie dotrą .

Dziś mam zaplanowany dzień praczki,sprzątaczki i kucharzenia :P Oczywiście w miedzy czasie spacery,spacery i jeszcze raz spacery :)
Teraz zmykam , bo Amu mi tu operę urządza , a ja niekoniecznie tego lubie słuchac :P

Buziaki i miłego dzionka dla Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #351240 przez aniaw
Cześć babeczki :)

Wreszcie z zaproszeniami dograne i czekamy na przesyłkę, ale jak ten facet coś zchrzani to go zgwałcę :angry: :laugh:

Na 11stą mamy spotkanie z księżulkiem i musimy już dogadać szczegóły co i jak i dowiemy się czy po zapowiedziach nie było żadnego sprzeciwu od wiernych :lol:

Ostatnio zaczęłam Szymciowi dawać kakao i pije z kubeczka słomkowego a resztę z niekapka lovi 360stopni lub normalnie ze szklanki :laugh:
Dominis jeszcze słomki nie czai choć wyrywa Szymonowi i gryzie :)
Dominiś papa robi i naśladuje klaskanie :) Jest taki w tym zabawny :laugh:
Poaza tym potrafi już chwilunię stać bez trzymanek ale boi się pierwszego kroczku :)



Ostatnio basenu mi się zachciało i jak mnie mój M nie zabierze w weekend majowy to koniec naszego związku :lol:
Chociaż króciutki ten mój weekend majowy ;)
Ja tylko 1 i 3 mam wolny a 30stego pracuję 8-21 i 2 pracuję 8-21 bo koleżanka wyjeżdża ;)
Ale piątek i sobota i nd wolne :laugh:

Agi no z sukienką mieszane uczucie, więc czekam teraz na przesyłkę pocztową bo koleżanka z lipcówek chce pożyczyć mi swoją, więc zobaczymy :)
Ech sprzątanie u mnie jeszcze poczeka ;)

A tu kilka fotek wygrzebanych z albumu :)
Sorki za jakość ale to zdjęcia zdjęć bo skanera nie mam :)
I Dominiś zdjęcie wczorajsze, jak śmiesznie spał :)



[/url

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #351909 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Aniu to fajnie jak masz możliwość pożyczenia sukni :) Trzymam kciuki , zeby Ci sie spodobała :) Daj koniecznie znać :)
Zdjęcia rewelacja :) Niesamowite przygody miałaś :) I taka bliskość dzikich zwierząt , oj pamiatka i wspomnienia bezcenne :)
A pozycja Dominiczka świetna , ze też mu tak wygodnie było . Może jakiś akrobata z niego rośnie :P Super , ze sam juz stoi :)
Jak spotkanie z księdzem ?

My dzisiaj sporo spacerowałyśmy :) Fado nam towarzyszył i zadowolony był :)
Amelce zębiska dokuczają na całego :( Mogłyby już wyjść .
Jutro jadę do chirurga usuwać zęby i aż mnie brzuch z nerwów boli . Kiepsko to widzę :( Ale co ma byc to będzie .

Do jutra Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #351921 przez kasiorek0310
anaiw to dziwne w u was ze niby jakieś sprzeciwy u nas tylko zapowiadają i tyle ale nie spotkałam sie żeby tak robili po co żeby ludzie coś mieli do powiedzenia i jak był sprzeciw jakiś czy nie

agi no nie wiem czy przy Nikosiu można nazwać dniem odpoczynku bo co chwile gdzieś staje i maszeruje pięknie przy ścianach czy drzwiach wiec uważać trzeba chociaż dzisiaj juz ładnie sam na jak sie bał to na kolana wracał i na pupę spadał i jak tam pani praczka i sprzataczka wyrobiła sie z planem na dzień dzisiejszy ja w sobotę robię pranie wypełnień bo am byc gorąco to pięknie wszystko wyschnie

A DZISIAJ ZROBIŁ SAM 3 KROCZKI STAL PRZY ŁÓŻKU A JAK KAWAŁEK DALEJ I PODSZEDŁ PUSZCZAJĄC SIE ŁÓZKA RANO MAMIE CZYLI BABCI TO SAMO ZROBIŁ WIEC JESTEŚMY HAPPY
a na mieszkaniu jeden pokój juz do gruntowania przygotowany na szczęście bracia wesprzą wiec jakoś to pójdzie bo ja mam do końca tyg chyba wolne bo mama znowu na badania bo nic sie nie zmieniło z tymi guzkami i maja jej zrobić tomograf bo nie zrobili jej wiec trzymali ja bez potrzeby i konkretnych badań, poza tym ok

anaiw no tak kobieta zmienna jest i co chwila inne zdanie ma no zobaczymy czy ci spasuje ta kiecka od lipcówki oby oby i powodzenia w licytowaniu garniturka

spokojnej nocy ciekawe co u reszty dziewczyn Rachela wcale sie nie zjawia urszula tez czasem chyba ta pogoda tak działa to przez weekend nikogo nie bedzie bo ma byc 25 stopni i cieplej oj pięknie a powiedzcie mi czy teraz wasze maluchy ubieracie im płaszczyki kurteczki czy tylko bluzy na body/ koszulki bo w weekend chyba tylko same body bedzie miał choć ja sie boje go tak rozbierać jeszcze poradźcie coś doświadczone i niedoświadczone mamy jak wy czujecie ???

dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 dni temu #351969 przez Rachela
Gratulation dla Nikosia - pierwsze kroczki :) zaraz będzie biegał

Marcinek złapał coś od teściowej jak u nas byli. bo ją strasznie rozłożyło, no i lekarka stwierdziła, że tak sam się nie mógł się przeziębić. Więc walczymy ostro. wczorajsza nocka kiepska, pierwszy raz mi wymiotował, spał po 5-10 min, potem wrzask, kaszel, wrzask, cyc i chwila ciszy, by tylko jak się oderwał na nowo. do tego mega katar.

W ciągu dnia też za bardzo nie pośpi, bo meczy go katar i kaszel. dzięki bogu teraz jeszcze śpi o 19, czasem coś pokaszle, ale się nie budzi.

dobrej nocki i buziaki dla was all.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 dni temu #352008 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiorek zapowiedzi sa właśnie po to by , jeżeli ktoś zna przyczyny dla których to małżeństwo nie powinno sie odbyć , to składa sprzeciw :P Czasami są historie nie z tej ziemi :P Bywa , ze facet ma już żonę i chce kolejny raz ślub brać , lub , ze zataiło jedno ze stron jakąś chorobę lub długi itp ...

Gratulacje dla Nikodemka !!!! Super , pierwsze samodzielne kroczki za nim :) Oj to Ci się zacznie...ostra jazda :P
Co do ubierania , to ja jeszcze nie rozbieram jakoś szczególnie . To jest jeszcze taka zdradliwa pogoda jak dla mnie . Wczoraj jak słoneczko przyjemnie świeciło to na body miala założony polarek , na główce czapę , a na nóżkach rajstopy i spodnie . Buty co chwile ściąga :P Jeszcze bez rajstop ani raz nie była , bo wieje mocno . Kurteczkę jej zakładam taką wiatrówkę cienką na polar czy bluzę, ale tylko jak jest chłodno .

Super,że jeden pokój już przygotowany :) I miło , że bracia zaoferowali pomoc :)
Oby mamie tomograf nie wykrył nic niepokojącego !

Rachela oj to trzyma się Marcinka to choróbsko :( to Teściowa nie wiedziała,że coś ją zbiera ? Biedny Marcinek , jeszcze te wymioty :( mam nadzieję , że szybko mu przejdzie . To jesteś z nim w domku , czy Mąż się opiekuje Małym ?

Zapowiada się piękny dzień :) Już się cieszę i czuję powera :) Dobrze , że do chirurga dopiero wieczorem idę , bo wykorzystam dzionek na maxa :)

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 dni temu #352113 przez aniaw
Hello :lol:

Ale dziś piękny dzień :lol:
Mam wolne bo mykamy po te obrączki :laugh:
Wczoraj u księdza spox i kolejne kroki do przodu :laugh:
Później przed pracą pojechałam jeszcze do mojej koleżanki, której nie widziałam pół roku :P Super było, bo ona nie mam dzieci, więc rozmowa też zupełnie na luzika, bo takie abobasowe też potrzebne :laugh: Mieszka niedaleko mojej pracy i teraz jakbym miała cięzki dyżur i chciała nocować w pracy to mam jej dać znać i będę mogła wpaść do niej na noc na ploty i babski wieczór :lol: Fajocho :laugh:
A i ma super nówkę auto hyundai i jak gadałyśmy to chyba pojedziemy nim do ślubu :laugh:
Kiedyś marzyła nam się bryczka, ale ...
Oglądaliśmy auta i chyba nie będziemy nic wynajmować - nasza skoda staruszka to tak nie bardzo pasi bo i rdzę na białym widać, ale jej srebrne autko byłoby git - trza tylko je ozdobić :)

Agi
trzymam kciuki za tą Twoją nieprzyjemną wizytę, oby szybko minęła i w miarę bezboleśnie :kiss: Sukienka będzie dziś wysyłana, ale nie moge się doczekac i wtedy zadecyduję która i jakby coś krawcową nawiedzę i zacznę już dobierać ostatecznie dodatki :) Spacerek w taką pogodę i jeszcze z piesiakiem super :)

Kasiorek Agi wyjaśniła z tymi zapowiedziami, bo na prawdę rózne rzeczy się dzieją :S Bracia pomogą to dacie radę szybciacho z tym się uporać.
Oby te guzki mamy to nic poważnego.
A z ubraniami to ostatnio było cieplo to ja tylko skarpety, krótkie body, spodnie i bluzę i czapeczkę i oki :)

Rachela zdrówka dla maluszka :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 dni temu #352132 przez Urszula
Witam Kochane!

Jakoś nie mogę się zebrać by tutaj powrócić pełną parą :laugh: u nas pogoda fatalna nie pamiętam takiej brzydkiej wiosny :( leje codziennie :( może od przyszłego tygodnia się cos zmieni. Byśmy w poniedziałek z Elizią w nowym Baby Centre było super! Elizia szalała :kiss: :) teraz czekam aż się obudzi o 9.30 rozpoczynaja się zajęcia z Baby Centre i nie wiem czy Moja Królewna nie zaśpi :laugh: Postanowiłam, że będziemy chodziły dwa razy w tygodniu kontakt i interakcja z innymi dziećmi dobrze na Nią wpływają.

kasiorek gratulacje dla Nikosia i jego samodzienlych kroczków SZYBCIUTKO Mu to idzie :)
powodzenia z remoncie mieszkanka, super, że macie pomoc od Twoich braci. Co do Baby Centre to jest ich pełno chyba w każdym mieście i dzielnicy. Jest to tak zorganizowane, że mamy kilka do wyboru. Możesz chodzić gdzie tylko lubisz i chcesz :)

Rachela przykro mi z powodu choroby Marcinka...Biedactwo Malusie..oby szybko wrócił do zdrówka, wszystkiego dobrego dla Was!!

aniaw widzę, że przygotowania do ślubu idą pełna parą, super czas przed Wami, my z M ze wzruszeniem wspominamy nasz ślub..potem podróż poślubna czas niesamowitego relaksu :laugh:
Świetnie, że koleżanka z lipcówek zaproponowała pożyczenie sukni. Super Koleżanka :laugh: :) do Waszej daty już tak niedaleko :cheer: eksytujący czas, żebyś tylko miała więcej czasu na przygotowanie się. Każda młoda panna chce być najpiękniejsza w ten dzień. Co do szefowej to dziwne, że tak późno zaoferowała pomoc..myslę, że Twój Tomek ma racje, skoro jej nie ufa czasem lepiej polegać na sobie..Zdjęcia dzieciaczków boskie Dominiś wybiera ekstremalne pozycje do spania :laugh:

Agi-p dołączam się do komplementów dla Twojgo slubnego wyglądu. Wyglądałaś przepięknie :) i zdziwiłam się, że mieliście slub w 2010 roku MY TEZ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Wspólczuję wizyty u chirurga, to aż tak??? Życzę powodzenia!!!!!!!!!!Acha Kochana podejrzałam Cię na majówkach....ale się tam rozpisałaś :laugh: :laugh: :laugh: wiem, nasz wątek się trochę wykruszył ja osobiście stęskniłam za forum. Może teraz częściej uda mi się zaglądać.
Postaram się porobic fotki pokoiku Elizi pamiętam, że pytałaś.

Uciekam zajrzeć do Elizi...ale ma spanie :laugh: a ja czekam na Nią od szóstej by się wyrobić i na czas wyjsc ale chyba dziś nici z Baby Centre ;)

Miłego Dzionka!!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 dni temu #352357 przez Urszula
Witam popołudniem!!!

Nikogo tu nie ma bo pewnie pogoda dopisuje...my wybrałysmy się na spacerek tylko na godzinkę i tak wróciłam mokra bo znowu lało...Elizia za to zadowolona siedziała w wózeczku pod pelerynką. Wpadłam żeby się pochwalić, ŻE MAMY TRZECIEGO ZĄBKA!!!

pozdrawiam!! :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl