BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 3 tygodni temu #872517 przez Azja
Suzi widac ze Mikiemu sie na slizgawce podobało :)

a ja dzis mam nerwa, Mlody cały dzien za mna chodził nawet do WC, niczym sie nie zajał, nawet mu garnki w kuchni dawałam etam, wsciekałam sie na niego, ze marudzi, a potem na siebie ze sie wsciekam przeciez to dziecko, :S

zazdroszcze Wam ze macie babcie na emeryturze, albo po prostu nie pracuja, albo w ogole kogoś komu mozecie chociaz na chwile podrzucic bobasa, zeby np. w spokoju zakupy zrobic, nasze mamy jeszcze pracuja, a babcie M ma jedna, ale schorowana i z Jaskiem sama nie zostanie, jedynie moja mama czasem ma urlop to do Jaska na dłuzej przyjdzie, a tak czasem by sie przydała chwila wytchnienia, ale co tam, dam rade :silly:

dzis robiłam podejscie do normalnego obiadku dla Jaska, nie słoiczkowego, zjadł 3 łyzki i koniec, wsciekałam sie, a ten nie, wypluwał, wiec troszke bardzije mu zblendowałam, ale tez nie, mowie co jest przeciez takie to dobre, podziałało dopiero jak mu piosenki właczyłam, zjadł cała miske, nawet duze kawałki nie były problemem, dobry jest Gagatek :blink:

lece troche ogarnac, chyba jakas bomba u nas wybuchła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872579 przez Dave
Suzi - Mikuś taki już fajniutki :kiss: :kiss: :kiss:

Kurka, też się muszę do kadr kopnąć co i jak z tym tematem. Ja mam jeszcze 67 dni zaległego urlopu. Mi się do tego weekendy nie wliczają, więc trochę dni się uzbiera :silly: Ale nie wiem dokłądnie jak to szanowne Panie kadrowe wyliczą.

Młodziaki padły, dziś znów raczej późno. Kurde, jak jest mąż w domu to mi cały wypracowany rytm burzy :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872586 przez ilonah
Hej

Creaturka dziękujemy za piękny wierszyk, duży buziak ode mnie i od Emilki dla Ciebie :kiss: Super wygądasz na zdjęciu a Leoś to już poważny gościu :silly:
Suzi ale się uśmiałam z Twojego opisu placu zabaw :lol:
Adaś - takiego chłopaka co chce sprzątać to ze świecą szukać :blink: Agat fryzura świetna. Ja coś ostatnio nie mogę sobie z moimi włosami poradzić, nie podobam się sobie w nich :dry:

Wczorajszy wypad do Krakowa udany. Jeżeli chodzi o jedzenie to po tej wirusówce Emilka ma taki apetyt, że nas niedługo z torbami puści. Zupki wcina ładnie, też już jej nie blenderuje na papkę tylko zostawiam większe kawałeczki. Obiady z naszego talerza też podjada czy to kotlety, pulpety, warzywka parowane no i zupy wszelakie, mimo, że zje swój obiadek to jak my jemy to pokazuje paluszkiem i woła am i to tak stanowczo, ze złością :blink:
Strasznie mi się podoba jak już można się super skomunikować z Emilką, jak coś chce to podchodzi pod to i mowi da (czyli daj), jak czegoś nie chce to mówi nie. Jak jesteśmy w kuchni i chce coś zjeść to woła am albo bu ( bu żeby jej dać bułę) no i nasz największy sukces- robienie kupek do nocniczka. Słuchajcie ja nie wiem, co to moje dziecko sobie ubzdurało ale zawsze jak ją sadzam na nocnik to ona tak ciśnie, że choćby mały bobek ale wyciśnie z siebie, prawie nigdy samego siusiu nie zrobi a ile później jest radości jak jej biję brawo jak ładnie się 'załatwi' :silly: No to tyle chwalenia się i biorę się za pisanie kartek na Święta. Wiecie, że mam aż 13 kartek do pisania, tak jakoś wyszło, że do najbliższej rodzinki i przyjaciół wysyłamy kartki i zawsze coś od siebie piszemy. Więc idę pisać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872597 przez creatura
Suzi, jaki cudny, ucieszony Mikuś. I buciki megaśne :woohoo:

Agat, Leoś pozazdrościł Adasiowi i dziś po podwórku miotłę ciągał, z moja pomocą ofkors, bo sam daleko nie zajdzie :blink:

Mi za te zaległe dni urlopowe zapłacili, no ale to inna sytuacja, bo tam mi się umowa skończyła.

Ilonka, zazdroszczę udanego nocnikowania. U nas nie idzie za dobrze, siku rzadko, kupa nigdy :S

Azja, chyba jakiś dzień dziś dziwny, bo Leoś też sam ani chwili nie zabawił, a bodźców podczas jedzenia to już od jakiegoś czasu szuka. Udaje, że nie chce jeść, odwraca głowę i tylko czeka, aż wyciągnę jakieś szpargały: przyprawy, pudełeczka - wtedy wcina jak zaczarowany. Czasem lecą teledyski - w gorsze dni, jak nic nie skutkuje. Czasem je na blacie, z głową w szafce z puszkami na herbatę i kawę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: To jest nic innego, jak wymuszanie atrakcji, bo ogólnie apetyt to on ma słuszny :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872602 przez agat
Ilonko fajnie z tymi kartkami :) Pamiętam jak w dzieciństwie obowiązkowo kartki na Święta się wysyłało do rodziny. Nasze dzieci nie będą wiedziały co to pocztówka :( Jakiś czas temu bawiłam się trochę w postcrossing, tak z tęsknoty do pocztówek :)

Kurcze to Emilka zdolna dziewucha :) Adaś tak się nie "wysławia", gada po swojemu, ale niewiele z tego można wywnioskować. Z nocnikiem też nam nie po drodze. Przez te jego problemy z dupką chciałam wprowadzić nocnik, ale gdzie tam, on minuty na nim nie usiedzi, choćbym go zabawkami obłożyła :P Po 10 sekundach zwiewa z gołym tyłkiem ;) I siku po chwili robi na podłogę :P

Byłam na fitnessie, nic mi się nie chce, ale chyba poprasuję, bo mąż zamierza się kąpać, więc i łazienkę zajmie i kompa weźmie :P Jak mam bezczynnie siedzieć przed TV to chociaż żelazko wyjmę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872605 przez creatura
komp in da baththub????? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872614 przez Azja
My nie nocnikujemy bo Młodego nocnik parzy w dupcie nawet 5 sekund nie usiedzi, widocznie jeszcze za wczesnie:)

Co do komunikowania się to Jasiek tez się rozkręca. Coraz lepiej można się z nim dogadac, widzę że dużo rozumie.Mowie dziś do niego sprzątam książki i wrzuciłam jedna do pudełka, a on resztę powrzucal. A jeszcze jak mu brawo później bije to już w ogóle w skowronkavh

Ilona super z tymi kartkami, ja nie jestem dobra w pisaniu, ale lubię dostawac :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872650 przez Dave
U nas tez nocnik niestety jest beeeee. A co do komunikacji to cisza totalna. Jakis Mateonos Leniwus mi rosnie.

Krotko pisze bo juz w lozku jestem. Dobranoc:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872664 przez malgosiask
Witam, jestem położną. Proszę Mamy o wypełnienie ankiety dotyczącej połogu:) moje-ankiety.pl/respond-61229/sec-KgcPphD3.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872667 przez agat
Tak Creo, mój małżonek ogląda sobie film podczas kąpieli. Komp stoi obok wanny ofiarę :P Potrafi filmy oglądać podczas golenia, robienia obiadu, sprzątania itp :) Kinomaniak :P Wkurza mnie to czasami niemiłosiernie, ale, jak to mawia my friend,"tak se wybrałam" :-P


Azja mój glut też potrafi posprzątać np klocki, gdy mu pokaże, że wrzucam do pudełka. Ale po sekundzie rozwala je z powrotem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872675 przez Suzi
Agat, dzieki za info, czyli coś tej pańci się pomerdało bo moje wyliczenie "ciurkiem"to 22 czerwca, to by sie zgadzalo, skoro Ty 15go a Adaś urodził sie tydzień przed Mikim, to ja 22 go a nie qrna 7 go!!! :P okantowac mnie chciala czy co? A swoją drogą, to niby dlaczego "ciurkiem" czy nie powinny liczyć sie tylko dni robocze? Jestesmy stratne o łikędy i dni wolne, np1 i 3 maja :P :angry:

creMoniu, buciska Mikusiowe, owczo-zakopianskie odchodzą juz do historii, bo po pierwsze nie są buciskami tylko ocieplaczami więc nie powinno sie w nich chodzić, bo np na tym placyku zabaw wszędzie leza takie drobne kamyczki, ktore w takich "butach"sa niestety dolegliwe dla stópki, a po secundo Misio w dniu dzisiejszym stał sie dumnym posiadaczem NAJPRAWDZIWSZYCH butow :lol: pognaliśmy do Deichmana i nabyliśmy butki Elefanten (czy jakoś tak) i juz w nich wracał ( w wozku :silly: )


Dziś rowniez Mikulec odbył swoją pierwszą, krotka z racji wiecznego niedoczasu tatusia, :P przejażdżkę rowerową w swym nowym siodelku weeride, był autentycznie zachwycony -Mikuś ( tata tez w zw z tym :blink: )
Zdjęcia mam ale malż nie wyraził zgody na opublikowanie wizerunku :silly: :silly: :S a nie wiem jakby go ewentualnie mozna z tych zdjęc wyciąć :silly:

Agat, no nie wiem czy ja bym COŚ TAKIEGO zdzierżyla :angry: , ja jestem totalnym antywidzem, w sumie tv móglby dla mnie nie istnieć, no ale coż -to Ty se tak wybralaś :silly:

Uuu, czas juz gasić....pstryk!
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872713 przez Azja
dobry dobry

my tradycyjnie pospalismy do 6 ;) obecnie Misio ma drzemke, a po drzemce uciekamy na dwór, bo cos Jasiek znowu nie bardzo ma humor wiec trzeba sie ewakuowac jak najszyciej na spacer, słonce narazie swieci, wiec mam nadzieje ze uda nam sie troche pospacerowac :blink:

Suzi zasłoń męzowi buzie i wrzucaj fotki Mikusia na rowerze :)

Agat to długo musi trwac kąpiel Twojego męża, ze nawet chce mu sie laptopa zabierac :silly:

ece dopic kawke i sie szykuje do spacerku powoli Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872767 przez creatura
Suzi, dawaj Mikusia na rowerze i zasłoń mężowi twarz tym obraz :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



U nas spuchła druga górna dwójka, więc wczesna pobudka i poranek męczyduszy na dobry początek weekendu zaliczony :blink: :blink: :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872773 przez agat
Ankieta o połogu wypełniona :)

Adaś dziś się budził w nocy często, kręcił się. O 6 powitał dzień, wypił mleczko, w łóżeczku siedzieć nie chciał, więc wzięłam go do nas i zamiast bawić się i szaleć, jak to robił do tej pory, zaczął się tulić do poduszki, do taty i zasnął :) Pospaliśmy do 9.

Pogoda jakaś pochmurna, nie wiadomo co z tych chmur wyniknie. Muszę młodemu zupkę ugotować, za godzinkę na jakiś spacerek wyskoczymy krótki jak pogoda pozwoli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #872831 przez creatura
Agat, moj małż też kinoman, wiecznie cos oglada na lapie, jak tylko ma czas, ale w lazience ogranicza sie do sluchania muzyki :laugh:
Suzi, dla mnie tez tv moglby nie istniec, ale filmy, seriale, programy w necie lubie ogladac- moge wybrac, to, co mi odpowiada, a nie medialna sieczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl