BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #574289 przez Kiniaczek
JoannaL napisał:

Kiniaczek napisał:


Jak będziesz miala chwile nspisz na jskiej podstawie bylo podejrzenie że sączą Ci się wody ?


poczułam że leci ze mnie woda. Przestraszyłam się, pojechałam do lekarza. Sprawdzała mi takim specjalnym papierkiem czy to wody. Jeżeli wody rzeczywiście płyną to papierek robi się czarny, mój był zielony, ale mimo wszystko dostałam skierowanie na obserwacje. Przyjechałam do szpitala i mnie przyjęli. Bardzo możliwe że to przez infekcje którą mam, tylko że nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji dlatego podejrzewałam że to mogą być wody


Dzięki Asia, zawsze zastanawiałam się jak rozpoznać czy podciekają wody czy np to nie jest ciążowe nietrzymanie moczu:P
Najważniejsze że wszystko w porządku kochana:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574299 przez Kiniaczek
Tyysiak dziękujemy:) B) B) :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :kiss: :lol:

Coraz bliżej naszej wisienki na torcie czyli porodu:) Kurczaki ale to zleciało...głowa mała

U mnie słońca brak ale ptaszki ładnie ćwierkają! :woohoo: :woohoo: :woohoo: własnie wysypałam sikorkom trochę słonecznika- nich podziubią malutkie:)

Dziś napięcia mojego brzuszka są mniejsze niż wczoraj także mam nadzieje że to stresik mi dał tak popalić.... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574347 przez aleksiaa88
Czy któraś z Was nie chodzi do szkoły rodzenia czy tylko ja jestem wyjątkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574348 przez Daarikaa
co do tych skurczów Braxtona to mi się wydaję że to co my czujemy twardnieniem brzucha to mogą byż właśnie te skurcze. MI też brzuch czasem twardnieje ale nie jest to bolesne więc jeszcze nic na to nie brałam.

Joasia pochwalam Twoją postawę, jeśli coś nas niepokoi to raz dwa do lekarza, nie ma co ryzykować zdrowiem naszych pociech...

U mnie pogoda do bani, jeśli w najbliższych dniach nie wyjdzie słoneczko to złapię deprechę... normalnie non stop bym wyyyyyła :( :( :(

Wczoraj na szkole rodzenia mówili o wyprawce dla mamy, więc już wiem że do porodu jestem przygotowana i cieszę się że do porodu dają swoje koszule. Dla dzidziusia praktycznie oprocz pampersów i ciuszków to nic nie trzeba brac.

ewela pokaż nam tą Twoja slodziutka wstydnisie :)

Kiniaczek ja też nie mogę uwierzyć że poród już tak blisko - super :lol: tylko pamiętajcie dziewczyny wyśpijcie się na zapas hihi :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574351 przez tysiiiak
aleksia88 ja tez nie chodze na szkole rodzenia :P ale zastanawiam sie czy nie isc ... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574362 przez sisina
Tysiiak ja mam już z przewijakiem był w zestawie ale dokupiłam materac gryka- kokos

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574368 przez moniaaak
sisina napisał:

Tysiiak ja mam już z przewijakiem był w zestawie ale dokupiłam materac gryka- kokos


sisina zobacz czy to będzie stabilne. Moje dwie koleżanki też kupiły łóżeczka z przewijakiem, a potem dokupowały taki zwykły(kosztuje ze 40 zł), bo mówiły, że tamten był bardzo niewygodny.

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Mam nadzieję, że będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574374 przez demoniqe
mi brzuch twardnieje od 20 tyg. Skurcze Braxtona czuje inaczej, tak jak przy miesiączce jak się zaczynała, delikatne skurcze macicy. Czasem są silniejsze to łykam nospę.

Podobno przy krótkiej szyjce jeśli skurcze są mocniejsze trzeba łykać żeby się jeszcze bardziej nie skurczyła.

Ja też raz myślałam że mi się wody sączą, jak wsadzałam luteinkę dopochwowo przycisnęłam pessar i poleciało dość dużo czegoś :)

To jednak śluz który przyblokował pessar.

JoannaL trzymaj się kochana. Muszą zatrzymać na 3 doby żeby koszty im się zwróciły :)

Jutro przywożą mi mebelki - komoda z przewijakiem i sofa do karmienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574398 przez lalka
witajcie!!!!

a dzisiaj to ja mam dzień do płaczu i to nie przez hormony :blush: :blush: :blush: !!!!
wróciłam z Poznania z poradni diabetologicznej!!!!pani ginka nie mogła złapac obrazu serduszka i wysłała mnie na inne USG(poza kolejnością)i pan potwierdził,że jest coś nie tak z serduszkiem!!!!!napisał rozpoznanie i z powrotem do ginki!!!dała mi skierowanie na Polną na oddział do jakiegoś docenta!!i w piątek wracam do szpitala!!!jestem załamana...M mówi żeby się nie przejmować na zapas...ale się nie da!!!!nie mogę znaleźć sobie miejsca!!

nawet nie wpisuję w necie co to...bo nie mam siły!!!!

tak bym leżała na oddziale przez cukier bo gin się nie podobał!!!

a pani gin daje wyraźnie do zrozumienia,że ktoś przyjechał z mniejszego miasta czyt.ciemnogrodu!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574416 przez tysiiiak
lalka bardzo mi przykro :( to straszne co piszesz! nie dosc ze ten cukier to jeszcze teraz cos nie tak z serduszkiem moze byc :( trzymam mocno kciuki aby okazalo sie to fatalna pomysla i bylo wszystko dobrze !! nie jestem w stanie sobie wyobrazic co bedziesz teraz przezywac do piatku :( caluje i trzymam kciuki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574422 przez Daarikaa
lalka Wandzia jest silną dziewczynką i przejdziecie przez to. Trzymam za Was moooooocno kciuki - WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574423 przez moniaaak
lalka Kochana, głowa do góry. Na pewno wszystko będzie dobrze. Dzidziuś jeszcze ma trochę czasu i jeszcze wszystko da się naprawić. Ważne, że jesteś pod opieką lekarzy i oni już wiedzą co z tym zrobić.
Jesteśmy z Toba:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574443 przez DannaJ
Lalka trzymaj się! Dobrze, że Cię wezmą na obserwację. Będziecie tam z Wandziulką bezpieczne. Wszystkie wierzymy, że będzie dobrze!! Może to jakieś chwilowe zachwianie, większe zmęczenie, stres przed wizytą (który się przełożył na Wandzię)..

Dziewczyny, dzięki za dobre słowa. Dziś leniuchuję, objadam się i czytam książkę. Anetka kopniakami udowadnia mi, że siły ma dużo, więc pozostaje wiara i nadzieja.

Ja też nie chodzę do szkoły rodzenia, ale dzięki Dziewczynom z forum :) wiem o możliwości spotkań z położną. (Opieka przed porodem na NFZ.) Chodzę na takie spotkania z Mężem i przerabiamy tematykę taką, jak w szkole rodzenia. Tyle, że na spotkaniach nie ma innych Mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574445 przez Kiniaczek
Lalka wszystko będzie dobrze <przytul> Trzymamy kciuki najmocniej na świecie za Ciebie i Wandzię!
Odwiedzę Cię w szpitalu, jeśli oczywiście bedziesz miała ochotę !

Nic Ci więcej nie powiedzieli o tym serduszku???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574509 przez lania
aleksiaa88 napisał:

Czy któraś z Was nie chodzi do szkoły rodzenia czy tylko ja jestem wyjątkiem?

Ja nie chodzę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl