BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #790360 przez vika
Gabi oczywiście i ja poprosze o prezpisy :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790367 przez Karolka85
jak wszystkie to wszystkie- JA TEŻ PROSZĘ O PRZEPISY :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790368 przez Karolka85
mam pytanie do mamusiek borykających się ze skazą- czy można już podawać ryby i jeśli tak to jakie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790374 przez vika
ja mam taki wózek i spacerówkę ... www.bajkowachatka.pl/WOZEK-GLEBOKO-SPACE...WYSYLKA-GRATIS/4957/ gondola super...jeszcze mamy dużo miejsca i w porównaniu do innych jest bardzo przestrzenna teraz przerzuciłyśmy śię na spacerówkę ale tylko na dalsze spacery i też wydaje się być fajna a co najważniejsze budą i pokrowcem można całą przysłonić , no i wozić w obu kierunkach :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790378 przez alexa_
Cześć
nocka calkiem niezle. chyba tylko jedna pobudka.

Gabi przepisy mi się podobają. zaczynam gotować. Tylko jak Jula przeżyje moje eksperymenty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #790388 przez sylkaax
Witam ;) Dziękujemy za życzenia i przesyłamy buziaki dla Maksia i Kubusia ;**

Adrian wczoraj zasnął o 19 i obudził się 5,10 ;) Takie nocki to coś pięknego ;]
Ja niestety złapałam jakiś wirus i mój weekend piękny nie był gorączka i sprawy w toalecie ..Mam nadzieję , że Adrian nie złapał.

Madzia
ja mam taką allegro.pl/interaktywna-kuleczka-do-racz...lay-i3722363210.html i jeszcze młody nie przekonał się do niej niestety.. Dla niego jak nie idzie wsadzić do buzi to nie jest zainteresowany , może za miesiąc ale teraz jeszcze nie za to już inna zabaweczka którą wczoraj dostał od rodziców M. podbiła jego serce fajna z fisher price szczeniaczek kiwaczek allegro.pl/fisherprice-szczeniaczek-kiwa...973-i3692724731.html ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790390 przez Domiś91
Witajcie moje drogie!!! Dłuugo mnie nie było :( :( Co u was słychać? Jak tam wasze maluszki?? :kiss: :kiss: :kiss:
Tymuś póki co ładnie siedzi sam, bez podparcia, nie potrafi jeszcze sam usiąść. Ale bierze mi się do wstawania, co mnie troche martwi bo chyba jeszcze jest za mały?!

Mam zamiar skończyć karmić piersią.. będzie trudno bo Tymuś cycka kocha, ale ja juz nie dam rady, włosów mam o połowe mniej tak mi wypadają.. Zęby mi się psują.. Masakra..
Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.. Czy od razu przejść na modyfikowane czy najpierw mieszanie?? :( On w ogole nie chce mi pić z butelki, będzie ciężko ale musze przetrwac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790393 przez Gabi31
Azja, Vika, Karolka-przepisy wysłane, poszły bez tamatu bo mi się kliknęło :) Dziś kupie na bazarku jakies warzywka i zaczynamy. Podobaja mi się te przepisy bo takie gotowanie niby proste, ale zawsze takie przepisy moga cos "podpowiedziec" co do składników itd :)

Polka zostaje z Babcia, a ja lece do dentysty, juz sie bojeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790394 przez vika
u Nas każda nocka super......mała jak zaśnie po kąpieli(sama w łóżeczku) tak budzi się dopiero 7-8 rano....w nocy czasem tylko troszkę się wierci...ale to albo smok albo kupka....dziś robiła o 5 rano ojjjjj biedna się nastękała...podobno było kilka bobków ....a o 9 zrobiła drugą....mega piramidę :laugh: nie bardzo chce pić i pewnie dlatego ma takie zatwardzenie.....wczoraj byliśmy u teściów ...Tośka dała popis...przeraczkowała :lol: już dotrze do każdego przedmiotu...a co do spania to już od kilku dni ma tylko dwie drzemki w ciągu dnia .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790396 przez Gabi31
Vika- widze ze Toska akrobatka szaleje:)Gratulacja dla małego raczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #790403 przez Alex_87
Gabi31 napisał:



Mi się podoba taki:
allegro.pl/spacerowka-nico-bebetto-paras...isy-i3688855856.html
Wydaje sie idealny na złe warunki pogodowe- idzie zima wkoncu :)a budkę można bardzo nisko naciagnac i dziecko jest zakryte....ale i tak musze go zobaczyc " na żywo"...


o to moja spacerówka od wózka 2-częściowego wygląda bardzo podobnie, generalnie jest lekka i budkę zaciąga się prawie na cały wózek, jedyny minus to że nie można jej złożyć jak parasolki

Gabi dziękuje za przepisy :kiss:

Pauluska mocz można przetrzymać w lodówce góra 2 godz. chyba, najlepszy jest świeży, ja zazwyczaj muszę czekać ok. godziny aż mała nasika, wtedy zakładam jej pampersa.

Domiś mój mąż zaczął najpierw siadać, a później z pozycji stojącej siadał ;) więc może Twój Tymek będzie miał podobnie, jeśli sam to robi bez Twojej pomocy to nic złego.

Zuzka wczoraj też sama siedziała i to bez podparcia rączek, wytrzymała tak z pół minuty :D

Vika Tośka jest chyba najzwinniejszy dzieckiem na forum :D Zuza potrafi póki co pełzać do tyłu, robi tak jakby chciała raczkować, ale narazie udaje jej się tylko w tył i się wkurza, bo zamiast być bliżej zabawki to jest dalej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790405 przez sylkaax
Vika Gratulacje dla Tośki ;] Adrian to tak się zabiera dupke podnosi lekko ,nogi zgina i dalej się poddaje hehe ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790408 przez vika
Gabi dzięki tylko jak tak sobie z nią spędzam czas to zaczynam tęsknić do tego jej leżenia i patrzenia w sufit :laugh: dziś o mały włos fikła by nam z łóżka,przewałkowała się przez tatusia i szła dalej :ohmy: no już zaczyna mi się to mało podobać...ale najlepsza jest w łóżeczku,złapie się dwoma rączkami za pręciki i tak się dzwiga przez pare min obijając przy tym całą główkę,napiera na pręty i krzyczy.....w ogóle jest z niej taki nerwus,że SZOK ......

ja jeszcze w łóżku leże :lol: nie mem siły wstać,miałam iść do Gina i dupa blada znowu dostałam jakiegoś plamienia brzuch mnie boli....chyba odstawie te tabletki bo po dwa razy w msc dostaje @ i do tego ten brzuch....no i do stomatologa też by wypadało pójść....

Dominiś też bałam się,że Tośka nie załapie butli bo nigdy nie chciała ale przegłodziłam ją troszkę i nie było z tym większego problemu a z cyca sama zrezygnowała po kilku dniach karmienia butlą....tylko pilnowałam by najpierw była butla a potem cyc....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790414 przez tysiiiak
Hej dziewczynki :)

nocka super :) pobudka o 1.30 ale dałam smoka, przewróciłam na boczek i spał. Na mleczko obudził się o 5.30 ;) o 7.30 po obudzeniu wzięłam go do siebie i dospałam do 9 ;) Kuba chyba do 8 bo coś mnie zaczepiał :P

boshhh taka szarówa u nas, że żyć się odechciewa :dry:

Ja mam taki wózek sklep-baby.pl/index.php/action,product,nr,17,sub,17.html jeździmy już z tydzień spacerówką i jestem zadowolona :) budką i tą plandeką można zakryć malucha że jak leży to ma cieplej chyba niż w gondoli :P tylko mój wózek jest ciężki to fakt ale mi to nie przeszkadza bo nie dźwigam go :P

Kuba z dnia na dzień coraz dłużej siedzi ;) wczoraj z 15 minut się bawił na siedząco :) Jednak wolę żeby jak najwięcej czasu spędzał leżąc ćwicząc te cholerne przewroty :/ wiem, że każde dziecko inaczej i wgl ale spędzają mi sen z powiek :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790421 przez vika
no tak dziewczyny ale Tośka nie siedzi...nawet jak ją się podpiera to pada jak kawka w sekundzie....siedzenie to nie dla niej...Ona cały czas do przodu albo obroty lub fikołki...to ją interesuje....


sylka ten szczeniaczek dużo mówi... :unsure: rzeczywiście tak fajny jak w opisie??? :unsure: :unsure:

Tysiaksama widzisz coś za coś moja Glista nie chce wcale siedzieć i jak bym miała się tym zacząć martwić....Hmmmm wolę nie myśleć bo może coś jest nie tak skoro ona dupkę dzwiga i idzie do przodu a równowagi przy siedzeniu nie utrzymuje :unsure: :unsure: :unsure: cholera jakby tak się wgłębić to zawsze jest coś co nas niepokoi....no ale to właśnie nazywa się TROSKA MATCZYNA :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl