BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 10 miesiąc temu #887437 przez agat
To w wolnej chwili przygotuję taką tabelkę i będziemy powolutku uzupełniać :)

A na rady oczywiście możesz liczyć :) W pierwszej ciąży błądziłam jak dziecko we mgle, teraz już mniej więcej wiem co i ile kupić. Poza tym bardzo dużo rzeczy będę miała po Adasiu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887477 przez maja001
Witajcie
Pędzicie z prędkością światła, a ja nie mam czasu nawet wam poodpisywac a razie.
Agat GRATKI, widzisz wyszystko jest ok, teraz ja czekam z niecierpliwośia na poniedziałkowa wizyte i czy serduszko puka. Oczywiscie równiez jestem za tabelka na pierwszej stronie
EWA witaj w śród nas, fajnie że dołączyłaś

Ja się przechwaliłam, że dobrze sie czujeod dwóch dni nawiezły mnie mdłości, przed wczoraj myślałam ze nie dojade po pacy do domu tak mi było niedobrze. Poza tym sraciłam przez e mdłości apetyt na o kolwiek. Wyczytałam jednak ze pomagaja banany na mdłości i powiem wam, ze troszkę mi pomagają w pracy.
Uciekam do pracy, życze wam miłego dnia dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #887573 przez mama89muminka
Mon.tresor witam w klubie, tez gotowac mnie nie mozna zmusic, gotuje, bo musze :dry: Podobno to na dziewczynke - ale to dla tych, co w przesady wierza.

Agat no racja, w przychodniach nie chca dawac, w sumie to nie wiem po co im to.

Chasiami
zdrowiejcie! Mi tez sie wzdecia zdarzaja, wielka sie robie jak balon :dry:

Studentkaae u mnie z cera roznie, ostatnio na czole mi krew poszla, a zadnej krostki tam nie mialam.

Ewka witaj na naszym forum. Zagladaj do nas czesto :)

Maja ja z kolei czytalam ze ciastka korzenne/imbir i powiem ci ze w pierwszej ciazy jadlam te ciacha - zanim wiedzialam ze jestem w ciazy - zadnych mdlosci nie mialam. Wiec smialo moge powiedziec ze dziala.

Agat ja z netu wyliczylam, ze na 26.01. Mozesz mnie dopisac.
Studentkaae ma dobry pomysl z plcia i imionami.
Moze zrobmy tak, zeby jednej nie meczyc, w jednym poscie piszemy nick i planowana date (jak na razie) kolejna dziewczyna kpiuje i sie dopisuje nizej itd.

Moze ja zaczne i wyrecze te co juz podaly daty. A tak pewnie lepiej, bo na pewno jeszcze jakies mamusie do nas na forum sie dolacza.

Styczniowki w dwupaku:
mama89muminka - 26.01.
e_wka2 - 14.01
agat 15.01
studentkaae - 18.01

I teraz kolejna skopiuje to i sie dopisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887579 przez agat
O tak, dobry pomysł z tą listą wstępną :) Ja to później zbiorę i wstawię w jedną tabelę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887635 przez chasiami
Styczniowki w dwupaku:
mama89muminka - 26.01.
e_wka2 - 14.01
agat 15.01
studentkaae - 18.01
chasiami - 08.01


Z nami już troszke lepiej, katarek jaby troszke mniej, ale te wzdęcia mnie wykonczą :( znacie jakies domowe sposoby na wzdęcia? mam po wszystkim nawet po chlebie :( po makaronie po wszystkim :( i mdłości dalej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887665 przez ulka1983
hej hej przyjmiecie kolejną styczniówkę :whistle: to moja 3 ciąża mam już 2 córeczki 11 letnią Kornelię i 6 letnią Natalię :) i 31 latek na karku więc nie narzekajcie na swój wiek bo chyba będę tu najstarsza ale ktoś musi :blush: termin mam na 13 stycznia i mam nadzieję że będzie dobrze bo na razie muszę leżeć.
Tydzień spędziłam w szpitalu okazało się że mam krwiaka razem z ciążą ale powoli się wchłania. Na wypisie poronienie zagrażające więc chuchanie i dbanie o siebie i dzidzię. Co do objawów to póki co nie mam prawie żadnych tylko zero apetytu na słodkie ;) Wizyta na 16.06 a do tego czasu leżę i pachnę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #887666 przez agat

Plik załącznika:

Nazwa pliku: tabelka.doc
Wielkość pliku:41 KB


Tak wstępnie nasza tabelka wygląda :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887673 przez mama89muminka
Chasiami nie wiem co na wzdecia moze pomoc, moze zapytaj lekarza przy kolejnej wizycie, bedzie najbezpieczniej.

Ulka witamy serdecznie :) Jak ty dajesz rade - dwojka dzieci, a ty musisz lezec? :D Ja mam prawie dwuletniego synka i nie daje mi spokoju, nie daj Boze, zeby ciaza byla zagrozona, bo Miro bym zaniedbala totalnie :P

Agat swietna robota, tylko waga i wzrost to jest matki czy dziecka po urodzeniu? bo jezeli dziecka to nie ma sensu, bo wtedy daty porodow na pewno beda sie roznic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887679 przez ulka1983
mama89muminka mam pewien patent nazywa się teściowa ;) :laugh: ale dziewczyny już duże więc świetnie sobie dają radę ja tylko kieruję wszystkim z łóżka :silly: mąż liczy tym razem na synusia to każe grzecznie leżeć i się nie martwić np. bałaganem :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887680 przez agat
Mamomuminka wzrost/waga to dziecka po urodzeniu, stworzyłam już wersję "przyszłościową" do uzupełniania w przyszłości :)

Ulka witam :) Jaka najstarsza, tylko rok starsza ode mnie a jakie duze córy już masz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887721 przez ulka1983
agat no już duże są moje córeczki :) cieszą się że będą miały rodzeństwo :) może trochę pomogą mamusi ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887964 przez mama89muminka
Ulka a to ci dobrze, ja mam tesciowa, o ktorej mi sie nawet wspominac nie chce :dry:

Agat to dobrze by bylo wpisac jeszcze date urodzenia, bo jak mowilam, na pewno beda sie roznic z tymi datami z usg

Dziewczyny, wczoraj mialam przygode na pogotowiu, ale skopiuje wam co napisalam lipcowkom 2012, bo nie chce mi sie dwa razy tego samego pisac.

Woczraj wieczorem dostalam plamienia i dzwonie do mojego, ze mi sie to nie podoba. On sie dodzwonil na pogotowie i przyslali mi karetke. W tym samym czasie Miro pojechal do tescia, zeby ewentualnie w szpitalu mogli sie zajac mna, a nie Mironem. Mili panowie powiedzieli, ze ze mna wszystko ok, tylko nie wiedza co z ciaza i kazali jechac do szpitala jakby sie cos dzialo. Mezowi sie to nie podobalo i zadzwonil do tesciowej (ona jest polozna) i mowi jaka jest sprawa, a ona na to zeby jechac teraz natychmiast na pogotowie, bo moze byc poronienie, albo ciaza pozamaciczna - stad te bole brzucha od 4 tygodni. No ale jej to na reke, bo babcia przeciez nie chciala byc :dry: To pojechalismy na to pogotowie, na miejscu bylismy o 23, godzine czekalismy na pielegniarza, ktory nas mial przekierowac do wlasciwego doktora, ktory z kolei mial zrobic badania wstepne. No, a ze byla tylko jedna doktorka, ktora latala z pogotowia na oddzial co chwile to zeszlo pare godzin. Gdyby maz sie nie zapytal pielegniarki czemu tak dlugo schodzi to bysmy jeszcze sobie poczekali wiecej. Pielegniarka zrobila badanie moczu, wyszlo minimalnie krwi, do tego zrobila test ciazowy czy w tej ciazy jestem i informacji o wyniku nie dostalam. O 3.10 weszlismy do doktorki, ktora mnie zbadala od srodka i stwierdzila, ze ona ginekologiem nie jest, ze ona widzi tylko, ze cos z macicy wychodzi. Kazala isc do domu i zadzwonic z samego rana na ginekologie, zeby mi chociaz USG zrobili i potwierdzili/wykluczyli poronienie. Tak wiec pojechalismy po Mirona, w domu bylismy o 4, a ja zasnelam po 5, bo i Miro spac nie chcial. Rano dzwonilismy do tego szpitala i kazali mi zrobic badanie krwi w naszej przychodni dzis lub jutro i w poniedzialek na ta ginekologie mam isc. Az sie boje co oni mi powiedza. Dzisaj rano myslalam, ze plamienie przeszlo, ale teraz jak bylam siku to znowu zobaczylam krew.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #888005 przez agat
O matko :blink: A my an naszą służbę zdrowia narzekamy :/ Ale u nas przynajmniej jak pojedziesz do szpitala z krwawieniem w ciąży to cię zbadają gruntownie... Mama Muminka czekamy na wieści, na pewno wszystko będzie dobrze! Bądź dobrej myśli.

A co do tabelki to jest tam rubryka 'data porodu' :)

Ulka1983 mam nakaz ode mnie z kwietniówek2013, by zrobić tu porządek i raz na zawsze skończyć licytacje, kto tu jest stary a kto starszy :) Polecenie wydane przez Suzi, mamę dwóch dorosłych dzieci i rocznego Mikołajka :) Wiek wewnętrzny się liczy, a Suzi młodsza duchem od niejednej z 20tek :)

P.S. Uaktualniona tabelka na pierwszej stronie tematu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888018 przez studentkaae
hej :)

MamaMuminka - bądź dobrej myśli, może to tylko taki fałszywy alarm i niepotrzebne nerwy. ale faktycznie służbę zdrowia to mają tam tragiczną :ohmy: chyba przestanę narzekać na naszą. odpoczywaj dużo, leż, kurcze jakbyś bliżej mieszkała to bym Ci luteinę wysłała. myśl pozytywnie!

Ulka - witaj :) no to teraz faktycznie by Ci się synek przydał, co by komplet był :)

Agat - tabelka pierwsza klasa :) coraz więcej nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888062 przez mama89muminka
Dzieki dziewczyny. No sluza zdrowia sobie w kulki leci z pacjentami. Jakiekolwiek wiesc bede miala pewnie w poniedzialek, do tej pory sie wykoncze nerwowo. Odpoczac tez sie nie da dzisiaj, ani z niedospania ani w ogole, Miro jest mega okropny, dawno taki juz nie byl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl