BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #703924 przez Marusha
Martynka odkryła panele ;) i że są twarde też ;) leży i piszczy do podłogi ;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703942 przez xpatiiix3
Marusha ojj nie wiem czy będziemy mieli tam możliwość korzystania z Internetu.. :P

Sylwia chyba tak zrobię :D

Nikaa tak ale miał podejrzenie wodniaka na jąderku a wyszło ze to przepuklina pachwinowa.. Kacperek przystojniak i jaki juz duzy :)

Monia mam nadzieje ze te zle rzeczy w końcu przestana się nam przytrafiac.. :)

Marlena, Ola,Satine, Monia kurde no właśnie ciezka decyzja zobaczę jeszcze zrobię chyba jak mówi Sylwia zgłoszę się a potem zdecyduje są jeszcze osoby rezerwowe w razie czego i ktoś za mnie pojedzie jeżeli się nie zdecyduje :) bo to za długo jak na tak malutkie dziecko.

Bananamana szkoda ze Dagusia odrzuciła chcą ale i tak sporo czasu pokarmilas :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704036 przez [email protected]
Hej :) kolejna przespana noc :) kładziemy sie 21-22,około 1,3,5 szybko cycuje i zasypia,na pewno jest głodny bo herbatki ani smoka nie chcę,10 min intensywnego zassania i śpi,żeby już tak zostało...

Najpiękniejsze te nasze dzieci :lol: nie mogę się napatrzeć i jak szybko rosną

Monia nie wyglądam dobrze to się nie pokazuję ;) jak się ogarnę to coś wrzucę :)

Dziewczyny chudniecie jeszcze :unsure: spodnie spadają mi z tyłka,jem podwójne porcje i dalej na minusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704057 przez Marusha
aanobla ja jestem 5 kg mniej niż przed ciążą :( mam już niedowagę ale ciągnie mnie do słodyczy i chyba to mi wyhamowało spadek wagi ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704073 przez Pliszka
Ja się niestety muszę nieźle napocić żeby chudnąć: dieta, zumba 3 razy w tygodniu, bieganie, spacery i ubywa teraz kilogram na miesiąc :dry: No ale ważne, że ubywa. Aganobla, może skonsultuj to z lekarzem? Gratuluję ładnych nocek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704144 przez jadziatopol
Dominia, Pliszka jestem kochane caly czas z wami.Tak jak kiedys napisalam nie potrafie bez was funkcjonowac juz :blink: czytam was, oglam zdjecia ale nie odpisuje bo ciezko mi bardzo.od 2 dni odczuwam tak straszny niecdo opisania bol plecow, ze nie jestem w stanie zajmowac sie Hubusiem, nawet do lazienki mam problem pojsc sama.Bartek zajmuje sie Hubkiem w dzien a Radek w nocy .Bartek mnie wczoraj ubieral...nie wyobrazacie sobie jakie to upokarzajace ...ech.Dziekuje, ze sie martwicie :kiss: I wywolujecie mnie.Mam nadzieje ze przejdzie nie dlugo I wtedy sie pojawie.
wszystkie maluszki przecudne! Najpiekniejsze :) Kasia, piekne zdjecia z Krakowa.Lezka mi sie zakrecila w oku.Ty pieknie wygladasz w spodniczce, Tosia aparatka przecudna :kiss: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

Wszystkie Was sciskam mocno a maluszki caluje :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704173 przez Marlena1888
Kasia sto lat! wszystkiego najmilszego i spełnienia marzeń!

Monia przyszła owieczka, dziękujemy bardzo!!!!! właśnie przeprałam też ręcznie w dzidziusiu :laugh: :)

Chomiczka jaki Oluś słodziaczek :) :kiss: :kiss: a my też mamy taką owieczkę hihihi

Pliszka to gdzie nad morze ruszcie? też mamy chęć, ale tak się zastanawiam jak to by było z takim bejbusiem ;) mimo wszystko super sprawa i słoneczka życzymy :)

Marusha to super ze przyznali złobek :woohoo:
\
banana i tak długo karmiłaś, pełen szacun :)

a niedawno dałam Fifiemu zblendowanego banana, ale luuubi! zjadł prawie cały słoiczek :ohmy: ;) :woohoo: teraz się bawimy grzechotką ;)

miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704184 przez [email protected]
Kasia wszystkiego dobrego :)

Jadzia jej :( współczuję bo wiem że to bardzo boli,byłaś u lekarza? może coś przepisze przeciwbólowego,może maść albo plastry.Dobrze że Bartek Ci pomaga,tzn że dobrze go wychowałaś :)

Pliszka fajny sen :) może kiedyś uda nam się spotkać jak już maluchy podrosną :blink: dużo słońca na wakacjach :)

Marusha jem codziennie słodycze :) super ze żłobkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704242 przez Alina2408
dominia i jak spradzila sie nowa opiekunka???

marusha u nas tez w zeszlym roku wsrod szkolnych dzieci panowal krztusiec...

chomiczka nie mialam pojecia o takich efektach chrupek a te dla dzieci tez takie sa??? bo przeciezx sa takie specjalne??

monia no zastanow sie lazienka w pokoju to nie luksus kobieto na jakie ty kolonie jezdzilas bo ja pamietam jak na obozach harcerskich mialam deche zeby na czyms lekko dupke oprzec przy robieniu :P":P

kasiu wszystkiego naj naj naj

olu zasnela na noc normalnie na boczku przytulona do osmiorniczki i kocyka ale zobaczymy rano :P

banana to ladnie mala ci rosnie :) jak dluga? a z cycem no coz widocznie inne lepsze a moze da sie jeszcze troche a ty jak sobie z tym radzisz???

pliszka niezly sen a zazdroszcze wyjazdu i zycze pogody...

marusha to teraz mozesz wybierac... kryzys jest widocznie dzieci malo...

chomiczka jedna z moich uczennic uratowana jak wazyla 600 gr a druga jak miala 900 i obie wyrosly na potege...

marusha my zawsze popijamy cycem...

aga mnie dupa urosla...

jadzia a skad ten bol ??? biedactwo



my juz spimy choc dzis troszke niespokojnie no ale moze to tak na poczatku i pozniej zasnie lepiej... dzis jadlysmy spaghetti z obiadkow i na poczatku sie krzywila bo dosc geste ale pozniej zjadla i gadala i smiala sie niezle wiec wyglada na to ze syte i sie najadla :):)

a banany z owocami leznymi smakowaly jej przecietnie co na deserki to znaczy ze lepiej cos innego zjadla 3/4 reszte dojadlam ja dobre nie wiem czemu nie chciala :P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704309 przez Pliszka
Jadzia, biedactwo :( Wracaj do zdrowia! Może ktoś Cię powinien "nastawic"? Mój tata kiedyś właśnie cierpiał na takie bóle, ktoś mu polecił takiego specjalistę, nawet nie dotykał go w miejscu, które bolało, tylko delikatnie pomasował go po szyi, coś chrupnęło i ból jak ręką odjął :) Tylko to ktoś się musi znać, żeby nie zrobić krzywdy. Trzymaj się! Dzielny Bartek, że tak pomaga :)

Dziękujemy za pogodowe życzenia, mam nadzieję, ze się sprawdzą :) Tym razem jedziemy do Kołobrzegu :) Misiek pierwszy raz będzie tylko odpoczywał nie pracował, więc super :) Przedłożyliśmy warunki nad lokalizację i wynajeliśmy kawalereczkę w centrum miasta, do morza jakiś kilometr (przez parki, więc trasa fajna :) ), ale super urządzona z kuchnią, gdzie można bez problemu Olkowi wszystko przygotować i samemu też sobie będziemy robić śniadania i kolacje i może czasem też obiadek, więc na pewno przyoszczędzimy na knajpach ;) Tyle się naogladaliśmy Kuchennych Rewolucji, że teraz z podwójną podejrzliwością patrzymy na restauracje :blink: Strasznie się cieszymy, bo nie byliśmy w Kołobrzegu 3 lata, a bardzo lubimy to miasteczko i mamy do niego sentyment. Ja już spakowana, Oluś też :) No i pierwszy raz od dawna jedziemy gdzieś bez zwierzaków, więc trochę luźniej w aucie ;) Psiak jedzie do teściów, a do kociczki wprowadzi się brat Miśka, więc git :) Ona nie lubi podróżować, jak widzi walizki chowa się pod łóżko :blink:

Dziś się okazało, że brokuły są niedobre :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704371 przez dominia
Dzisiejszy dzien uwazam za ciezki ale chyba udany :)

Jadzia ja juz zachodzilam w glowe gdzie jestes ! Pierwsze co weszlam na forum szukalam Twojego postu ! Kochana wracaj do zdrowia ! :*:*:* Bartuś dobrze, ze pomaga, powinnas byc z Niego dumna :) buziaki Kochana :*

Kasia wszystkiego najlepszego !!! Spelnienia marzen i pociechy z cudownych dzieciaczkow :*:*

Pliszka moi rodzice sa nad morzem i dzisiaj podobno mieli niezla pogode :) wypocznijcie ! :*

Alinka chyba sobie dala rade ale nie umiala Go uspac i w koncu ze zmeczenia tak sie jej rozwyl ze Tomek na sygnale jechal di domu ;) ale pozniej sie uspokoil wiec wrocil po drodze skonczyc prace i jak ja odwozili do domu to usnal w samochodzie w sekundzie :)

Chomiczka mozliwe, ze jakies podobienstwo jest w Naszych chlopcach :) :*

Monia ja daje kleik na swoim mleku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704373 przez princess
Aganobla u mnie z chudnięciem ciężko, chodzę na aerobik i jestem na diecie węglowodanowej. Ostatnio schudłam kilogram.

Jadziu a skąd ten ból pleców? Miałaś jakiś wypadek?

Pierwsza wizyta Adasia na basenie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704392 przez kasia123m
dziekuje wszystkim za zyczenia:)))

jaki Adas w basenie zadowolony:))

Pliszka widać ze brokuły niedobre..hehhe...Po tym co ostatnio opowiadalas o basenach to jak bylam z synem to przygladalam się kto wlazi do basenu tego w którym sa lekcje dla dzieci i teraz jakos mam ble wyobrażenia..heheh.zreszta u nas woda chyba tylko chlorowana...32 stopnie..

i znow prawie 23 a codziennie obiecuje sobie ze się wcześniej poloze ..dobranoc laseczki:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704433 przez xpatiiix3
Dzień dobry mamusie.!

My juz popakowani hehe ledwo :P ale okrojony bagaż do granic możliwości :P hehe właśnie podnieśliśmy swoje tyłki z łóżka i lecimy powoli myc się dopakowac resztę rzeczy i będziemy musieli gdzieś na 13 być na dworcu ,trochę mnie to przeraza ze taka dluga droga i jak z malutkim będzie :P a zwłaszcza w samolocie :P

Miłego dnia.! :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704436 przez dominia
Patii obyscie szczesliwie dolecieli ! Bierzesz Marcelka w wozku ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl