BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #819338 przez JoannaL
Chciałam się pochwalić że wczoraj Lili wyszedł pierwszy ząbek, prawa dolna jedyneczka. Okropnie przy tym płakała. Podejrzewam że teraz będą wszystkie na raz wychodziły. Oby poszło to szybko i sprawnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819349 przez paninka87
A my przed chwila wstałysmy.... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819363 przez Olga60
Dzień dobry !

A u nas noc MASAKRA :ohmy: , pierwszy raz mała budziła się co godzinę z wielkim krzyko-płaczo-piskiem :huh: ostatni o 5 :cheer: . Dostała czopek, potem mleczko, kilka razy musiała być przytulona. Niektóre z Was pisały, że dzieci takie nocki miewały, wiadomo czym to spowodowane? ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819367 przez tweety
JoannaL napisał:

Tweety a jak ty się w ogóle czujesz? Rzadko mam okazję zajrzeć na forum a dziś zauważyłam że u ciebie już 25tydz z haczykiem

ah dziekuje, calkiem niezle ale już mocno uroslam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819373 przez ewela86
olga u nas właśnie tak mniej więcej wyglądały nocki przez ostatni tydzień. Ja stawiam na zęby, bo do tego przez 2 dni była gorączka. Jak posmarowałam żelem to na moment przysypiała. Dzisiaj pierwszy raz od ponad tygodnia w miarę normalnie: 2 pobudki :lol: mam nadzieję że najgorsze za nami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819376 przez ewela86
joannaL Gratuluję pierwszego ząbka:) u nas pierwsze 2 wyszły w miarę bezproblemowo za to teraz jest MASAKRA :ohmy:

karinano to nieźle ci mężulek sypnął kasą:) moja dzisiaj wstała o 7 ale wybaczam bo ładnie spała w nocy.

paninka nie za dobrze Ci z tym wstawaniem? :blink:

moja odbębnia pierwszą drzemkę. Na śniadanko zjadła jajeczko na miękko (udało mi się nie przegotować :silly: ) i wedle przepisu viki dodałam okruszki chleba z masełkiem. nawet smakowało :)

o! już po drzemce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819380 przez tysiiiak
Nocka spoczko.:) Kuba wstał raz na.mleczko :)

Nie wyświetla mi się żaden filmik :( buuuuu

Olga u nas tak było z tym spaniem ale z powodu tych ranek. Swoją droga znów sobie rozdrapal :(

Dzisiaj koleżanka robi urodziny i niewiem czy iść. Poszlabym ale nie chce M. o nic.prosić więc chyba mu poprostu oswiadcze.ze wychodzę i tyle. Wczoraj też tak zrobiłam tyle ze byłam klatkę obok a Kuba był wykapany i uspany a dziś wychodzilabym szybciej i nie jestem pewna czy poradzi sobie z jego uspaniem na noc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819414 przez Olka!
Ja kiedyś uczyłam tel pływać w kibelku ha ha :-) Wniosek - nie potrafi :-) Ale szybka reanimacja i jeszcze trochę działał :-)

U nas nocka masakra nie wiem co się działo Weroni, spała z nami ciągle się wierciła popłakiwała. Jeszcze jakaś akcja w nocy w którymś mieszkaniu była straszne hałasy były aż się wystraszyłam!!!

Karina super teraz o miasta i wybierać nówki okularki taka kwota to będą super:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819423 przez paninka87
Przy Amelii nie dalo sie tak pospac... wstawala o 6 i koniec... a Blanka rozumie ze codziennie musze wstac o 6 :laugh: i w weekend odespac...

Wlasnie mamy 1 drzemke zjemy obiad i idziemy na spacer bo slonko grzeje i nie ma juz wiatru:)

Karina... mąż zaszalal ale Ci się nalezy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819442 przez tysiiiak
haha wsadziłam Kubule do krzesełka do karmienia i odkurzałam i Kuba zasnął w krzesełku :P nie wyłączając odkurzacza przeniosłam go do łóżeczka i tak oto jesteśmy po drugiej drzemce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819445 przez Olka!
Dziewczyny macie jakieś pomysły na prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819459 przez ewela86
olka też się właśnie zastanawiam bo to juz tuż tuż a pomysłów brak:(

Tysiak a matko! Diana nigdy by tak nie zasnęła :)

my już poobiadku: buraczkowa dzisiaj i właśnie zasnęła przy suszarce :lol: ale oczywiście musiałam wspomóc bujaniem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819483 przez vika
Ufffff....moja dopiero zasnęła ....padam nawet się nie uczesałam dzisiaj...nie wiem co w nią wstapiło....jak odkładałam ją do łóżeczka wpadała w histerie dopiero w foteliku ubujałam ....brrrrrrrr....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819486 przez munnecabrava
JA kupiłam laurki A3 ze zdjęciami na gruperze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819504 przez KarinaM
Oj dziewczynki byłam u okulisty i zamówiłam okulary. Koszt 1230zł okularów i 70zł lekarz. Zaszalalam. Miałam kupić okulary patentki (dla tych co nie wiedzą to są okulary bez oprawek) ale stwierdziłam że trzeba zaszalec i wzięłam oprawy. Jak przyjdą około 20.01 to zrobię zdjęcie i pokaże Wam jak wyglądam.

Byliśmy po spacerowke ale znowu nie kupiliśmy. Jedziemy jeszcze do jednego sklepu zobaczyć. Nic nam się nie podoba.

Na dzień Babci i Dziadka nie wiem co kupić. Zawsze mam z tym problem.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl