BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #818886 przez vika
tweety wole kieszonki....gdzieś najbardziej mi przypadły do gustu a formowanki pod otulacze na noc ale jeszcze testuje na razie drugi tydzień intensywnie używamy wielo więc nie wyrobiłam sobie całkowitej opini....choć tak jak piszę chyba jednak kieszonki z wkładami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818906 przez tysiiiak
Kacperek boski :) jeszcze z tym uzębieniem to czaaad :D śmieszek :kiss:

Pauluska Kuba ogólnie zajada się każdą kaszką :P ale ja kupuje przeważnie malina/banan/jabko,banan,gruszka Bobovity albo Nestle ;) kupiłam ze 2 razy Babydream to fuuuuuuuuu (Kubie smakowało ale ja jak posmakowałam to tak se :X )
do kaszki na drugie śniadanko jakiegoś owoca dodaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818907 przez Alex_87
ja gotuję kaszę manną taką rzadką, lub jaglaną i do tego dosypuję albo trochę kaszki Bobovita manna, albo bananową, malinową, staram się wystrzegać tych kupnych, najlepsza jest zwykła manna z tartym jabłkiem lub jaglana z suszoną śliwką :) tanio i zdrowo :)

Tweety ja używam kieszonek, teraz będę testowała formowanki tylko muszę uprać, no i kupiłam wczoraj otulacz i wkłady z Milovii. Vika widzę, że masz Tajemnicze sówki :cheer: boskie są, ja sobie zamówię w przyszłym miesiącu :)

a moja Zuzka zajadałam się wczoraj boczkiem, no wyrywała mi z ręki, więc jej trochę dałam...dzisiaj mąż kupił troszkę takich chudej szynki z indyka i też jej smakuje, nie wiem czy nie za wcześnie, mogę już jej trochę dawać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818910 przez vika
alex fajne sówki choć ostatnio podobają mi się jasne pieluszki,nappime ma świetne nowe wzory na facebooku są,teraz będę na nie polować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818946 przez pauluska
Olka! a robisz Holle na wodzie czy mleku ? W jakich proporcjach ? Ja miałam kilka podejść i Iguni nie smakuje a tak chciałam żeby je jadła :lol: owoc dodajesz ze słoiczka czy surowy inny jaki ? Może coś podpowiesz i Iguni zasmakuje bo czeka nia nią paczka jaglanki jeszcze.

Alex_87 patrz na skład szynki bo wiadomo szynka szynce nie równa a niektóre kupne to gówno a suszoną śliwkę skąd masz ? ;)

I któraś pisała o koncetracie pomidorowymy z Rossmana gdzie on stoi u Ciebie ? Nie mogłm znaleźć u siebie a chętnie bym ugotowała pomidorówkę.

I jeszcze pytanko w jakiej postaci dajecie żółtko gotujecie na twardo i dajecie czy od razu do zupki gotującej się wbijacie żółtko ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818958 przez vika
Pauluska koncentrat stoi tam gdzie żywność bio w takiej zwężanej szklanej butelce :) przynajmniej u nas :)
ja najczęściej tak jak pisałam żółtko daję na miękko i do tego wkruszam chlebek...mała uwielbia i starsza też tak jadła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819025 przez KarinaM
Najlepszego dla Madziuni.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819034 przez Alex_87
Muszę spróbować z tym żółtkiem i chlebkiem. Tylko rzadko mi się udaje utrafić żeby ugotować jajko na miękko :/ zazwyczaj za długo gotuje.

Pauluska trochę miałam swojskich ususzonych śliwek, ale daje też takie kupne, tylko namaczam na noc w gorącej wodzie i później jeszcze raz płucze. Jeszcze muszę spróbować z morelami suszonymi i z migdałami, też podobno dobre :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #819037 przez paninka87
No wlasnie w zywnosci bio ten przecier... choc wczoraj nie widzialam... sa jeszcze sloiczki takie srednie ale nie wglebialam sie w sklad...
U nas kaszki rozniste... ale chyba wole bobovite... sa slodkie ale te nestle jakies perfumowane mi sie wydaja przynajmniej morelowa... mi najbardziej smakuja zbozowe... ale jemy tez malinowe, owoce lesne...
Gdzie kupujecie holle? W necie? Mialam tez kupic i nic z tego nie wyszlo...

Moja wcina szyneczke z sprawdzonego sklepu miesnego....

Czy wasze dzieci mrucza? Czy to oznaka swedzacych dziasel?

U nas dzis wietrznie nie mozna wyjsc... Z basenu nici... znajomego tata wyladowal w szpitalu....

Blanusia wlasnie wola mamamama :)

Mloda nie moze sie odnalezc w domu ze spaniem w dzien... oj bedzie sie musiala przyzwyczaic na nowo

Kacperek przecudnie chlapie a zabki rewelacja... jest o co dbac:)

Lece przebrac Bobka bo kupa wyskoczyla... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819052 przez Olka!
pauluska robię holle tą z mlekiem na wodzie a owoc to zależy jak mam coś w domu to daję jej jabłuszko banana, maliny mrożone albo coś ze słoiczka tak tylko do smaku. Ale Weronia nawet same bez owoców zjada noo jeśli jej jedzenie można nazwać zjadaniem ha ha ha :-) Właśnie jadłyśmy obiad pół małego słoiczka no szałłł !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819057 przez Olka!
Paninka ja kupuję holle w piotrze i pawle koleżanka kupowała przez internet i dostała do nich jakąś książeczkę o żywności :-) jak chcesz mogę zapytać w jakim e-sklepie kupowała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #819059 przez JoannaL
Tweety a jak ty się w ogóle czujesz? Rzadko mam okazję zajrzeć na forum a dziś zauważyłam że u ciebie już 25tydz z haczykiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819100 przez paninka87
Dzieki Olka jutro zajrze do Piotra i Pawla...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819115 przez pauluska
Ja kupowałam przez Internet kaszki Holle. Obawiam się że moja Iga się przyzwyczaiła do słodkiego dzisiaj dałam jej kaszkę expert dużo mniej słodka zjadła ale trochę musiałam się nagimnastykować, mam paczkę jaglanej może spróbuję za jakiś czas ajj trochę tych kaszek się nam zmarnowało bo to z glutenem próbowałam a to te Holle no ale cóż. A warzywa czy owoce jak dajecie surowe to jako posiłek czy przekąska ? Chciałabym też zrezygnować z kupczych deserów bo na ich widok Iga się trzęsie ale jabłko bądź banan już tak nie smakują :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #819125 przez vika
Pauluska ale wiesz,że dziecku cukier tez jest potrzebny??? nie można ze wszystkiego rezygnować co dosładzane ...oczywiście w miare możliwości nie dużo ale jednak wskazany :)
ja np. poza tymi posiłkami co 4 godz daję różne inne rzeczy
dziś jadła
8 mleczko 210
12 kaszkę cały kubeczek
14 pól kubeczka manny z owocem
4 różyczki brokuła
16 prawie cały słoiczek obiadku
przed 18 jabłko tarte łyżeczką takie bardziej jej podchodzi niż na tartce i za jakąs godz dam mleczko
ja gotuje warzywa i daję do gryzienia tak z ręki i chętnie zjada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl