BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #808396 przez Karolka85
Pauluska dziękuję za komplement :)

my zbieramy się na spacerek bo ładna pogoda dziś więc może pochodzimy troszkę dłużej. a Julka już marudna na maksa więc mam nadzieję że się porządnie wyśpi na dworze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808408 przez Alex_87
O rany dziewczyny jak tak czytam niektóre, to się zastanawiam skąd te dzieciaki biorą siłę, żeby tak nie spać i w dzień i w nocy :) a jak zaczną chodził to już w ogóle trzeba będzie wszędzie za nimi ganiać. Zuzka jeszcze nie jest aż tak zwinna w poruszaniu, więc aż się boję jak zacznie raczkować na całego...

Ja jakoś nawet nie mam ochoty na sprzątanie, niby coś tam zrobiliśmy z mężem, uprałam firanki, wytarliśmy kurze z różnych dziwnych miejsc i takie tam, ale kiedyś miałam większe parcie na porządek, teraz jakoś mniej mi przeszkadza.

Karolka zazdroszczę ładnej pogody, gdzie to słońce u nas??? Na szczęście nie pada, więc Zuza śpi na dworze, bo już szalała od kilku dni w domu, wydaje mi się że brakowało jej wyjścia na dwór.

Anabelle Tweety nie karmi piersią. Też czytałam na forach różne opinie co do karmienia piersią w ciąży, ale ja chyba wolę odstawić małą, po pierwsze dzidziuś w brzuchu będzie potrzebował dużo składników odżywczych a na dodatek produkcja mleka, nie wiem czy to nie za dużo dla organizmu, po drugie brzuch coraz większy i jakoś tak nie wyobrażam sobie jeszcze karmić dziecka ;) ale wiadomo, ze jak się chce to można :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808430 przez Olga60
Dzień dobry :)

Alex czy mamy gratulować???????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808465 przez Alex_87
Olga60 napisał:

Dzień dobry :)

Alex czy mamy gratulować???????


Olga jeszcze nie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808489 przez pauluska
Alex zazdroszczę tego zluzowania co do sprzątania ja przed ciąża nie byłam taka "porządnisia" ale dlatego że mało w domu przebywaliśmy zazwyczaj wieczorem wracaliśmy spać :D a teraz jak siedzę całe dnie z Igą to mnie irytacja bierze jak widzę nieporządek czasami sama mam tego dosyć ale nie potrafię odpuścić. Wróciłyśmy ze spaceru szaro buro i ponuro ale Iga nic nie spała to może uśnie po obiadku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808530 przez vika
my też po spacerku....2 godz spacerowałyśmy...słonko piękne i w ogóle tak cieplutko.....teraz próbuje uśpić Tośke zobaczymy jak mi pójdzie ...na spacerku nie chciała spać :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808542 przez Anabelle
Alex_87 napisał:

O rany dziewczyny jak tak czytam niektóre, to się zastanawiam skąd te dzieciaki biorą siłę, żeby tak nie spać i w dzień i w nocy :) a jak zaczną chodził to już w ogóle trzeba będzie wszędzie za nimi ganiać. Zuzka jeszcze nie jest aż tak zwinna w poruszaniu, więc aż się boję jak zacznie raczkować na całego...

Ja jakoś nawet nie mam ochoty na sprzątanie, niby coś tam zrobiliśmy z mężem, uprałam firanki, wytarliśmy kurze z różnych dziwnych miejsc i takie tam, ale kiedyś miałam większe parcie na porządek, teraz jakoś mniej mi przeszkadza.

Karolka zazdroszczę ładnej pogody, gdzie to słońce u nas??? Na szczęście nie pada, więc Zuza śpi na dworze, bo już szalała od kilku dni w domu, wydaje mi się że brakowało jej wyjścia na dwór.

Anabelle Tweety nie karmi piersią. Też czytałam na forach różne opinie co do karmienia piersią w ciąży, ale ja chyba wolę odstawić małą, po pierwsze dzidziuś w brzuchu będzie potrzebował dużo składników odżywczych a na dodatek produkcja mleka, nie wiem czy to nie za dużo dla organizmu, po drugie brzuch coraz większy i jakoś tak nie wyobrażam sobie jeszcze karmić dziecka ;) ale wiadomo, ze jak się chce to można :D


Dzisiaj właśnie czytałam, że problem z tym karmieniem to tylko dla organizmu matki, bo musi się bardzo dobrze odżywiać, żeby wyrobić z karmieniem i żywieniem dwójki dzieci. Natomiast podobno dzieciom nic nie braknie, co najwyzej matce organizm opędzlują :)

Ja z porządkiem nie mam ciśnienia, mój m z kolei na to narzeka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808545 przez Anabelle
vika napisał:

my też po spacerku....2 godz spacerowałyśmy...słonko piękne i w ogóle tak cieplutko.....teraz próbuje uśpić Tośke zobaczymy jak mi pójdzie ...na spacerku nie chciała spać :huh:

u nas dokładnie to samo co u Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808555 przez Karolka85
My już po spacerku i powiem Wam że przez okno wydaje się że jest ciepło ale jak tak pochodziłam prawie 2 godz to powiem szczerze że trochę mi się zimno zrobiło... no ale to może też z tego przeziębienia. przy okazji zaopatrzyłam się z kilka specyfików w aptece, zrobiłam małe zakupy na bazarku.

Przed chwilą podałam Julce 2 łyżeczki jogurtu naturalnego- tak jak radziła Pauluska
zobaczymy czy będzie jakaś reakcja. ale jogurcik jej wyraźnie posmakował bo sama wkładała sobie łyżeczkę do buziaka :)

teraz szaleje w macie a ja idę przyszykować jakiś obiad... ale mi się nie chce :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808556 przez vika
Anabel no to ciekawe której lepiej pójdzie.....u mnie zabawa na całego....próbuje ubujać w gondoli ale małpka wstaje i próbuje wyjść :ohmy: zabawa na całego......

ja kiedyś byłam straszną pedantką co do sprzątania każdą sobotę sprzątałam dokładniej niż niejedna osoba na święta...ale teraz sobie odpuściłam....po pierwsze chyba z tego wyrosłam i zdecydowanie wolę ten czas poświęcić rodzinie.....po drugie mąż u mnie dużo sprząta i nie aż tak dokładnie jak ja więc miałam do wyboru albo po nim poprawiać(co było by głupie)albo przyzwyczaić się do tego....tzn prawie co dzień odkurzam i zmywam podłogi bo mój pies dużo piachu wnosi zresztą nie tylko pies Kinia też :ohmy: no a jak mi skrzypi pod nogami to chora jestem(no i lubie na boso chodzić) a nie lubie jak mi się coś do stópek przykleja :woohoo: ale okna i jakieś kąty zostawiam sobie na specjalne okazje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808587 przez vika
Tośka dopiero padła przy flaszce kaszki :woohoo: ciekawe ile pośpi....oby nie znów pół godz.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808594 przez KarinaM
Moja też usnęła po wielkiej histeri. Dzisiaj nie chciała zjeść mojej zupki. Może dlatego że była bardzo spiąca. Ja chyba też się prześpię bo oczy mi się zamykają.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808600 przez sisina
Pauluska to chyba nie jest skaza ni to wyglada
na obszczypane od śliny no ale zobaczymy
jutro co pani pediatra powie.. Bo dalam mu jogurt i nic nie wyskoczylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808615 przez KarinaM
No i tyle było spania. Raptem pół godziny. Tragedia.
No nic trzeba dalej żyć.

Dom przepisany a mąż zły że tylko na mnie. Moja mama mówi że jak przyjechaliśmy od notariusza to teściowa też była zła. Ja nie zwracałam uwagi na to.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808638 przez Olka!
Karina trzeba to opić :-) a to był dom Twoich rodziców?

Ale się wkurzyłam na męża byliśmy na działce i tak mnie zdenerwował, że wzięłam Weronię i powiedziałam, że ma jakoś sam wrócić haaa tylko jak, nie wiem zobaczymy czy zadzwoni !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl