BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu #982758 przez Karola0303
Ja mam okropny brzuch nie podoba mi sie strasznie omijam lustro zeby nie paczec na niego cza wziąść za ćwiczenia. Rozstępy to mam wszędzie na piersiach jedne blade z przed ciąży. Na nogach na brzuchu.. Mimo ze karmilam krótko to i tak nie chudlam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982787 przez syza24
Malina jak będziesz po wizycie to daj znać co ci powiedział bo u mnie pojawił się taki sam problem jak u ciebie :( co do rozstępów to ja w ciąży miałam mało co a teraz jestem popękana na udach i na brzuchu też a tak się cieszyłam z pięknej skóry a teraz zastanawiam się jak będę zakrywać sie na basenie chyba na prawdę w kostumie nurka się schowam :laugh:
A co do wypadania włosów to mi nie wypadały po porodzie a od ok. tygodnia zaczeły i to tak że boję się żeby Li ich nie zjadała bo są wszędzie :( my chodzimy dalej na tą fizykoterapię i powiem wam że już zaczynam zauważać efekty chociaż po zabiegach nie mogę się ruszać ale co dzień jest lepiej tylko oczywiście w tym chorym kraju można się wykończyć bo na rezonans są miejsca dopiero na listopad-grudzień a prywatnie cena mnie przeraża 510 zł :angry: wykończyć się można

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982824 przez *Beata*
Syza - mi też po porodzie nie wypadały, zaczęły jakieś może dwa tygodnie temu...i mam ten sam problem z włosami co Ty...ciągle pilnuję, żeby Hania ich nie miała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982837 przez MlecznaMama
Malina też czekam na wieści, też mam problem i jestem ciekawa co Ci powie. A idziesz prywatnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982842 przez malina219
MlecznaMama tak prywatnie. Na nfz termin byl na październik... :/ oczywiście napisze po wizycie :sick: Mam nadzieję,ze nie będzie tak źle :)

Współczuję Wam z tymi włosami ja cale szczęście mam spokoj chociaż z tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982914 przez kristi*
Marcinek skończył wczoraj 3m-ce, u mnie też nadal widać brązową kreskę na brzuchu - trochę zbladła, włosy to mi garściami wypadały, na szczęście już powoli ustaje, mam tylko dwie fałdki na brzuchu pod cyckami - muszę poćwiczyć. Okresu jeszcze nie było i jakoś nietęskno mi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982916 przez kristi*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983149 przez Karola0303
Kristi śliczny marcinek..
Jutro mamy nasze święto niektóre po raz pierwszy. Co uwas tam slychac jak malenstwa jakie juz duze sa i ile ważą

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983262 przez kristi*
Wszystkiego Najlepszego Mamuśki :laugh: :laugh: :laugh:

Karola Julcia śliczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983275 przez Karola0303
Wszystkiego najlepszego. Mamuśki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983409 przez syza24
mamusie najlepszego :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983412 przez malina219
Wszystkiego najlepszego Mamusie! :woohoo: .

Jutro jedziemy z Kalinka na usg bioderek :) mysle ze będzie dobrze i to ostatnia wizyta :) A w przyszla środę jedziemy do chirurga żeby przyciął jej ten języczek bo mamy od tygodnia straszny problem z ssaniem... Placze mi przy cycku mimo dużej ilości pokarmu wiec najprawdopodobniej to wina języczka.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983441 przez kristi*
Malina wcześniej ściągnij dużo mleczka - może zamroź, ja tak nie dawno robiłam jak u siostry zostawiłam Marcinka na cały dzień. Myślę źe nie powinna odrzucić cyca,
Trzymamy kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983444 przez MlecznaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wszystkiego najlepszego Mamusie kochane!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983445 przez syza24

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tak jak Kristi mówi mroź po troche i może uzbierasz do tego czasu
U mnie jest strasznie bo Li zupełnie nie potrafi sobie poradzić z ssaniem butelki więc wszędzie musze zabierać ją ze sobą a o smoczku nawet nie ma mowy więc wam zazdroszczę jak możecie zostawić dzieci na dłużej niż godzinę :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl