BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #775290 przez Satine0
Anoda Śliczna fasolką ;-) lub fasolek ! :) Niech rośnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #775318 przez [email protected]
Anoda piękna fasolinka :) zaglądaj do nas :)

Monia biedna Igunia,może nebulizator pomoże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775320 przez ola85
Anoda - śliczny dzidziuś :kiss: Niech rośnie duża/y i zdrowa/y :kiss: :kiss: :kiss:
Monia - ja pracuje między 16 a 18, 2 godzinki to w sumie nie dużo :silly:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A co do tego katarku Iguni to ja myślę że to podrażniona błona śluzowa. Ja też jak mam wodnisty katar to czasem tak mam.
Isola - oby sprawy kupkowe wróciły do normy

U mnie już w domku wszyscy śpią. M. był zmęczony i padł razem w małą. A ja nie wiem co ze sobą zrobić ;) Włączam komputer a tak jakaś aktualizacja konfiguracji czy konfiguracja aktualizacji i trwało to 15 min! Jak wreszcie się skończyło to mi już na ten komp ochota przeszła... Idę się chyba do M. przytulić to może zasnę, bo coś czuję że jak Lidusia wcześnie poszła spać, to rano nie odpuści :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775339 przez xpatiiix3
Anoda gratuluje fasolki ;***

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775364 przez dominia
Dzien dobry Mamo przeciez jest szosta rano ! :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775377 przez chomiczka
Cześć dziewczyny

Ja dziś egoistycznie ;)
Jesteśmy totalnie rozbici po niedzieli, te dni takie długie się teraz zrobiły, Olek oszalał całkowicie, cały plan dnia wziął w łeb.
Wczoraj od 12 do wieczora już mi nie spał, przetrzymałam go do 19 jakoś a on dziś o 4!!! pobudka. Ledwo żyje, a ten się bawi w najlepsze. Niedziela też była koszmarna, poniedziałek o 5 już pobudka. Ale dziś ta 4 mnie dobił, głęboka noc a tu trzeba sie zwijąć z łóżeczka :dry: :dry: Wczoraj cały dzień mnie męczył, nie spał prawie nic. Myślałam ze dzis odeśpi do 8 ale gdzie tam. Dobija mnie ten dzieciak. Po co w ogóle ten czas przestawiać, komu to jest potrzebne, a juz tak fajnie sobie wszystko ułożyliśmy :unsure: :angry: :(

Mamy chrzest za 2 tygodnie, za tydzień M leci do Monachium na cały tydzień i wróci dzień przed chrztem. Nie wiem jak ja cały tydzień wyrobię sama z małym. Do nikogo nawet gęby nie będę miała otworzyć. Do rodziców pojechać nie mogę. No i te wszystkie sprawy z chrztem związane. Eh żyć mi się nie chce dziś.
No i dziś szczepienie. Trzymajta kciuki.

Aganobla dziękujemy i wzajemnie życzymy :kiss: :kiss: Gabryś strasznie się zmienił, taki mężczyzna się zrobił :ohmy:

Anoda piękna fasolka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775411 przez chomiczka
A może któraś ma do sprzedania komplet do chrztu dla chłopca w rozmiarze 74-80?? Szukam czegoś używanego bo szkoda by kasy wywalać na nowe.

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775438 przez Marlena1888
hej
chomiczka u nas podobnie.. śpi raz w dzien ok 2 godz i od 12 do ok 20 nie śpi. a już ok 19 jest marudera fest. i ta zmiana czasu.. wstaje o 6.00 teraz :dry: wcześniej 7.00- 7.30 ehh :silly: a jak coś zawsze możesz na forum pisać ile ślina Ci na język przyniesie :lol: głowa do góry!3mam kciuki, na pewno Oluś gładko przejdzie szczepienie :silly:

aganobla ale Gabryś jest słodki! cudaśny!!!

anoda piękna kruszynka! gratulacje!! niech się zdrowo rozwija i rośnie:)

Dominia u nas też teraz 6.00 i dziendobry bardzooo :woohoo: dziś wstał i na stojąco mi śpiewał piosenkę na rozbudzenie :woohoo: memełołeegubuuuu :woohoo: i już zapomniałam że jak w nocy się obudził o 2 i nie spał do 3.. :blush: :silly:

monia nie martw się może to tylko posłuchy jakieś.. będzie dobrze. dużo zdrówka dla Igusii! :kiss: :kiss:

sylwia to jednak żłobek. współczuję, kurcze dla mnie troche trudny temat byłby. obyś znalazła coś fajnego.zazdroszcze królnków ale uwielbiam to mięsko. a teraz niestety tato zakończył hodowlę bo choroba dopadła.ale były u nas króliki od moich najmłodszych lat;P

ola fajnie że lidzia jubi dzieci. u nas Fifi ciągnie 2,5l kuzynka za włosy hehe :lol:

patii to widzę że fajnie się układa i może akurat :)wsparcie faceta jest Ci teraz mega potrzebne. życzę Ci wszystkiego najmilszego :)

isola oby Nince przeszły te biegunki.. dobrze że to burak, ale stres :ohmy: :silly: u nas też kiepskie noce..może skok.

banana właśnie szukałam przepisu na muffinki:) ja też skorzystam bo aż mi ślinka cienknie :woohoo:

kochanym ostatnim solenizantom moc buziaczków i tysiąc uścisków!!!!!!!rośnijcie zdrowo:)

u nas ostatnio Fifi zaczął za mną wołać maem, mam :)
pozdrowienia dla ecioteczek:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #775455 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Aganobla wybacz moje przeoczenie, Gabryś jest super, Bartek też lubi być wsadzany w różne dziwne miejsca, szuflada na pościel, kosz na pranie :silly:

Anoda piękna fasolka/groszek :) oj pisz nam co u Ciebie, tak pięknie znowu powspominać ten błogosławiony czas :side:

Ola i jak Lidzia pospała, u nas o dziwo poszliśmy spać po 19, na początku sporo się wiercił, ale z kilkonastoma pobudkami :silly: :lol: dotrwaliśmy do 7.30 :)

Monia ano tak jednak żłobek..

Chomiczka nie zazdroszczę, ale robicie w lokalu? Bo w domu idzie się zajechać SAMEJ z dzieckiem wszystko szykując..

Miłego dnia :kiss:

Marlena Fifi jest baaardzo do Ciebie podobny :side: słodziak :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #775494 przez Pliszka
Dzień dobry

Później nadrobię, teraz wklejam przepis :) Ja chyba zrobię bez soli bo trochę się boję takich eksperymentów.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #775676 przez Monia_T
Cześć

Byłam dziś w biurze, Igula z tatą. Katar jakby trochę mniejszy, oby tak dalej :)
No a jutro kolacja na mieście, ustalanie zasad, rozmowy a potem imprezka :silly:

Ola to źle zrozumiałam :P myślałam, że od rama do 18-tej pracujesz. To masz podobnie jak ja...2-3 godziny, ale ja tylko 3 dni w tygodniu :)

Dominia, Chomiczka, Marlena u nas ta zmiana czasu pomieszała wszystko...Iga zamiast wcześniej chodzi spać później...budzi się w nocy, ale do tego już przywykłam i o 5.30-6 pobudka... :dry:
Padam na pysk...marzy mi się jedna, jedniusieńka noc snu bez pobudek.. :blink:

Chomiczka a rozejrzyj się za wypożyczalnią u Was. Ja miałam dla Iguli sukienkę wypożyczoną, piękną i za grosze :)

Marlena Fifi cudny :kiss: i mama w każdym szczególe :) Wygrałaś dzidziusia :blink:

Pliszka dzięki, wypróbuję :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775822 przez Pliszka
Monia, Iga jest przepiękna :laugh:

Ciasto w piekarniku :laugh: Ale pachnie :laugh: :laugh: :laugh: Ciekawe jak będzie smakować. Powiem Wam, że zjeżdżają mi z pupy wszystkie spodnie, z jednej strony to super, ale z drugiej strony nie mam w czym chodzić :silly:

Dziś Olciowy zegar biologiczny się szczęśliwie przestawił na nowy czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775826 przez ola85
Chomiczka - to faktycznie jesteście ranna ptaszki. Trzymam kciuki za szczepienie.
Marlena - Fifi cała mamusia :laugh: Chłopak już zmotoryzowany :)
Sylwia - my pobudka 6.20 i 2 karmienia w nocy, czyli nawet ok :)
Pliszka - ciasto wygląda pysznie, na pewno wypróbuję, choć też nie wiem czy z tą solą się odważę. Moja siostra kiedyś zrobiła dla mnie podobne, tylko na górze zamiast karmelu był krem cytrynowy
Monia - Igunia przesłodka w tych rajstopkach, wycałować i zjeść :kiss:

Ja muszę zrobić zdjęcie Lidusi jak wstaje, ale rozładowałam baterie bo próbowałam nakręcić jak raczkuje... No ale jutro wybieram się na zakupy, to kupię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #775827 przez [email protected]
Hej :) W nocy tylko 2 pobudki :woohoo: wczoraj byliśmy na urodzinach mojej bratanicy i może dlatego ładnie spał bo wrażeń sporo,dzieci i najważniejszy koń na biegunach bardzo się podobał :) Gabryś od kilku dni pełza po podłodze :)


Marlena zgadzam się z Monią,Fifi cała mama :) jeszcze trochę i odjedzie :blink:

Monia pewnie nie długo zacznie ładnie chodzić albo od razu biegać :) ja też marzę o przespanej nocy ale tak jak dzisiaj też mogłoby być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775934 przez Madlen
Hej.

Ja tylko na chwilkę, myślami jestem w pracy i leczę się jeszcze po wstrętnym antybiotyku.

W sobotę już do roboty...
Byłam w tej mojej cudownej instytucji by pobrać jakieś potrzebne druki, przypomnieć sobie korytarze, poznać nowe twarze.. Masakra, nie widzę tego.

2 osoby mnie zainspirowały by napisać:

Pati super, ze się dzielnie trzymasz, oby tak zostało :)
Bardzo się cieszę, że masz nowego przyjaciela :)

Anoda czekałam na taką fotografię :)Przepiękna :) Bardzo Ci kibicowałam w myślach i nadal kibicuję :kiss:


Pozostałe fotki też cudne, bohaterowie wspaniali, ale Anoda przebija wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl