BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 4 miesiąc temu #292123 przez Majowka
Wlasnie, tylko nie wiem jak to zrobic, zeby ta lista nam sie pozniej nie zgubila....
Moze w pierwszym poscie Gadzineczki... :unsure: Chyba sierpniowki 2011 tak mialy...nie pamietam dobrze, a teraz wejsc tam nie moge :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #292163 przez niika
gratuluję phi ! :)

ja też jestem za zrobieniem takiej listy :) przynajmniej nie będziemy musiały ciągle się pytać kto na kiedy ma termin ;)

majowko no tak twój ukochany na plaży, a my musimy tu marznąć :( za dobrze tam macie ;)

my idziemy za chwilę do kościola więc muszę już lecieć ;)
pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #292171 przez Majowka
Udalo mi sie wejsc na sierpnioweczki '11 cz II :)
No i wlasnie w pierwszym poscie Asik zrobil takowa liste dzieciaczkow! Sliczna jest! A dluuuuga :laugh: ciekawe czy u nas tez tak bedzie :laugh:
My na razie mozemy zrobic liste fasolek z data porodu i suwaczkiem... A pozniej jak sie dzidziolki porodza, to zmienimy jak u nich, co wy na to?
Gadzineczko, daj znac czy Ci sie ten pomysl podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #292178 przez agacia
Hej dziewczyny!

Ja tez trochę o sobie powiem:) jestem młodą (24lata) mężatka:) i jestem ze śląska:) a dziś miałam meeega ciężki dzień - oblałam kolokwium a tak chciałam mieć je z głowy już, po cholere szłam na mgr sama siebie nie rozumiem... :P w tramwaju mnie tak wytrząsło że już reklamówke w dłoni trzymałam MASAKRA :lol: a co do brzuszka to u mnie już widać taki okrąglaczek:) a ubranka mnie baaardzo korcą, ale zaczekam aż poznam płeć - no chyba że mały będzie uparty i nie pokaże co tam ma :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #292179 przez agacia
ps też jestem za listą;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #292182 przez Majowka
Czesc Agacia!
Ups, czy ja tu czasami nie najstarsza!? :( ....ja juz 30stka :(

Ej tam...jedno kolokwium, a Ty juz watpisz w magisterke! :laugh: Poprawisz i bedzie, zobaczysz!

Jeszcze Cie trzymaja nudnosci? A niby maja juz powolutku mijac, nie?

Kiedy masz nastepna wizyte?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #292188 przez agacia
No bo chciałam sie za prace zbrac atu jeszcze poprawka:( trudno
No własnie! pisałam już że mi fajnie mijaja aż do dziś, ale mysle że to przez to że moja dzidzia pierwszy raz tramwajem jechała :P a ja jestem wygodnicka i zawsze autem jezdze które nie trzesie:) a tu dziś masz: :lol: teraz 3 lutego mam prenatalne, a wizyte nastepna u lekarza mojego 7 lutego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #292189 przez Majowka
Prenatalne? W twoim wieku? Czy chodzi Ci o te dokladne, genetyczne?
Bo prenatalne, to chyba te inwazyjne, dobrze sie orientuje? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #292191 przez agacia
Tak, moja Pani doktor dała mi skierowanie, ale bez niego i tak bym na nie poszła wole wiedzieć czy wszystko jest ok i w razi czego pomoc dzieciatku - a wykonuje się je róznie chyba 3 sposoby są ja będe miała poprostu takie meeega dokładne USG bez żadnych igieł itp czyli bezinwazyjne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #292194 przez Majowka
A ok, to ja to bezinwazyjne tez bede miala :) wlasnie ide juz w srode do Gina na 1 dokladne usg, pozniej chyba zleca jakies badania krwi... Nie wiem dokladnie, bede Was na bierzaco informowac.

Agacia, z takim okraglutkim brzusiem miescisz sie jeszcze w dzinsach?
Bo ja to juz spodni dawno nie mialam na tylku, za bardzo mnie krepuja...mimo Ze brzusio minimalnie powiekszony u mnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #292197 przez agacia
U mnie rządza LEGINSY:D spodnie troche uciskają ale to biodrówki wiec jeszcze sie wcisne tak na ostatek:) Pozdrowionka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #292398 przez phi84
Dzieńdobry! Majowka - 30 lat to przecie niedużo, czym się przejmujesz? :P Ja mam 28, więc do 30 niedaleko... Co do brzuszka, to u mnie na razie nie widać zmian. W dzinsy sie mieszcze bez problemu... Ale moze to dlatego ze ostatnimi czasy (jeszcze przed ciaza) moj brzuszek nieco sie zaokraglil ;) a tak poza tym to do tego momentu (u mnie 11tc) - przytylam ok. 1 kg. Mam nadzieje, ze to niezbyt duzo, bo mam nieszczesne sklonnosci do tycia :( A jak u Was z waga?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292411 przez chłopek
agacia ja broniłam magistra w 7 miesiacu będzie ok dasz radę :)
phi ja już mam 20 tydzien a przytyłam 3kg jak narazie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #292458 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Ja przytylam juz 2,5 kg :) i glupia sie ciesze, bo ja juz od lat jestem strasznie szczupla, koscista i troszke kg sie przyda.
Lekarz mnie strofuje za ta teorie i mowi, ze nie moge przytyc wiecej niz 3kg w pierwszym trymestrze...ale na razie nie przejmuje sie tym, trudno mi uwierzyc w fakt, ze bede gruba :laugh: ...ja tyle lat staralam sie przytyc i nic :laugh:

Na razie jem i niczego sobie nie odmawiam. Czasami tylko zastepuje czekolade owocem, bo mowia, ze slodkie mocno dzidzie pobudza, wiec staram sie nie jesc tyle slodyczy. Kawe odstawilam, no i wprowadzilam duzo owocow i warzyw. Codziennie rano np. mam obowiazkowo razowy chlebek, pomidor, ogorek, rzodkiew, jajko, ser, szynka i mleko. Ledwo co to zjadam, bo tyle tego :laugh: ale tak sie juz przyzwyczailam...

Nie martw sie phi, jak na razie masz tylko nieznaczy przyrost wagi, bedziemy sie pilnwac pod koniec :laugh:


A dzisiaj niedziela, wiec jajecznica u mnie! Ide robic! Smacznego snadanka mamusie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #292461 przez chłopek
majówka ja ledwo coś zjem i zaraz znowu głodna jestem :) w sumie jem caly dzien

patrzcie jaka fajna :) moda.allegro.pl/najweselsza-bluzka-ciazo...m-m-i2081247800.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl