BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #818704 przez paninka87
Hej Hej...
najlepsze życzonka dla Madzi!!!

zawsze się rozkręcacie z postami jak już śpię... :P przynajmniej od rana mam co czytać :)
ile zdjęć się pojawiło... dzieciaczki cudne... :kiss: :woohoo: same roześmiane buźki... i tak ma być :ohmy:
Pielusia z sówką słodziaśna... jeśli będzie mi dane 3 bobo to na pewno też będą wielorazówki :laugh:

Blanka wczoraj wieczorkiem zasnęła na brzusiu pierwszy raz... podnosiła się na łapkach i opadała zasypiając i tak parę razy... ale była zmęczona jak nie wiem :blink: w nocy budzi się mniej o jeden raz :P :P jupi zmierzamy do przesypiania nocek :P rano dosypia do 8, już nie żegna mamy i siostry choć dziś się zbudziła o 7... chyba chciała buziaka od siostruni i mamuni :laugh: :blink:

miałam jeszcze pytać kiedy podajecie kaszkę?? u nas jest na podwieczorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818731 przez Olka!
m-brava no właśnie, że niby to od nadmiaru bodźców tak mi powiedzieli. Jestem i tak umówiona prywatnie do neurologa zobaczymy.
U Was też tak dzisiaj wieje? Zapowiada się cały dzień w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818736 przez tysiiiak
Nocka w porównaniu do poprzednich bomba :D jedna pobudka o 5 na mleczko (nie licząc kilku przebudzeń zaraz po zaśnięciu dopuki nie posmarowałam żelem dziąseł :) )

Paninka ja podaje kaszkę 2 razy. Raz na drugie śniadanko z łyżeczki a drugi raz z butli na sen.

Olka u nas masakrycznie wiało jak o 5 wstałam do Kuby teraz jest spokojniej ale i tak wątpie czy wyjdziemy bo deszczowo jeszcze jest :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818743 przez vika
witam...mój mały potworek poszedł na pierwszą drzemkę :ohmy: nie wiem czemu tak wcześnie już od jakiegoś czasu zasypiała dopiero o 12-stej....dziś już nie wiedziałam co wymyśleć to wrzuciłam ją do kąpieli...chyba się zmęczyła :lol:
my jemy tak
7-8 mleczko tak około 200 ml
12 kaszka łyżeczką dużą porcje 180ml wody 3 łyżki kaszy manny 3-4 łyżki kaszki
16 obiadek i tu różne porcje zjada
jeśli zje mało to za około 17-18 mleko i zjada do 200 ml i około 24 mleko 150-180 ml
jeśli zje ładnie cały obiadek to mleczko około 19-stej i w nocy tylko picie
w między czasie je albo marchewką ugotowaną nasze ziemniaczki czy zupkę i jajko z chlebkiem takie na miękko a chlebek wkruszam jak wyjdzie za gęste dodaje wody zjada wszystko no i uwielbia chleb z masłem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818745 przez Olga60
Dzień dobry :)

Natasza kaszkę je na drugie śniadanie (z łyżeczki) między 11 a 12, potem deserek, obiadek i mleczko na noc.

Mną też czasami rzuci przy zasypianiu :lol: ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818749 przez Olga60
aaaa nooo, jak jem śniadanie to np gotuję dwa jajka na miękko i Misia wcina swoje żółtko z łyżeczki + chlebek z masełkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818778 przez vika
Joasiu zajmij się produkcją pieluszek wielo...będziemy u Ciebie kupować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818808 przez moniaaak
Hej dziewczyny:)

Ile nam się dzieciaczków dziś pokazało- śliczniochy same:).

Olga widzę, że mamy podobne zdanie na temat kotów- ja też ich nie cierpię, szczególnie w domu. Pamiętam jak koleżanka miała kota w domu, który nie znosił jej chłopaka- raz nasikał mu na kurtkę skórzaną( do wyrzucenia), innym razem do buta. Złośliwe istoty.
Ja też jak zobaczyłam zmieniony avatar to się zastanowiłam co za Olga ? :P

Joasia Ty masz jeszcze czas na jakieś prace dodatkowe? Szacun:). Ale ja pomysłu nie mam :(. I pochwal się jak nocka? U nas bardzo średnio:(

Z tym otrzepywaniem to nie wiedziałam, że po siku tak jest-Kacperek ma tak czasami, ale pierwsze słyszę :).

Dziś katar mniejszy u Małego, ale piździ niesamowicie. Mieliśmy wyjść na dwór, ale jak byłam na zakupach to prawie mnie zwiało z chodnika, więc chyba odpada.

Dodałam dziś do tego mleka rano 3 łyżeczki kaszki z Nestle bananowej... i zaczął pić:). Ale troche chyba za dużo dałam, bo pod koniec mu zgęstniało i skończyliśmy łyżeczką. Ale zrobiłam ze 120 ml wody i zjadl prawie wszystko :D. Oby tak dalej.

Co ile takie dzieciaczki powinny jeść? Co 4 godziny jeżeli dobrze pamiętam, prawda?
Bo teraz znów musze pomyśleć jak mu te pory jedzenia ułożyć.

Alex u nas z tym najadaniem się z piersi to podobnie- Kacper bardziej pije, ale jako posiłku to ja tego traktować nie mogę- tym bardziej, że tam chyba coraz bardziej sucho:(.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818811 przez paninka87
Zapomniałam pisać... moja teściowa planuje na wiosnę wyjazd do Niemiec... szlag mnie trafi chyba!!! To ja ją zatrudniam jako nianie, powierzam dziecko a teraz co??? Mam szukać opiekunki?? Płacić podwójnie???
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Moja mama się nie zajmie dwójką rozbieganych szkrabów...jakby byli starsi to jeszcze ale w podobnym wieku, każdemu trzeba poświecić uwagę i nie da rady!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #818814 przez moniaaak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818842 przez pauluska
Dziewczyny a jakie kaszki podajecie ? Ja dawałam tylko Sinlac i chciałabym zrobić rozeznanie jakie smakują Waszym Szkrabom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818847 przez JoannaL
Witajcie dziewuszki. Nie było mnie kilka dni a teraz próbuje was nadrobić. My niestety chorzy. Dzieci mi się smarczą, ja ledwo mówię i oddycham. Jednym słowem tragedia. Idziemy dziś do lekarza. Lila ostatnio strasznie daje popalić w nocy, budzi się co godz albo dwie. Ja jadę na oparach. Zęby jeszcze się nie przebiły za to niunia opanowuje sztukę siadania z pozycji na czworaka. W pon mamy wizytę u ortopedy, mam nadzieję że nic się nie zmieniło i z bioderkiem jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818853 przez vika
Pauluskamy tylko łagodne smaki typu banan,wanilia odpadają jabłko gruszka truskawka bo Tosi bardzo się odbija po nich...coś tam musi być ...czasem aż takie słodkie powietrze z niej idzie :unsure: strasznie mocno odbija i jak zjada około 12-stej to jeszcze na noc czuć zapach kaszki przy odbiciu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818879 przez tweety
vika, jakicch pieluch wielo uzywasz? otulaczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818884 przez Olka!
Ja Weroni daję Holle jaglaną albo orkiszową i do tego dodaję jej jakiś owoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl