BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #641100 przez Monia_T
Sylwia materiał minky to nowość. Jest niesamowicie miękki, nie kłaczy. Robi się z niego kocyki dla dzieci i szmatki sensoryczne z metkami. Niestety gotowe koce są drogie. Ale można kupić sam materiał i uszyć to co się chce. Ja kupiłam gotowy kocyk dwustronny, bez ocieplenia, a tak jak pisałam chcę, żeby moja mama uszyła drugi z jednej minky z drugiej kolorowa bawełna. Świetna sprawa.
U mnie na fb jest link do strony uszyj kocyk i tam są przykłady jak można zrobić.
Szmatki sensoryczne też super dla maluszków, różne faktury miękkiego materiału z wieloma metkami, ale kosztuje to ok 25zł więc tanie nie jest.

Teraz mamy taki, Igunia wtula się w niego i głaszcze :laugh:

A tu są przykłady szmatek:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641101 przez dominia
Dzien dobry :)

Pogoda do du ... ;)

Spalismy do 8:30 :ohmy: wspaniale :)

Pozniej reszta, Ig sie zlosci bo znudzilo sie mu lezenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641112 przez kasia123m
Dzien dobry :laugh:

Alinka gratuluje odwagi.ja bym sie bala ze mi wlosy wypdna rozjasnijac na raz kilka razy.i idealnie Ci wyszedl blondzik...fjnie
Nataszka super.

My tez dzis wyspani.Tosia zasnela po 21 i obudzila sie 6 rano :ohmy: :laugh: zjadla i do lozeczka.cos sobie pogadala i spala do 9 rano :ohmy: :laugh: jacie takiej nocy to jeszcze niemielismy :laugh: coraz wiecej gada ale nie tak jak kacper agu aga tylko takie dlugie dzwieki.fajnie to wyglada.do kacpra lubi gadac.a wogole od wczoraj rusza zabaawki w lozeczku..moze to przedwczoraj to byl jakis skok rozowjowy?tak czy siak wczoraj kolki niebylo.cwiczymy przed karmieniami nozkami i masujemy brzuszek i bobotic dajemy caly dziern.puszka bebilon pepti kupiona ale jeszcze niedawalam.viburcolu tez nie.

Cos mialam jeszcze ktorejs pisac ale zapomnialam.u naas 13 stopni ale narazie nie pada wiec moze uda sie isc na spacer.w piatek jade chrzestnego prosic.w restauracji chrzciny zamowione tylko w kosciele nie hehe...i kupilam mlodemu garnitur na allegro a malej sukienke.mam nadzieje ze bedzie ladna jak przyjdzie.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641135 przez dominia
Monia ekstra kocyk :) ale pewnie kuupe kasy kosztuje tak jak mowisz no nie ??

Paulaa u nas juz ciemieniuchy prawie nie ma, owszem dlugo ja mielismy bo mi sie nie chcialo przy niej robic bo to takie papranie a Ig nie lubi jak sie Go czesze ;)
Przed kapaniem z pol godziny nakladam parafine (mega tlusta oliwka) wyczesuje i pozniej porzadnie myje glowe :)
Przes spaniem tez smaruje glowke i z rana ma fajna skorke, wydaje mi sie, ze wtedy mniej wychodzi i tez czesze :)
Codziennie powtarzam takie cos i mysle, ze jutro juz nie bedzie nic :)

Kasia super, ze Tosie nie bolal brzus wczoraj :) i pieknie spala, oby tak juz zawsze ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641183 przez Marlena1888
hello!

alinka ale ładnie wyglądasz! odmłodniały Cię te włoski! jaki skur.. z tego szefa m... dobrze ze ma już z nim spokój choć szkoda przepracowanych godzin.. a miałabym do Ciebie taką prośbę. wiem że jesteś nauczycielką j.ang. :) za jakieś kilka miechów chciałabym wrócić do pracy, no ale najpierw muszę ją znaleźć ehh i zamierzam sobie poprzypominać j.angielski ( w szkole miałam rozszerzonny ale duuuużżo pozapominałam). może mogłabyś jakieś materiały które mogłabyś mi polecić.. ? teraz myślę w wolnym czasie zacząć się uczyć. będę wdzięczna za jakiekolwiek materiały :) jak w cv rok temu miałam wp[isane śr. zawaans. to teraz nie wiem czy się na początk. załapię :P ;)

kasia jak ładnie tosiulka Wam pospała!!!!

jadzia to faktycznie ciekawe rzeczy robią w tej szkole. ja na studiach przerabiałam to na profilaktyce uzależnień, to on widzę ma to w liceum :lol: pochwal się dziełem bartka jak już będzie skończone :side: co do tv my rzadko oglądamy i Fifi razem z nami ale bardzo się wtedy przygląda i musimy go zajmować czymś innym żeby odwrócił wzrok bo wydaje mi się to niezdrowe dla jego oczu.

dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków:) wczoraj tylko Fifi walnął takiego zielono oliwkowego kupsztala że aż pampers ledwo wytrzymał!!! i to wydaje mi się po szczepieniu było. w nocy spał ładnie, spokojnie od 22.30 do 4.10:)wszystko oki! był szczepiony dalej szczepionką PENTAXIM . mierzy 60 cm ( ale oni tam w przych. dziwnie mierzyli na zgiętych nóżkach.. jak śpiochy 62 są za małe..) i waży prawie 6 kg :woohoo: pediatra nie mogła się nadziwić że tak ładnie przytył od ostatniej wizyty. 1,5kg w 6 tyg! kilka razy się pytała czym karmiony!!! czy tylko naturalnie :woohoo: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


miłego dnia babeczki!!!! ale senny dzień, a głowa mi pęka. kupiłam ostatnio sobie fajną kawę CARO z nestle, rozpuszczalna zbożowa z cykorią! polecam :) idę robić właśnie, może któraś się skusi? zapraszam :lol: :lol: :lol: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641260 przez ola85
Monia - my też jeszcze nie złożyliśmy papierów o becikowe,
Alina - fajnie że już Wam wypłacili :) A co do koloru włosów to fajny blond, ale ja jeszcze mam obraz Ciebie w ciemniejszych to się muszę przestawić :blink:
Jadzia - szkoła zupełnie inna od naszych, eh może do czasu naszych dzieci coś się zmieni tu w Polsce
Monia - to ja zazdroszczę pogody, u nas brzydko... i to wtedy kiedy M nie pracuje i moglibyśmy razem pospacerować :(
Aga - fajnie że bioderka ok
Dominia, Kasia - to Wasze dzieciątka się wyspały :)
Marlena - eh, Ci mężczyźni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #641277 przez Monia_T
Marlena to ja kawkę poproszę :)
Z Twojego m się uśmiałam :woohoo: Faceci :woohoo: :woohoo: :woohoo: Takie chojraki a 30 minut z płaczącym dzieckiem nie da rady :P Musisz go częściej zostawiać to nabierze wprawy :) Mój już nie panikuje, mogę spokojnie wyjść, ale pierwsze razy też dzwonił co ma zrobić bo Iga płacze :) Jednak praktyka czyni mistrza i teraz jest ok :)

Ola to musisz w moje rejony na spacerek przyjechać :laugh: U nas nadal słoneczko się utrzymuje, jedziemy później na Starówkę i Wyspę Młyńską pospacerować :laugh:

Dominia za ten kocyk zapłaciłam 55zł + przesyłka i był to najtańszy z możliwych, więc dużo. Ale jak szukacie czegoś ekstra do przykrycia i przytulenia to minky jest naprawdę godne polecenia :)

Nie wiem czy przechwaliłam dady czy co...ale Iga dziś 2 razy pod rząd przekuptała się od kolan po pachy. Mam nadzieję, że to był jednorazowy wyczyn :silly:
Idę wstawić obiad, wysuszę włosy i zbieramy się pooddychać świeżym powietrzem :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641401 przez sylwia1986
UUU jaki zastój na forum, widać że rodzinnie wszyscy spędzają ten dzień ;)

Kasiu oby z tym brzuszkiem Tosi już się nie powtarzało, a nocka piękna.

Marlena ja też chętnie kawkę. Ach Ci nasi M :lol: :silly: nie wiedziałam że jest linomag z filtrem, dzięki bo szukam czegoś na lato, a ta seria kosmetyków nam podpasowała.

A my byliśmy jednak na meczu z M, nie padało, Bartek przespał 2,5 h ciągiem. Chłopcy wygrali 6:0, a ja pogadałam z koleżanką. Także każdy zadowolony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #641476 przez dominia
Jej jak tu cicho :)

My dzisiaj dzień lenia, był u Nas kolega Igusia a ten w najlepsze całą wizytę Boryska przespał :silly:

Monia to nie mało jak za kocyk ;) ale napewno jest super :) jakbym miała jakąś 'lewą' kasę to też bym się skusiła .. ale niestety teraz tyle wydatków, że mnie słabi jak sobie pomyślę :dry:

Marlenka tak to jest z chłopami :dry: u mnie jeszcze takiej sytuacji z M nie było bo ja mu tłumaczę, że to jest tak samo Jego dziecko jak i moje i niech się uczy :) raz mu coś byle jak wyjdzie a później już będzie coraz lepiej .. i jak trzeba to pobawi, uspokoi :) więc naprawdę nie mam co na to narzekać bo jest naprawdę bardzo pomocny :) może dawaj M Filipka i idź rób coś innego i doglądaj co z Nim robi najwyżej pokaż jak i danej sytuacji się zachować i powinno być już ok jak będziesz wychodzić :kiss:
powiedz mi bo Ty kończyłaś studia mniej wiecej takie jak ja .. miałaś taki przedmiot jak metody pracy resocjalizacyjnej ???
Też poproszę kawkę :lol:

Kasia i jak Tosia ??

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #641494 przez jadziatopol
czesc laseczki :lol:

Alina ale jasny kolor! :ohmy: myslalam,ze troche ciemniejszy bedziesz miala...to niezle je utlenilas :ohmy: mnie nei pasowaly by takie jasne za nic. ....ale tobie calkiem,calkiem :)
Marlena super ,ze Fifi tak swietnie znisl szczepienia i jaki on duzy! :) niestety tak to z chlopami bywa...ja na szczescie tego problemu nie mam...n ale tez nie wiem co by bylo gdyby mial urlop i mial wiecej czasu ;) a kawke to i ja poprosze :lol:


Musze sie pochwalic! Moj Bartek 2 miesiace temu mial egzamin stanowy z angielskiego ...przyjeli go do szkoly po wstepnej rozmowie z pania dyrektor ,ktora stwierdzila,ze poradzi sobie z angielskim,ze swietnie go umie. Gdyby angielski mial do bani to musialby chodzic do innej szkoly oddalonej o 20 km od nas...bo ta szkola nie ma takiego programu dla obcokrajowcow. Ale dyrektorka powiedziala,ze pomimo tego musi przejsc egzamin z angielskiego zeby mieli w dokumentacji podkladke. 2 miesiace temu mial egzamin stanowy z angielskiego ,ktory trwal okolo 7 godzin...wczoraj przyszedl wynik listownie i nie moge nadal uwierzyc! zdal na najwyzszy poziom. Najlepiej mu poszlo z Listening-maximum punktow...a reszta tez w przedziale ADVANCED! prawie max. Srednia wyszla na max 725 pkt 710!!!!! szok! na kazda uczelnie sie dostanie teraz bez problemu! Poziom Proficiency!Jestem taka dumna z niego ,ze zaraz pekne :lol: :side: :silly: :laugh: :cheer:



co taka cisza??? 1 maja w Polsce! :lol: wszyscy swietuja :lol: a ja dzisiaj jade z Hubciem na zakupy...kupimy wage dla mnie (wreszcie) , pampy, kremik z filtrem i moze cos jeszcze :lol: Krycha do mnie wczoraj dzwonila ,ze jej maz ma polpascca. Ja mam nadzieje,ze nie mogla tego ona przeniesc na nas?2 dni przed tym jak on dostal to spotkalismy sie z nia w sklepie.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641501 przez dominia
Jadzia ale ekstra !!!!!! Bartek zdolniacha jak nie wiem !! super, pogratuluj Mu od trochę starszej od Niego ciotki :silly: :kiss:

Monia !!! pytanie WAŻNE :) ile Kinie karmiłaś samym cycusiem ????????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641506 przez kasia123m
gratulacje dla Bartka!!!zdolniacha...jak mozna takk jezyk opanowac idelnie?hehhe :laugh:

Domina zaczela plakac pol godziny temu i zdrzemnela sie az do teraz..lezy w lozeczku i oglada zabawki..zaraz idzie do kapania..Czasami placze z przemeczenia..wtedy ja trzeba uspic na kilka min.Noi dzis dziwnie jadla..zjadla 90 a po godzinie glodna/i nie wiadomo co robic..bo niby sztucznym niepowunno sie czesto karmic.Licytuje dzis sukienke do chrztu..ładna..moze uda sie wygrac..

Monia fajne te kocyki:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641510 przez Satine0
Cześć dziewczyny,

my od wczoraj u mojej mamy ;-) Dziś cały dzień na dworze...jestem spalona :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641515 przez jadziatopol
Kasia biedna Tosia. Buziaczek od cioci :kiss:
Satine gdzie takie slonce?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641521 przez Satine0
Jadzia Koło Świdwina :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl