BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 10 miesiąc temu #898045 przez wer26
GabrysiaSta bardzo mi przykro ...jak czytałam Twój post aż przeszły mnie dreszcze...Ja cały czas boję się o moją fasolkę to musi byc straszne co czujesz...
Jednak cuda się zdążają, może dla Twojego maluszka było jeszcze za wcześnie na serduszko i jeszcze mu zabije!! Musisz być dobrej myśli !! Proszę daj znać jak będziesz wiedzieć coś więcej !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898056 przez monique1983
GabrysiaSta - nie wiem co Ci poradzić, ale pomyślałam sobie, że może warto by było ze 2 razy chociaż zrobić to badanie i też by to coś pomogło wyjaśnić może co się dzieje. Ja w każdym bądź razie trzymam mocno kciuki za Ciebie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898075 przez luska
Wera jak sie nudzisz to zapraszam do mnie:) zawsze jakieś zajęcie znajdziemy :D

Violusia witam i gratuluje :) Coraz nas więcej i to w podobnych terminach :)
przykro mi z powodu poprzedniej ciązy :( Teraz na pewno wszystko będzie dobrze :)
Z tym kwasem jak najbardziej , mi jak wyszły dwie krech , to zaraz leciałam po kwas do apteki :P
Jejku a co jest wypisane o tej luteinie ??, ja też mam prać 2x dziennie

heheh Kocham cię ty masz dar pisania :P hehhe no i masz twingsy , ale kochana nic nie wiesz , co cię może w życiu spotkać .u nas bliźniaki miała siostra mojego dziadka tylko i wyłącznie, a skąd u mnie , to nie wiem :woohoo:

ta ja też chcę ukryć ,a mnie rośnie i rośnie ten brzuszek , Ogólnie jak oglądam brzuszki bliźniaków to :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Szczyt mnie później czeka jak nic :blink:

Gabrysia jejku :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( kochana strasznie , ale to strasznie mi przykro , ale jest jeszcze nadzieje , więc ja zaciskam najmocniej jak potrafię kciuki i czekam na twój powrót :kiss: Właśnie może powtórz jeszcze usg , nawet u kogoś innego??

Monique a ty czasem nie miałaś mieć dzis wizyty , czy coś mi się poprzestawiało ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898115 przez MagdaK
GabrysiaSta tak mi przykro kochana. Jeszcze tli się iskierka nadziei, może jednak coś się poprzesuwało skoro dzidziuś rośnie, różne niestworzone rzeczy się zdarzają i nie ma na to logicznego wytłumaczenia. I tak sobie myślę, że i ja zrobiłabym betę i zobaczła co tam się dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898117 przez MagdaK
Asiulkap3, violusia witam serdecznie i gratuluję :)

Ja wczoraj zaliczyłam pierwszą wizytę, zostałam przebadana w szerz i wzdłuż. Na szczęście mój gin nie bada na każdej wizycie. Założył mi kartę ciąży i zapowiedział mi że teraz to już facecika montujemy, a ja mu na to, że co się miało zmontować to już się zmontowało. Powspominaliśmy poprzednie ciąże i było bardzo sympatycznie.
Dziewczyny mój brzuch tez juz zaczyna sterczeć i wszyscy zaczynają mi się dziwnie przyglądać ciekawe czy ktoś odważy się zapytać ;)
Nudności dalej nie daja za wygraną, a do tego mam problemy ze spaniem. Usnę wieczorem bez problemu i budzę się o 2 i zasypiam przed 6 , ana 7.30 mam do pracy i siedzę poźniej jak neptyk. Mam nadzieję, że niedługo wszytsko się znormalizuje i będzie w miarę normalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898123 przez magda113
Gabrysiu nadzieja zawsze jest ,nawet nie wiem jak Cię pocieszyć ,bo to ty byłaś pierwszą osobą z którą tu rozmawiałam i t y pierwsza wiedziałaś o mojej ciąży ,aż serce pęka ,pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898125 przez wer26
Normalnie teraz ja jestem w stresie ... Prawie żadnych obajawów ...a mój giń jest na urlopie i bedzie dopiero od 14.07 , niby tak nie długo zostało ale od 6tc czekać miesiąc to koszmar . Normalnie od wczoraj jestem wystrachana. Tak bym chciała być już u lekarza i widzieć , że wszystko jest dobrze. Wiem, że pewnie panikuję. Eh... Tylko spokój mnie ratuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898128 przez monique1983
luska - ja mam dzisiaj wizytę na 16:00, strasznie się denerwuję :S

Dziewczyny mnie też już brzuch zaczyna sterczeć, nie sądziłam, że tak szybko to nastąpi. Wczoraj miałam chwilę załamki, bo jedne jeansy, które były bardziej obcisłe już ciasne, w niektórych bluzkach widać już, że mam większy brzuch. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie garderobę zacząć zmieniać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898132 przez wer26
monique1983 zazdroszczę tego brzuszka... Mi nic nie rośnie :( też bym już chciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898256 przez violusia
Witaj.NIE znam powodu poronienia.Wyniki histopa.... nie okreslily powodu.W 2011 roku stracilam dziecko i bylam zalamana.Ten hormon jest ok. ale strasznie się po nim siusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898257 przez monique1983
wer26 - nie ma czego zazdrościć, ja do osób szczupłych nie należę, a teraz do tego już mi kg idą w górę, no i brzuch też już większy jest :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898333 przez meli1990
violusia witaj

GabrysiaSta nie martw się nie wszystko jeszcze stracone

mi brzuch też sterczy choć wcale nie przytyłam tylko ze ja już taki miałam :) ja czuje się raz lepiej raz gorzej. czekam aż te mdłości przejdą i będę mogła odstawić tą wit B6

wer26 jak chcesz to ja ci mogę oddać moje kilogramy na plusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898371 przez monique1983
Dziewczyny jestem po wizycie :) Za dużo u mnie nie widać na razie, tzn. pęcherzyk jest w macicy i coś się zaczyna dopiero kluć. Ginka mówi, że to gdzieś 5 tydzień jest. Myślałam, że to będzie dalej już, bo licząc od okresu wychodzi mi 6 tydzień i 2 dzień. Może dlatego, że owulację miałam późno w 18 d.c. A jak to u Was z tym było, zgadzało się, czy też inaczej z usg wychodziło? Na wizytę mam przyjść za 2 tygodnie. A w ogóle jak by było wszystko dobrze, to powiedziała mi że prawdopodobnie marzec, a ja myślałam, że jednak będzie luty :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898390 przez wer26
monique1983 to super , że wszystko jest dobrze:) Moja wizyta była w 6 tygodniu i 5 dniu od pierwszego dnia ostatniej miesiączki i serduszko dzidziusia już biło , od zapłodnienia była to jakoś połowa 5 tygodnia. Jednak nie masz się co martwić bo czytałam, że u każdej fasolki serduszko pojawia się w odstępach plus minus paru dni :)
To jednym słowem będziesz Marcóweczką :)
meli1990 dajesz te kilogramy ,ale tylko na brzuszek : D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898401 przez wer26
A tak w ogóle to muszę wam powiedzieć , że bardzo opsypało mi takimi krostkami dekolt ... Aż nie wiem jak sie ubierać,żeby nie było widać i non stop je zdrapuję. Na pewno nie żadne uczulenie, bo ani się nie opalałam ani nie zmieniłam kosmetyku na inny. To pewnie te hormony. Macie może coś takiego albo jakieś sprawdzone sposoby ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl