BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #704441 przez sylwia1986
Pati szczęśliwej podróży :kiss:

Asiu zdrówka :kiss:

Princess kolejny pływak :kiss:

A mojemu synowi coś się dziś odwidziało i od 2 do 5 był non stop przy cycku :ohmy: :dry:
Przepraszam że tak krótko, ale idę się pakować bo na tydzień jedziemy do rodziców.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704461 przez xpatiiix3
Póki w Polsce będę to będę pisać potem do której dam cynka eskiem ze juz dotarliśmy i jak droga :P

Dominia zastanawiam się czy nie wziąć małej spacerówki po bracie albo wcale i kupić tam może wózek hmm hehe tylko właśnie jak małemu spać się będzie chciało to na rękach nie wygodnie i ciągle w nosidle no i mi tak nie wygodnie będzie i ciągle się zastanawiam jak to zrobić.. :P

Sylwia i nawzajem miłego wyjazdu, odpoczniecie troszkę :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704476 przez [email protected]
Dzień dobry :) Gabryś cudował w nocy,podrapał się do krwi w uszku,poszedłby już spać a ja z nim bo padam na twarz ;)

Pliszka bleee nie dobre :P

Princess widać że mu pasuję,ucałuj bułecke :kiss:

Pati szczęśliwej podróży,pilnujcie się :)

Moja bułecka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704482 przez kasia123m
Pati szczesliweej podrozy :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704599 przez kasia123m
O jak Gabrys urosl...sliczny chlopczyk :laugh: :laugh:

Zrobilam na parze brokula ziemiaczki i merchewki...i tez plula..musialam dolac wody zeby sie zdsze zrobilo to zjadla ale w pewnej chwili myslqlam ze zwymiotuje.co za niejdek mi sie trafil;) tylko mrchewke z ryzem i jarzynowa hbedzie jadla.ja nie wiem czy to o konstystencje nie chodzi bo gestnym szpinakiem tez prwie wymiotowl i poszedl do kosza.jak dolalam troche wody do tego mojego to zjadla.sprzatam i jak M przyjedzie to ide z kcprem na basen.zimno dzis i brzydko.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704624 przez ola85
Witajcie,
To tak w ramach zaległości :blink:
Chomiczka - ślicznie sobie Oluś wygląda :)
Pliszka - Cudny Oluś - kibic :) Oj, brokuły nie posmakowały, może w przyszłości się przekona :) Miłego wypoczynku :)
Nika - fajny, uśmiechnięty Kacperek :)
Satine - Maryś jak zawsze piękna :)
Aganobla - na mnie wszystkie ubrania jak na wieszaku wiszą :dry: Ale Gabryś na zdjęciu zadowolony :) Ale się chyba troszeczkę zaokrąglił? Bo jak go pamiętam to był taki długi i szczuplutki :blink: W końcu chłopak lubi sobie pocycać
Jadzia - biedactwo, oby szybko przeszło
Princess - pięknie Adaś pływa :)
Pati - trzymamy mocno kciuki za udaną podróż :) :)
Sylwia - moja też wczoraj cycała chyba 11 razy, a dziś już zapowiada się bardziej normalnie... Może to jakiś kryzys laktacyjny? Ja tak czasem mam i po 2-3 dniach wszystko do normy wraca. Miłego pobytu u rodziców. My jutro jedziemy na imieniny do siostry M to na ten basen się też nie wybierzemy. Może następnym razem uda się razem :blink:
Kasiu - wytrwałości, Tosia na pewno z czasem polubi inne smaki :)

U nas tak jak i u Kasi zimno i deszczowo. Wczoraj Liduś była trochę marudna, dziś na razie ok :) My planujemy "urlop" 15-18 sierpnia i właśnie tak się zastanawiam gdzie jechać, żeby nie było za daleko i żeby sobie fajnie pospacerować.
Do tego zaczęłam poszukiwania czegoś na to wesele w sierpniu, niby sukienkę mam, ale jest złota więc z dodatkami ciężko. Niby jeszcze dużo czasu ale przy dziecku to tak leci...
Miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704659 przez dominia
Dzisiaj jest nawet nieźle ale zimno okropnie :( pada od wczorajszego wieczora ;) co za pogoda to ja nie wiem :pinch:

Malec wisi na cycu co chwile .. ja nie wiem może już mi się woda robi ?? wczoraj jak przyjechałam z uczelni to odciągałam z prędkością światła bo myślałam, że mi cycki rozwali :cheer: i jakieś takie to mleko było przeźroczyste :(

Kasia u mnie je tylko marchewkę z ziemniakami albo z ryżem .. tak to pluje, po szpinaku myślałam, że rzygnie tak Go ciągło, ostatnio dostał bananka i wsunął tylko się mu uszy trzęsły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704677 przez xpatiiix3
Jedziemy, jedziemy i końca nie widać a potem jeszcze na lotnisku trochę czasu :P jak na razie lulamy :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704713 przez xpatiiix3
Juz jesteśmy na lotnisku od jakiegoś czasu siedzę trochę jem bo tylko śniadanie jadłam i planuje młodego przewinąć a jaki on szczęśliwy śmieje się ludzi zaczepia hehe :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704716 przez Martyna
cześc dziewczyny

Pati z Marcelkiem juz na lotnisku :) Marcelek całą drogę usmiechał się lub spał :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704724 przez Monia_T

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas dziś zamieszanie, totalne przemeblowanie w pokoju Kini robimy, odezwę się później.

Pati szczęśliwej podróży :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #704730 przez anet-a-1401
hej mamusie

PATI spokojnej drogi:)
jadzia mój m tez ma straszne bóle pleców nie wiadomo od czego
Kasia sto lat spóźnione ale szczere.. ja dzien jak co dzin chodze o 23 spac lub pozniej nawet tylko ze ja daje malej mleczko na spiocha o 23 bo nie je zawsze od 20
pliszka samych słonecznych dni ci życzymy:)
princess to widze ze nie jestem sama która z dzieciaczkiem byłam na basenie Natalka świetnie sie bawiła i widze ze Adaś tez:D
Martyna trzymam kciuk zeby bylo wszystko ok z bratanicą:*

my jadłyśmy do tej pory jabłuszka marchewkę kaszkę ryżową Jabuszkowa próbowała zupkę jarzynowa i bananowa kaszkę mleczno ryżowa. u nas zimnmo i caly dzien pada do tego mala straszna marudera dzisiaj.
Natalko zakochała się w swojej siostrze bliźniaczce:D
a to zdjecia od fotografa z chrztu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704749 przez Martyna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pati i Marcelek już w samolocie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704772 przez jadziatopol
Martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Patii szczesliwej podrozy! :)

Przepraszam ale nie odpowiem na posty .naskrobalyscie dziewczyny sporo I super bo mialam co czytac :lol:
Hubert dzisiaj pierwszy raz sam usiadl .Raczkowal I dal pupke na bok (kilka dni to juz cwiczyl) I usiadl prosciutko a jaki zadowolony byl :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #704798 przez Alina2408
dominia a w wozku nie dala rady???

princess tez mam ochote zabrac mala na basen mieslicie instruktoera?

pati powodzenia i udanego pobytu w zagranicach :P

martynka a co sie stalo???




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl