BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #560411 przez moniaaak
Ja trochę zamawiałam na Allegro.
Z dwóch sklepów: zielpol-poznan tu byłam zadowolona z jakości ubranek. I nawet dostałam gratis.
Zamawiałam też z baby-hit, niby ok, ale rożek przysłali mi strasznie brudny( z rozerwanym opakowaniem) i dopiero po drugim praniu plamy zeszły. A jedne body, które niby miały rozmiar 56 nie wiem czy na lalkę wejdą takie są maciupcie.
Trochę ryzykowne zamawiania przez Allegro, ale na pewno taniej niż w sklepach. A wczoraj byłam to mam porównania- masakra!

Daarikaa bardzo dziękuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560478 przez Kiniaczek
lania napisał:

Któraś z Was polecała stronkę z której zamawiała (lub miała zamiar zamawiać) wyprawkę, niechce mi się kopać w tył bo to już z milion postów temu... POLECACIE COŚ, allegro czy konkretny sklep internetowy??? Nie wiem czy się odważę ale przymiarki jakieś mogę robić..


Lania ja kupuje na allegro bezpośrednio od sprzedających, używane i nowe zależy jak trafie i co mi się spodoba ;-) przez sklep internetowy nie kupowałam nic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560487 przez tysiiiak
lania ja bardzo zadko cokolwiek na allegro kupuje a jak juz to prosze mame bo ja sama nawet konta nie mam i ona gto wszystko robi i sprawdza ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560488 przez joasia10015
Kiniaczek mam znowu do ciebie pytanko(za poprzednia odpowiedz baaardzo DZIEKUJE-od jutra biore żelazo przed snem ;) )Kochana czytałam co nieco o Polnej ,weszłam na ich stronkę i zdołowałam sie z dwóch powodów .Tam jest napisane że za osobę towarzyszącą przy porodzie trzeba zapłacic... :ohmy: :unsure: wiesz cos o tym????? Nawet w mojej pipidówie nie musiałam ,i to ponoc nie mogą tak robic-pobierac opłaty.W sumie ,nie chodzi o to że zapłacę ,bo jak trzeba to trzeba ,ale jestem w szoku bo nie sądziłam że na Polnej każą sobie placic :ohmy: :unsure: Po drugie okazuje sie że dziceci do lat 7 nie mogę wchodzic na oddziały-JEZUNIUUUUU jak ja mojego Miloszka nie zobacze przez pare dni to sie zaryczę...Wiem że będe drugim sie zajmowac :kiss: ale ja nie dam rady bez mojego szkraba :( Kurcze może chociaż pod szpital bedzie mógł przyjechac.....Wiem,ze moze panikuje-ale to dla mnie naprawde duzy problem :( :huh: :dry:
Kurcze dziewczyny za 3 msc.połowa z nas będzie już tulic swoje różowiutkie bobaski :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560494 przez Kiniaczek
Asia nic mi na ten temat nie wiadomo, ale to pewnie dlatego że się nie orientowalam w tym temacie. W sobotę mam szkole rodzenia z położną z Polnej to się wszystkiego wypytam i dam Ci znać :-) <3 Nie zamartwiaj się na zapas ,szkoda maluszków w brzuszku *-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560497 przez lania
Dzięki dziewczyny :) :) , oglądam trochę na allegro, bo na dotykanie i sprawdzanie namacalne nie mam szans na razie :( ...chyba zostanę przy allegro, tylko że to tak trudno, wszędzie piszą 100% bawełny a wiadomo, że różnie z tym bywa, na zdjęciach wszystko ładnie wygląda ;)

Ale nadal się boję kupować, niby nie jestem przesądna, ale jakoś ciężko mi się przemóc :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560498 przez Daarikaa
dziewczyny, które mają już poród za sobą powiedzcie jak to jest z tym bólem? da sie go do czegoś przyrównać? długo rodziłyście pierwsze dzieciątko? Brałyście znieczulenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #560502 przez Kiniaczek
lania napisał:

Dzięki dziewczyny :) :) , oglądam trochę na allegro, bo na dotykanie i sprawdzanie namacalne nie mam szans na razie :( ...chyba zostanę przy allegro, tylko że to tak trudno, wszędzie piszą 100% bawełny a wiadomo, że różnie z tym bywa, na zdjęciach wszystko ładnie wygląda ;)

Ale nadal się boję kupować, niby nie jestem przesądna, ale jakoś ciężko mi się przemóc :blush:


Lania ja się bałam kupowania na początku, teraz też czasem mam obawy, ale kurcze już tak mało czasu zostało że staram się odrzucać złe myśli :-) Ty juz zaprawiona w boju bo masz córcie i wiesz jak to wszystko wygląda :D a my niedoświadczone mamuśki boimy się ze potem nie zdążymy :-) Ja tak naprawdę prócz kilku bodziakow pajacy i śpiochów to nie mam nic ani łóżeczka ani wózka ehhhh :-) licze że zdążę choć przeprowadzka nas czeka niebawem i urządzanie nowego mieszkania wiec nie wiem jak to wszystko pogodzę ... Będę między kupowaniem lodówki pralki i mikrofali kupować wyprawkę dla juniora :-D :-D :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560523 przez tweety
ja ostatnio mam ciezkie wieczory. wczoraj nie pracowalam a i tak plecy po poludniu juz mi odpadaja. baaaaardzo bola. nie moge sobie miejsca znalezc. cale szczescie ze po nocy sie poprawia. teraz mam sie swietie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560524 przez tweety
demoniqe - wrzucalas brzuszek? niestety nic nie widac

ja mam tylko 3x body i 3x pajacyk kupione w smyku. ceny w promocji sa fajne. za 3 body dalam 20 zl za pajacyki 35 razem. wiec tanio. oplaca sie wychodzic promocje, a pewnie niedlugo sie skoncza. tylko ze ja tez mam narazie delikatne opory co do kupowania. jak narazie nic nie kupilam sama. za te ciuszki placila moja mama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560634 przez Kiniaczek
U mnie generalnie wieczory też nie należą to przyjemnych, brzuch ciązy, mam uciska na pęcherz, ciężko się oddycha ;-) Same przyjemności, ale zdaje sobie sprawę że bedzie coraz ciężej ... Własnie zjadłam jajecznice bo mam straszną fazę na jajka ostatnimi czasy....

Udanych walentynek baj de łej ;-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560638 przez Sysia
Tysiiak kochana ja niestety nic na e-mailu nie mam :(;( jesli nie będzie problemu i będziesz miała czas to spróbuj raz jeszcze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z góry bardzoooo dziękuję...

Asiu dziękuję za stronkę zaraz poczytam :):*...

Co do bólu porodowego ja ostatnio czytałam że jest to ból porównywalny do łamania 20 kości naraz ... ałaaaa....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560642 przez moniaaak
lania niestety nie masz nigdy gwarancji, że to co zamówisz będzie Ci odpowiadało. Ja zamówiłam trochę rzeczy i dwie były wybrakowane, ale to takie juz ryzyko.
Moja rada jest taka, żebyś sprawdzała komentarze osoby od której kupujesz. Da Ci to pogląd na sytuację.

To widzę, że tylko ja tak szaleję z zakupami. Chyba przez to siedzenie w domu... ;).
Ale jak już wcześniej pisałam, w sklepach dla dzieci jest strasznie drogo. W jednym sklepie Pani mi proponowała komplet: śpiochy +kaftanik za 48 zł. Masakra:/.
Nie wiem jak się zapatrujecie na opcję ciucholandów. Ja mam kilka w pobliżu i czasami odwiedzam. Wygrzebałam kilka rzeczy, które są całkiem nowe i w cenach dużo korzystniejszych. Ale takie kupowanie wymaga niestety cierpliwości, której mnie brakuje.

Też się bałam kupować na początku, ale zaczęliśmy, łatwiej nam kupować stopniowo, niż później wszystko na raz.
Nasłuchałam się od znajomej, jak miały robić zakupy miesiąc przed terminem porodu, a okazało się, że mały nie chce tyle czekać i urodził się 1,5 miesiąca przed terminem. Córka była w szpitalu, a ona biegała po sklepach za wyprawką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560653 przez Kiniaczek
Sysia ja Ci zaraz prześle ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560654 przez moniaaak
tysiiiak dziękuję za maila, zaczęłam już czytać- strasznie wciąga.

Co do porodu, to moja przyjaciółka w zeszłym roku rodziła pierwsze dziecko i zajęło jej to godzinę i 15 minut. Nie bardzo zauważyła kiedy to się stało. o 17.00 była przyjmowana na izbie przyjęć, a o 18:15 już trzymała dziecko. W karcie ciąży ma wpisane: I faza porodu: 1:10, druga faza porodu: 5 minut. Jak dla mnie ekstremalnie, ale jak widać jest to realne:).
Więc chyba nie ma reguły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl