BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 5 miesiąc temu #811136 przez ilonah
Tomeczku buziaki do Ciebe lecą :kiss:

Azja dobrze, że to tylko trzydniówka
Dave dasz radę, będziesz miała malutką odskocznie od dzieciaków, mam nadzieję, że do tego czasu Matiemu się polepszy

Orobiłam się i padam. Posprzątałam domek, pomyłam nawet okna chociaż nie miałam tego w planach ale tak ślicznie dziś świeciło słoneczko, że jak zobaczyłam moje brudne szyby to nie wytrzymałan :silly: poprałam firanki ale poprasuje je jutro bo nogi mnie już bolą. Lubię taki pachnący, wypucowany domek :) Emilką dziś zajmował się tatuś więc poszalałam ze sprzątaniem.
Nie wiem jak Wy kochane ale ja lubię Święta Bożego Narodzenia i ten magiczny czas z rodzinką w wigilie i następne dni kiedy odwiedzamy dalszą rodzinę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #811138 przez creatura
Buziaczki dla Tomusia, kolejna 8 do przybicia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dave, kobieto, dzieci chore, święta za pasem, a Ty do pracy :cheer:

Madzia, gratuluje ząbka i zostania ciocia :woohoo:

My już u rodziców, Leos na początku nie umiał się odnaleźć w nowym miejscu, zasypiał 2 godziny :cheer: , ale w końcu się wyciszył i śpi.

Po wczorajszym Xmas Party w końcu mam reprezentacyjne zdjęcie z synem (w sensie, że ja reprezentacyjna :blink: ), to wrzuce jak się uda :blink:
Edit: zapomniałam dodać, że jakość "jak z kalkulatora", ale co tam :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #811141 przez agat
Dawaj dawaj fotencję :)

U nas dzień z serii marudnych. Adaś przez cały dzień był "naręczny", tylko do mamuni i do mamuni. Także nic nie mogłam zrobić, nawet choinkę mąż ubrał w większości sam, bo z balastem na ręku ciężko bombki zawieszać. Po popołudniowej drzemce, którą spędził na mnie (poczułam się jak Suzi i Creo ;) ) humor mu się polepszył i już było do wieczora lepiej. Teraz słyszę jak gada z łóżeczka, więc zapewne stoi :P Poczekam, aż się zmęczy ;)

Temperatury nie ma, pokasłuje i zachrypnięty nadal, w poniedziałek pójdę z nim do lekarza (o ile się dostanę, bo czuję, że przed świtem nie bedzie już numerków :/ ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #811164 przez Dave
Creo - no śliczności :lol: :lol: :lol: Żeś się odstawiła na święta :laugh: A Leoś jaka sweet minka :kiss:

Tak,tak ja do roboty :cheer: idę pomóc tym moim mróweczkom. Ale wcale, wcale mi się nie chce.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #811170 przez creatura
Ilonka, ja też uwielbiam Boże Narodzenie, czas przygotowywania, potem ten okres aż do Nowego Roku. Jednak co roku towarzyszy mi też smutek, bo podczas gdy my cieszymy się zakupami, gotowaniem itd , są rodziny, którym ciężko będzie przygotować Święta, w tych rodzinach są dzieci, które może nic nie znajdą pod choinką :( Właśnie podczas takich dni, te materialne dysproporcje są najbardziej widoczne i odczuwalne, i to mi tak trochę nie pozwala do końca zapomnieć się i dać się ponieść nastrojowi. Ale dobra, niech moje myśli Wam się nie udzielają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #811172 przez creatura
Dave, no musiałam się tak trochę odstroić, bo nie dość, że rzadko wychodzę, to jeszcze wszystkie moje kuleżanki to dżagi i strojnisie, jakby mnie w codziennej stylizacji zobaczyły, to nikt by nie uwierzył :laugh: :laugh: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #811177 przez Dave
Ja odkąd pracuję w branży hotelarskiej (10lat), to mam takie myśli... święta, święta i niech już jest po świętach... Niestety nie potrafię się nimi cieszyć, bo albo w pracy albo w takim biegu, że wcale ich nie czuję.
A i powiem, Wam że jakoś mój mąż nie dba, nie czuje takich nastrojów. Nie potrafi się cieszyć choinką, tymi drobnostkami i mi się to udziela. Ale teraz wiem, że tworzę dzieciństwo i wspomnienia moich szkrabów i chcę im pokazać magię :laugh: Więc się staram.

Creo - ja też często myślę o rodzinach, w których jest krucho :( I chciałabym wszystkim coś ofiarować i nie chodzi mi tu strikte o prezenty. Ale np. ciepły posiłek itp. Chociaż tym dzieciaczkom to chętnie coś takiego tylko dla nich, tylko do zabawy jak najbardziej bym dała :)

A u nas na wioskę to już się jakoś przyzwyczaiłam bez make-up`u wyskoczyć. Mam to gdzieś B)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #811183 przez Magdalena9t
Hej nie pojechaliśmy jednak na ten śląsk,samochód się popsuł,dokładnie to mąż łożysko za mocno dokręcił i się rozleciało :dry: ale już naprawione, a mi się odechciało zbytnio jechać i zostaliśmy.

Faktycznie mamy,ząbka (oficjalna wiadomość) co odczuwamy mocno po ostatniej nocce
wczoraj wykąpaliśmy wcześniej Tomeczka (w dzień mało pospał) z nadzieją,że wcześniej zaśnie a tu lipa, takiej nocy jeszcze nie było. :cheer: :cheer: spał z nami ,lulany na rączkach ,czasem nawet pierś nie dawała ukojenia. :( ciężka noc :(

dziś już też myślałam,że będzie problem ale tylko jakieś 1,5 godziny łącznie z cycem usypiania, na razie śpi przy suszarce,a ja ogarniam trochę chatę i nadrabiam u Was;-)

Creo aleś Wy piękni :) :)

Foto jutro, bo nawet nie pomyślałam o zrobieniu :cheer: :S

Apetyt trochę się pogorszył,oby szybko minęło, bo jutro do pracy, jakiś zapas mam u mamy,to mąż ogarnie na jutro ;)

lecę dalej sprzątać póki Tomuś śpi. później się odezwę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #811186 przez Dave
Madzik - to gratki zębuszkowe :laugh: :laugh:

No a u nas, Mateo dalej charczy i katar jest, ale jest pogodny. Maja kaszle i ma podwyższoną temperaturę.
Ja tam nie ważne. Ciągle coś nas atakuje, już mam dość. Wrrrr.....

Jutro wreszcie choinkę ustroimy, stoi od dwóch dni na polku i czeka. I chyba do sufitu będzie, taką nam tatuś sprawił :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #811198 przez Suzi
hej :)
Witam o mojej zwykłej porze :silly:
No i TOMASZOWI OŚMIOMIESIĘCZNEMU wysylam przydzial caluskow :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
No i gratki ząbkowe :laugh:

I z tego zo kojarzę, to chyba i IGUSIA dzis świętuje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Domek posprzatany, wprawdzie nie moja to zasluga, tylko milych dwoch panow i jednej pani, aaaaale.... :silly: ja juz stara jestem, nie to co Wy, piękne, mlode i pełne sil :woohoo:

creMoni Ty nasze piękności , wyglądacie z Leosiem ZJA WI SKO WO :lol:

Dave, do pracy....brrr :( , wspólczuję, a zkim młodzież zostawiasz?

Pobrykalam ja dzis troszku po centrum handlowym, bo mi wczesniej nie dane było, ale nie bylo AŻ TAK żle, jak sie spodziewalam, no ludzi niemało, ale w granicach wytrzymalości :silly: , co najważniejsze kupilam to co chcialam, ufff, więc prezenta ogarnięte
Były tez i pewne ciuszki, ktore mi ciagnęły oko, ale nie dalam się :silly: , czekam na wyprzedaże :woohoo:

Miki mial dziś tez nieco maruderkowy dzień, wstal sporo wcześniej niz to ma w zwyczaju, bo juz 8.15 :cheer: , potem na spacerze zaledwie 40 min drzemki i druga tez niezbyt długa z ktorej zreszta wybudzil sie z wielkim krzykiem i czas jakis trwala histeria, no i na noc padł po 21. Zobaczymy jak dzis sie bedzie spalo, mam nadzieję ze lepiej :side:
Z postępów, to muszę donieść, ze Misio siedzi stabilnie, buja go troche na boki i czasem leci na boczek, ale juz przód-tył ladnie sie sam stabilizuje i nie upada w sposob niekontrolowany. Wiem ze to dla Was żaden news, bo większość ma to juz za sobą, no ale my do tej pory nie , wiec dlatego się pochwalilam :blush:

Azja, dobrze ze juz sie wyjasniło, ze to 3dniowka, krostki przepisowo powinny teraz "schodzić"w dól, czyli znależć sie stopniowo na klatce piersiowej , na brzuszku i w koncu na nozkach

To dobranoc wszystkim, oby jak najspokojniejsza i przespana :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #811199 przez Dave
uciekam.

dobranoc:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #811207 przez agat
Znowu miałam iść wcześniej spać :P A tu już północ zaraz. Myłyscie kiedyś okna nocą? Szybko się myje, nie ma smugi, mówię wam :P
Adaś na razie ładnie śpi, zobaczymy co będzie dalej.

Creo wiadomo już po kim Leo taku sliczniasty :) No ale wiesz co, sama się odwaliłas na rap madl a syn w szlafroku :P

Iga ma z Tomciem urodziny, a nie z Tosikiem?

Lecę spać, gudnajt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #811213 przez Azja
witam wieczorowa pora, my własnie wrocilismy z koncertu, ale fajnie tak sie wyrwac z domku i przy okazji spotkac ze znajomymi, tylko nie wiem co ja tu robie zamiast spac, ale moze syn bedzie łaskawy i pospi do 8 marzeniaaaa :)

Creo no u la la, mamusia jak równiez synio prezentujecie sie super :)

Dave zdrówka dla Was :)

kurde u Was juz choinki, a ja w daleko w lesie musze M jutro pogodnic do choinki :)

Magda gratuluje ząbka :)

cos jeszcze chciałam ale jak zwykle nie pamietam, uciekam bo juz moja kicia na mnie czeka zeby dostac porcje głaskania :P

dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #811233 przez agat
Hej. Nocka u nas ok, choć pobudka nastąpiła o 6.45 :/
Teraz właśnie młody udał się w pierwszą drzemkę.
Ciekawe jaki dziś humor będzie miał, choć na razie nie jest tragicznie.
Kaszle rzadziej, ale chrypka jest nadal.

Oto nasza choinka i świąteczny skrzat :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Adaś na zdjęciach ogląda rybkę mini mini, uwielbia ją :)

Aaaa efekty mojego nocnego mycia okien nie są takie złe :P Chyba wejdzie mi to w nawyk :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #811253 przez pauluska
Dziękujemy za życzenia :)

Pisałam posta i go chyba nie wysłałam jak Ilonka pytała co u Igi :angry:
Więc nie mamy alergii nie wiem czy o tym pisałam nawet na mleko ale musimy już pić Pepti do roku aby nie zmieniać ogólnie jemy już prawie wszystkie warzywa, mięsa wprowadzam gluten dzisiaj 4 dzień i jutro z żółtkiem spróbujemy. Iga nie chce jeść zupek z kawałkami jeszcze choć jak coś z ręki jej dam to ciuma. Po antybiotyku mamy układ moczowy jałowy ale Iga uwielbia teraz lizać podłogę nie wiem co jej :D i cały czas ma buzię podrażnioną. Ogólnie u nas ok :)

Najlepszego dla solenizantów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl