BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #505166 przez moonisiaaa2
moi do dziisaj nie wiedza:D im mniej wiedza tym lepiej spia :)

Ja tez smigam zaraz poleniuchowac we wannie :D a prezenty pakowac jutro bedziemy jeszcze jeden zostal nam do kupienia:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505173 przez agi-p
Dave nikt Ci nie przywali ;) Każdemu przecież co innego się podoba :) I dzięki temu nudno nie jest :)

Monisiaaa powodzenia w poszukiwaniach pracy . Faktycznie teraz ciężko o prace , jakies chore czasy nastały . Ludzie wykształceni , ukierunkowani , chętni ...a tu potem na zmywaku lądują :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505177 przez Dave
Jednak nie poszłam, bo Majos się obudził. A teraz przy tym remoncie nigdzie nie mamy barierek na schodach. Wolę poczekać aż mąż wróci to potem pójdę na kąpiel. No bo niestety, u siebie dalej prysznic wymontowany. Oj, oj....



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505182 przez moonisiaaa2
nawet po znajomosci przyjmuja takich wiecie z wyzszych sfer finansowych ;/ zal po prostu co jest w tej naszej Polsce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505186 przez Dave
Dokładnie żal.

Miejsca już obsadzone z pokolenia na pokolenie. Albo dzięki ogromnym plecom. A uczciwi, pracowici i wykształceni na zasiłkach muszą siedzieć.

Juz nie wspomnę o emerytach grzejących stołki i zajmujących miejsce młodym.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505194 przez Anabelle
Kasia - biust też sobie mierzę :P Mam 104 cm w biuście :P a w biodrach już 109 :D
Zdjęcie robiłam na ślepo i faktycznie wyglądam na nim dziwnie szczupło :D No ale centymetr nie kłamie - waga zresztą też :) dzisiaj u lekarza już 74 kg :(

Sporo z Was ma kolczyki w pępku :) :)
Ja nie znoszę kolczyków i tatuaży - jestem okropna haha ;D
Kolczyki mam tylko w uszach, a tatuaż zrobiłabym sobie ale malutki i w zakrytym miejscu. Duże do mnie nie przemawiają - ale niektórym pasują i musze przyznać że dobrze zrobione, na młodym ciele wyglądają intrygująco :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505196 przez Dave
Musi być na świecie różnorodność w gustach, bo by było strasznie nudno :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505197 przez agi-p
Otóż to Dave :)

Ja już mówie dobranoc :) Ide na masaż :) Meżuś mi obiecał :)

Dobrej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505200 przez kasia1329
Monisia mnie jak po porodzie zwolnili to szukałam długo pracy. Skutek marny. Bo albo wynagrodzenie takie że po opłaceniu niani i dojazdów nic by mi nie zostalo, albo w warunkach dyspozycyjność i gotowość do słuŻbowych wyjazdów, albo mówili z pani wykształceniem to musielibysmy dac Pani stanowisko kierownicze.
W końcu się wkurzylam, złożyłam wniosek na dotację do.działalności gospodarczej. Za trzecim podejściem się udało. Prowadzę swoją działalność, w domu, sama sobie reguluje czas pracy i nie jestem od nikogo zależna.
Także tym bardziej życzę powodzenia!!!!

Agi ja już ostatnio obiecałam że następnym razem dodam zdjęcie z twarzą :) a włosy zapuszczam :) mam już takie do końca łopatek. Brzuchol rośnie :) ale jak zauważyłam najwięcej emocji wzbudził mój kompleks :(
Chyba tylko mąż czerpie z tego radość. Ja aż się boję.co będzie do końca ciąży.

Dave ja tatuażu nie mam. Kiedyś miałam kolczyk w nosie ale przed c.c kazali mi wszystko wyciągnąć i dziurka mi zarosła. Nie wiem ale ja jakos do tatuaży nie mam przekonania oczywiście nie urażając żadnej z Was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505203 przez Anabelle
agi-p napisał:

Otóż to Dave :)

Ja już mówie dobranoc :) Ide na masaż :) Meżuś mi obiecał :)

Dobrej nocki :)

Ho! Kochana, ale masz luksusy :D
Ja dzisiaj mojemu masaż obiecałam bo cały dzień płytki układał - co też mnie podkusił za diabeł ;) ;)

Dzięki Dave - już myślałam, że jestem jakaś dziwna - bo moja siostra to tak kocha tatuaże i kolczyki że ma na ciele dziure za dziurą :P kręgosłup, pępek, biodro...itd

Kasia, odważna decyzja z własną działalnościa - mnie też mąż troszkę namawia - ale zobaczymy - w sumie jak już będę w domu, to przynajmniej można coś pomyśleć i jakiś dochód generować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505206 przez Dave
No właśnie ja cały czas myślę o czymś "swoim" tylko jakoś nie mogę się za to zabrać.
No i nie wiem co by miało być przedmiotem działalności.

No i o dotacjach póki co nic nie wiem, a czas ucieka.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505210 przez mankowa
hej dziewczyny ja juz dzis kupilam plaszcz i we wszystkim wygladalam pitwornie.jak ja nie lubie siebie w ciazy. ja tez mysle ze z corka bylam pozniej grubsza niz teraz nawet pepek co pisalyscie mam wypukly. jestem tak potwornie obolala i ciezka ze nogi za soba powlocze moglabym juz rodzic a jeszcze 4 mce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505212 przez kasia1329

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505214 przez Azja
3 godziny nie było mnie przy kompie i tyle dziewczyny naprodukowalyście no niezle :)

Brzuszki super :)
Dave jaka Ty szczuplutka jestes, gdzie Ty dzidzie zmieścilas? :laugh:

Kasia całkiem inaczej sobie Ciebie wyobrazałam, brzuszek super no i wogole super a co do biustu to poweim Ci ze mam podobny, dla mnie to kompleks ale mam kolezanka która ja mnie widzi to zawsze mowi zebym jej choc polowe oddała, szkoda ze tak nie mozna:) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505215 przez Anabelle
Oj Azja, jakby można się było dzielić... :D
Dupę i bary wystawiłabym na aukcję za symboliczną złotówkę ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl