BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 godzin temu #982255 przez *Beata*
Udało mi się zrzucić zdjęcia :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 godzin temu #982257 przez *Beata*
Teraz dwa zdjęcia jak Hania miała miesiąc i dwa :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 godzin temu #982264 przez Karola0303
Śliczna Hania.... Miala juz któraś okres jak dlugo twal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982344 przez kristi*
Śliczne. macie dzieciaczki.
Toniś to mój siostrzeniec. Zwykle dzień wygląda tak: Marcinek ma poranną drzemkę do 10 ja z Tonisiem wtedy siedzę, jak Marcinek wstanie na karmienie hehe Toniś pomaga i przynosi zwykle butelkę albo ssmoczek, bawimy się z Marcinkiem karmiąc Tonisia i o 11 Toniś ma drzemkę 2h Jak wstaje zwykle siostra już wraca
A my mamy resztę dnia dla siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982375 przez nesQa
Ja miałam, 6 tyg po cc, trwał 5 dni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982384 przez Karola0303
Eh to tylko umnie tak dlugo eh

Nesqa co u ciebie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982614 przez Alesandra
hej mamusie
dawno mnie nie było ale malutka zabiera cały moj czas i czasami wieczorami mam tylko chwilke dla siebie
my niedługo mamy drugie szczepienie 2 czerwca i wtedy tez dowiem sie ile moja kruszyna wazy
karola ja tez mialam kres juz po 6 tygodniach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982618 przez Karola0303
Umnie juz 21 dzień tabletki sie skoczyly to powinen zaniedlugo byc drugi a tamten sie nie skończył

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982626 przez *Beata*
Karola to masz strasznie dłuuugi... Ja pierwszy miałam dopiero w niedzielę, no i już się skończył...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982704 przez malina219
Ja jeszcze nie miałam i oby jak najdłużej :D

Aleksandra co u was? :kiss:

We wtorek mam wizytę u proktologa .... Boje się ale nic nie przechodzi wiec lepiej pójdę sprawdzić o co chodzi. A w środę usg bioderek.
Jak wasze ciała po porodzie? :) u mnie nie jest najgorzej tylko te rozstępy:( aż płakać mi się chce jak na siebie patrzę. Smaruje sie bio oilem ale jak na razie nie ma rezultatów. Pikus z brzuchem bo i tak go nie odslaniam ale nogi caleeee. :( zero krótkich spodenek...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982705 przez *Beata*
Malina może trzeba więcej czasu, żeby był jakiś rezultat. Ja rozstępów nie miałam w ciąży, więc nie mam tego problemu, no ale brzuch jest jeszcze takim "flaczkiem" no i nie zeszła mi jeszcze kreska brązowa na brzuchu, widzę, że Ty nie masz... Musiałabym trochę poćwiczyć, żeby był bardziej umięśniony, ale póki co nie bardzo mi się chce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982709 przez *Beata*
Czy Wam też tak wypadają włosy? Bo u mnie jest jakaś masakra... Mam nadzieję, że to tylko wypadanie włosów po ciąży - takie naturalne, a nie np. spowodowane tarczycą, którą miałam w ciąży, po 3 miesiącach od porodu miałam zrobić badania i umówić się z lekarką, więc jeszcze trochę i się dowiem jak to wszystko wygląda teraz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982715 przez malina219
Beata wszystkim moim znajomym wypadają teraz strasznie włosy po ciąży. Większość z nich sciela włosy. Mi wypadaly bardzo w ciąży a teraz mam gęste bardzo i mocne... Co do flaczki na brzuszku to wolałabym miec ja niż te rozstępy...bo ją da się zlikwidować przynajmniej. Mi rozstępy na brzuchu poszly w 8 miesiącu a na nogach początkiem 7. Zawsze mogłabym jednoczęściowy strój ubrać gdyby to byl tylko brzuch a tu te nogi, chyba sobie kupie kostium nurka haha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982720 przez *Beata*
Malina - to widzę, że Ty masz odwrotnie z włosami :) Ja odkąd zaszłam w ciążę to zaczęłam zapuszczać włosy, żeby było mi teraz wygodniej... :) ale jak tak dalej mi będą wypadać to chyba też zdecyduję się ściąć... Może w końcu te Twoje rozstępy staną się mniej widoczne...tego Ci życzę... No a co do stroju kąpielowego to na te rozstępy to już wpływu się nie ma... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982750 przez MlecznaMama
dla pocieszenia....

Malina te rozstępy zbledną i nie będą już tak widoczne. Co mogę polecić to robienie peelingów szczególnie z kawy parzonej. Działa niesamowicie na cellulit a przy okazji tarcie skóry sprawia że zaczyna ona wydzielać więcej kolagenu i tak jakby się regeneruje... Istnieje teoria, że podczas karmienia piersia te rozstępy trzymają taką mocna barwę ze względu na wydzielające się hormony - nie wiem czy tak jest. Ja po roku już ich nie widziałam... były ale niewidoczne. Były wyczuwalne.

dla pocieszenia ciąg dalszy ..

włosy po ciąży wypadają, czasem nawet strasznie i jest to zupełnie normalne. Nie ma się czym martwić bo jest to zjawisko powszechne i czasem to wypadanie jest mega intensywne. Ja po synku straciłam mnóstwo włosów. Wszędzie sie poniewierały. Mam to szczęście że mam gęste włosy i nie było to zauważalne, ale wypadło mnóstwo!!!!\
teraz nie wypada nic.... totalnie... wiec bywa i tak ,że po ciąży włosy nie wypadają jak widać. Nie martwić się , to wypadanie ustanie! luzik!

żeby nie mieć flakowatego ciała należy ćwiczyć. Wtedy skóra się ładnie ujędrnia. Ja teraz jem że tak powiem racjonalnie i chudnę- ale nie ćwiczę i widzę że ta skóra nie jest zbyt ładna. Zatem zabieram się za jakieś ćwiczonka na brzuch. Wiem,że daje to efekt bo po Synku dużo ćwiczyłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl