BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #561438 przez joasia10015
demonique zajebista fotka-ślicznie wygladasz !!!!!!!!!!!!!! Widzę że majówki to same zgrabniary ;-)
Dziewczyny jesli chodzi o wadę wzroku to faktycznie -musicie sie dowiedzic co i jak -bo z tym nie ma żartów.Ja na szczescie nie miałam z tym aż takiego problemu ,ale mam koleżankę która faktycznie po porodzie przestała prawie widziec na jedno oko...Na szczescie miała pozniej operacje i widzi ale duzo gorzej .A wczesniej przed porodem nawet o tym nie myslała.Jesli któras z was ma jekiekolwiek wątpliowości to śmigajcie do okulisty i swojego gina.;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561447 przez demoniqe
dzięki fotka walentynkowa :)

jeśli chodzi o wadę wzroku to ja mam -9 krótkowzroczność na obydwu oczkach

gin skierował mnie do okulisty

okulista przeprowadził szereg badań siatkówki i sprawdził ciśnienie i powiedział, że nie ma przeciwskazań do naturalnego porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561448 przez Daarikaa
ewela86 ta wanienka na zywo wyglada identycznie jak na zdjeciach, jest spora i wydaje się że te wyprofilowania będą pomocne przy noworodku, zawsze mozna polozyc pieluszke pod plecki maluszka zeby bylo mu wygodniej.

Piękne zdjęcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561485 przez Zelinka
No i sytuacja się powtarza. Wylądowała w szpitalu w 28 tygodniu z 2 cm rozwarciem. Zostaje tu do porodu :( jestem zalAmana. Trzymajcie sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561495 przez tysiiiak
Zelinka bardzo mi przykro i sciskam mocno :kiss: nadal wierze w szczesliwe zakonczenie tym razem :* najwazniejsze zeby malenstwo spedzilo jak najwiecej czasu w brzuszku :)

Dominique śliczne zdjecie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561544 przez Daarikaa
Zelinka będzie dobrze! jestes pod fachowa opieka, leż, odpoczywaj i nie stresuj się bo to nie pomoże a zaszkodzić może. Pamiętaj że wszystkie majóweczki są z Tobą i Twoim dzidziusiem i mocno trzymaja za Was kciuki aby wszystko było jak najlepiej. 3majcie się cieplutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561549 przez lkasiulla
Witam mamusie

Długo mnie nie było bo miałam problemy z komputerem...

Zelinka trzymam mocno kciuki, napewno bedzie wszystko dobrze.

Jak ja się cieszę że znalazłam to forum dzięki wam dużo rzeczy się dowiaduje i mniej się stresuję, a nadrabiajac teraz zaległości dzięki wam dowiedziałam sie o oczach żebym poszła do lekarza o czym nie miałam wogle pojęcia ze może mieć coś wspólnego z ciąża i porodem, mam astygmatyzm wiec lepiej udam się do okulisty. Co do porodu to też się bardzo boje bólu strasznie... Wyniki z glukozy mam dobre a tak się bałam bo jem mnustwo słodyczy mam straszna potrzebe poprostu czasami musze cos zjesc słodkiego (tak zawsze miałam podczas okresu musisłam zjeść coś słodkiego). Dalej czuje bardzo mało ruchow dziecka od trzech dni prawie wogule mój gin. mówi że wszystko ok ale wole byc pewna i ide prywatnie na usg niestety dopiero 15 marca, trzy dni przed moimi urodzinami fajnie by było gdybym w końcu zobaczyła płeć. Lece spać bo już późno i strasznie spiąca jestem.

Ewela86 Z kad jesteś że na zakupy do Szczecina jechałaś, ja mieszkam właśnie w Szczecinie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561555 przez lania
Zelinka, trzymaj się...a raczej wstrzymaj się... jak najdłużej...dobrze ze jestes pod opieką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561556 przez lania
Dominiqe, fantastyczna fotka, śliczna z Ciebie dziewczyna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561573 przez sisina
Hejka :) ja juz na nogach spac nie moge...
Zielinka trzymkaj jestes pod dobrą opieką także spoko :)
Dominiqe śliczna fotka i fajna z Ciebie babka :lol:
Joanna jak mówisz jak taki mały ten camembert to akurat bo ja dużego nigdy nie zjadłam na jeden raz tylko rozdzielałam :laugh:
Ja wogóle teraz w stresie żyje kurde boje tego drugiego wyniku moczu zeby tylko nie było białka bo w ostatnim moczu wyszło mi białko niewiele ale coś tam było bo glukoza wporzadku.Ja czekam na męza i też ruszamy do Gdanska na zakupy już nie moge sie doczekac :laugh: Miłego dnia i weekendu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561601 przez demoniqe
Zelinka trzymam kciuki kochana, bądź pozytywnie nastawiona bo to wpływa na maleństwo bardzo!! każdy tydzień jest ważny! dasz radę dla maleństwa! W szpitalu dobrze o ciebie zadbają.

Dziewczyny czy wymiary waszych maluchów są ok? mi do 23 tygodnia wszystko wychodziło w normie. szpitalu przy wypisie zrobili mi jednak usg i lekarz stwierdził, że nóżki mogą być troszke za małe na wiek ciąży (ciąża 25t a nóżki 23t). Prosił żebym to skonsultowała ze swoim lekarzem. Wizyta za tydzień dopiero. Czytałam, że tak bywa czasem, wierzę, że to nic groźnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561605 przez lania
Udanych zakupów sisina, baw się dobrze...

Dziewczyny, któraś z Was walczyła z jakąś infekcją dróg rodnych (nie pamiętam kto :blush: ), odkąd mam ten pessar nie mogę się pozbyć drożdżycy, to ponoć normalne że przy ciele obcym w organiźmie może się tak dziać...ale to mnie strasznie irytuje no i straszy bo wydzielina wygląda jak zmieszana z krwią (miała być rdzawa, więc lekarz mnie uspokaja...ale... :blush: :( :angry: :dry: )
Dziewczyny z krążkami, macie takie problemy :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561608 przez tweety
demoniqe - pewno to nic groznego nie martw sie na zapas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561627 przez lania
demoniqe, nie martw się, zawsze są pewne odstępstwa, przecież różnie się dzieci rozwijają, wejdź na salę w przedszkolu, dzieci jeden wiek a różne... tam też nie może być idealnie w normie, w końcu rodzą się z różną wagą. A na wizycie spytasz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561632 przez Alex_87
Cześć dziewczyny :)

Zelinka trzymaj się jesteśmy z Tobą :*

Demonique jak patrze w ostatnie wyniki USG to też mam różnicę ok. tygodnia między jakimiś dwoma wymiarami, ale lekarz mówił, że wszystko jest ok. Najlepiej to jak lekarz wyrazi swoją opinię, napewno wszystko jest ok :)

Sisina udanych zakupów :D Ja czekam aż mąż dostanie trzynastkę i też zaczniemy zakupy :)

Ja się od dwóch dni nie mogę wyspać, jakoś mnie serce męczy, jak się kładę to słyszę jak biję i mam wrażenie, że w dzień też biję mocniej tak, że je czuję ;/ muszę się dowiedzieć na wizycie czy to normalne. W sumie w ciąży ma więcej pracy. Na dworze czuję się dobrze, a w domu brakuje mi powietrza, chyba się przeprowadzę na podwórko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl