BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu #292466 przez Majowka
No dokladnie Chlopek, tez musze czesciej, ale owocami sie wtedy opycham :laugh:

Fajna bluzeczka! Zabawna! Ja mam tyle tunik z poprzedniego lata, ze nie wiem, czy mi jakes ciazowe bluzki beda potrzebne... No chyba, ze pod koniec :laugh: a Ty juz kupujesz Chlopek? O ile pamietam, masz juz spory brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #292474 przez chłopek
ja nic nie kupuje mam troche ciuchów po ciazy z ksawciem, wiec narazie mogą być, na lato bede cos kupować,

kurcze Ksawcio mi sie rozchorował :( kaszle a miał tylko katar bedzie trzeba do lekarza jechac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #292494 przez Majowka
No to Chlopek zdrowka dla Ksawcia! Oby mu szybciutko przeszlo!

.....i serdecznie Ci kochana gratuluje!!!!!!!! Dzis polowinki u Ciebie! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Moc buziakow :kiss: i przez nastepna polowke trzymajcie sie z dzidzia zdrowo!

Fajnie masz! :) juz nie moge sie doczekac moich polowinek :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #292504 przez chłopek
Majówka zleciało tobie tez zleci i bedzie niedługo połowka ciazy

Majówka ty w hiszpani miszkasza?
na lipcówkach jest dziewczyna z Hiszpanii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #292512 przez Majowka
Bliziutko... w Portugalii, ale zawsze to inny kraj :(
Mam tu kilka kolezanek Polek, ktore teraz zafasolkowaly, ale pewnie nie udzielaja sie na forach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292513 przez chłopek
no tak inny :( ładnie tam u ciebie musi być, ja jedynie w holandii ( w pracy byłam) i w szwecji (podróż poślubna byłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292517 przez Majowka
No pieknie tu, ocean, plaze, palmy, niezniszczona przez wojny architektura, pyszne owoce morza i swieze ryby... Gdyby tak jeszcze o prace bylo latwiej, to juz wogole byla by bajka... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292520 przez chłopek
w Polsce tez o prace nie ma łatwo:( mój mąż jako kierowca robi a nie ma kokosów i chyba prac bedzie zmieniał, nie bdzie go caly tydzien no ale kasa lepsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292523 przez Majowka
Dacie rade!
Polska to Polska, zawsze jestes rownoprawnym obywatelem, a nie jakims przybyszem z zagranicy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292594 przez Ariane
Witajcie. Ale nastukałyście:) Aż miło poczytać.
Witam nowe koleżanki. Ja też jestem za listą, ale nie umiem jej zrobić :dry:
Co do mojej przeprowadzki (w odpowiedzi na pytanie), nie przeprowadzam się daleko, bo tylko 8 kilometrów, ale jednak. Moje mieszkanko trochę małe a poza tym kojarzy sie z prawie byłym mężem, z resztą moja sytuacja w ogóle jest pogmatwana:)
Nic to. Wiekiem też sie nie martwcie, ja niedawno skończyłam 31, czyżbym była najstarsza? :P
A jutro wyjeżdżam w góry na zimowisko. Już się nie mogę doczekać. Tak więc chyba tydzień mnie nie będzie. No chyba, że dostęp do netu będę miała to na pewno do Was zajrzę.
Miłej niedzielki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292600 przez chłopek
ariane agdzie w góry jedziesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292995 przez judi24
Hej Dziewczyny, dawno tu nie byłam ale moje mdłości nie znają granic heh, poza tym jeszcze pracuje i jak wracam z pracy to padam ze zmeczenia i kładę się spać. Dzisiaj już mi lepiej na razie 0 mdłości ale do wieczora jeszcze kupa czasu więc jeszcze przede mną. Następną wizytę mam 14 lutego, usłyszę serduszko swojej kropeczki, czyż nie piękny prezent na Walentynki? :) Jak wasz apetyt? bo ja jem kaszki dla dzieci i schudłam już 12kg przez te wymioty ale lekarz mówił że nie muszę się martwić bo jest ok, zresztą moja mama też będąc ze mną w ciąży schudła :):)
Macie już imiona dla dzieciaczków? ja to mam jakąś manie i chodzę po allegro albo po różnych stronach i oglądam rzeczy dla maluszków, co do imion to już przed ciążą wiedziałam jak nazwe mojego skarbka
córka Lenka
Syn Ksawery lub Xavier (ewentualnie Dorian)

Pozdr 3majcie się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293049 przez niika
judi współczuję ci tych wymiotów, ale z drugiej strony zazdroszczę..ja miałam jedynie lekkie mdłości i nic poza tym, a podobno wymioty i mdłości są dobrym znakiem, że z dzidzią ok :(
a z tym oglądaniem rzeczy mam identycznie :D całymi dniami mogę siedzieć na allegro ;)
co do imion to mi się podoba dla chłopca Fabian, a dla dziewczynki Oliwia, ale niestety mojemu ukochanemu się nie widzą ;)

do lekarza idę w czwartek i mam nadzieję, że w końcu zrobią mi to usg..
czy to prawda, że pierwsze usg jest "przez pochwę"? (nie wiem jak to się prawidłowo określa, wybaczcie ;))

Arien zazdroszczę ci :) mi się ostatnio marzy wyjazd do Zakopanego ;)

pisałyście coś ostatnio o wieku..ja w takim razie pewnie jestem najmłodsza, bo mam 20 lat :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293108 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Ariane, zazdroszcze Ci :laugh: Super taki wyjazd! Baw sie dobrze i wypocznij. Na pewno swietnie dotlenisz fasolke.y :)
Ja tez mialam jechac na narty w lutym, tzn. Ja bym tylko spacerowala, ale w moim przypadku zrezygnowalam. Lepiej nie ruzykowac. Zreszta jeszcze nawet nie mam pewnosci, czy bede musiala dluzej lezec niz zapowiadano :( misiek jedzie sam..... :( :( :(

Judi, Ty to sie masz z tymi mdlosciami :( Kurcze, zeby tyle schudnac!! :(
Ja nie mialam prawie zadnych objawow, choc chcialam, bo tak jak mowi Niika, to przeciez wzrastajacy poziom hormonu powoduje wszelki objawy, wiec nie ma sie co martwic, musisz to przeczekac... Mina pewnie juz niedlugo!
Kochana Ty suwaczka jeszcze nie masz! Zakladac mi tu! :laugh:
A co do imion, to jeszcze nie wybralismy. Ja bede chciala takie ktore funkcjonuje i w Polsce I tu...duzego wyboru nie mam :( :(
Wlasnie dobrym przykladem jest Ksawery, Xavier - to pierwsze jest po polsku a drugie po prt...czyli super zdaje egzamin (troszke tylko inna pisownia)
Wogole podobaja mi sie Wasze typy!

Tak niika powino byc przez pochwe, tzw. Dowcipne :laugh: Bo na tym wiecej widac, jest dokladniejsze. Czyli w czwartek juz masz usg, widzisz, super! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293124 przez niika
Majowka w czwartek dopiero idę do lekarza, a na kiedy mnie skieruje to nie wiem :(:(
a długo jeszcze musisz leżeć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl