BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #505263 przez moonisiaaa2
narazie sie ciesze ze moge odpoczywac w domku a dalej zobaczymy co bedzie :D
Jutro koniec swiata haha wiec o czym ja tu pisze:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505269 przez Dave
Monisia - ciekawe jaki jutro będzie dzionek.

Dobra lecę w końcu się wykąpać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505270 przez moonisiaaa2
ja tez uciekam bo nie poszlam jednak hihih ;) wroce po kapieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505289 przez Dave
Ja już wykąpana. Wypiłam jeszcze jedną herbatkę. Coś podziałam i idę spać. Mąż coś tam sobie działa jeszcze.

A mi znowu Mat gdzieś wlazł i dziobie od środka w dole.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505290 przez moonisiaaa2
jestem juz rowniez:D :) powiedz mi czy uzywasz moze depilatora? Ja sobie zazyczylam jako prezent swiateczny bo nie mialam pomyslu w ogole a mam dosyc tych maszynek ;/ i nie wiem czy dobrego wyboru dokonalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505294 przez Dave
Kiedyś używałam ale tylko kilka razy, bo pożyczałam od siostry. Potem przeszłam na plastry i te mi odpowiadały, ale drogo to wychodzi. A obecnie się wkurzyłam i wróciłam do maszynki.

Na wiosnę może wrócę do plastrów, bp jak trzeba odsłonić nogi to muszą dobrze wyglądać, a maszynka strasznie wysusza i drażnią mnie te twarde odrosty. Zobaczymy. Do bólu można się przyzwyczaić podczas depilacji, ale nie powiem Ci nic szczególnego jeśli chodzi o depilator.
Przy depilacji fajne jest to, że potem włoski są takie cieniutkie, jest ich mniej. Tylko wkurzają mnie takie czarne punkty, nie wiem czy to nie wyrwane cebulki czy co. I wrastanie włosków jest okropne, przy goleniu potem się podrażnienia robią.

chętnie się dowiem jaką będziesz miała opinie w temacie depilatora.

Niektóre znajome to wszystko depilowały. Pachy i bikini, ale to chyba musi fest boleć.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505298 przez moonisiaaa2
no wlasnie chyba bardzo boli :D ja w zestawie bede miala taki wlasnie drugi mniejszy do okolic bikini ale nie wiem czy uzyje:D sprobuje najpierw nogi :D o cos takiego :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505307 przez moonisiaaa2
Do jutra dziewczyny ;)

DObranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505344 przez agi-p
Dzień dobry :)

No to , żeście tu naprodukowały !!! Czegoś takiego dawno nie było,żebym rano miała 3 strony zaległości :P

Kasiu Twój kompleks dla niejednej jest marzeniem .Jednak wyobrażam sobie jaki to problem dla Ciebie . A włoski super :) Ja też ostro wzięłam się za zapuszczanie , bo w tym roku je non stop ścinałam :P

Anabelle czyli z siostrą jesteście zupelnie różne :p To daje mi nadzieję , ze moja Maja będzie spokojniejsza od Amelki :P
Hmmm..pomysł z aukcją świetny...ja jestem skłonna do dupy , bioder i ud dorzucić nawet gratis :P

Monisiaaa ja miałam depilator , ale nie mogłam go używać . Bolało mnie :( Ja mam niski próg bólu i pewnie temu . Koleżanki używają go z powodzeniem i móiwły,ze się przyzwyczaję ... ale było kilka prób i niestety . Do kolana jeszcze sie przemęczyłam , ale uda...porażka :P
Może Tobie będzie służył :)

Co do rozmiarów ciążowych mi wszyscy znajomi mówia , że bardzo "urosłam" . Znają mnie z poprzednich ciąż i zgodnie twierdzą , ze w tej najszybciej mi brzuch wybiło i cała sie kluchowata zrobilam :( No kurcze ...ja wiem,że szczerość jest an wagę złota , ale ile można słuchać tego typu uwag ? Już mnie to wkurza :P

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505347 przez MoNiaaa
WOW ale czytania :) juz nie pamietam keidy tu tak gwarno bylo az nie pamietam co kto pisal.. :dry:

monisia superasna masz figure!!!!zgrabna z ciebie laska i brzuszek tylko pileczka :)pieknie:)

Anabelle ty tez chudzina jestes!! super brzuch tylko gdzie twarz???

kasia ty sliczna jestes fajnie ze buzki nie ucielas:) inaczej sobie ciebie wyobrazalam :side:

kaikai twoj domek tez cuudny :kiss:

sorki ale nie pamietam kto jescze dodawal :(

co do depilatorow w zeszlym roku dostalam od M na mikolaja sprobowalam tylko raz i nie dalam rady boli jak fiks;/ i lezy nieuzywany w szafce

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505369 przez kasia1329
Dzień dobry.

Azja dzięki bardzo za miłe słowa. Kiedyś byłam blondynka :) ale farbowaną.

Agi ja obcięłam włosy na krótko tak do brody dwa lata temu na święta właśnie. I od tamtej pory jak idę podciąć to tylko końcówki i na cieniowanie. Nie wiem co mnie wtedy podkusilo. Teraz to tylko chciałabym prosta grzywke, ale zimą pod czapka to później nie wygląda korzystnie.
A mój kompleks nadal nim pozostanie... Ja już pisałam że po skończeniu karmienia jak się nie zmniejszy tak jak przy Matim to się zdecyduje na zabieg :( nie chce wyglądać jak dojna krowa ;( strasznie bym chciała wrócić do rozmiaru sprzed ciąży pierwszej.

Monisiaaa ja miałam kiedyś depilator braun i był tragiczny. Od męża dostałam dwa lata temu philipsa z chlodzącą nakladka i jestem bardzo zadowolona. Używam go nawet do pach i bikini. Ja również mam bardzo niski próg bólu, po pierszym razie myślałam że zrezygnuje. Ale im dłużej używam tym.mniej boli bo włoski rosną cienkie. I chyba Dave pisała że wyrastają włoski. Niestety ale trzeba robić masaże rękawica najlepiej codziennie i peelingi choć dwa razy w tygodniu i ja wówczas nie miałam tego problemu. Fakt.gdy zaniedbałam to, to włoski zaczynały wrastać.
Także zależy od ciała i sumienności :)

Monia dzięki również za komplement. Na fb się ujawniłam jakiś czas temu więc tutaj też, zgodnie z obietnicą ;)

U nas gwarno, w ogóle nie czuć że przygotowujemy się do świąt póki co :)

Umnie końca świata nie widać, za to niestety kręgosłup i nogi bolą mnie okropnie . Mam nadzieję że to tylko jakiś nerwobol a nie rwa kulszowa.
Dzidzius szaleje, nawet wczoraj moja chrzesnica była na chwilę siedziała obok mnie i poczuła jak się rusza.

Mi narazie wybilo brzuch i troszkę bicepsy urosły. Muszę kontrolować jedzenie bo nie chce dużo przytyć.

No nic miłego dnia, a ja wstaje na śniadanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505370 przez MoNiaaa
u mnie konca swiata poki co tez nie ma i dobrze bo juz sie nie moge doczekac barszczyku na wigilie :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505401 przez agi-p
U mnie końca świata też nie widać :P

Ja juz 2 rzeczy z listy do zrobienia na dziś odhaczam :) Zrobione !!! Teraz pora na realizację kolejnych punktów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505411 przez moonisiaaa2
Czesc dziewczyny;))

Ja jeszcze taka pol spiaca:D telefon mnie obudzil i od ranca humor zrąbany ja sie musze wyspac:)

Nadrobie was po sniadaniu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #505450 przez agat
Mnie równiez plecy nawalają po wczorajszym sprzątaniu, muszę się ruszyć i rozchodzić.

Depilator mam, ból znośny, ale włoski wrastają mi na łydkach brzydko pomimo peelingów i masaży. Więc lezy w szafce, nie używam już od dawna.

Dziś malutka mnie pierwszy raz w nocy obudziła swoimi kopniakami :) Albo akurat się przebudziłam i ona szalała, nie jestem pewna. Ale fajnie tak czuć, że u niej wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl