BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 10 miesiąc temu #902620 przez Pinezka
Meli, ja tez mam przyspieszony puls. A jak po schodach wchodzę, to sie jak staruszka czuje, co chwilę przerwy muszę robić, bo mam wrażenie,ze mi serce wyskoczy.
Dziś mam zły dzien, bilans zamyka sie na 7 herbatnikach i tyle. Zjadlam jogurt i zaraz go zwymiotowalam :( O innych pokarmach nawet nie mogę myśleć, bo od samych wyobrażeń niedobrze mi sie robi :(
Do tego jestem poza domem i niefajnie źle sie czuć.

Mam pytanie do was - od kilku dni na obu udach pojawiają mi sie bolace krosty, normalnie jakbym trądzik miała, ale na udach :S Nigdy nie miałam takich problemów, nawet nigdy nie miałam trądziku, a tu proszę. To hormony mogą być?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #902669 przez monique1983
Pinezka - u mnie wczoraj też kiepski dzień, cały dzień mi było niedobrze, na szczęście na razie nie wymiotuję. A co do krost to też u mnie hormony szaleją i bolące krosty wyskakują w różnych dziwnych miejscach jak na kolanie i w pachwinie np. :ohmy: A co do przyspieszonego pulsu też mam, dzisiaj tylko schyliłam się do kosza z brudnymi ciuchami zaczęłam segregować i wrzucać do pralki i jak wstałam to serce biło mi jak szalone :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902739 przez Asiulkap3
Czesc dziewczyny troche mnie nie bylo ale wszystko nadrobilam :) Ja tez nie mam jakis niewiaomo jakich symptow naszczescie oprocz masakrycznego zmeczenia I bolu piersi :) takze chyba jestem szczesciara :D Bol brzucha tez przeszedl jutro ide do Gp wybrac szpital I zapisac sie na wizyte :D bo to juz 8 tc i 3 dnien :D. Ja zmysla wstania do pracy to poporsttu placze I sie zmuszam :(

GabysiaSta strasznie mi przykro :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902744 przez Asiulkap3
Dziewczyny czy ktoras z was tez tak czy tylko ja ? Ogolnie mowiac ciagle chce mi sie jesc ale nie byle co tylko to co sobie zazycze czasami sa to dziwne rzeczy ale jesli tego nie zjem to bede marudzic I nic innego nie tkne do poki ttego niie zjem a wszystko inne wydaje mi sie obrzydliwe . Czesto mam tak tez ze jesli nie zjem przezdluzszy okres czasu np w pracy bo nie moge albo musze pocekac doo przerwy to robi mi sie goraco, glowa zaczyna mnie bolec I robi mi sie slabo , czy to normlne ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902865 przez daria8913
Pinezka mi tez powstaja rozne krosty niby syfki ale to nie to...
Dziewczyny tak mi przykro... jezeli czyta sie takie rzeczy to poprostu az sciska.
Teraz zaczynam 11 tydzien i czy to mozliwe ze juz brzuszek mi urosl. A jestem dosyc tega dziewczyna przy wzroscie 166 waze 75 kg wiec brxuch sam z siebie mam duzy a chyba powoli widze jakby zaczal sie powiekszac... pozdrawiam i sciskam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #902892 przez magda113
Cześć ja Asiulkap mam to samo wymyślam takie rzeczy do jedzenia ,ale chyba dlatego ze mój mąż stara się żebym je miała :) .Dziś moja druga wizyta u lekarza ,idę z badaniami ,ciekawe ile przytyłam bo moja waga oszukuje i pokazuje mniej niż ważę .Pozdrawiam Was wszystkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903043 przez patio
GabrysiaSta - bardzo mi przykro że tak się stało. Wiem co czujesz bo sama też przez to przechodziłam, a i dodatkowo przez coś gorszego. Piszę, bo nie wiem czy lekarz poinformował Cie że masz prawo do połowy urlopu macierzyńskiego (jeśli potrzebujesz czasu dla siebie) i również masz prawo do uzyskania pieniędzy od Twojej ubezpieczalni za urodzenie martwego dziecka. Na każdym etapie ciąży (nawet początki) masz do tego wszystkiego prawo. Musisz tylko dopilnować aby szpital który potwierdzi poronienie wysłał do Urzędu Stanu Cywilnego akt urodzenia martwego dziecka. Nawet jeżeli do poronienia dojdzie w domu. Sama musisz udać się do USC zgłosić dziecko. Z tym dokumentem możesz wszystko załatwić. Wiem, że to nie zniweluje bólu, ale świadomość kobiet w takich sytuacjach jest bardzo nikła, więc postanowiłam to napisać...



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903059 przez K1C1A
Czesc Diewczyny

Dzisiaj bylam na pierwszej wizycie, widzialam moja 15mm kruszynke i bijace serduszko:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903078 przez monique1983
K1C1A - super :) gratuluję i zazdroszczę tego widoku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903096 przez luska
Hej laseczki pisze z telefonu , masakra :blink: dziewczyny z tymi kostkami ma to samo , na udach na dekolcie i szyij najwięcej, ehhh mam nadzieje że przejdzie w 3mcu. Ja znowu w te upały mam problem z oddychaniem , wciagam powietrze bez powietrza. Z jedzeniem też tak mam , , że jak mnie na coś złapie to nic innego nie przelkne, na szczęście to przeważnie nic wymyślnego.
K1c1a super że dzidzia rośnie i ma sie dobrze :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903209 przez magda113
Witam u mnie też dobrze nie miałam usg , lekarz mnie zbadał i powiedział że macica jest taka jak powinna być w 11 tygodniu .Na usg muszę poczekać do 28 lipca do badań prenatalnych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903306 przez K1C1A
Luska u mnie tez lipa z jedzeniem, ja na nic nie mam ochoty odrzuca mnie od jedzenia :sick: :sick: , jem chleb z maslem zeby zapelnic żaładek na nic nie mama ochoty jak tak dalej bedzie to sie wykoncze juz nawet dziecka nie mam sily podnosic a jeszcze dzisiaj tak goraco :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903309 przez K1C1A
Monique a ty kiedy masz wizyte?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903377 przez monique1983
K1C1A - ja mam wizytę jutro i już się zaczynam bać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #903412 przez luska
Magda ja bym chyba nie mogla bez usg :P
U nas pogoda jest straszna ,udusic mnie chce. Szarancza daje do tego mi popalic dzis,sa tak nieznosni ,że nie wiem jak wytrzymam do tej 20..........
K1c1a no mi tez chleb z maslem calkiem calkiem wchodzi :P
Minique czego sie boisz ? Na pewno wszystko bedzie dobrze i jutro bedziesz cala w skowronkach bo zobaczysz fasolke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl