BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #557447 przez tysiiiak
Daarika mam takie same objawy po tej glukozie co ty ;p tylko ja juz po drzemce :D

Ewela widzisz nie ma co sie stresowac zwolnieniem :) a zobacz jeszcze raz czy ta jedynka to napewno to bo jedna z nich oznacza ze wystawiene jest do zusu a druga 1 to ze lezace ...

co do tej hustawki to na innym forum dziewczyny pisaly (niepamietam z kad czy to lutowki :unsure: ) ze dzieci sie ich boja... mozna pozniej zamowic zawsze i najpierw zobaczyc jak nasze dziecko reaguje na takie zabawy ...

ohh po drzemce mdlosci wkoncu ustaly :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557448 przez Kiniaczek
Ewela od tego tu jesteśmy:) żeby wysłuchać i pocieszyć :):):):):):) Głowa do góry :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557452 przez ewela86
Alex_87 wydaje mi się że właśnie wszystkim takie wystawiają i z rozmachu i ja takie dostałam. Może to taka informacja dla pracodawcy? Tyle że mój szef wręcz mnie już namawiał na zwolnienie, ale liczył na to że od czasu do czasu wpadne do pracy w razie konieczności, bo moja zastępczyni nie we wszystkim jeszcze obcykana:) nikt z moich znajomych w ciąży nie miał kontroli ale licho nie śpi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557461 przez Alex_87
Ja aż się męża spytałam z tego wszystkiego jakie zwolnienie dostałam, i mówi że napewno chodzące ;) Ale na zwolnieniu już jestem od 10 stycznia, więc te miłe panie zapewne by mnie już nawiedziły. Chociaż nigdy niewiadomo.

Ale ja to Was podziwiam, ja już od stycznia męczyłam się strasznie dojazdami i nie wiem czy bym do tej pory dała radę pracować, a już napewno bym nie wysiedziała w biurze, 3 godzin nie potrafie wysiedzieć w gościach a co dopiero 8 w pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557463 przez Kiniaczek
Mnie sie wydaje że wiekszośc lekarzy boi się wystawiać chodzące , bo ostatnimi czasy Zus się strasznie o to czepia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557464 przez tweety
ewela86 napisał:

jak pójdę następnym razem to zapytam się czy mogę wychodzić na spacery!!!!! Wiecie to bez sensu wogóle, że jeśli ciąża niezagrożona to mam pozbawiać moje dziecko i siebie chociażby świeżego powietrza. Najlepiej to plackiem leżeć w domu :angry: Pierdziele! I tak będę wychodzić :ohmy: :ohmy: :ohmy:


UPS. dobrze ze mowisz, ale znajac mnie i tak nie spytam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557466 przez Kiniaczek
Ja na zwolnieniu od 8 stycznia :) Mnie tak boli kośc ogonowa że jakiekolwiek siedzenie w gre nie wchodzi a jesli już to na specjalnej poduszce... Smieje się że chyba jako pierwsza w historii bede rodzić tyłkiem !!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557475 przez tweety
Nie martw sie tym lezacym bo pierwszy miesiac za zwolnienie placi pracodawca, co sie wiaze z tym ze jesli bys miala kontrole to na WYRAZNA PROSBE pracodawcy. a pn ci pewnie tego nie zrobi. wiec jak maja sie zaczac kontrole to dopiero wtedy kiedy ZUS ci placi.

Mnie tez boli kosc ogonowa. jakos od zeszlego tygodnia. dzisiaj od 8 w pracy ale o 9 to juz siedziec nie moglam.teraz sie mecze i jakos do jutra sie wymecze. jutro pracuje z domu wiec wtedy to juz sie kladne na lozku w dogodnej pozcyji i biore lapka, a o 14 lekarz i nara gitara, przestaje sie meczyc. dojazd dla mnie to godzinka w jedna strone i tez ostatnio mnie meczy, pod tym wzgledem ze jak przechodze z jednego autobusu do drugiego to ide 2 razy wolniej i ludzie sie o mnie obijaja. nie mowiac juz o pospiechu na autobus, teraz to zawsze czekam na nastepny. do tego musza byc wolne miejsca siedzace bo schizuje ze sie przewroce. no i schody na wyjsciu z metra - jaka masakra, w pol drogi mam zadyszke a potem sie wstydze do autobusu wsiasc bo to przeciez tylko malutkie schodki.

Ewela, dobrze ze to zwolnienie dostalas, i narazie sobie spaceruj i sie nie martw. skoro tak mowicie, to ja tez sie upewnie jakie dostaje, bo chce nadal chodzic na gimastyke i na szkole rodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557477 przez tweety
Dziewczyny - napisze to po raz setny chyba ale ciesze sie ze mam to forum i was bo inaczej ta ciaza bylaby katorga! a tak jest przyjemnie, kazda watpliwosc rozwiana i jest do kogo ponarzekac. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557479 przez lania
Ja na zwolnieniu jestem od 16 grudnia i jakoś mnie jeszcze nikt nie nawiedzał...za daleko mają, jednak 20 km :silly:

Ja na glukozę jeszcze poczekam...a w sumie to ciekawe, czy nie będę miała,,bo właśnie czytałam, że przy cukrzycy może być więcej wód płodowych... :ohmy: już sobie wymyślam :blush: , a gin kazał nie przejmować się bo może to taka moja uroda (wady dziecka wykluczył już wcześniej na połówkowym)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557484 przez tweety
lania - nie martw sie na zapas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557488 przez Sevilla
Kurczę, zazdroszczę Wam zamartwiania się czy chodzące, czy leżące :) U mnie dodatkowo dochodzi, jak wtedy prowadzić dwa sklepy, wystawiać faktury, dawać pensję itd itd, więc ZUS to chyba co tydzień będę miała w domu na kawie ...

Ja ostatnio czuje się wykończona, tutaj jeden sklep, który funkcjonuje, drugi który za tydzień ma otwarcie. Wchodzę codziennie na forum, ale zanim nadrobię czytanie to już nie mam energii odpisać i niemalże zasypiam przed laptopem ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557492 przez lania
Mnie kość ogonowa nie boli, ale moja kuzynka bardzo narzekała w ciąży. Ja za to odczuwam czasem ból kości łonowej, to chyba to spojenie łonowe... przy zamianach pozycji i jak pochodzę (tzn na przykład po dniu wizyty lekarskiej...)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557497 przez lania
tweety napisał:

lania - nie martw sie na zapas.

staram się :blush:

Sevilla, ty masz za dużo na głowie :ohmy: :ohmy: :ohmy: , nie masz no kogo zrzucić trochę odpowiedzialności i roboty??? Zajedziesz się :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557501 przez tysiiiak
mnie kosc ogonowa nie boli ale za odcinek lędźwiowy albo caly kregoslup, ponad to czuje ucisk przy zebrach ... moze Kubuś sie gdzies tam wbija...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl