BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #641525 przez jadziatopol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Radek wczoraj przyniosl z pracy owieczke do spania. Dostal w prezencie od wlascicieli domu i cala siatke nowych ciuchow. :) Owieczka jest super. Ma cztery rodzaje odglosow...bicie serca, odglos oceanu, odglos wielorybow i deszcz. Hubkowi tak sie podoba...teraz spi jak ta lala przy szumie oceanu :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #641533 przez Satine0

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #641541 przez jadziatopol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #641545 przez Satine0

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #641546 przez jadziatopol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #641547 przez Satine0

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #641564 przez Monia_T

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jadzia ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!! Jesoo normalnie sama jestem dumna z tego Twojego Bartka ;) Świetny chłopak, tylko pozazdrościć :laugh: Przekaż mu, że jest genialny :woohoo:
A i zapomniałam napisać, zazdroszczę Waszego systemu szkolnictwa. Do tego co jest w Polsce to niebo do ziemi ;)
Super z tymi prezentami :)

Dominia Kinię karmiłam tylko piersią 5,5 miesiąca. Wtedy zaczęłam wprowadzać słoiczki, z tego co pamiętam pierwsza była marchewka :)

Kasia żal mi Twojej Tosi. Bidulka, nie wiadomo co ją męczy. Obyś wygrała sukienkę i pochwal się nią później :)

My byliśmy dziś na Starówce, ludzi multum bo pogoda piękna. Później wjechaliśmy na chwilę na działkę do rodziny, ale atmosfera nie bardzo była i szybko zjechaliśmy do domu.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Igunia godzinę temu zasnęła, a mój mąż jebnięty siedzi jak świstak w tym swoim samochodziku i coś naprawia :angry: Wkurwia mnie tym, że ciągle ma tam coś do zrobienia. Już mi się nawet gadać z nim o tym nie chce.
Wczoraj wrócił od dziadka po whisky, a dziś od rana odkupował winy ;) Zajął się małą od 6.30 żebym mogła się wyspać, przebrał, zabawiał. Później dostałam kawkę do łóżka i pyszną jajecznicę...ehh jak taki mały foch działa :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #641568 przez sylwia1986
Jadzia Bartkowi poszło genialnie :cheer: :lol: pękaj z dumy a jakże :lol: :lol: :lol:

Kasiu u mnie to samo, teraz przed kąpielą taki płacz, uśpił się na 15 minut i inne dziecko.

Satine hahahaha :lol: :lol: :lol: sory, wyobraziłam sobie Ciebie piorącego M :lol: :lol: :lol: jutro pewnie będzie skrucha :silly:

Dobra biorę się za usypianie Bartka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #641607 przez dominia
Satine
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Takie ciepło ??? ale super, u nas dzisiaj było 14 stopni :dry: zimno jak diabli a Ig przespał prawie cały dzień na dworze :)

Monia i nie dawałaś mm ??? Moja koleżanka mi dzisiaj wyjechała, że po trzecim miesiącu będę musiała małego dokarmiać .. ale z jakiej racji jak On się jak do tej pory najada moim mleczkiem .. ? ;)

Mój M dzisiaj też w robocie cały dzień był :( o 16 przyjechał z lasu .. później polazł spawać kierownicę od MOJEGO rowera bo złamał cap :dry: i w końcu musiałam Go wołać bo ja się dzieckiem 24h na dobę nie będę zajmować .. niech chociaż ze dwie godziny się Nim zajmie, dziecko szczęśliwe, że Tatuś się bawi z Nim a matka jeszcze bardziej bo ma chwilę dla siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #641609 przez xpatiiix3
Monia hehe no różnie bywa czasem i o 4 albo o 6 i daje mi chwilkę dłużej pospać :) nie krakaj z zaciążaniem hehe ja bym mogła ale nie mam odpowiedniego faceta :P hehe ja bym chciała z 3 minimum mieć :D i pierwsze chociaż w podobnym wieku z 2lata chociaż różnicy :) ale planować sobie mogę :D

Jadzia cały czas się utrzymuje, ale lekarka ze szpitala mówiła, że do 3 miesięcy może się utrzymywać... mój łobuz zawsze na rękach mi an prawo się przegina trochę aż boję się, że krzywy kręgosłup będzie miał więc prostuje go ciągle... Ale masz syna mądrego :)

Alina jak fajnie że malutka się śmiała tak, mój Marceluś też 2 dni temu jak go położyłam na brzuszku to jak dżdżowniczka mała się nóżkami odsuwał hehehe śmiesznie to wyglądało :D i super, trochę sobie odpoczniecie w Ciechocinku :D fajny blondzik :)

Ola lekarka mnie nastraszyła, ale jak dowiedziała się że miał 4tyg wcześniej usg o koniec tematu było już :)

Marlena no no kawał chłopaczka z tego Fifiego :D

Satine no to niezły ten Twój m..

A my dzisiaj byliśmy na 5h spacerku :) Karmiłam małego w parku, w kfc, u brata w pogotowiu bo też zaszliśmy :P A malutki prawie ciągle spał, a teraz za to nie chce spać mi i lamentuje co chwila o cyca :P tzn takie śmieszne krzyki eee krzyczy, jak stary chłop hhahaha... Narobiłam tyle zdjęć, że głowa mała :P hehe Jutro wstawię :P

Dzisiaj rano siedzieliśmy sobie razem i gugał sobie do mnie a w pewnym momencie wyszło mu 'ama' i to tak wyraźnie, w szoku byłam ale taka szczęśliwa byłam, że chociaż przez przypadek :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #641626 przez Monia_T
Dominia co za bzdura z tym dokarmianiem :unsure: :ohmy:
Kinia nigdy w życiu nawet kropli mm nie dostała. Przez 5 i pół miesiąca była wyłącznie na piersi, później cycek + nowe pokarmy wg schematu. Około roczku zrezygnowałam ze słoiczków i jadła to co ja gotowałam tyle, że bez mocnego przyprawiania. Odstawiłam ją od piersi jak skończyła 14 miesięcy i zaczęła pić zwykłe mleko UHT. Jak widać wyrosła silna i zdrowa :) Nigdy żadnej alergii nie miała, ani problemów zdrowotnych.

Pati ja tam wierzę, że wkrótce spotkasz kogoś normalnego i ułoży Ci sie wszystko :) Jeszcze będziemy się na forum na prezent ślubny dla Ciebie zbierać i na panieński wpadniemy :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #641662 przez kasia123m
Sylwia ja mysle ze to chodzi o uklad nerwowy.zdrzemnie sie 5-10min i juz jest ok.potrzebuje naladowac baterie..

Monia z tym papierem to pojechalas..heheh....az sie usmialam

nie wiem jak Ey to robicie ze piszecie te drugie teksty..moze wskazowka;)

Satine dzieki Bogu ze mu sie nic powaznego nie stalo...moj znajony tak sie przewrocil na quadzie ze kregoslup poszedl i niestety wozek do konca zycia..wiez jazda po pijaku szkoda slow..

u nas dzis 13 stopni bylo..spacerek zaliczony ale zimno..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #641688 przez Madlen
Sylwia Bartulek niesamowity

Natalka miałam logikę na studiach ale to było popierd...

Paula Amcia rozkoszna malusia
Oliwka duża dziewczynka już

Satine o matko, skąd ten brud.. Aż się boje iść do gina..
A Bebilonu na tablicy u mnie nie ma niestety

Ola no zdarza mu się tyle pospać, minimum 8h, oby mu nie przeszło..

Jadzia Adaś b. lubi tv, najbardziej teledyski..
A ze stronami to ma tak, że główkę zazwyczaj odwraca na prawą stronę. Staram się mu to zmieniać.

Chomiczka współczuję Ci kochana.
Moja koleżanka dziś była u lekarza z 2miesięczną córą. Była przeziębiona. Ciągle płacze jej.
Lekarka mówiła, że niespokojna może być jak mama była nerwowa w ciąży. A jak teraz tez nerwowa to dziecko wyczuwa atmosferę!! :ohmy:
Dodatkowo dała jej skierowanie (najpierw kazała jeszcze poobserwować) do szpitala dziecięcego , bo może płakać też z powodu zapalenia dróg moczowych. A niby badania moczu nie warto robić. Ponoć ciężko pobrać sterylny mocz.
Ale wiadomo- szpital ostateczność.

Alinka fajnie, że się udało z becikowym, a w tym nosidelku nie jest ciężko nosić małą?
Bardzo fajny kolorek masz na głowie :)
Ale zdjęcie, mała pokazała faka :)

Kasia mój Adaś też gaduła :) Ubaw mamy z tego nieziemski.

Jadzia gratulacje dla syna geniusza!

Satine odpuść mu, jutro będzie żalował :lol:

Dziewczyny po cc- robicie już brzuszki? Można?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #641716 przez Marlena1888
hej mamki!

dziewczynki, no to pijemy!!!!! :)

zawsze to lepiej smakuje :laugh: :laugh: :laugh:

Dominia tak miałam metody pracy resocjalizacyjnej :laugh: i pamiętam że chodzi tu o muzykoterapię, bajkoterapię, itp. Jeżeli Ci coś potrzeba to z chęcią poszukam w moich notatkach :) może znajdę coś co Ci się przyda :)
dzięki za rady, mój M właśnie że zajmuje się Fifim ale ta syt. miała miejsce w mieście, ja byłam w sklepie z odzieżą a on czekał na mnie na dole w barze przy coli :lol: :lol: :lol: :laugh: :lol:

Jadzia to widzę że z Bartka hamerykanin :) :lol: brawoo! rewelacyjnie zdał!!!!!!!!

Monia fajny to musi być kocyk.. jak dostanę becikowe to sprawie Filipkowi :blink: uwielbia kocyki! ale ciekawie napisałaś, czyli Twoja kinia wogóle nie jadła mm!(moja położna mówi na to pasza :side: :lol: ) fajnie mieć na forum doświadczoną koleżankę!!!

Madlen ja zaczęłąm robić brzuszki 4 tyg po porodzie :side: ale nie wiem jak to po cesarce jest..

a my dziewczyny znowu po grilu nr2 w tym roku heh. Niestety pogoda do bani ale jak już wspominałam mój M uwielbia te klimaty. posiedzieliśmy w swoim gronie i wypiłam bezalkoholowego trochę, ale fajnie, poczułam smak piwa jak za dawnych czasów(piłam lecha free) normalnie wogóle smak się nie różni :silly: ale się objadłam szok, a teraz taka zaspana jestem..\
miłej nocki kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #641720 przez Marlena1888

smacznego kobietki!!!!!!!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl