BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #291345 przez chłopek
moze przy trzecim dziecku sie trafi że będą dwa :)
majówecza a co usg co wizyte to podobno nie jest wskazane,tak mi lekarz mowił ale co lekarz to inna opinia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #291427 przez niika
chłopek wszystko się może zdarzyć :)

zmieniając temat..macie już kupione jakieś rzeczy dla dzidziusia?? wiem, że to pewnie trochę za wcześnie, ale różnie bywa ;)
ja kupiłam tylko jedno body, bo strasznie mi się podobało i nie mogłam się oprzeć hehe
a na allegro mogłabym całymi dniami siedzieć i oglądać te wszystkie rzeczy, które tam są..
wózki, łóżeczka, ubranka - coś pięknego :)

nie wiem czy się wam spodoba i co myślicie o takim czymś, ale znalazłam zamiast wanienki fotelik kąpielowy:
allegro.pl/prima-baby-fotelik-do-kapieli...zka-i2038480334.html
wydaje mi się, że jest bardzo praktyczny w szczególności dla kobietek, które są pierwszy raz w ciąży i nie mają doświadczenia w kąpaniu bobasków :)
można go od razu w wannę wstawić. nie trzeba się martwić, że dzidziuś wyślizgnie nam się z rąk czy cokolwiek.

Napiszcie co wy o tym myślicie :)
A może wy znalazłyście coś fajnego? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #291429 przez Majowka
Ale dzieki niemu lekarz wykryl krwiaka i odklejanie sie lozyska... Nigdy bym nie przypuszczala, ze mam cos takiego gdyby nie Usg... Brzuch mnie nigdy nie bolal, a ciaze przechodze bez wiekszych objawow...
Ja intuicyjnie wyczuwalam, Ze powinnam pierwszy trymestr przelezec I tak tez staralam sie robic, ale rodzina I przyjaciele naskakiwali na mnie, Ze zle robie, Ze ciaza to nie chroba, etc....no I po tyg okazalo sie, Ze musze lezec w lozku az do odwolania :laugh:

Faktycznie sa rozne teorie... Cavin Costner np., kupil sobie Usg I mogl codziennie wspolnie z zona podgladac dzidziusia :laugh:

A u mojego Gina w gabinecie jest specjalny pokoj, gdzie jest aparat Usg, wchodzisz tam z mezem I pielegniarka wlacza Usg I wychodzi na 30 min, aby rodzice mogli sobie popatrzec na maluszka :)


Niika, ja jeszcze nic z tych rzeczy. Czuje, Ze jest za wczesnie....dopiero powolutku oswajam sie z mysla, Ze sie udalo I nareszcie bede mama :laugh:
...ale nie zwracaj na mnie uwagi ( ja taka panikara jestem), moje przyjaiolki sa 2 tyg do przodu i tez juz kupuja ciuszki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291437 przez niika
ja też uważam, że jest za wcześnie, ale oglądając te wszystkie rzeczy nie mogę się oprzeć ;)
gdyby nie mój ukochany to pewnie już bym wszystko kupowała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #291445 przez Majowka
Widzisz Niika, mnie nie kusza sklepy, bo ja juz ponad tydzien z domu wyjsc nie moge...
A teraz wlasnie nowe kolekcje sie pojawiaja Wiosna-lato... :)
Jak tylko pomysle, ze juz niedlugo bede po tych sklepach buszowac, to az mnie skreca z radosci! :laugh:


A fotelik fajniutki, ale ciekawe jak to w praktyce...ja chyba wole na pocz tradycyjna wanienke...mozna postawic w kazdym miejscu, a z takim fotelikiem np. To bym musiala nad wanna sie schylac...wogole mamy za mala lazienke, zeby jeszcze tatus nad ta wanna, wiec u mnie jednak odpada :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291446 przez gadzineczka
ewii jestesmy w tym samym tygodniu ja mam na 4 sierpnia :) a brzuch mam raczej nadęty od przemian jelitowych hehe :0 niż od 14 tygodnia ciąży :) chciałabym już się zarysowywać :)
dziewczyny kochane jestescie ze mówicie ze stara nie jestem :) hehe czasem przy tym moim nastolatku mam takie poczucie :)

fotelik kąpielowy całkiem fajny fikuśny :)
ja dzisiaj z moimi uczennicami siatkarkami grałam w zawodach wojewódzkich po cięzkich bojach mamy 6 miejsce w województwie kujawsko pomorskim :)pochwalę się tak abstrachując od fasolkowych spraw
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291450 przez niika
no jak ładnie :) gratuluję gadzineczko!
pewnie zmęczona teraz jesteś? :)
ja też grałam w siatkę w drużynie w średniej szkole, ale to tylko międzyklasowe zawody były :)kilka razy też grałam w nogę, nawet I miejsce raz zajęłyśmy hehe :D
jesteś z kujawsko pomorskiego? ja z pomorskiego, a dokładniej z okolic gdańska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291452 przez Majowka
Gratuluje Gadzineczko!
Super fotka! :) Ty to ta w srodku?

Ja tez blisko Was mieszkam! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291454 przez niika
oo majowka też z pomorskiego?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291460 przez Majowka
Tez! Tzn. Pochodze! Z powiatu czluchowskiego dokladnie :laugh:
Ale teraz mieszkam daleko...w Portugalii :( teskno do domku! Mam nadzieje, ze juz niedlugo mi pozwola wstac z lozka, to pojade do rodzicow na 2-3 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #291463 przez niika
Portugalia?? jaa ale ci zazdroszczę :) masz stamtąd męża czy po prostu się przeprowadziliście? :) przepraszam, że tak wypytuję, oczywiście nie musisz odpowiadać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291468 przez Majowka
Tak, zakochalam sie w Portugalczyku...mimo iz jest blondynem!!!! :laugh: :laugh: :laugh:
Nie jestesmy jeszcze malzenstwem, ale po narodzinach dzidziusia na pewno zalegalizujemy zwiazek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291471 przez gadzineczka
dzieki dzięki dziewczyny
Ja jestem z Bydgoszczy i ta mała osóbka wśród tych wielkich babek to ja :) hehe
Majówka ja tez nie jestem mężatką może połączymy chrzciny ze ślubem :)kto wie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #291472 przez chłopek
majóweczka ja mam rodzinę w Polnicy :)
gadzineczka moja siostra miała ślub połączony z chrzcinami znaczy sie chrzest w poprawiny był

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291475 przez niika
super :) naprawdę ci zazdroszczę :)
ja też z moim nie jesteśmy małżeństwem i nie wiem jeszcze kiedy weźmiemy ślub..
cywilny jakoś po narodzinach dzidziusia na pewno, ale kościelny to nie mam pojęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl