BezpiecznaCiaza112023

Czy pomimo braku czasu macie swoje zainteresowania

12 lata 11 miesiąc temu #115458 przez asia26
ja znajduje troche czasu bo Oliwka jest grzeczna i mi na to pozwala i nie przeszkadza mi w ich realizacji bo ja kocham robic zdjecia a Ona jest cudowna modelka :* a przepis na zycie tez bardzo lubie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222018 przez edi999a
Nie jestem zbyt wielką fanką seriali. W wolnych chwilach czytam , ostatnio wpomnienia żony Bim Ladena

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258834 przez eash
odświeżam temat :) ja po porodzie musiałam z pewnych "pasji" zrezygnować - z całodniowych zakupów raz w tygodniu (z powodu braku czasu i kasy na trwonienie bez ograniczeń) czy z czytania, które zawsze kochałam (czasem coś czytam, ale dawniej po prostu pochłaniałam książki, potrafiłam całe weekendy spędzić w łóżku w piżamie, zaliczając 2-3 lekturki objętościowo zbliżone do słownika poprawnej polszczyzny). ale doszły mi nowe. i tak - poza pracą, dokształcaniem, dzieckiem, drugą ciążą, wiecznie trwającym remontem i mężem - lubię czasem podziałać społecznie (jestem członkiem PSL i FML oraz GKRPA, włączam się czasem a to w budowę wiejskiego placu zabaw, a to w organizację festynu ze zbiórką na rzecz kościoła, ostatnio np. przygotowujemy akcję oddawania szpiku kostnego i pracujemy nad nową bezpłatną gazetą lokalną), jestem honorowym krwiodawcą ("uśpionym" - ze względu na ciążę) oraz dawcą szpiku kostnego zarejestrowanym w fundacji DKMS Polska ("uśpionym", jak wyżej). obecnie staram się o przyjęcie na staż do koła łowieckiego - jak dobrze pójdzie, gdzieś tak za rok będę członkiem PZŁ w spódnicy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549954 przez marynika
Jeszcze nie mam swoich dzieci, choć już teraz mam problemy ze znalezieniem chwili na własne pasje ;-) Ale po koleżankach widzę, że zawsze jakoś tam potrafią pogodzić wychowywanie dziecka z pielęgnowaniem własnych zainteresowań, czas na przyjemności mają np. gdy dziecko śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550018 przez AniaF
marynika napisał:

Jeszcze nie mam swoich dzieci, choć już teraz mam problemy ze znalezieniem chwili na własne pasje ;-) Ale po koleżankach widzę, że zawsze jakoś tam potrafią pogodzić wychowywanie dziecka z pielęgnowaniem własnych zainteresowań, czas na przyjemności mają np. gdy dziecko śpi :)


Hehe ja mam dokładnie tak samo. Naprawdę podziwiam je za to!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581298 przez franklin
Manga napisał:

I ja jestem fanką "Przepisu na życie" - jest to taki ciepły, zabawny i piękny dla oczu serial. Ale ja akurat na VOD wolę ;)


mnie strasznie irytuje główna bohaterka i Borys Szyc...nie za bardzo za nim przepadam, ale za to Beatka wymiata...i jeśli od czasu do czasu sobie obejrzę to tylko ze względu na nią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600286 przez tessa
Główna bohaterka też już powoli zaczyna mnie irytować, a Borys Szyc od początku działał mi na nerwy. Beatka, Żabcia i zgraja staruszków za to wymiatają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746491 przez gochaa
No pewnie ze mam czas. Trzeba umieć pogodzić obowiązki z rozrywką. Co to by było za życie bez zainteresowań i pasji? Mam sobie czegoś odmawiać tylko dlatego, że jestem matką?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #804629 przez AniaF
Powiem Wam, że brak czasu na rozwijanie swoich pasji ze względu na pracę która totalnie mnie pochłania jest dość dobijający.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837269 przez Domii1983
Myślę, że to tylko kwestia organizowania własnego czasu :). Ja uwielbiam książki i zawsze znajdę choć trochę czasu na czytanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 dni temu #874901 przez Ewelina_86
Trochę wolnego czasu dla mnie się znajdzie, nie ma to jak babcie :) uwielbiam czytać książki, coś ugotować dla męża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #896394 przez franklin
Zawsze staram się wygospodarować trochę wolnego czasu dla siebie, lecz różnie to bywa. Czasem w weekendy wybieram się na spacery lub jednodniowe wyjazdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899993 przez marynika
Teraz już wiem co to znaczy bycie mamą i wiem jak ciężko jest znaleźć czas dla siebie. Ale zawsze staram się to robić, zresztą mój mąż mnie też bardzo wspiera i często daję mi chwilę wytchnienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944071 przez midnight79
Ja mam tylko czas, żeby posiedzieć w Internecie, póki co ;) Korzystając z okazji wyszperałam bombową sukienkę z Monnari i nie zawaham się jej kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950980 przez maja0200
Czytam książki i trochę bawię się w rękodzieło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl