BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 4 miesiąc temu #258724 przez Edyta
Witam Gadzinke i Natalke jak widac sierpniowki 2011 niemogly sie juz doczekac kiedy powstanie tem watek sierpniwek 2012 nareszcie jestescie narazie 2 ale to z czasem sie napewno zmieni ja rowniez bede was czytac z sentymentu :) zycze spokojnej zdrowej i udanej ciazy a pozniej super Bobaskow :) no i sluzymy rada ale jak kazda Mama wszystko przyjdzie z czasem samo do niedawna My sie martwilysmy jak damy sobie rade z takimi maluszkami a tu prosze dajem sobie rad :) i wy dace wiec glowa do gory :) pozdrawiam cieplo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258869 przez angellika1
Natalko również gratuluję i Tobie :)

Ciekawa jestem czy pojawi się mama z terminedm na 17 sierpnia?? (ja miałam taki termin ale nIkoś stwierdził ze wyjdzie na świat 08 sierpnia ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258977 przez Asik
Witam sierpniowe mamusie :) Gratuluje Wam ogromnie Gadzineczko i Natalko :) :)

Pamiętam jak zakładałam wąteczek mamus sierpniowych w 2011 r :) :) cieszę sie ze nareszcie pojawiły sie sierpniowe mamusie na 2012 r :) :)
Pozdrawiam Was baardzo gorąco i zapraszam na podczytywanie naszego wąteczku od pierwszej stronki :) znajdziecie tam odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania :) :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259147 przez jusia
Hej Natalko ciebie rowniez witamy!! :) nic sie nie stresuj :) ciąża to bardzo fajny i niezapomniany czas :) a pojawienie sie naszch dzieciaczkow na swiecie jeszcze piekniejszy :) wiele z nas tez sie obawialo pierwszych dzieci, bo brak doswiadczenia i zastanawianie sie jak to bedzie :) a jest super :) teraz nigdy przenigdy nie chcialabym cofnąc ani przesunąc decyzji o ciązy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259266 przez Kasia81
Gadzineczko, Natalko jak się zapewne domyślacie kolejna sierpniowa mamuśka 2011 wpadła Was przywitać :) Kurcze aż mnie ciarki przeszły.. Mam nadzieję że przed Wami bezproblemowa ciąża i piękny czas oczekiwania :) No i życzę żebyście na swoim wątku znalazły tyle życzliwych i przyjaznych mamusiek co u nas. Trzymam kciuki :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259356 przez natalka
Ja mam termin na 12 sierpnia w urodziny mojej mamy - z czego przyszła babacia jest bardzo dumna :laugh:






*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259359 przez gadzineczka
Miło mi Was powitać ... teraz czuję się odpowiedzialna jako założycielka sierpniówek 2012 :) Fajnie ,że tyle Was z 2011 :) Wasze pociechy są takie malutkie i pewnie strasznie słodkie ... My się zastanawiamy nad imieniem dla chłopca bo dla dziewczynki już mamy Natasza :) może coś podpowiecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259363 przez natalka
Może Aleksander, Kamil, Błażej, Mateusz






*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259533 przez Kasia81
Jestem za Mateuszem :silly: :silly: :silly:
Co prawda długo się stawiałam mężowi bo to On wybierał ale teraz polecam bo Mateuszki to fajne, radosne, cudowne chłopaki :)

ps ja chciałam Dawidka :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #260548 przez natalka
Dawidek też ładnie, ale moja rodzina jest duża i dużo fajnych imion noszą już moi bratankowie i siostrzeńcy.






*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #260613 przez jusia
A mi się podoba Aleksander i Błażej :) znam dwóch Olków :) jeden jest mężem mojej kuzynki a drugi synkiem koleżanki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #260727 przez soniasg
a mnie się podoba Olaf, Igor, Filip:) jak mi się jeszcze jakieś ładne przypomni to się odezwę;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #260734 przez adee84
A ja jak jeszcze nie wiedziałam co będę mieć, chciałam Kajetana albo Bartosza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #260759 przez Edyta
a mnie sie podoba Kacper i jak kiedys jeszcze bede miec dziecko i bedzie to synek to tak dam na imie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261233 przez gadzineczka
U mnie to jest tak,że dużo imion kojarzy mi się z tymi niegrzecznymi uczniami w szkole :)Mam Szymonka lat 11 i jak wybierałam dla niego imię to też miałam problem.Mój ukochany rzucił imię Aleks i nawet mi się spodobało ale widzę ,że będzie niezły bój o imię dla chłopca :) a może będzie Nataszka :)
Dzisiaj odebrałam swoje pierwsze wyniki badań i jest wszystko ok oby tak dalej we wtorek idę na usg dodam,że dla mojego partnera to duże przezycie bo to jego pierwsze dziecko :)
Trzymajcie kciuki

pozdrawiam Was i Wasze pociechy



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl