BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 tygodni temu #641723 przez xpatiiix3
Monia hehe no no zobaczymy, jak znajdzie się facet i jak będzie ślub to pewnie hehe wypijemy nieźle na panieńskim :)

A mi ciągle tak po głowie chodzi, żeby gdzieś w wakacje może się spotkać, taki zjazd forumowy zrobić :) Ale gdzieś na środku, żeby każdej blisko było :P?

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641724 przez Marlena1888
częstujcie się :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641780 przez sylwia1986
Dzień dobry :kiss:
U nas pogoda do bani, szaro, zimno i na dodatek grzmi :dry: o i zaczyna padać.
Wybiorę się dziś tylko do sklepu jak sytuacja się poprawi, ale majówka :S M w pracy, więc szykuje się dzień jak co dzień. Dziś nocka nie była taka fajna jak ostatnia, pierwsza pobudka po północy, po 3 i po 6, trochę się pobawiliśmy i z powrotem zasnął przed chwilą.

Marlena dzięki za kawcie i ciacha, właśnie popijam. Kurcze a ja w tym roku jeszcze nie zaliczyłam żadnego grilla. W tamtym roku co chwila robiliśmy u nas na ogrodzie gdzie budowa, ale w tym roku raczej się na takie warunki polowe nie piszę.

Madlen brzuszków nie robię, ale tyle się naschylam przy dziecku, że to też jakaś forma aktywności :silly: jest już prawie płaski (rano), bo wieczorem różnie bywa, ale niestety jeszcze sflaczały :blush:

Pati marzenie żeby udało się taki "zjazd" lutówek zorganizować, ale obawiam się nierealny. Mi z Olą ciężko się umówić, choć mieszkamy niedaleko, ale albo pogoda do bani, albo pracuje ktoś, no wiadomo jak to jest, ale wierzę że kiedyś się uda :blink: stałyście się bliższe niż niejedna koleżanka, dzielimy tu swoje radości i smutki o których niejednokrotnie nawet one nie wiedzą.

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641790 przez Paulaaa
Hej Wam :)

Nie śpimy od 7.30. :) Nocka spoko - dwa szybkie karmienia i seeen. :silly:
Wczoraj jednak zrobiliśmy tego grila. Objadłam się jak świnka :blush: a później miałam wyrzuty sumienia :S jak ja mogłam zjeść TAKĄ kiełbachę. :woohoo:

Satine

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jadzia moja też odwraca głowę w stronę tv. Jak śpi to kładę ją na bok zawsze (raz jeden, raz drugi) ale kiedy się budzi do karmienia już śpi na plecach, mimo, że robię jej klin z kocyka. :) Bartek zdolniacha!! :) :)

Chomiczka bardzo Ci współczuję. Jak mi mała płacze 30 min ciągiem to dostaje szału. Nawet nie umiem sobie wyobrazić jak Ty się męczysz. Już nie wspominając o Olciu. :( Uważam, że taki płacz normalny nie jest. Ale miejmy nadzieję, że po skończeniu 3 mc jakoś się uspokoi wszystko.

Kasia ja otwieram odpowiedź w drugiej karcie i tak piszę długie posty. :side:

Madlen nie robię. Gin pozwolił mi zacząć dopiero 3 mc po cc. :S :S

Marlena dzięki za ciastko i kawkę. :lol:

Ma być dzis 19 C. Póki co szaro, buro i ponuro. Muszę iść do drogerii po ten h&s. Poczytałam Styczniówki i bardzo polecają to na tą ciemieniuchę. Wczoraj 3 razy smarowałam głowę oliwką, wyczesywałam z godzinę i niby nie było. Rano wstała i znowu wylazła. :angry:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641797 przez kasia123m
Dzien dobrt :laugh:

U nas tez szaro buro i ponuro.i wieje.ciekawe czy sie poprawi bo musze isc po mleko do biedronki.noc u nas znow bardzo ladna.zasnela o 21 i budzila sie kolo 4 ale podsunelam ja do gory bo zjechala na klinie i spaalaa dalej az do 5,30.jedzonko i drzemala chco sie budzila az do teraz.ze dwaa razy wstalam dac cuml.a i spi.a ja mialam piekny sen..snilo mi sie ze wychodzilaam z kolezanka z uczelni i mowie ze pedze do domu bo nie wiem kto mi z mala zostal czy sama nie jest a z zza rogu wyjezdza moja Mama z tata i tosia w wozku spacerowym.na lezaco,nozki gole,glowka tez i krzycza niespodziaanka.Moja Mama byla taka szczesliwa a ja odrazu sie zaputalam czy mi ja kremem na slonce wysmarowala.piekny sen.Moze chciala mi pokazac ze wie ze jest Tosiaa i sie cieszy...oj ile ja bym dala zeby choc raz jaa naa rece wziela...dobra koniec bo znow bede plakac caly dzien...
Moj M tez dzis w pracy wiec sama jestem z dziecmi caly dzien...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #641813 przez [email protected]
Dzień dobry :) Nocka ok,o 3 cyc i miałam zmienić pieluchę ale przysnęłam z Gabrysiem,obudził się o 5 cyc,zmiana pampka i do 6 przy piersi.Czekamy na słońce ale chyba lipa,zapowiadają burze :( Wczoraj zjadłam smażonego schabowego :woohoo: a teraz piję kawkę z ekspresu z pianką :)

Kasia piękny sen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641817 przez dominia
Witam się z rana :)

Mój Skarb wstał o 1, T wstał o 4:30 do pracy i jakoś zaczęłam słuchać czy Ig oddycha .. i się tak wystraszyłam, że nie i wstałam z prędkością światła, spał na plecach [cwaniak już się przewraca z boczku mimo tego, że ma dwie poduszki za sobą :dry: ] tyrpnęłam Nim i mi się obudził .. wziełam Go do siebie, zjadł trochę się pokręcił już myślałam, że od 4:30 będziemy się bawić ;) ale usnął :) i wstaliśmy o 7:30 rozgadani i szczęśliwi :) Mały teraz zrobił sobie pierwszą krótką drzemkę :)

Ja się tak czasem boję tej śmierci łóżeczkowej czy jak to się tam nazywa .. Ktoś mi to ostatnio mówił, że roczne !!! dziecko we śnie zmarło :ohmy: Mam tylko takie napady tego strachu .. ale masakra normalnie jak człowiek może sobie coś do tego głupiego łba wkręcić :dry: ale już spokojnie przestaje o tym myśleć, wyrzucam takie rzeczy z głowy :)

Marlenka ale pyyyyyyyyyyyyycha !!!! a w ciachach pomyślałaś o Mamach karmiących bo spokojnie możemy je wcinać :lol: :lol: :lol:
Hmm ja mam jakieś dziwne z tego przedmiotu tematy ;) później Ci wyślę wiadomość to zobaczysz czy miałaś takie coś :)

Paula super, że Amusia tak ładnie spała :) u nas niestety też wychodzi ta ciemieniucha, coraz mniej ale z rana zawsze jest .. jakoś tego h&s się boję żeby mu skórki na główce nie podrażniło ;) ale spróbuj i napisz jakie efekty :)

Kasia piękny sen :) aż łza się ciśnie :) myślę, że Mama jest szczęśliwa, że ma wnuczkę i Ci to pokazuje w snach :) czuwa przy Was cały czas :)

Pogoda taka jak i u Was .. do dup....... ;) kiedy w końcu zacznie się ciepło .. pamiętam jak rok temu się opalałam w tym czasie !!! to było moje pierwsze i ostatnie opalanie bo później się dowiedziałam o Igim :) i w tym roku jestem biała jak ŚCIANA !!! zastanawiam się czy nawet nie bielsza :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641819 przez kasia123m
Ale bedzie lalo z chwilke kurde :angry: jak ja po mleko pojde i n poczte.musze wyslc sukienke do chrztu co kupilm na llegro ale sukienka ok a kpelusz wogole od innej sukienki.wystwilm na allegro i jakas dziewczyna kupila.zrobilam dokladne zdjecia zeby nie bylo.a wczoraj licytowalam inna sukienke.mam nadzieje ze wygralam.zaraz wlacze kompa.
Tosia mi kurde glowe w jedna strone obrac.moja wina bo ja spac kladlam na jednym boku bo na tym dluzej spi.wogole ja na brzuchu polozylam i glowy dzwigac a nie chce a dzwigala.niedlugo trzymala bo po 2min. Ale teraz wogole...
Nogi mnie znow rwa...miesnie i stawy bola mnie juz 3 dni...wczorj byla przerwa.nie wiem od czego



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641828 przez [email protected]
Dziewczyny czy wasze dzieci budzą złe sny,Gabrysiowi się śni coś i płaczę strasznie :( najczęściej go budzę,właśnie musiałam go uspokoić bo bardzo płakał a tak ładnie spał :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641834 przez dominia
Aguś wczoraj mi coś po południu jęknął, że od razu wszyscy byliśmy przy wózku ale żeby płakał to nie :) chociaż .. raz jak był maleńki w środku nocy się rozdarł ale to chyba był wtedy głodny i sobie przespał .. a kilka razy mu się zdarzyło płakać o 6 rano przez sen .. wtedy przytulam, całuję i zazwyczaj śpi dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641842 przez Monia_T
Witam

Ależ pyszności tu z rana :laugh: :laugh: :laugh: Idę zaraz włączyć ekspres bo mi smaka narobiłyście :P

Iga się dziś zsynchronizowała z Bartusiem, dokładnie o tych samych porach na karmienie wstawała :) Tyle, że po ostatnim karmieniu wzięłam ją do łóżka i prawie godzinę ciągnęła cyca...Chyba ostatni kryzys laktacyjny nadchodzi :silly: Później pobudka o 6.40 i zasnęła jakieś 20 minut temu.
Mi udało się zarejestrować do lekarza, w końcu. Chyba ten katar przerodził się w ostre zapalenie zatok, bo za przeproszeniem smarkam ciemno-żółto, prawie pomarańczowo. Niech mi zapisze jakieś leki dla karmiących, bo wszystko mnie już boli :dry: .

Cieszę się, że mogę pomóc w sprawie karmienia :laugh: Nie będę na siłę tego propagować bo nie ujmuję karmieniu mm, ale ja córkę tylko cyckiem wykarmiłam i tak samo zamierzam przy drugiej. Jak macie jakieś wątpliwości to chętnie odpowiem :)

Co do odwracania główek Waszych pociech w jedną stronę, pytałam o to doktor neurolog, bo Igunia też tak miała. Lekarka powiedziała, że dziecko może mieć którąś stronę słabszą do ukończenia 3-ego miesiąca. Można pomóc maluchowi interesując go czymś z drugiej strony. U nas to się sprawdziło, Iga upodobała sobie lewą stronę a w prawo prawie w ogóle się nie odwracała. Przełożyłam ją w drugą stronę w łóżeczku, zawiesiłam ulubione zabawki, na przewijaku czy łóżku zaczepialiśmy ją z tej słabszej strony. I udało się :woohoo: Jutro Iga kończy 3 miesiące i teraz obraca się tak samo w obie strony.

Pogoda u nas taka sobie. Słońca nie ma, ale wiatru też nie, zimno nie jest. Po prostu tak nijak. Lepsze to niż deszcz :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641847 przez [email protected]
Dominia Gabryś płaczę strasznie i tj zupełnie inny płacz,widać że się wystraszył,wcześniej nigdy tak nie płakał przez sen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #641849 przez Monia_T
Aga Igunia czasami przez sen robi podkówkę i takie długie pisknięcie...ja czekam kilka sekund bo często jest tak, że po tym następuje cisza i uśmiech a mała śpi dalej w najlepsze.
Wcześniej też brałam zaraz do uspokojenia, ale raz przez przypadek zauważyłam, że taki zły sen trwa chwilkę i ona sama się uspokaja :)
Przy takim mocniejszym płaczu biorę na ręce i uspokajam...bo to może nie być sen, ale np. coś zaboli, a ja nie daję cierpieć malutkiej.


O, obudził się mój Okruszek i śmieje się do zwierzaczków, które powiesiłam na łóżeczku :laugh:

A od kilku dni Iga zafascynowana jest swoimi rączkami :lol: Ogląda je z zaciekawieniem, dotyka jedną drugiej, otwiera i zamyka...najciekawsze odkrycie ostatnio :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #641858 przez [email protected]
Monia jak go uspokoję to czasem śpi dalej ale on strasznie płacze,sam się nie uspokoi,patrzyłam kiedyś co będzie jak go nie przytulę i płacze coraz gorzej,widać że się boi,mam nadzieję że to chwilowe

Jadzia gratulację dla Bartka,zdolniacha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #641862 przez dominia
Aga u mnie kilka razy się zdarzyło tak o 6 rano, że okropnie płakał ale minęło więc spokojnie :) Gabrysiowi też przejdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl