BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu #986006 przez kristi*
Mleczna to będziemy prubować z miękkim dziubkiem bo teraz ma twardy.

Przekonałyście mnie i Marcinek będzie w tym skompletowanym stroju na chrzcie.

Pieluchy akualnie jeszcze dwójki, ale będziemy zmieniać może jak się paczka skończy lub do końca czerwca - bo dwie paczki nam zostały.

Rozmiarowo mały nosi 62/68 ale już bardziej 68

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986082 przez *Beata*
Syza - no to super, że Li w miarę dobrze zniosła to szczepienie :) Co do gondoli to dobrze wiedzieć, przy tym naszym problemie ze spacerami...chyba spróbuję ją dawać bardziej na siedząco, tym bardziej, że nasza gondola zmienia się w spacerówkę przez pociągnięcie dwóch pasków i jak zaśnie to z powrotem można mieć gondolę. U nas był problem wczoraj z tym, że Hania nie mogła zasnąć od szczepienia aż do wieczoru, w związku z tym wieczorem była trochę już marudna, ale jak zasnęła o 22 to spała do 4 :) Dzisiaj byliśmy z nią na kontroli bioderek i jak zobaczyła, że zaczynam ją znowu w obcym miejscu rozbierać na przewijaku to zbierało już jej się na płacz, ale w końcu odpuściła :) Po wczorajszym dniu już była wystraszona, coraz więcej rozumieją te nasze dzieciaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986204 przez Anabelle

kristi* napisał: Anabelle, Monia. pytanie o starsze dzieci
Jak nauczyć półtora-roczniaka pić z kubka? siostrzeniec Ma kubek niekapek i dalej z butli pije

Antek w ogle nie miał niekapka.
Tzn kupiłam ale nie chciał z tego pić.
Kupiłam bidon ze słomką skip hop oraz kubek do nauki picia doidy cup.
Nalewałam mu troszkę na dno, najpierw pomagałam a później sam brał i pił, ale to już daaawno. Jak miał 1,5 roku to pił normalnie herbate z mojego kubka trzymając go samodzielnie. Niekapki nie są rewelacyjne dla zgryzu, warto nauczyć picia z kubka ;)

rozmiary 56, 62?
wow!
u nas tak jak u Agnieszki - 68 ciasnawe, wiekszość pochowałam i wyciągnęłam 74 na 6-9 msc

Mleczna, no Antek bez problemu robi na nocnik. W nocy suchy pampers, ale co z tego, jak z pampersem robi do pampersa. Nic nie powie. A jak mu zakładam majtki to traktuje je jak pampersa i leje pod siebie. Jak mu zsunę majtki do sikania to ściąga do końca. Ciężka sprawa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986215 przez kristi*
Anabelle spróbujemy z tym bidonem

Wczoraj po szczepieniu, mały był trochę marudny.
Ostatnio porzucił smoczki, woli tetre memlać, na butlę też się obraził, i muszę coś wymyślić bo zamierzam iść do dentysty a po znieczuleniu podobno 12 h nie można karmić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986216 przez kristi*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #986302 przez Karola0303
W pon lub wtorek idzemy na szczepienie sie dowiemy ile warzy i mierzy ubranka 62 pożegnane zostały body ale one wyglodaja na większe niektóre 74 sa juz dobre jak narazie woli godole a spacerówka nie przypadla do gustu tylko jedna co jest u teściowej dzis jak szykowalam butle malej to mi sie w łóżeczku podnosiła do siadania
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986307 przez Alesandra
Karola jak julcia śliczna i duża juz i jai słodko śpi ;)
Kristi Marcinek przystojniaczek i on chyba najstarszy z naszych dzieciaczków.
Dziewczyny wam tez tak szybko czas leci? bo ja na nic czasu nie mam a przydałoby się troszkę ogarnąć bo niedługo chrzciny malutkiej a ja nawet brwi mam nie zrobione ;)
Malinka zamowilqm sukieneczkę z linku, który mi wysłałaś czekam aż przyjdzie i musze jeszcze jakiś sweterek albo bolerko dobrać do tego i będę miala komplet bo opaseczke juz kupiłam ale nie wiem czy za duża nie będzie ;)
Dziś goraco u nas my dopiero ze spacerku wrocilysmy czekamy mojego Huberta i dalej ggdzieś wyruszamy ;) nie mogę doczekać się sierpnia i wyjazdu nad morze. Alusia będzie miala juz 5 miesięcy. Nie mogę uwierzyć!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986309 przez malina219
Aleksandra ja nie mam sweterka ani bolerka i nigdzie nie mogę znalezc wiec chyba jej ubiorę body z długim rękawkiem pod sukienkę a w knajpie ściągnę :S Moja Kalinka dzis skonczyla trzy miesiące o 9.10 NIE WIEM KIEDY TO ZLECIALO :woohoo:

Kristi Marcinek przekochany :kiss: Jak tam u Karolci? Czemu sie tu nie odzywa? Pytam bo wydaje mi się ze mialyscie kontakt :)

Karola oh jaka Julcia zrelaksowana. Widzę ze macie szczeniaczka uczniaczka fajny jest? :) My tez mamy w przyszłym tygodniu szczepienie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986322 przez Karola0303
Bardzo fajny jest od 6 miesięcy a mala jest nim zainteresowana kupilsmy my jej na dzien dziecka. Myle malej nie kupic maty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986461 przez kristi*
Czas szybko leci, jak szybko rosną.
Alesandra chyba wychodzi na to że Marcinek najstarszy.
Za 2 tygodnie chrzest - mało czasu a sporo do ogarnięcia.


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986515 przez kristi*
I Marcinek po kąpieli

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986583 przez Karolincia
Hej Kochane Kobietki !! :*

Daaawno mnie tu nie było, pamiętacie o mnie jeszcze?? :)

Ciągle nie mam na nic czasu, Mąż pracuje, a ja całymi dniami siedzę z Lilą :)

Lilianka jest cudownym dzieckiem bardzo bardzo wesołym, zaczyna już gaworzyć po swojemu :) Z podnoszeniem główki jest gorzej, bo z Niej jest leniuszek straszny :P Nie chce jej się, woli sobie przekręcać głowę z jednej na drugą stronę i kilka razy podnieść w górę w tym czasie :)
Była u Nas w zeszły wtorek położna po raz ostatni, a szkoda, bo super kobietka z niej i zawsze mi umilała czas swoją obecnością i dużo mądrości się dowiedziałam,
Kazała iść do pediatry, bo nie podoba jej się pępek - uważa że Lilcia ma lekką przepuklinę pępkową.
Poszliśmy do pediatry, która z kolei uważa że wszystko jest ok, nie ma żadnej przepukliny....tylko brzydko związali Małej pępek w szpitalu i taki jej urok...Dała skierowanie do poradni specjalistycznej chirurgii dziecięcej w celu zdiagnozowania czy jest to przepuklina pępkowa czy nie.
Dziś jedziemy z Meżem i Lilą, dzwoniłam i nie zapisują tylko na bieżąco są pacjenci przyjmowani i super !! :) :)
Malutka waży 5 kg :D ma 56 cm :)
Zakładamy ubranka rozmiar 56 i 62 w tych 56 jest akurat a w tych 62 ma luz blues :)
Byliśmy na szczepieniu i jest wszystko dobrze ufff.....szczepiliśmy Lilcie przeciw pneumokokom i tą skojarzoną nieorgniaczną 6w1 :)
Niestety mamy skazę białkową, ja jestem na diecie bez laktozowej, skusiłam się w zeszłym tygodniu na 2 truskawki i jest na nie uczulona :( Wyskoczyłyzerwone krostki i gorzej buzka wygląda znów....ale już powoli schodzą te krosteczki .
Ja mam mało pokarmu ściągam max 80 ml dziennie...., więc moje mleczko dostaje raz dziennie :( Dokarmiam ją Nutramigenem 1 (specjalne śmierdzące mleko dla alergików)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #986585 przez Karolincia
A to Moja Słodka Kochana Lilusia <3, którą kocham nad życie !! <3


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #986755 przez Karola0303
karolincia my tez mamy śmierdzące mleko benilon peti dha mamy takie same rampesy tylko różowa lininka śliczna

kristi śliczny marcinek boty świetne


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #986814 przez MlecznaMama
jeju cudowne macie te dzieciaczki!!!
Kaolincia W KOŃCU!!!! DOSTANIESZ PO ŁAPACH ZA TE NIEOBECNOŚCI!!! Miło patrzeć jak Lili rośnie . Pocieszę Cie,że chyba wszystkie mleka modyfikowane śmierdzą takie już są.
Kristi jak próby z niekapkiem? świetne body!
ja mogę jeść wszystko do woli, nie ograniczam się w diecie. Przy synu też miałam to szczęście, ale za to waga nie chce spadać :P ale wybiegam to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl