BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu #985323 przez Alesandra
Jeżeli chodzi o spacerowke to mi mówiła lekarka ze aż dziecko bedzir siedziało czyli mniej więcej jak pół roku skończy. No my też mamy jeszcze dużo miejsca w gondoli bo mała ma 57 cm a gondola ma 83 cm. Ja moja na spacerowke ww wrześniu mam zamiar przesadzić.
Malinka my jedziemy nad morze a w przyszlym roku do toskanii.
Alusia tez jak się obudzi w gondoli to płacze mimo że głodna nie jest. Dziś jej zaczepilam nad wózek taka sowke z pozytywką wiec mała nawet jak się obudziła to spokojna była i odpoelam tez sufit w gondoli by więcej widziała i nie bylo najgorzej.
Dziewczyny od kiedy się rozszerza dietę maluchowi? Jak pół roku skończy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985324 przez Alesandra
Dziewczyny jakie rozmiary pampersów zakladacie dzieciaczkom bo my jak narazie na 2 jesteśmy.
;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985325 przez Alesandra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985326 przez Alesandra
Popycham

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985331 przez malina219
Aleksandra to super! Oh Toskania :woohoo: My dwojeczki tez uzywamy :) musze jej zakupić jakas zabaweczke zawieszana do wózka właśnie :) od pól roku dziecko które jest na piersi. Ale my chyba zaczniemy po 4 miesiącu bo tak zaczyna większość naszych znajomych a przynajmniej sobie w sierpniu zaczniemy warzywka i owoce z sloiczkow :)
A co do wakacji to kupiłam Kalince dzis strój jednoczęściowy! Zakochałam sie a za kilka tygodni zaczynamy chodzić na basen wiec sie przyda :)

Krem który polecalyscie jest rewelacyjny! Super sie rozprowadza i szybko wchlania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985337 przez Alesandra
Malina by też używamy tegi kremu ;) i tez jestem zadowolona. a jak tam Kalinka śpi w nocy? Często się budzi na jedzenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985341 przez Alesandra
Malina jaku strój? Pochwal się;) i jak już jesteście po 2 szczepieniu? I ile Kalinka waży i,ma wzrostu bo chyba nasze niunie są najmniejsze z forumowych dzieciaczków?<3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985349 przez Karola0303
My mamy zamiar jechac do lichenia pampersy namy rozmiar 3. Tez che kupić strój na basen
Jakies uczulenie mnie draplo chyba na słońce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985351 przez malina219
Aleksandra w przyszłym tygodniu mamy szczepienie to się dowiem jaka waga i wzrost ale to fakt nasze gwiazdy najmniejsze :kiss: Budzi się tylko raz w nocy <3 od jakichś dwóch tygodni takze jest super. Ale za to budzi się o 5.30 haha i koniec spania na dwie godzinki :D takze ranny ptaszek! A Twoja Alusia jak przesypia? :kiss:



+sukienka na chrzciny dzis kupiona :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985360 przez Alesandra
Malinka super strój i przepiękna sukienka na chrzciny. Jaki to tozmiwr i gdzie kupiłaś jak możesz zdradzić ;)a to Alusia tez przeważnie raz ale czqsami więcej jak się rozkokonuje bo niestety bez szczelnego otulania nam nie zasnie. I wtedy musze ja na nowo otulac i spo dalej. A wstaje o 6 i tez juz nie ma spania. Potem zasypia na spacerze kolo 10 i pospi ze 2 godziny i. Jeszcze z pół godzi kolo 15 a potem nie śpi do 19. wtedy ja kapie. Balsamuje otulam jemy i śpimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985412 przez *Beata*
Aleksandra - Alusia śliczniutka, w końcu jakieś zdjęcie Twojej księżniczki :) Ja używam jeszcze dla Hani pampersów 2, ale już powoli muszę przechodzić na 3, czekam aż skończę rozpoczętą paczkę, dwie paczki mi zostaną, ale komuś dam jak będzie jakieś dziecko... Jak się miewacie z Alusią?

Malina - ubranka śliczne :) Jak patrzę na niektóre zdjęcia Kalinki to widzę trochę Hanię :) To przez te włoski chyba, po kąpieli ma takie same :) Kalinka słodka :)

My chyba w tym roku zrezygnujemy z wyjazdu na wakacje... boję się, że Hania źle zniosłaby drogę... Jak jeździmy z nią samochodem to rzadko kiedy śpi, a jak trzeba się zatrzymać na światłach albo zwolnić to się denerwuje do czasu aż się nie przyśpieszy...My mamy szczepienie za dwa dni... Jak ważyłam się z Hanią to wychodzi mi, że ma ponad 5 kg, ubranka nosi w rozm. 62, czasami 68...
Dzisiaj byłam u swojej endokrynolog i powiedziała, że nie muszę już jej więcej odwiedzać, bo tarczyca po ciąży przeszła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985414 przez *Beata*
Od wczoraj zaczęłam smarować Hani pępek spirytusem... tak doradziła nm sąsiadka - była położna...mówi, że skoro się nie goi, to, żeby smarować nim, bo tamto nie pomoże... miała 4 razy posmarowane i już widać różnicę, więc mam nadzieję, że w końcu będzie lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985436 przez malina219
Aleksandra sukienka z gapa ale kupiona w outlecie tym co właściwie wszystko Kalinie kupuje za 33 zl wiec taniutka byla. Moja gwiazda to chyba by zawalu dostala jakbym ja opatulila tak mocno :D

Beata to racja nasze księżniczki maja podobne wloski! Ale Twoja Hania ma chyba jeszcze więcej :woohoo: Dobrze ze juz lepiej z pępuszkiem! :) moja Kallina jak tylko odpalimy silnik to śpi :) wiec tu mamy plus. Teraz ide na prawo jazdy bo odwlekam i odwlekam to musi sie przyzwyczaić do jeżdżenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985438 przez syza24
hej mamcie :) dzisiaj moja koleżanka pojechała rodzić ale się cieszę bo będzie miała Li koleżankę i to jaką dużą ma mieć ok 5 kg tak jak jej braciszek który urodził się 5,5 kg :laugh:
U nas dziś dzień "szoku" moja niunia leżała u mnie na kolanach w pozycji półleżącej i bawiła się moimi palcami ja zapatrzyłam się na telewizor a ona chwyciła się palców i usiadła :woohoo: oczywiście ja jak tylko wyszłam z szoku to ją położyłam i aż chciałam na nią nakrzyczeć ale później zdenerwowałam się na siebie że zapatrzyłam się na telewizor zamiast zajmować się dzieckiem :angry: ostatnio cały czas dźwiga głowę i robi tak zwane brzuszki ale takie coś jak ona nie ma nawet 3 miesięcy?? a więc postanowiłam się umówić do fizykoterapeuty czy aby ona nie ma zwiększonego napięcia mięśniowego chociaż wydaje mi się że oprócz tego siadania nic na to nie wskazuje :blink: ale wolę się upewnić i od razu spytam na wizycie o tą spacerówkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985475 przez Karola0303
Moja próbuje siadac nawed jak nie miala 3 miesięcy. Jak jade do teściowej to tam ma spacerówke i na leżąco ustawione
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl