BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #560066 przez Gusia
Kiniaczek, Twój brzuszek tez cudny :)
Ja mam wrażenie ze moj jest duży przy Waszych zgrabniutkich, chyba ze tak na zdjęciach wyglada.
Będę musiała swój wstawić :)
A tak wogole to ile macie w obwodzie, bo ja 100 i wydaje mi sie to dużo jak na 25 tydz., ale pocieszam sie ze tylko 5 kg mi przybyło :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560105 przez Kiniaczek
joasia10015 napisał:

Kiniaczek nie ma fotki ;-(
Tweety boski brzusio-bardzo zgrabniutki ;-)
Kiniaczek zgłupiałam z tym żelazem ,z racji ze czesto cos podjadam już sama nie wiem kiedy brac te tabletki-dzis wzięłam na czczo i myslałam (do czasu śniadanka)że zwymiotuje ;-( Myslisz że mogę brac to żelazo na noc przed snem?????? Zawsze kolacje jem jakiąs godzinke,dwie przed snem to moze na noc bym ją połykała???? DOradz bo zgłupiałam a nie chciałabym brac tabletek i żeby mi przypadkiem przez jedzonko połowa sie nie wchłaniała ;-(


Asia ja biorę na noc najczęściej bo nie mam wyjścia ze względu na euthyrox :-) nic się nie martw, co się ma wchłonąć to się wchlonie :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #560111 przez Kiniaczek
Gusia napisał:

Kiniaczek, Twój brzuszek tez cudny :)
Ja mam wrażenie ze moj jest duży przy Waszych zgrabniutkich, chyba ze tak na zdjęciach wyglada.
Będę musiała swój wstawić :)
A tak wogole to ile macie w obwodzie, bo ja 100 i wydaje mi sie to dużo jak na 25 tydz., ale pocieszam sie ze tylko 5 kg mi przybyło :side:

Gusia u mnie 28 tydzień i 103 cm :-) wstawiaj swój,mój w realu też wydaje mi się większy :-D
a i u mnie 10 do przodu. :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560162 przez lania
U mnie obwód 94cm, do przodu 7kg...ale najbardziej martwi mnie to że moje ciało wygląda coraz gorzej...przez to leżenie mięśnie mi flaczeją :dry: nogi i ręce wyglądają fatalnie :P :P :P :P galarety :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560209 przez Alex_87
U mnie 26 tydzień i 100cm w obwodzie ;)

Właśnie wróciliśmy z USG3d i mała waży 1060g i jej wymiary wskazują na 27 tydzień. Lekarz powiedział, że prognozowana waga na datę mojego porodu z OM to ok. 4kg, ale wiadomo, że to tylko statystyka, ciekawe czy się sprawdzi :) później wrzuce jakieś fotki

Dziewczyny super brzuszki, może i ja sobie jutro cykne fotę. A robicie regularnie zdjęcia? Bo ja robie co jakieś 3-4 tygodnie od początku i sobie wklejam obok siebie dla porównania :D fajnie to wygląda, pod koniec ciąży wrzuce i pokaże jak to wyszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560229 przez tysiiiak
Moniaak, Sysia ksiazki wyslane :)

Tweety, Kiniaczek brzuszki super takie zgrabniutkie i okraglutkie :) wygladaja prawie identycznie :)

u mnie tez 26 tydz ponad i ok 105 cm w brzuszku :)

LALKA jak dobrze ze jestes i wszystko wporzadku :)

lania ja nie leze a czasem mam zakwasy w nogach bo krutkim spacerku :O nigdy nie mialam zlej kondycji a teraz szok :ohmy: chwile sie przejde i zadyszka ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560252 przez moniaaak
tysiiiak bardzo dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560268 przez sisina
Brzuszki macie śliczne :) moj m jak zjedzie to mi tez kliknie foteczke to wkleje :laugh:
Ja tak własnie samotna siedze i myśle jutro Walentynki a ja samotnie będe spędzała męża nie ma :( nawet nie mam dla kogo kolacji przygotować romantycznej...Zazdroszcze Wam że macie mężów w domu i ten dzień spędzicie we dwoje :dry: Aż mi sie ryczeć chce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560279 przez lania
SISINA, GŁOWA DO GÓRY, ODROBICIE W INNYM TERMINIE, no i pamiętaj, że sama to ty na pewno nie będzieszz...Ja będę miała męża na walentynki, ale niestety kolacji ode mnie to on się nie doczeka...chyba że sam stanie na wysokości zadania i coś przygotuje...kolację do łóżka. Walentynkę mu przez kartki.pl na maila wysłałam i tylko na tyle może liczyć.
Ponawiam pytanko o sklep z ciuszkami albo sprawdzonego sprzedawcę na allegro, macie coś???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560285 przez lania
Moniak, widać cię na awatarku, suuuuperrrr!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560324 przez sisina
Lania dzieki za podrzymanie na duchu;)) sąsiadka własnie dzwoniła własnie bo jej mąż też jezdzi i jutrzejszy dzien sedzamy w babskim towarzystwie hehe lepsze to niz nic;) a na kolacje robimy krewetki bagietka i jakąs sałatke no i łyk wineczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560374 przez moniaaak
Dziewczyny napiszcie mi jakie są normy poziomu glukozy we krwi po obciążeniu. Jutro rano idę odebrać wyniki i chciałabym już wiedzieć czy są ok, czy nie.
Wiem, że gdzieś to było już napisane, ale nie mogę odszukać:(.

Jutro mam wizytę u okulisty i okaże się czy będę miała wskazania do cesarki czy nie.
Ale sama już nie wiem co bym wolała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560393 przez ewela86
LALKA super że wszytsko w porządku! czekamy do soboty aż Cię odblokują!!!

dziewczyny! reż czytałam Cukiernię pod Amorem - cudeńko:)

lania ja jak zamawiam to tylko na allegro dotychczas, ale dla dziecka jeszcze nic z neta nie zamawiałam, więc nie pomogę :(

tweety kiniaczek brzuszki cudne:) bardzo zgrabniutkie!

mąż mnie jutro wyciąga na zakupy do szczecina (zaznaczam że na zwolnieniu leżącym :P )Chcę "podotykać" wózki i inne akcesoria na żywo, bo tak ciężko się zdecydować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560394 przez demoniqe
I moj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560400 przez Daarikaa
Sisina Pamiętaj że będziecie jeszcze w towarzystwie maleńkiej brzuszkowej istotki:) już nigdy nie będziesz sama!!! :lol:

moniiiak norma po obciazeniu do 140mg

Ale macie śliczne brzuszki :)

co do ciuszków na allegro to nie zamawiałam więc przykro mi nie pomogę z tym :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl