BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #790673 przez tysiiiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Witam nową Majóweczkę !! :) nooo brawo za odwagę nie gryziemy ;)

Pogrzeba matką wynalazków :lol: haha 500m od domu mam sklep ekologiczny i jest tam wszystko czego dusza zapragnie jeżeli chodzi o obiadki dla młodziaka! Cielęcinka, królik, kurczaczek, indyk, marchewki, pietruszki, brokuły itd ... ;) No i ugotowałam Kubulkowi obiadek. Nie wszystko z tamtąd dałam. W zasadzie kupiłam tam marchewkę, pietruszkę i ziemniaczka a brokuł i mięso w innym sklepie ;) Oczywiście niewiem na ile to rzeczywiście ekologiczne i nie zawsze wszystko będę tam kupować bo wydam więcej niż na słoiczki ale fajnie, że jest coś takiego ;)
Taaaa dam:

wyszło pycha :P 1000 razy lepsze niz sloiczki ;) zobaczymy co Kubusiński na to ;) aktualnie śpi na balkonie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790674 przez Domiś91
pauluska, próbowałam... Caly czas ostatnio jadłam nabiał i dopiero po jajkach mu wyskoczyło troszkę.. Może przechodzi.. Chyba rzeczywiście spróbuję zwykłego mleka najpierw. Mam jeszcze mleko "jedynke" mogę tym spróbować, czy musze kupić dwojkę??

Olga DZIĘKUJE ZA LINKA DO MAT :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790683 przez pauluska
Domiś chyba możesz chociaż jak podpasuje to mleko to znowu będziesz bawiła się przy przechodzeniu na 2 a to jakieś stare mleko ? Bo puszka z mm tylko 4 tyg bodajże może być otworzona.

tysiiiak ale zazdroszczę w mojej dziurze nie ma sklepu eko wczoraj nawet do męża mówiłam że chyba otworzę B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790696 przez alexa_

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790702 przez paninka87
Najlepsze życzonka dla Julki, rośnij zdrowo!!!
Sliczna jest... ależ te dzieciaczki szybko rosną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790709 przez pauluska
Najlepszego Julciu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790713 przez tysiiiak
Juleczko slicznotko sto latek :* buziaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790727 przez Daarikaa
Juleczko rosnij duza i zdrowa bo sliczna juz jestes :) Buziaczki!!!!

mleko modyf moze byc otwarte 3 tyg,

Domis ja na twoim miesjcy odrazu wprowadzalabym mleko 2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790771 przez moniaaak
byliśmy na spacerku- zimnica, ale Kacperek pod koniec zasnął, więc się przeciągnęło. Taka dziś jestem niezorganizowana, że nie ugotowałam mu obiadku, ale nic to - jutro nadrobię:).

Pauluśka koleżanka mi poleciła tego lekarza. Podobno jej dziecko i dziecko jej siostry wyprowadził z alergii. Wolałabym nie przechodzić na mm, ale jak nie będzie wyjścia.

Dużo zdrówka dla Juleczki

Kurier dziś przywiózł nam szczeniaczka i kulę hulę- super są. Mąż się śmiał, że Kacper się wkurzy, że bawimy się jego zabawkami :laugh: :laugh: . Ale dostanie dopiero na Mikołaja. Jeszcze muszę wybrać jakiś prezent od teściowej i prababci Kacperka, ale tyle jest tych zabawek, że ja już nie wiem.
Zastanawiam się, czy już mu nie kupić nocniczka, bo po co mu teraz tyle zabawek. Ten jest czadowy allegro.pl/fisher-price-muzyczny-nocnik-...sku-i3684983729.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790786 przez pauluska
Znajoma odradzała te "wypasione" nocniki bo dziecko jak się przyzwyczai to nie będzie chciało do zwykłego się załatwiać jak będzie gdzieś poza domem i zabraknie hehe przerabiała to ze swoim dzieckiem mówiła że masakrę miała :D

moniaaak mam nadzieję że pomoże lekarz ale niestety jak dziecko narażone na alergie to powraca co chwila trzeba obserwować ale wytłumaczy pewnie co i jak a nie zbagatelizuje i zawsze warto mieć zaufanego lekarza żeby się poradzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #790789 przez Sevilla
Juleczka 100 - latek :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja zapomniałam wczoraj wstawić zdjęcia, troszkę niewyraźne ale liczy się dla mnie efekt jaki osiągnął Maksior ćwicząc i wściekając się

no i zaczął sam siadać z pozycji leżącej, ale co z tego jak się giba na boki i już przydzwonił w ramę łóżka, bo się nie spodziewałam, że coś takiego teraz mu się uda ... nie nadążam za własnym dzieckiem ...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790794 przez Sevilla
Odnośnie grających nocniczków jestem na nie... kumpeli synuś przestraszył się, jak mu kibelek zagrał i miała problem by posadzić go na zwykły nocniczek, bo uderzał w ryk ... chyba już wolę siedzieć przy dziecku i bić mu brawo oraz piać z zachwytu, że mu się udało .... przynajmniej zawsze widzi swoją matkę udającą idiotkę, by dziecko się cieszyło (mówię oczywiście o sobie hahaha :laugh: :laugh: :laugh: ) W sumie dość często robię idiotyczne miny jak się bawię z maluchem ... gorzej będzie jak dojdzie do naśladownictwa ... albo jak zacznę się wygłupiać w miejscu publicznym, bo mnie do czubków zamkną :silly: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790796 przez Karolka85
Sto latek i duuuużo zdrówka dla Julci!!!

Jesteśmy już po usg brzuszka- wszystko jest dobrze.
Byliśmy na konsultacji u starego doświadczonego pediatry- nawiasem mówiąc moja mama ze mną do niego jeździła jak byłam malutka. Obejrzał wyniki posiewu i stwierdził że wszystko jest w normie i nie ma żadnego zakażenia. jeśli bakterie e.coli wychodzą 10/5 to jest to fizjologia i nie stosuje się przy takim wyniku leczenia. są to zanieczyszczenia powstałe przy pobieraniu moczu... no i zgłupiałam bo moja pediatra do której chodzę z Julką regularnie kazała podawać Furaginum, a ten lekarz powiedział żeby nie dawać i nie truć niepotrzebnie dziecka... eh... co lekarz to inna opinia... no i co mam robić???

czy któraś z was podaje Cebion Multi? czy przy tym faktycznie nie podaje się już witaminy D3 dodatkowo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #790844 przez paninka87
Co do wózków:
Dla mnie powinnien rozkładać się na płasko, w końcu ma w nim jeździć 6 miesięczne dziecko oraz ma nam służyć conajmniej do 3 roku życia :silly:
Poza tym ma mieć dużą budkę, zwłaszcza że teraz będzie zima. No a latem będzie chronić przed słońcem.
Oczywiście myślę też o wygodzie i funkcjonalności np. na plaży :P

Wersja tańsza, mój pierwszy typ, zachwalany przez panią w sklepie, żałuję że nie wsadziłam Blanki, ale bardziej się skupiłam wtedy na foteliku: BABY DESIGN SPRINT

Ten też cenowo spoko, wygląd nowoczesny, ale mały koszyk, ale zajmuje ponoć mało miejsca ESPIRO MAGIC

Teraz firma polecana przez kwietniówki, nieco droższe :cheer: :cheer: około 1000 zł, ale wygląd spoko no i typowe parasolki PEG PEREGO

Ten mnie urzekł ostatnio i ma dobre opinie na bangla.pl, cenowo ponad 1000 :ohmy: inglesina zippy free


No i bomba cenowa ale britax też ma dobre opinie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790846 przez Domiś91
Dużo uśmiechów dla Juleczki :-*

A jakie mleko polecacie?? W szpitalu po urodzeniu dostawał Bebilon. Takie samo kupić?
ja mam zamiar isc na zumbe ;-) jak przestanę karmić :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl