BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 5 miesiąc temu #43299 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Jak tam dzisiejsze samopoczucie ? Ja do południa spałam przez 1,5 godz ,ale potem zmobilizowałam się i wyruszyłam na podbój sklepów w poszukiwaniu prezentów mikołajkowych :)
Aż mnie kusiło , żeby kupić coś dla mojej Dzidzi.Tyle wystrzałowych ciuszków dla niemowlaczków :kiss: ...i same wyprzedaże . Ledwo się powstrzymałam. Obiecałam sobie , że zacznę kompletować wyprawkę od 6 miesiąca. Chociaż wózek i łóżeczko już mam zaklepane u koleżanki hihihi :)
Dziewczyny co sądzicie o kupowaniu wyprawki jeszcze w ciąży ? Zdania wśród moich bliskich są podzielone , jedni wierzą w "zabobony" ,żeby nie powinno sie kupować nic bo to źle wróży.Ale z drugiej strony kupowanie tego wszystkiego po porodzie to mega jednorazowy wydatek plus dodatkowy stres i strata czasu . Ja zacznę kupować szybciej ...co miesiąc coś :) Buziaki Kochane :kiss:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=14512 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43302 przez hasia_86
cześć cześć !!!
no ja też dzisiaj byłam na zakupach i nic nie kupiłam co strasznie popsuło mi humor :angry: weszłam do sklepu z cichami ciążowymi i ceny mnie załamały, w reszcie sklepów nie było lepiej albo cena albo rozmiar nie ten :angry:

heh ale za to nakupowałam słodyczy, tak od tygodnia smak mi sie zmienił i teraz na słodko mnie bierze wiec że tak powiem teraz odreagowujemy :laugh:

Jeśli chodzi o wyprawkę ja jestem przesądna ale szczerze mówiąć nie przesadzajmy. Zakóp wszystkiego po porodzie byłby straszny a wózek np kupić by musiał sam tatuś i nie daj Boże zrobił by to z teściową :ohmy:

Tak sobie myślę że po nowym roku zacznę kompletować powoli wyprawkę, a na wiosnę przygotujemy pokoik, mam nadzieje że wszystko pójdzie po mojej myśli :)

Też korcą mnie te małe ubranka, mój mąż ma niezły ubaw jak wpadam na dział dziecięcy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43317 przez magdallena155
Hej Kochane:)


No zazdroszcze wam tych dzisiejszych zakupów ja niestety przesiedziałam dzisiaj cały dzień w domku bo cały czas walczę z tym pecherzem:// ..a co do ciuszków to tez mnie strasznie korcą:))) żeby już coś kupic ale myślę ze zakupy rozpocznę koło lutego po woli wszystko ..bo nie jestem za tym zeby wszystko zostawic na ostatnia chwile..i wole to zrobic sama:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43324 przez AgaDolata89
madzie na pecherz sok z zurawiny ginekolog sam jest za tym zeby go stosowac, bo zaden antybiotyk ci tak nie pomoze :)
a ja kompletuje wszystko pomalu, staram sie wybierac kolory neutralne ale wybieram sie nie dlugo na usg w 4d bo na nim szybciej widac plec dziecka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43326 przez agi-p
hihi...zakupy z teściową? :ohmy: tylko nie to!!!
A co do ciuchów ciążowych to ceny faktycznie są masakryczne . Ja ostatnio kupiłam 2 pary spodni i mam nadzieję , ze wystarczą na całą ciążę .Pas jest bardzo naciągliwy. No ale cóż wyjścia nie miałam , bo przytyłam 3 kg i w nic się nie wbijałam .
A jak tam u Was z kg ??Mi teraz waga stoi w miejscu , brzuszek chyba też taki sam od 2 tyg Chociaż już widoczny :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=14512 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #43327 przez hasia_86
Aga mamy podobny termin ciekawe która pierwsza urodzi :)

Wczoraj byłam u koleżanki i ta stwierdziła że jeszcze nie widać. Co do kg to jak ostatnio sie ważyłam to było mniej, ale pewnie słodkości niedługo zrobią swoje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43330 przez agi-p
Faktycznie...zobaczymy,ja już chciałabym rodzić i mieć Małego przy sobie . Pisze Małego , bo mamy cichą nadzieje na Chłopaka ...Szymonka:) Ale tak naprawdę ważne , żeby Dzidzia była zdrowa.
Kurcze z tymi kg to jest różnie . Moja znajoma w tamtym tyg rodziła i przez całą ciążę przytyła tylko 8 kg!!!Zazdroszczę jej. Ale miała przez 3 pierwsze miesiące takie wymioty , że sporo schudła . Ja w 1 ciąży miałam plus 20kg,ale szybko to zrzuciłam...nawet bardzo szybko . Tylko byłam wtedy bardzo młoda to pewnie temu . Zobaczymy jak będzie tym razem .
Ale dziewczyny kończymy pomału najgorszy 1 trymestr!!!! zaczynamy pewniejszy okres :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=14512 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #43331 przez hasia_86
też sie cieszę ze pierwszy etap juz sie kończy, chociaż 2/3 przed nami :P też juz bym chciała urodzić i mieć dzieciątko przy sobie :)

my też mówimy o dzidziusiu per on, chociaż ja sie zawsze drocze jak mąż mówi jak tam synuś to mu dogaduje albo córcia :P ehh wredna jestem, ja sama już nie wiem czy wole chłopca czy dziewczynke zawsze marzyłam o synu, a teraz to chyba nie ważne. Imiona też mi sie zmieniają co jakis czas, teraz dla chłopca mamy wybrane Michał a dla dzieczynki nie możemy się dogadać ehhh :unsure:

agi+p a napiszesz coś o swoim pierwszym dzieciątku, pochwal się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43332 przez agi-p
Kochana moja córcia ma na imię Paulinka i to już nie taka dzidzia.Ma 10 lat :) Szybko się o nią postarałam hihi.Ale teraz z perspektywy czasu bardzo się z tego cieszę (choć początki były trudne).Mam uroczą i bardzo mądrą córę , która swoim intelektem nie jednego potrafi zaskoczyć :) Teraz z niecierpliwością czeka na rodzeństwo(stawia na siostrę).Wiem , ze będzie cudowną siostrą i nieocenioną moja pomocnicą :silly:
Poród wspominam niezbyt dobrze.21 godzin bólu i cierpienia.Trafiłam na lekarzy ,o których wolałabym zapomnieć . Byłam młoda i traktowali mnie jak nie powiem kogo. Mój poród zakończył sie cesarskim cięciem , poniewaz Paula w ostatniej fazie obróciła się poprzecznie i mimo próby jej obrócenia (co bolało okropnie)nic nie dało sie zrobić.
Mam nadzieję , ze ten poród będę wspominała lepiej :) chociaż mój lekarz powiedział , ze prawdopodobnie też zakończy sie to cesarką,bo blizna na macicy moze sie okazać za cienka.Ale teraz poprosze o znieczulenie w kręgosłup , wiec będę świadoma :) (przedtem miałam ogólne...fleee)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=14512 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43353 przez AgaDolata89
ja nie przytylam nic, ale brzuszek troszke sie juz pokazuje, ale to tylko troszke :P i mamy nadzieje ze bedzie to zdrowa dziewczynka, jesli dziewczynka to Oliwka, chlopiec albo kubus albo Sylwek ( jesli Sylwek to po tatusiu :D ) no naszczescie juz leci mi 14 tydzien od srody :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43356 przez martela89
Ja miałam wszystko przed porodem. A zaczęłam kupować chyba w 3-cim miesiącu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43372 przez AgaDolata89
a ja powoli kupuje od 6 tyg :D zawsze cos, napewno stopniowo tego nie odczuje jak wszystko naraz. moja mam jest tez w ciazy w styczniu rodzi i jest przesadliwa kupuje dopiero po urodzeniu dziecka, wczesniej tylko niezbedne rzeczy do szpitala :P jesli w cos gleboko wierzysz to sie sprawdza :P moje zdanie :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43380 przez agi-p
Hej Dziewczyny :)
Ja czekam na wizytę u mojego lekarza (mam 10.12) i jak potwierdzi , ze wszystko jest oki to zaczynam kupować (chociaż miałam zacząć w 6 m-cu hihihi):laugh: teraz jest dużo świątecznych promocji :) Tylko jak tu nie oszaleć w tych sklepach...wszędzie tyle kolorowych,ślicznych ciuszków.
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=14512 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43403 przez magdallena155
Czesc Mamusie:)

Jaktam sobotnie humorki?u mnie nawet ok choc z zurawina sie nie rozstaje;)
Agi ja wizytę mam 9.12 ;) i też juz nie moge sie doczekac i mam nadzieje ze bedzie wszystko wporzadku i w piątek skocze na jakieś drobne zakupy..a co do wagi to u mnie ona jak narazie spadła ale coś czuje że już nie długo się to zmieni..a brzuszka nadal mi nie widac;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43440 przez AgaDolata89
z zurawina tez sie nie rostaje :side: i co madzia ci pomaga ?:)
ja mialam 1 grudnia, i potem mam 15grudnia.
co 2 tyg chodze teraz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl