BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #517899 przez ewela86
sevilla ja mam dokładnie takie same obawy bo nadprogramowe kilogramy to jeszcze można zgubić jak się człowiek uprze a z rozstępami to już nie jest tak różowo...
boję się zwłaszcza dlatego, że mimo iż przez całe życie byłam szczupła i nigdy nie miałam problemów z wagą, to na tyłeczku mam kilka choć mało widocznych rozstępów :(

lalka z tą genetyką to masz 100% rację. póki co smaruję się 2 razy dziennie, cobym nie miała później wyrzutów sumienia, ale wiem że jak mam mieć to i tak mnie to nie minie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #517930 przez Anabelle
Ja w sumie smaruję, ale różnie to bywa ;D Staram się smarować po kąpieli - na noc.
Na razie rozstępów nie mam mimo, że w ciąży przybyłam 7 kg, a wcześniej jeszcze troszkę, w sumie w ciągu 1,5 roku ok 11 kg :(
Mam rozstępy z okresu dojrzewania na udach, pośladkach, boczkach i piersiach.

A kilogramy - teoretycznie można zrzucić ale niestety nie jedna już poległa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #517944 przez lalka
no właśnie to smarowanie!!!!konsekwentna to ja nie jestem!!!!!chociaż oliwka z butelki znika.....

cały dzień boli mnie brzuch..tzn pobolewa..taki twardy...spięty...a na samym dole jak się ruszę to uczucie jakby mi się oberwał....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #517950 przez lalka
aaaa kupiłam Bavarię tą b.alkoholową.....u nas w Inter dostałam......zaraz spróbuję!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #517977 przez joasia10015
Hej moje kochane majóweczki-stęskniłam sie :) Ufff już ,,po gościach,,i po zaliczeniach w szkole :huh: Ale mam totalnie noc zarwana (nie moglam sie nagadac z przyjaciółką-i tak klekałyśmy do 3;00 rano-a o 7;00 wstawałam do szkoły :ohmy: )i już chętnie leżałąbym w łóżku :P -czekam aż synka sen zmuli :dry:
Kurcze wchodze dzis do Was a tu 104 wiadomosci-szokkk :S :blink:
Hmmm z ciekawości dzis zmierze brzuszek i zobacze czy jestem daleko w tyle ;)
Już sie nie moge doczekac poniedziałku aż zajrzę do brzuszka-mam nadzieje ze poznam płec :blink:
Kurcze ale jestem zmęczona :dry: :pinch: Chyba padnę zaraz-przyzwyczajam sie do zarwanych nocek (znowu :) ;) :ohmy: :huh: :S )
Ps.Kurde jakas dolina mnie nachodzi-mąż wyjechał,i czekają mnie 3,4 tyg.bez niego :( :( :( DObrze że mam swojego małego mężczyzne(a może kolejnego w brzuszku ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #517981 przez joasia10015
Sevilla myśle że jak na chorobe i dres to i tak wyglądasz świetnie-poważnie !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #517983 przez joasia10015
lalka my cały czas czekamy na twoją fotke ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #517988 przez joasia10015
lania w którą strone za Gorzowem mieszkasz???Może sie okaże że mieszkamy całkiem niedaleko siebie ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518007 przez Sylwia26081982
Hej dziewczyny!!! Fajnie macie ze mieszkacie tak blisko siebie, zawsze mozecie sie spotkac :)

Mężowie i partnerzy Czytając wasze posty to wiadome ze jesteście w ciąży :) :D:D Raz że macie dosyć a zaraz że sa kochani :D:D No ale najważniejsze że ostatecznie ich doceniacie:)

Mój brzuszek mierzony na wysokości pępka 92 cm ;) Fajne wymysliłyscie te wymiary.


No i jak Was juz dużo, cały dzień mnie nie było a tu ponad 50 postów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518009 przez joasia10015
Kiniaczek a w którym szpitalu rodzisz??? Bo ja myśle własnie o POznaniu,bo mam lekarza stamtąd...Wybór szpitala to dla mnie ogromny dylemat-a wiadomo że chcemy urodzic w najlepszym ;-P Pochwal sie jeśli możesz -(kurcze a może ja już o to pytałam???Juz nie pamiętam ale chyba kogos o szpital w POnaniu pytałam-jeśli Ciebie to przepraszam ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518028 przez joasia10015
ewela więc jesteś z Pyrzyc?- kojarze te rejony-mój mąż pracuje w firmie z Lipian (a to w sumie niedaleko ;-) A tak naprawde ja sama urodziłam sie w Stargardzie Szczecinskim-i to w sumie też po sąsiedzku ;-P Jaki ten świat mały...A teraz mieszkam 50 km.od POznania ,a zamierzam kiedys zamieszkac w Gorzowie ;-P Pokręcone to wszystko ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518030 przez Kiniaczek
joasia10015 napisał:

Kiniaczek a w którym szpitalu rodzisz??? Bo ja myśle własnie o POznaniu,bo mam lekarza stamtąd...Wybór szpitala to dla mnie ogromny dylemat-a wiadomo że chcemy urodzic w najlepszym ;-P Pochwal sie jeśli możesz -(kurcze a może ja już o to pytałam???Juz nie pamiętam ale chyba kogos o szpital w POnaniu pytałam-jeśli Ciebie to przepraszam ;-)


Joasia ja rodzę na Polnej bo mam lekarza który tam własnie pracuje... opinie różne ale jak to w przypadku każdego szpitala... a Ty do jakiego lekarza chodzisz? Moja koleżanka rodzila 2 tyg temu w św Rodzinie i średnio zadowolona.... Co człowiek to opinia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518034 przez joasia10015
Kurcze tyle napisałyscie ostatnio że musze odpisywac oddzielnie na posty bo nie moge zapamietac wszystkiego ;-( TO co ja teraz chciałam napisac????
Acha witam serdecznie nowe mamusie-rozgosccie sie ;-P Hmmmm ale ja jeszcze cos miałąm napisac....tylko coooo??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518036 przez Kiniaczek
Joasia Sevilla Tysiak słodkie brzucholki:) Mój mniej więcej taki sam jak wasz:) Jutro zrobie fotkę... chciałam zmierzyć obwód brzucha ale of kors gdzieś metr mi wcięło:P jak znajdę to zmierzę bo jestem mega ciekawa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #518040 przez Dave
Lalka - powiedz czy Ci to "piwko" smakowało :)

Mierzycie się. Ja w pierwszej ciąży tego nie robiłam, ale po namowie kwietniówek znalazłam metr.
Mój brzuchol ma 90 cm :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl