BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu #984927 przez *Beata*
Monia - dzięki za nazwę kremu, może kiedyś będzie potrzebny to będzie wiadomo co kupić :) Szczepienie mamy za 5 dni, więc jeszcze podpytam lekarkę o ten pępek...

Monia - dzięki za informację, przynajmniej wiem, że jak już nie będzie chciał się dalej goić to jest jakiś sposób...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984964 przez malina219
Dziewczyny pomocy. Kalina od wczoraj nie chce jeść z piersi jest płacz i wrzask ... Juz dwa razy dalam jej butle płakać mi się chce. Znacie jakis sposób jak mogę ja przekonać do tej piersi???? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984968 przez *Beata*
Malina, a wcześniej też już dokarmiałaś ją butlą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985012 przez malina219
Beata raz w tygodniu jak szlam do szkoły :) ale nie uleglam jej przez resztę dnia dzisiaj i zmusilam do cycka i je :) zobaczymy czy juz na stale czy znowu będzie akcja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985020 przez *Beata*
Malina - no to dobrze, że zaczęła znowu jeść, może miała tylko gorszy dzień. Pytałam czy dokarmiałaś, bo u mnie Hania się zrobiła wygodna przy dokarmianiu, a koleżanki mała piła z cycka mleko prze 2 miesiące, jak jeździła do szkoły to piła z butelki, no i tym sposobem przestała ciągnąć i teraz jej cały czas odciąga... Ale skoro Kalinka zaczęła pić to jest wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985106 przez Alesandra
Hej kochane u nas chrzciny zbliżają się wielkimi krokami. 20 czerwca będzie po wszystkim :). jak tam wasze maleństwo? ile już ważą :) i mierzą? bo moja Alusia to już kawsl kobietki. Waży. 4460 i mierzy 57 cm ;) u nas dziś byla przepiękna pogoda. I wiekszosc dnia spędziliśmy na powietrzu ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985115 przez kristi*
Marcinek jak w tygodniu się z nim ważyłam wyszło 6400g, w czwartek idziemy na szczepienie to się sprawdzi dokładnie.
Mały coś się obraził na smoki i butelki. Z butli niechciał jeść ostatnio, a smoczka ostatnio wmusiłam bo znowu na cycu non stop

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985117 przez malina219
My mamy chrzciny 21 czerwca :) dowiem sie ile wazy po 15 bo idziemy na szczepienie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985185 przez kristi*
I my chrzcimy już niedługo.
Jak tylko się dowiedziałam kiedy przyszła matka chrzestna będzie w Polsce, to od razu termin zarezerwowałam, planujemy na 28 czerwca, jak zwykle wszystko na szybko :P
TYlko muszę sprawdzić czy ubranko nie za duże na Marcinka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985201 przez Alesandra
Cos papatrzę, że ostatnio zdjęcia Ali się nie dodały
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985210 przez syza24
My chrzciny mamy 4 lipca ;)
U nas dziś był dzień śpiocha prawie cały dzień Li spała tylko budziła się na cyca, przytulanie, ewentualnie kupa i mała aktywność i dalej kima :silly: ostatnio tyle snu było chyba jakoś po szpitalu :laugh: a ja zamiast się cieszyć to martwiłam się czy z nią wszystko dobrze :dry:
No i mamy taki problem który polega na tym, że mała nie chce w ogóle leżeć w gondoli nawet jak zaśnie ma z tym problem i nie możemy praktycznie wyjść na spacer bo wygląda to tak że ja ją z powrotem niosę na rękach a wózek pcham. Wydaje mi się że to przez to że ona tam nic nie widzi a jest teraz bardzo ciekawa świata na rękach też tylko chcę chodzić przodem, chodziłabym na spacery w chuście ale jest tak gorąco ostatnio i te dodatkowe warstwy materiału spowodowałyby że mała by się zagotowała i moje pytanie polega na tym czy mogę jej już zmienić wózek na spacerowy który rozkłada się na płasko bo tak podpowiadają mi koleżanki ale ja coś nie jestem przekonana do tego :huh: co wy o tym myślicie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #985218 przez Agula89
Syza myślę ze to dobry pomysł z spacerowka. Marcowki z mamazon kilka już w spacerowce wozi dzieciaczki. My sie pewnie w lipcu przesadziemy bo nie wiele cm nam zostalo haha.

A może chustę tkana spróbuj. Tam jest tylko jedną warstwa chusty na dziecku wiec "chłodniej" może będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985238 przez kristi*
Syza my w gondoli mamy regulacje oparcia i teraz najczęściej jest ustawione na pierwszym, bo mały też już niebardzo chce leżeć na płasko. Jeszcze się mieści, choć coraz mniej miejsca jest, i też niedługo będe myśleć o wymianie na spacerówke.
Ostatnio przed rehabilitacją, jakaś pani się zachwycała że mam sporą gondolkę, bo ona musiała już w 3 m-cu wymienić na spacerówke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985268 przez Karola0303
Mala tez nie lubi w godoli lezec mamy regulowana godole. A wage poznamy jak pójdziemy na szczepienie tylko niewiem kiedy bo na urlopie byla jak pujde po recepta to sie dowim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #985319 przez malina219
Moja Kalina ma jeszcze duuuuuzo miejsca w godnoli ale jak sie obudzi na spacerze to się złości i tez muszę nieść żeby sobie ogladala to wtedy zadowolona. Jak sie nie obudzi to spacery sa w gondoli fajne ale tak to by się juz nie dali. Co do chusty to właśnie tez jej teraz nie nosze bo za gorąco i byśmy byly obie mokre :unsure: A jesli chodzi o spacerowke to nie trzeba czasem czekac aż dziecko siadzie? Tak zawsze myślałam.

Dziewczyny wybieracie sie gdzies z maluszkami na wakacje?
My myślimy o Chorwacji ale szczerze wolałabym morze polskie bo dużo jodu tylko pogoda niepewna i morze zimne :(






Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl