BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #778631 przez Suzi
olu to ja poproszę te linki do przepisów na " wszystko" bez mąki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778704 przez princess
Anoda wyślij mi swój adres na priv :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778773 przez bananamana
Czesc dziewczyny :)

Moja córa dojrzewa heheh wczoraj wieczoerem zasnela sama w lozeczku ja ja wzielam do usypiania zaczela marudzic baaaardzo polozylam do lozeczka nawet nie 2min a ona juz spala. W nocy nie wolala zeby ja wziac do naszego lozka tylko pieknie spala w swoim do rana a terazznow zasnela sama w lozeczku ale jestem z niej dumna :D byle juz tak zostalo :)

Pusto sie tu u nas na forum zrobilo szkoda by bylo zebys my zaniknely jak marcowki tylko na fb bo jednak co forum to forum :)

Co do kebabow tez uwielbiam kiedys sie objadalam tym namietnie ale powiem szczerze ze odkad urodzilam nie zjadlam ani jednego ale juz za mna chodzi od dluzszego czasu :D

Jutro z rana sie szykuje na wielka wyprawe do lidla po pampki pewnie rasy bedzie co nie miara dlatego mloda zostaje w domu z dziadkiem :lol:

Monia ty nie dasz rady kobieto tyle przeszlas ze to to pikus :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778775 przez chomiczka
Cześć dziewczyny

U nas dramat, całą noc wymiotowałam, od rana biegunka, czuję się jak ostatnie ścierwo, mam gorączke. To chyba jelitówka??? Jak mi sie Olo zarazi to koniec. Ostatnio prawie mi nic nie je, jakby sie zaraził to amba fatima, w szpitalu bysmy wylądowali.
M dziś wieczorem ma lot do Monachium na tydzień. Nie wiem co robić, moja mama i teściowa nie mogą przyjechać. Co robić, co robić :huh: :huh: Nie dam rady nawet sie nim zająć w takim opłakanym stanie. Dlaczego zawsze mi się to przytrafia. :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #778815 przez Suzi
chomiczko, o Boze, jaka szkoda ze mieszkasz tak daleko! Sama bym do Ciebie przyszla, albo Ola wzięla do siebie. Zupelnie nie wiem jak Cię wesprzeć :( a czy M nie moglby polecieć poźniej, np jutro?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #778970 przez Monia_T
Cześć

Jaki spokój na forum...wracajcie :ohmy: :ohmy: :ohmy:

U nas spokój, Igunia miała chwilowy nawrót katarku, ale już jej przeszło :)
Chomiczka bidulko, duuuużo zdrowia :kiss: Mam nadzieję, że Oluś nie złapie...

Michasia my takiego "udomowionego" kebaba też często robimy, uwielbiam :lol:

Co do mojej pracy,jest we mnie żal i jakis smutek...w sumie zobaczymy co będzie...

Wszystkiego najlepszego dla Fifiego i naszych dzisiejszych współjubilatów Olka, Natki i Bartka :kiss: :kiss: :kiss:

Moje dziecko skończyło 9 miesięcy :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #778998 przez Pliszka
Hej

My z powrotem w domu po trzydniowym podróżowaniu i wizycie u rodziców, teściów, babć, cioć... Dla Olka chyba było za dużo wrażeń bo ostatnie dwie noce były dla mnie najgorsze od wyjścia ze szpitala :( Jakby mi ktoś podmienił dzidziusia. Dziś po 4 zaniosłam go dziadkom do sypialni ;) Mam nadzieję, ze w raz z powrotem do domku wróci mój śpioszek :) Chyba długo sie nigdzie nie wybierzemy ;) Nie ma jak domku.

Chomiczka, współczuję Kochana, takie grypy są okropne, plus tylko taki ze zazwyczaj po jednej dobie objawy ustępują. Zdrowiej szybciutko i oby Oluś się nie pochorował!

Monia, fajna retrospekcja :)

Ola, ja też nie raczkowałam, a Oluś właśnie zaczyna :)
Nie wiedziałam, że nie możesz jeść glutenu. To teraz już wiem czemu zawdzięczasz tą przepiękną figurkę :)

Suzi, dzielny Miki, dobrze, ze po szczepieniu wszystko ok.

Uciekam bo mnie ten weekend BARDZO wymęczył ;) I jeszcze taka noc za oknem, że czuję się jakby była 22 :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779142 przez michasia
Banana no widzisz jaka mądra Daga, stwierdziła, że już woli własne łóżeczko.

Chomiczka współczuję bardzo i to jeszcze teraz, kiedy M wyjeżdża. Mam nadzieję, że teściowa będzie dla Ciebie wsparciem i Olo też okaże wyrozumiałość. Oby szybko przeszło.

Wszystkiego najlepszego dla 9-miesięczniaków, ale ten czas leci.

Monia Iga jak zawsze super:)Fajne takie zestawienie:)

Pliszka oby to tylko z nadmiaru wrażeń. Oby dzisiejsza noc była spokojna.

Byliśmy dziś z Anią u cioci (dom na tym samym podwórku). Kuzynki córka Laura wyjęła swoje takie zabawki z okresu niemowlęcego. Ale się Ania bawiła. No i lada moment już tak konkretnie będzie raczkować. Aż miło popatrzeć jak się przemieszcza ten szkrab.
Po powrocie z Gdańska trzeba będzie bardziej przystosować pokój.
Jedziemy jutro rano (przed południem), dziś byśmy dopiero po 15.30 ruszali z bydg, jeszcze po drodze 2 karmienia, więc lepiej za jasnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #779200 przez dominia
Przepraszam, ze tak samolubnie, pozniej napisze cos wiecej :)

Jestem chora :dry: mam cale zawalone gardlo ..
Wczoraj jeszcze wieczorem dostalam @, w zyciu tak krotkich cykli nie mialam :ohmy: i co ? Boli mnie brzuch :( od razu zaczelo sie lac jak z kranu .. Wczoraj mowilam M o tej wkladce co ma Bananamana tylko jeszcze ceny mu nie mowilam :P ale w sumie nie wojowal :) wiec moze bym sobie na nia uzbierala ..

Ogolnie dwa dni mam w plecy, wyczailam, ze moj byly do tego stopnia sie stoczyl, ze siedzi w osrodku terapeutycznym dla uzaleznionych od narkotykow ! Masakra gdzie to mozna tak sie stoczyc i zmarnowac sobie zycie, tego kompletnie nie rozumiem .. :(

Igul chory na antybiotyku ale już jest lepiej, najlepsze jest to, że wczoraj rano Milena wstała niewyraźna i jak przyszli na urodziny mojej siostry [miała 1 listopada] to Mama mówiła Magdzie żeby pojechały do lekarza i spakowali się w 5 minut po czym okazało się, że coś się jej tam zwęziło i by się dusiła w nocy i dostała od razu zastrzyk i też antybiotyk i leki do domu. Straszne wirusy panują teraz, chuchajcie Kochane na dzidziusie :kiss:

Co do Igora jeszcze to taki perszing, już pięknie zaczął raczkować wszędzie by wstawał a za ręce chodzi jak mały samochodzik :)

Pliszka ojj to ładnie widać Oluniowi się nie spodobało to, że nie śpi u siebie w domku :)

Chomiczka jak grypsko ? :kiss:

Monia piękna Lalunia :kiss: w pracy się ułoży zobaczysz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779388 przez ola85
Witajcie,
Suzi - jest taka strona www.kuchniabezglutenowa.pl i tam jest mnóstwo przepisów, niestety wiele z nich opartych jest na mące bezglutenowej. Podeślę Ci na priv parę takich bardziej naturalnych przepisów, na mące z amarantusa lub w ogóle bez mąki, tylko zbiorę to do kupy :blink:
Bananamana - haha Daga na prawdę dorasta :) Gratulujemy samodzielnego zaśnięcia :) Oby teraz nocki były już rewelacyjne :)
Chomiczka - wracaj szybko do zdrowia i oby Oluś dał Ci trochę luzu :blink:
Monia - przesłodkie to Twoje dziecię :kiss: Patrzę na te wczesne zdjęcia i nie wierzę :kiss: Masz w domu prawdziwą gwiazdkę z nieba :)
Pliszka - Lidzia też źle spała u moich rodziców ;) Często się budziła, w końcu przysunęłam łóżeczko, włożyłam rękę między szczebelki, położyła główkę na mojej ręce i tak spałyśmy do rana. Dziękuję za "przepiękną figurkę", ale uwierz, na żywo to straszny "wieszak" jestem :blink: Wieszak z dużym biustem :P
Dominia - zdrówka dla Was

Ja w życiu nie jadłam kebaba :P
Jakaś baba zadzwoniła z reklamą i mi moje szczęście obudziła...
Miłego dnia mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #779438 przez Suzi
olu, fajnie, czekam zatem spokojnie, jak bedziesz miala czas to podeślij :)
Ja dzisiaj mialm podobnie, ZAWSZE mam takie szczescie ze jak karmie i usypiam Mikusia to sie musi zjawic jakis qrier, listonosz, domokrążca czy cholera wie kto i po co. No dziś, choc mi intuicja podpowiadala, zeby jeszcze poczekać a pies swym ujadaniem na podworku potwierdzał, ze sie ktos zbliza, to jednak Miko byl juz skatowany i głodny i musialam odpuscić czekanie. I co? OCZYWISCIE QRIER!!!!! Qr......ka, wtedy gdy Miki zdążył przymknąć oko, ale go ( kuriera) przetrzymalam troszke przy furtce za odłozylam Misia i dizs akurat akcja sie udala, ale ilez razy sen Mikusia opuszczał przez gada, to nie zliczę :angry: więc znam ten ból.
A jeszcze zazwyczaj przyjeżdza "wielbiciel" psow, ktory jak wyczai ze w domu lub na terenie jest pies to za nic nie chce wejśc. I mimo, ze widzi ze ja TRZYMAM psa, pies siedzi grzecznie w wiatrolapie, no szczeka, ale nic poza tym, to sie certoli iprzy tej furtce. Nosz kurde blat, rozumiem ze mogł miec jakies przygody niemile z psami lub inne ma anse i dąse, nie kazdy musi lubic psy , no ale skoro widzi ze psa trzymam i pies sie nie rzuca ani nie szalaleje to po co te sceny, tym bardziej ze koniec koncow zawsze wchodzi, ale scena musi sie kazdorazowo odbyć ta sama. :P
Piesq poza tym jest kompletnie niegrozny tylko "nieprzyjemnie" wyglada, bo duzy i czarny ( sznaucer olbrzym) i skacze na furtkę, ale tak na prawde, to skacze z radości ze przyszedł jakiś mily człowiek, ktorego trzeba przywitac i polizać. Tego ludzie oczywiscie nie wiedza, widzą natomiast czarną bestię " szalejącą" prY furtce. Ta "bestia" kazdego złodzieja wpuścilaby z radością i jescze wylizalaby mu rece i buty, ze ją odwiedzil :silly: :silly: :silly:

chomiczko, jak sie czujesz?? Pojechal m? Martwię sie o Ciebie :(

dominia, jesli planujesz jeszcze dzieci to moze przemyśl jeszcze tę spirale...poza tym to nie jest środek antykoncepcyjny tylko wczesnoporonny, no ale to juz kwestia swiatopogladowa....zdrowka życze obojgu Wam :kiss:

monia, fajna pamiątka takie zestawienie zdjęc, moze i ja sobie kiedyś cos podobnego zmontuje, jak moja "przywra" troche sie usamodzielni i da trochę wiecej wolnego cAsu w dzień :silly:

pliszka, a jak z tą biegunką Olusia, przeszla juz całkowicie? Zęba nie widac?

Aaaa, no i od dziś w lidlu promocja na pampersy, wychodzi 54 gr za sztukę przy rozmiarze 4, nie wiem jakie Wy "nosicie" :blink: , wyslalam m z samego rana, zeby zapolowal w drodze do pracy i upolowal, bitew przy pampkach nie zanotował, natomiast największy tłum wojował przy strojach narciarskich ale i stamtad cos wyhaczył dla siebie i Jaska :lol: , a taka to byla kiedys niemota zakupowa, proszę, jak sie wyszkolił :silly: :lol: :blink:

Wlasnie sobie uświadomilam, ze 7 listopada minie rok jak nie pracuje :lol: , najpierw zwolnienie, teraz macierzynski :woohoo: i wcale mi sie jakoś nie spieszy z powrotem :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779451 przez dominia
Suzi fakt ... muszę pomyśleć bo dziecko jeszcze planuję :blink:
Mój Mąż był w lidlu bo chciał mi kupić kurtkę na snowboard i co ? godzina 8 rano ludzi z 200 i tak się o nie prali, że ochronę wzywali :dry: zwątpił bo stwierdził, że matoła z siebie nie będzie robił i pojechał :( te handlary mnie dobijają :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #779468 przez bananamana
Witam na szybko bo jedna kwestia mnie zainspirowala

Suzi nie wczesnoporonna wystarczy glebiej poczytac :) a jak ktos chce miec jeszcze dzieci to sa calkiem inne teraz spirale nie miedziane i bez hormonow tak jak pisalam wczesniej wystarczy trafic na dobrego lekarza lub samemu troche o tym poczytac

Dominia to Twoja decyzja i nie bede cie namawiac ale ta spirala nie dosc ze na dluzsza mete jest tansza niz hormony to mozesz ja wyciagnac kiedy tylko bedziesz chciala kolejne dziecko a plodnosc wraca taka jaka mialas przed wlozeniem spirali dodatkowo nie obciazasz organizmu hormonami...

Jeszcze do Suzi ja tez jestem wierzaca i nie popieram aporcji ani srodkow wczesnoporonnych ale akurat spirala jak dla mnie takim srodkiem nie jest :) zreszta kazdy ma inne poglady i nie koniecznie musimy sie z nimi zgadzac

P.S ja tez oplanuje jeszcze dzieci dlatego rozmawialam na ten temat z moim ginem a uwazam iz jest najlepszym spejalista na jakiego moglam trafic dlatego ufam mu takze w tej kwestii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779518 przez Pliszka
Hej

Powrót do normalności :) Nocka w domu spokojna i cała przespana, co prawda pobudka już po 5, ale to pikuś :) Drzemki dziś też dłuższe :) Dziecko odpoczywa po weekendzie.

Ola, ja też bym poprosiła o te przepisy :)

Suzi, tak, biegunka już za nami (trwała 3 tygodnie :dry: ), zębów brak, ale może coś tam się w dziąsełkach dzieje.

Dominia, zdrówka dla Igunia!

Koleżanka podesłała mi linka do strony firmy, która produkuje sukienki i teraz mają wyprzedaże (od jutra ponoć ma być jeszcze więcej). Zamówiłam sobie trzy sztuki i razem z wysyłką zapłaciłam 100zł :laugh: Dziś dostałam paczkę, materiał super, rozmiar też - koleżanka podpowiedziała mi że trzeba brać rozmiar większy niż się nosi i dla mnie ich 38 jest w sam raz. To jedna z moich nowych kreacji :laugh: danvera.pl/pl/p/Wyprzedaz/1332

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779552 przez Monia_T
Iga chora :blush:
Mnie rozkłada :blush:

Ja dzieci nie planuję i wkładkę rozważam, chociaż z tego co wiem, ona jest polecana również jak się planuje tylko nie w najbliższym czasie...a o tym działaniu wczesnoporonnym to już debaty były...jak dla mnie wkładka to zwykły środek antykoncepcyjny nikogo nie zabija, poronień nie wywołuje.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl