BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 4 miesiąc temu #811514 przez Azja
Dave szacun ze to wszystko ogarniasz :S na mnie tez czeka prasowanie ale to napewno nie dzis :P

my na Wigilie idziemy do mojej mamy, wiec całe szykownaie mi odpada, M ma karpia zrobic, sledziki i jakas sałatke, a ja upieke jakies 2 ciasta i tyle nie ma co z drugiej strony tyle szykowac bo pozniej trzeba na siłe dojadac albo wyrzucic :S

Monia Antos słodziak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811538 przez creatura
Ufff, wyszłam z kuchni (na dziś :blink: )

DzieFczyny moje, dziękuję Wam za komplenty - moje próżna strona została dopieszczona i znów mogę pomykać w dresiku i przyklepanej fryzurze, wiedząc, że od 'czasa' do 'czasa' coś tam da się jeszcze wykrzesać :silly: :lol: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Agat, po nocach jeszcze okien nie miałam okazji myć, ale sadzić rośliny w ogrodzie tak :blink: I coś jest z tymi nocnymi pracami na rzeczy, bo wszystkie roślinki sadzone do księżyca rosną jak oszalałe :side: Super macie choinkę - wielką, taka tradycyjną na bogato :woohoo: I Adaś fajny - wydaje się być strasznie dłuugiii, rzeczywiście do męża podobny, ale skoro mówisz, że nie widzisz, to może tylko tak na zdjęciach, a w realu nie?

agat napisał:

Iga ma z Tomciem urodziny, a nie z Tosikiem?

Właśnie... ??? Bo chyba składałam w złym dniu :S

Ósemeczka dla Iguni :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

I ósemeczka dla Antonia - Błękitnookiego :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dave, medal dla Ciebie i kopniak w doopę dla męża :dry: A szyszki ryżowe znam - koleżanka w pracy robi i są genialne <mniam, mniam> :lol: A rodzice, kurka, nie widzą na ilu "etatach" jedziesz? Może by im (i mężowi) uświadomić co nieco? :blink:

Suzi, podziel się przepisem :) Mam w planie coś z indyka, najlepiej z żurawiną, ale z przepisu, z ktorego zawsze robię, wychodzą dość suche :dry: i przydałby się nowy.

agat napisał:

Po popołudniowej drzemce, którą spędził na mnie (poczułam się jak Suzi i Creo ;) )

Nie takie złe to uczucie, co? :P

agat napisał:

No ale wiesz co, sama się odwaliłas na rap madl a syn w szlafroku :P

No bo jego ałtfit był łóżkowy :S

Dziś też stroiłam choinkę z moim tatą, czyli zaliczyłam już drugą w tym sezonie :lol:
Dziewczyny, nie mam pojęcia co to jest rybka Mini :S NIe wiem, może przesadzam, ale ja Leosiowi wcale tv nie puszczam, czasem jakąś piosenkę dla dzieci na you tubie oglądnie (Azja, dzięki za Muchę w mucholocie - robie furrorę :silly: ), częściej posłucha i "potańczy" u mnie na rękach

Monia, dziękujemy za życzenia świąteczne- prześliczna kartka i nasz model forumowy. :kiss:

Dobranocka :side:

P.S.
Jeszcze miałam o mężu, bo ten temat został poruszony - mój R. jeśli chodzi o rodzicielstwo, to jest za-je-bis-tym tatusiem :woohoo: (mężem z resztą też jest niezłym :blink: ). Zostaje sam z Leonkiem, przewija go, kąpie, chodzi na spacery, bawi się, karmi go - gdyby tylko miał cyckę, to by mu ją podał :blink: Mam w nim wielką pomoc, no i widzę, że Leonek coraz bardziej lgnie do taty, choć wiadomo, że cycuszka jest dobra na wszystko :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811542 przez agat
Dave dla mnie jesteś super mama, mnie czasem szlag przy jednym dziecku trafia a ty dwoje maluchów ogarniasz, dom, jeszcze portal. Szacun!

Creo, bardzo fajne uczucie być poduszką dla synka, szczególnie teraz, gdy świadomie się wtula w mamusię :) No ale wolałabym, by bylo to okazjonalne a nie weszło młodemu w nawyk :P


Co do TV to ja jeszcze bym może i nie włączała przy małym, ale mąż to non stop :/ Więc siłą rzeczy Adaś TV podgląda.

Co jeszcze miałam rzec?

Nie pamiętam, idę spać. Jutro ciut świt będę dzwonić do przychodni, by załapać się na wizytę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811543 przez Dave
a ja sie odrobilam, wyprasowalam fury prania i mi lepiej.

rano gnam do lekarza,a na 10 do pracy. juz zakomunikowalam,ze moge miec poslizg czasowy.

dziekuje dziewczynx:-)

mialam odpisac,ale juz mi powieki leca, buziaki:-)

dobranoc



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811547 przez Suzi
Uuff, ja wrocilam ze spotkania z przyjaciółką :) , milo tak raz na jakis czas moc sie wyrwac i pogadać ludzkim głosem :silly:
Tatus z Misiem śpią, nawet ńie wiem jak im szlo zasypianiem, nasz tata tez sie sprawdza w roli, no ale on juz doświadczony, w koncu Miki to nr3 :lol:

creMoniu, jutro sie podzielę przepisem pozwolisz, bo juz dziś mi koncycja siada :P
A tak z ciekawostek lingwistyczno-regionalnych ro juz mi sie wczesniej rzuciło w oko, ze w twoich stronach cycuś najwyraźniej jest kobietą ;) :lol: , no tyle razy juz pisalaś o "CYCUSZCE" a nie o "CYCUSIU", ze o pomylce raczej nie moze byc mowy :blink: :woohoo:
Powiem szczerze, ze z tą formą spotykam sie po raz pierwszy :laugh:

moniu, przeslodki Mikołajek :kiss:

dave, cyborgu ;) tak to jest, niestety, ze mieszkanie z rodzicami lub w bliskiej bliskości :silly: rzadko wychodzi na zdrowie, ja uwazam , ze bezpieczny dystans, to taki ktory trudno pokonać na piechotę :blink: , no ale życie uklada rozne scenariusze. Trzymaj sie kochana, kto da radę, jeśli nie Ty??? :blink: , zdrowka dla mlodziezy

Azja, ja tez nie lubię ubierac choinki, a jeszcze bardziej nie lubie rozbierać :P

Pamietam, calkeim fajny i trafny dowcip ktos kiedyś na ten temat opowiadal:
"Rozprawa w sądzie -o morderstwo żony
Sędzia pyta-czy oskarzony ma cos na swoją obronę?
Na co oskarzony oburzony -no proszę wysokiego sądu, wszystkie okoliczności usprawiedliwiają moj czyn!
Sędzia:a mianowicie....?
Oskarżony - proszę sobie wyobrazić wysoki sądzie - czerwiec-upal jak cholera-siedzi sobie wysoki sąd, pije zimne piwko- w telewizji Mundial a ta ciagle mędzi-"wyrzuć choinkę, wyrzuć choinkę, wyrzuć choinkę i WYRZUĆ CHOINKĘ.............." :lol: :silly:

Dobranoc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811554 przez Dave
dzien dobry.

za nami nocka nie przespana:-(
Mati jakis niespokojny, Maja co chwile kaszel. ja juz chyba wstane zeby oko przymalowac, bo i tak mam napiety poranny grafik.

a do lekarza to tylko Majosa zwine,bo od wieczora Mlodziak tak jakby lepiej. nie chce go targac po tej poj*=#€ instytucji.

oby do 18!!

ciao lasencje:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811571 przez Azja
witam

u nas nocka super, :) ładnie Jasiek pospał, bez zbednego marudzenia i wiercenia :)

choinka na nim wiekszego wrazenia nie zrobiła :P bardziej cieszył sie i piszczał na widok kota z rana niz na widok choinki :silly:

wracajac do mezów, to moj tez przewinie, nakarmi, polozy spac i pojdzie na spacer, ale odkad Jasiek zrobił sie "prędki" M sie wnerwia bo nie mozna go niczym zabawic, najlepiej pol dnia z nim spedzac przy kanapie lub pufie podtrzymujac ksiecia zeby sie nie wywalil ;)

Creo u nas mucha w mucholocie juz sie troche przezyła, teraz na topie jest olimpiada w jarzynowie albo gruszka tez jest na yt, ale zeby nie było ze moje dziecie cały dzien tv oglada, tylko w ekstremalnych sytuacjach, zebym mogła na chwile przysiasc i odsapnac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811578 przez agat
Aaaaa przedłużyło nam się z kaszką i przegapiliśmy Antosia ;( ;( ;( Na samą końcówkę się załapałam, ale nasz model wyglądał obłędnie :)

Umówiłam Adasia do lekarza na 16.30. Chyba mu lepiej, ale niech go osłuchają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811579 przez Azja
Antoś swietnie sie spisał w TV :)

Leoś łap buziaczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811680 przez agat
Leonku, śliczności nasze, łap buziaczki od ciotki :* :* :*

Mąż zabrał kawalera na spacer, a ja lecę ogarniać sypialnię i łazienkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811683 przez kaikai
Dzien dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811684 przez Suzi
Hej :)

LEOSIU, śliczności, bliźniaku Ty nasz, ośmiomiesięczniaczku, rośnij duźy i zdrowiutki :lol:
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Antosia modela.......przespalismy :blush: , moze Monia wrzuci link, to obejrzymy z opóźnieniem?

No i katarek, kichanie się do Mikusia przyplątały, ehhhhh, jak zwykle w święta NIE MOŹE SIĘ OBYĆ bez "atrakcji" :P

Lecę do piernika... :blink: , poki młody się uśpił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811703 przez kaikai
Nie mam czasu wiec tylko Buziaczki dla Leosia przesylam :) :) :)

Monia my tez przegapilismy Wasz wystep :( przeslij linka jak mozesz, albo wieczorem sama poszukam na kompie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811713 przez monia89
Leosiu dużo buziaków dla Ciebie!
Dodam na konto FB Antosia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811875 przez Anabelle
Bardzo dziękujemy za życzenia dla naszej pociesznej mękołki ;) ;)
Ale te dzieci nasze są cudne, coś wspanialego :)

Dzisiaj Antek się wymęczył odwiedzinami u dziadków i pradziadków więc mam nadzieje, że pośpi :)

Wam życzę wszystkiego najlepszego, pieknych chwil z naszymi pociechami i dużo zdrówka, samych bobasich sukcesów i czego tam sobie jeszcze życzycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl