BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #790428 przez Olka!
Wróciłyśmy !!!Ale było fajnie u dziadków:-)

Nie dam rady Was nadrobić więc wbiję się w wątek teraz :-)i tylko się przywitam.

Lecimy dziś na basen :-) Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790431 przez anusias22
Hej Dziewczyny!
Dawno nie pisalam a to dla tego ze jestem teraz sama z Ola.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mamy juz jednego zabka i jest troche marudna w dzien, na szczescie w nocy da sie wyspac ( spi od 20 do 4:40 zje i o 6 wstajemy). Ja obiadki gotuje od samego poczatku bo sloiczki jej nie podeszly.
Co do zabawek to my mamy misiaczka uczniaczka i mala jest nim zachwycona a szczegolnie ten ekranik co swieci. Kula hula tez sie interesuje ale za to lalki bobas co gra to sie boi i odrazu placze.
Ja zaczelam tez mala wozic w spacerowce do z gondoli wyrosla a wozek mamy espiro gtx. Nie jestem z niego zadowolona bo Ola zjezdza z niego i musze ja ciagle poprawiac. Ale kupilam juz spacerowke valencia quatro i chyba na nia sie przerzuce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790438 przez sylkaax
Vika opis możee lekka przesada bo ja naliczyłam z 10 w sumie chyba ze się pomyliłam ;p Ale podoba mi się ta zabawka. Najważniejsze ze jest regulacja głośności . i Fajny głos mnie nie drażni bo niektóre zabawki to tak buczą , że aż głowa boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790465 przez moniaaak
U nas nocka... hmmm... "zębowa". Wychodzenie dolnych jedynek to było nic przy tym płaczu co jest teraz.
W dodatku Kacper nauczył się na brzuch przekręcać i robi to ciągle- nawet w półśnie,a potem buczy, bo nie umie wrócić.
A tu dopiero jedna ledwo wystaje, wiec gdzie co do czego.
Też się budzi z takim okropnym płaczem, że aż mnie ciarki przechodzą.

Nasz spacerówka- może i dla Kacperka wygodna,rozkłada się na płasko. Ale jest mega ciężka. Niby z pierwszego piętra tylko, ale trzeba ją stargać i wtargać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790467 przez moniaaak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790470 przez Alex_87
haha Tysiak jak ja słyszę słowo obroty to mi się niedobrze robi :D mała wczoraj zrobiła cały jeden obrót na plecy, hmmm w swoim życiu zrobiła chyba z 5 :D ale Tysiak spójrz na to z innej strony póki co mamy spokój, bo jak dziewczyny piszą że dzieciaki się przekręcają a później płaczą, bo nie mogą się z powrotem przekręcić ;) My po prostu później tego doświadczymy :lol:
ale fakt Zuza jak Kubuś uwielbia siedzieć :D
Więc nie ma co się przejmować, każde dziecko ma inny rytm, sądzę że powodem do niepokoju byłoby jakby tylko leżały i nic nie robiły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790474 przez Domiś91
Anusia, współczuję sytuacji z "tatą"... Co się stało że się wyprowadził?
Tymek siedzi, czasem odwróci się z pleców na brzuch ale jak go kłade na brzuch i próbuję go skłonić do raczkowania to jest ryk.. Nie lubi leżeć na brzuchu.. :(

Muszę iśc do pediatry po recepte na mleko (swoja drogą ciekawe czy mi wypisze..) i zaczynamy wymianke :)

Mój Tymuś ma pełno zabawek, ale jego ulubioną są mokre chusteczki. Jak je tylko drowie to jest po dziecku na jakies 10/15 minut :D

Któraś z was kiedyś pisała że te maty PUZZLE są szkodliwe.. A chciałam coś takiego kupić Tymusiowi... Polecacie jakąś?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790478 przez Domiś91
Aha i muszę się pochwalić że wczoraj wykąpaliśmy go w wannie :) Bo już się nie mieścił w swojej wanience.. Pare razy już próbowaliśmy ale się bał i płakał.. chociaż z nim wchodziliśmy! Ale wczoraj Arek wszedł z nim do pustej wanny i dopiero nalalismy wody :) Był mega zadowolony, mógł siedzieć i się bawić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790489 przez moniaaak
Alex zebys wiedziała- wczoraj juz prawie spał to się przekręcił, rozbudził się i jeszcze przywałił głową w karuzelę. I oczywiście buczenie:). Czasami to zabawne jest:)


U nas z alergią coraz gorzej, wczoraj pojawiły się suche plamy na kolanie i pod nim i na ramieniu. Zwariować idzie.
Co do ryb, to ja na razie nic nie wprowadzam, bo sie boje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790496 przez sylkaax
Moniaaak mój mały też wariuje te zęby górne chyba są 10000 razy gorsze od dolnych ;(( Już nie wiem jak mu pomóc nic nie pomaga ..żal mi go..ale musimy to przetrwać.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790506 przez anusias22
Duzo schrzanil rzeczy. Nie mam w nim oparcia juz od kiedy bylam w ciazy. Musialam liczyc na siebie. Ola interesije sie tez sporadycznie. Jak zagrozilam rozwodem i alimentami to przychodzil czesciej ale teraz znowu olewa. Wiec chyba dobra podejmuje decyzje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790510 przez anusias22
Majac 33 lata chyba byl czas dorosnac. Tym bardziej ze chcial miec dziecko ale byl nastawiony na synka a tu wyszla corka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790513 przez madi
Hej dziewczyny,
W końcu wychodzę z ukrycia, jestem z Wami już chyba z rok. Wile razy zabierałam się do pisania ale – no właśnie zawsze było jakieś ale…

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Od teraz będę już z Wami na bieżąco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #790521 przez Daarikaa
Dzisiejsza noc byla super, zasnela po 21 pobudka o 5 na mleko potem z nami do 8:30 :) chyba troszke lepiej juz z tym zabkiem, widac ze mniej ja juz boli ufff a gdzie do calej szczeki :D:D

Madi fajnie ze dolaczylas! Kurcze takiego porodu tylko pozazdroscic :)

domis rzeczywiscie dlugo Cie nie bylo, ale fajnie ze wrocilas :) ja tez musze kupic mate i bylabym wdzieczna za jakis link na nieszkodliwa ale nie za droga

Anusias przykro mi ze "tatus" sie nie sprawdzil ale jesli mielibyscie byc razem i ciagle sie sprzeczac i fundowac dziecku takie widoki to lepiej zyc osobno. ty masz i juz zawsze bedziesz miala swoje malenstwo wiec NIGDY juz nie bedziesz sama :) trzymaj sie w tych nie za milych chwilach - bedzie dobrze i wszytsko sie powoli ulozy!!!! przytulaski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790525 przez madzia1210
Czesc dziewczyny.

Wozek mam taki tako-poland.eu/wp-content/uploads/2013/03/citymove.jpg tylko ten blekitny, jestem bardzo zadowolona chociaz mieszkam na wsi i testowalam na polach :laugh: spacerowki nie uzywam bo Szymus jeszcze sie miesci do gondoli (ciuszki juz na 80) mam nadzieje ze spacerowka tez bedzie ok. Pewnie jak bym mu pokazala jak fajnie ze spacerowki wszystko widac to gadola bylaby juz beee...

Szymonek tez woli siedziec a obrotow wcale nie robi tylko kreci sie na boki i na okolo i w taki sposob porusz sie po calym kocu i czasami podlodze jak pojde do pieca albo lazienki to casami jest metr dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl