BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #873305 przez Dave
Dopiero wpadam. Obejrzalam z hadbendem film LAST VEGAS polecam.

Kaikai-ja juz mam rece jak orangutan I garba od noszenia tego mojego kloca.
Kochana gorsze dni beda sie zdarzac ale poradzisz sobie z nimi. Zrob cos dla siebie w najblizszym czasie tak dla wyrownania bilansu


Oj jakkbym sobie chetnie do fryzjera poszla...

Dobra spadam bo pozno juz a jak znam zycie ledwie mi sie milo zacznie robic to sie mlody przebudzi.

Dobranoc



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873312 przez Dave
Dzien dobry

Nocka fajna za nami ale I tak jakas niewyspana jestem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873328 przez ilonah
Dzień dobry

Suzi ale żeś wymyśliła z tymi muffinkami dla mojej teściowej :P no wiesz :blink:
A już szybką wizytę u moich rodziców zaliczyłam na dekorowanie pokoju i stołu na dzisejszą imprezę Emilkową, fajne wyszło tak słodko-kolorowo czyli tak jak ma być na dziecięcych urodzinach.
Teraz pora na śnadanie bo od wczoraj nic nie jadłam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873398 przez agat
Hej :)
Nocka u nas w porządku, pospane do 6.30, później trochę kokoszenia i spanko do 9.30 :)

Adaś właśnie szaleje z kotem w tym tunelu, super zabawa, bo kot uwielbia takie szeleszczące rzeczy, a Adaś aż zanosi się ze śmiechu :)

Dziewczynki życzę Wam udanych imprez urodzinowych! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873416 przez pauluska
Dziewczyny nie wiecie gdzie ten kupon - 20 % do HM na kolekcje dziecięcą mogę dostać ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873498 przez Suzi
pauluska, ja nie pomogę, bo sama pytalam jak to się robi z tymi kuponami, ale nikt nie odpowiedział :( B)

U mnie dzis sprzatanko świąteczne, praca wre na wielu frontach, biedny Mikuś nie wie o co kaman z tymi wszystkimi ludzmi i sprzętami wokół, jego drzemka sie opóźnila o póltorej godziny :cheer: , ciekawe ile pospi w tym zaburzonym trybie... :unsure:

ilonka, no myslalm że chcesz teściówce przyjemność sprawić.... :silly: :silly: :silly:

A propos noszenia dzieci, uslyszałam hardcorową historię: tata wział dziecko ( roczne z kawalkiem chyba) na barana a ono sie tak wiło i prężylo mu tam ze .......nie utrzymał :cheer: i runął dzieciaczyna z wysokości ojca na podłogę i pogruchotal sobie kości potylicy :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Więc z tym "baranem" to trzeba uwazać, zwlaszcza z takimi maluchami,mbo toto jeszcze nie rozumie ze musi siedzieć spokojnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873507 przez Azja
witam

u nas dzis zakrecony dzień ;) MLody zaczał sie wiercic o 4.30 ululałam go, a za poł godziny znowu sie obudził myslałam ze ząbki, wziełam go do nas do łóżka po nic nie pomagało (nie wiem jak można spac z dzieckiem, lezałam nieruchomo bo bałam sie ze go zgniote )troche pospał a za chwile znowu pobudka, wiec pomyslałam ze moze głodny, choc przeciez juz sie nie budził w nocy na mleczko, ale to było to, wypił butle i usnał grzecznie i wstalismy po 8 :) nie pamietam kiedy juz ostatni raz tak pozno wstalismy, przestawiły nam sie przez to drzemki, no ale nic :)

udanych imprezek urodzinowych, czekam na relacje opisowa i fotograficzna :)

lece sprzatac l;azienke, M poszedł z Gagatkiem na spacer, wiec moge spokojnie ogarnac :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873509 przez Azja
Suzi straszna historia z tym "baranem" moj M jak czasem trzyma Jaska na barana to za ręce i ja najczesciej ide z tyłu i asekuruje, ale Mlody i tak 2 minuty wytrzymuje i koniec :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873510 przez pauluska
Suzi już mi majówki pomogły kupon trzeba wydrukować bądź zrobić zdjęcie i pokazać w kasie :)a w gazecie GRAZIA są kupony do wielu sklepów w dniach 12-13 kwietnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873511 przez agat
Ja dostałam w newsletterze na maila katalog nowy z kuponem, ale można go na pewno samemu pobrać, bo katalog na stronie jest:
catalogs.hm.com/hmcom/4014KIDSSPRING/PL/
Na ostatniej stronie kuponik jest.

Adaś śpi już 2,5h :ohmy: :ohmy: :ohmy: Dostał mleko zamiast zupki przed spaniem, bo wróciliśmy z miasta i był już mocno zmęczony i zupki w tym humorze na pewno by nie zjadł. Więc zje teraz, gdy się obudzi.
Pogoda jakaś szarobura, nie chce się na dwór w ogóle wychodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873588 przez creatura
Hej :)

wlasnie mialam pisac, ze ten kupon jest do wydrukowania w gazetce na stronie, ale pauluska mnie ubiegla :blink:

Ilonka i Monia- udanych imprez :silly:

Azja, przyczytalam ta ksiezke o niejedzeniu pszenicy i jestem totalnie zmotywowana, w zasadzie, nie jem juz pszenicy i pochodnych od kilku dni i czuje jak mi brzuch wciaga do srodka :blink: tylko mam taka watpliwosc, co do tego naszego chleba bez chleba, bo tam sa otreby/platki owsiane,ma autor tez ich nie poleca, bo podnosza cukier do wartosci cukrzycowych. i co teraz, zastapic mielonymi migdalami, siemieniem lnianym, pestkami, czy olac? no bo ten miod lub syrop z agawy to bankowo trzeba wywalic, albo zastapic stewia/ksylitolem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873590 przez Azja
Creo ja zamaist patków owsianych daje jaglane albo gryczane, albo jakies inne bezglutenowe, a miodu to tylko łyzka idzie to w sumie nie duzo :P ja az tak bardzo sie nie stosuje do tego, czasem przymykam oko na niektóre produkty :blink: B)

Agat jak chleb smakuje ??

mnie dizs naleciało na porzadki, wysprzatałam mieszkanie na błysk, ciekawe jak szybko bedzie bałagan :P niestety z moim M bałaganiarzem to pewnie bardzo szybko :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873596 przez creatura
ja wczoraj tez zrobilam z jaglanymi i gryczanymi, bo owsiane wyszly :blink: wiec git. trafilam jeszcze na polska publikacje " poradnik zywieniowy Czlowieka w XXI wieki i tam oprocz unikania pszenicy opisuja co o ile podnosi cukier. fajne to, bo okazuje sie wlasnie ze kasza jaglana nie podnosi do poziomow fukrzycowych i miesci sie w kat niskich weglowodanow. w zasadzie pokrywa sie to z produktami bez ograniczen, dozwolonych i zakazanych wymienionych w diecie bez pszenicy. :blink:

leonski dzis zaliczyl pierwszy w zyciu uraz nosa z krwia :ohmy: przylozyl sobie rura od odkurzacza, placz byl niemożebny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873602 przez agat
Azja chlebek pychotka :) Tylko strasznie syty, zrobiłąm sobie z rana 3 kanapeczki i ledwo 2 zmieściłam, przeżuwałam je w nieskończoność :)
Ja aż tak nie zamierzam się restrykcyjnie tej antypszenicznej diety trzymać, bo i tak wiem, że na dłuższą metę nie podołam :P

Creo, Adaś też juz zaliczył krwawy upadek, tylko jemu z buzi krew leciała. Musimy się przyzwyczaić, chłopcy są z natury kontuzjogenni, będzie już tylko gorzej :)

Młody już chyba śpi, bo cisza w sypialni. Coś mnie wieczorem rzadkimi kupami zaatakował, zębiszczowe czy co?

Mąż na meczyku, ja zaraz chyba w ćwiczenia pójdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873603 przez Dave
Kurde normalnie muszę się zabrać za tę książkę, bo jak Was czytam to te wszystkie przeniczne sprawy to jakieś paskudztwo. A przydałoby się żeby się brzuch do środka wciągał;))



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl