BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #773835 przez Marusha
Hello

mój mały szkrab dzisiaj padła 21,30 oby pospała do 6ej ;)

Dominia u nas ząbki jeden dzień masakra drugi spokojnie, na dole dwie jedynki u góry dwie dwójki, śmiejemy się że będzie wyglądać jak mały wampirek ale już idą dwie górne dwójki, jak nie było to nie było a teraz 6 tydzień

Ola to chyba prawda z tymi zębami, u nas to się sprawdza, ale mówią też że im później zęby wychodzą tym bardziej zdrowe ;)

Katarinka śliczna ta Twoja myślicielka ;)

Madlen ja bym poszła do innego lekarza i odstawiła ten lek, większe zrobi spustoszenie w organizmie niż jak go nie weźmiesz.

Odnośnie wyżalania się zgadzam się z Madlen ;)

Michasia ja kupuje w sklepie rybnym na gdańskiej, albo w lidlu łososia. Nie mrożę ryby wole dodać świeżą, a my rybożerni więc to co nie zużyje dla małej my zjemy
Sok z buraka i jabłka bardzo bardzo dobry polecam, w ciąży piłam bardzo często

bananamana zdrowia życzę!

dominia Martynka też robi tany tany, dupką macha z całych sił ;0) Ostatnio jej ulubioną piosenką jest Cisza Bednarka i piosenka Piersi ale tytułu nie pamiętam, jak je słyszy w radio lub w tv rzuca co ma w rekach i zaczyna się bujać ;) najlepsze wariacje ostatnio to taniec z mamą na rękach ;)

w poniedziałek wyniki badań kontrolnych ze szpitala, mam nadzieję że się pozbyliśmy bakterii i wkońcu Martynka pójdzie do żłobka bo teściowa chyba na zawal zejdzie ;))
ale tak na serio to bez niej to byśmy zginęli.

Jak ktoś chce się pośmiać to dzisiaj chciałam ściągnąć miskę z lodówki i stanęłam na krzesło, i tak walnęłam głową w róg szafki że mam szramę na głowie i guza ;) nie pamiętam kiedy miałam guza na głowie, troche krwi mi poleciało i gwiazdki przed oczami zobaczyłam, ale jak ktoś chce wejść na krzesło które sto centralnie pod szafką no to efekt jest taki właśnie ;)

Mam nadzieję że ząbki pójdą szybko bo serce się kraje jak Mała się męczy. Z nowości u nas to Martynka chodzi za chodzikiem, umie już nim skręcać i wędruje po całym mieszkaniu ;) Jak się zblokuje to obchodzi go wkoło i pcha z drugiej strony ;)


Miłej nocki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774022 przez xpatiiix3
Witam mamusie.! :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774047 przez ola85
Witajcie,
Na forum puściutko :blink:
Marysia i Marcyś śliczni :)
Pati - fajnie że się odezwałaś
Marusha - u nas chyba też ząbek pójdzie, ale na dole.
Dominia - pilot do tv to najlepsza zabawka :) A dzieciaczki szybko wyłapują że jak nacisną to tv się zapala lub gaśnie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774223 przez Monia_T
Ależ tu ruch.... :ohmy: Jak w Paryżu na wsi :silly:

U nas ząbki dają czadu, do tego Iga przeziębiona, katar cieknie jak z kranu, generalnie masakra.
Na dodatek w biurze ciężko, bardzo ciężko, atmosfera zjeba*na przez osobę którą do pracy poleciłam i mi przyjdzie to prostować :dry:
Ale to dopiero w środę, bo wtedy organizuję zebranie celem oczyszczenia tego co złe i wprowadzenia nowych zasad.

Ja niewyspana, Iga nocki ma fatalne a w dzień jakby turbo dostawała. Uśmiechnięta, ciągle w ruchu, wstaje bez trzymanki, próbuje kroczki stawiać :)

No to tyle.

Gdzie Was kuźwa wywiało :unsure: :unsure: :unsure: Forum nam zdycha, reanimujcie je trochę :blink:

Pozdrawiam :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774262 przez Marusha
No właśnie myślałam że sobie poczytam a tu cisza ;)

Pati super że wróciłaś do świata forumowego ;) Życzę Ci aby ten ktoś wprowadził do Twojego życia trochę pozytywnych emocji ;)

Marcelek super ;)

Monia rób Iguni inhalacje z soli bardzo pomaga na katar. Iga jak zwykle zdolna dziewczynka że już sama staje ;)

My dzisiaj kupiliśmy nocnik, teraz służy jako zabawka w celu oswojenia :)

PS. macie jakieś ciekawe przepisy na deserki dla maluchów?

milego wieczorka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774461 przez dominia
Dziewczynki ja teraz samolubnie ..

Idziemy na szczepienie, trzymajcie kciuki ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774474 przez Pliszka
Dzień dobry

Dominia, powodzenia na szczepieniu, oby Iguś je dobrze zniósł!

Pati, super, że się odezwałaś! Marcyś super :) Z kolegą fajnie, ale bądź bardzo bardzo bardzo ostrożna :kiss:

Monia, zdrowia dla Igi!

U nas wszystko super, korzystamy z ciepła i słonka, dużo spacerujemy, wczoraj byliśmy ze znajomymi na dwa wózki w lesie, w piątek z koleżanką z pracy na dwa wózki w Łazienkach :laugh:
Dziś pierwszy raz spróbuję zrobić Olkowi zupkę kalafiorową, ciekawe czy mu zasmakuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774494 przez Marlena1888
hej kochane!
troszkę mnie nie było ale ostatnio jestem mega zabiegana..
co do szkoły trenera ogólnie jest to bardzo kosztowna sprawa ale my z racji pilotażu tej eudycji płacimy 25%ceny normalnej szkolenia czyli 1000zł.i płacimy to w formie odrabiania 100godzin szkoleń. mam już prawie połowę. ;)
a w wolnych chwilach nie ma czasu na nudę, Fifi wstaje na potęgę, trzyma się wsazystkiego na co wejdzie i się podnosi sam do wstawania i chodzenia.w nocy też się często budzi i chyba trwa skok. w łóżeczku ładnie sam zasypiał a teraz uśnie ale musi być mega zmęczony bo wstaje i się śmieje. cały czas na stojąco chciałby :)

troszkę was poczytałam ale zapomniałam co chciałam odpisać..
3majcie się ciepło w te ponure jesienne pogody.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774563 przez xpatiiix3
Ojj Pliszka nawet nie wiesz jak na dystans jest hehe póki co taka sympatia wyjścia na spacerek pogadania sobie :) póki co poznajemy się i nic takiego nie mogę powiedzieć o tej znajomości zaznaczyłam mu ostatnio, ze krótko się znamy i ja tam nic mu nie obiecuje ,bo mam inne priorytety w życiu i nie wiem jak będzie ,ale póki co mogę powiedzieć ,ze fajny fajny chłopak taki ze wie czego chce, tak mi się wydaje :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774595 przez Suzi
hej :)

Faktycznie, cos cicho ostatnio na forum, ale to pewnie sprawka pieknej wiosennej pogody ( przynajmniej u nas taka jest, mamy ok 20 stopni niemal kazdego dnia :lol: :lol: :lol: ) a poza ty weekend :silly:

Chialam sie pochwalić ze Mikolaj to juz powazny czlek, skonczyl wlasnie PÓL roku :lol: chcialam nawet wam go pokazac, ale za chińszczaka zdjecie nie chcialo mi sie wstawic - error 500 jakis wyskakiwał i koniec, po .10 probie sie poddalam :P , moze pozniej jeszcze sprobuję

chomiczko, dziekuję za maila :) będe sie dokształcac :blink:

monia, wspolczuje nocek, ale w dzień Ci to Igula wynagradza usmiechami i pogodą ducha

dominia, na pewno bedzie dobrze, my sie jutro szczepimy, to bedzie nasze PIERWSZE szczepienie od urodzenia :side:

pati, fajny marcelek, jaki juz dorosly w tej koszuli, jaką ma zawadiacką mine w tym autku :lol:

Caluski dla wszystkich lutowczakow, jak się szybko rozwijaja, ho ho, ciekawe kiedy kwietniowy lutowczak dolaczy do grona stojaco drepczacych. :blink: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774703 przez bananamana
Czesć

Widze cos lichutko lichutko z forum ale moze po weekendzie cos ruszy :)

Nocka fatalna młoda budzila sie co chwile po czym o 3:30 wstala juz wyspana i skora do zabawy zasnela przed 6 spala do 7 teraz za to odsypia spi juz 1,5h ja za ten czas wstawilam pranie i pieke muffinki mmmm wrzucam przepis na te muffinki to taki bazowy mozna urozmaicac na wiele sposobow ale co najlepsze muffinki nie moga nie wyjsc :D

Pati fajnie ze sie odezwałaś Marcelek suuuuper gościu a w tym autku mina mega :lol:
Mam nadzieje ze ten chlopak okaze sie strzalem w 10 :)

Dominia jak po szczepieniu?

Monia zdrówka dla Iguni niech szybko zdrowieje

Satine Mary sliczna jak ładnie stoi :)

Przepis:

Przepis na muffiny
Czas: ok. 30 minut
Ilość porcji: 12 babeczek
Składniki
2 szklanki mąki
2/3 szklanki cukru
2 łyżeczki proszku do pieczenia
1 łyżeczka cukru z wanilią lub troszkę aromatu
1 szklanka mleka
80-90 g oleju lub roztopione masło tj. ok. 1/3 szkl.
2 jajka

Krok 1.
Przygotowanie zaczynam od wrzucenia do miski suchych składników (maka, cukier, proszek, cukier waniliowy) a potem dodaję mokre (olej lub masło, mleko i jaja).
Krok 2.
Mieszam wszystko łyżką.
Krok 3.
Nakładam do formy wyłożonej papierkami (najlepiej jak ciasta będzie do 2/3 wysokości) i wstawiam do nagrzanego do 180°C piekarnika. Piekę ok. 25 minut.

Ja do niektorych dodalam dzem truskawkowy kilka dla Daguli zrobilam bez i robiłam na masle :) Smacznego :)

Jadziu kochana odezwij sie co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774728 przez xpatiiix3
Radek się zwie i w moim wieku jest, ale to na razie wielka niewiadoma hehe musi mi poważnie zaimponować i póki co w sumie z dobrej strony się pokazuje ale he spotykamy się od miesiąca i jeszcze wszystko moze się zmienić :) także ja nic na poważnie nie biorę po prostu milo spędzamy czas z Marcelkiem, imponuje mi najbardziej jego podejście i stosunek do małego :) no i w sumie to taki w moim typie, ale wszystko się okaże z czasem :P

No a Marcelo to ma te miny oj ma ma hehe jak czasem się skrzywi to ze śmiechu posikać się idzie :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774746 przez [email protected]
Hej :) U nas wciąż nocki do bani :dry: zębów dalej brak,na dole widać białą kropeczkę,może to jedynka :unsure: W czerwcu mój brat zostanie drugi raz tatą :)

Chomiczka dla Olusia :kiss: :kiss: wczoraj chłopaki skończyli 8 miesięcy :)

Wszystkie maluchy cudne :)

Gabryś z Elmo :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774775 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Może uda mi się na szybciocha coś skrobnąć. W weekend byliśmy w Krościenku na 55 rocznicy ślubu dziadków M, cudnie było, pogoda, atmosfera, wszystko na plus.
Teraz powoli ogarniam temat żłobka dla Bartusia..

Monia cudna Igunia z psiakiem, sytuacji w pracy nie zazdroszczę.. Zdrówka dla maleństwa :kiss:

Dominia Iguś jaki spryciula, słodziak mały, trzymam kciuki za szczepienie.

Marysia i Marcyś łapcie buziaczki od e-ciotki za te fajne fotki :kiss:

Aga u nas też nocki dalej kiepski, a jeszcze na dodatek ta zmiana czasu, wszystko mi się pokiełbasiło :S

Wszystkiego najlepszego dla kolejnych 8-miesięczniaków i półrocznego Mikiego :kiss:

Idę porcjować króliki, bo dostaliśmy dwa od dziadka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774839 przez dominia
Hej :)

Dziękujemy za miłe słowa i kciuki :) Ig zaszczepiony, kolejne dopiero po roku uff :)
Pięknie się bawi i nie marudzi także narazie jest ok i mam nadzieję, że tak będzie cały czas :)
Ważymy całe 10 kilo :ohmy: i mamy 74 cm, nie wiem czy to dużo czy mało ale przez 3,5 miesiąca urósł 12 cm B) :cheer:

Zaległe buziaki dla solenizantów :kiss: :kiss: :kiss:

Aga ale Gabryś cudny ! i duży :kiss:

Patii w Twoim wieku czyli jaki Ty jesteś rocznik ? :blush:
Dziewczynki dobrze mówią, bądź baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ostrożna :kiss:

Bananamana jak zdrówko ? :)


Aaa i zapomniałam po 1 listopada mamy skierowanie na morfologie, żelazo i mocz ... bo Ig jest za blady :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl