BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 8 miesiąc temu #719772 przez violcia00
Aleksia w koncu nam sie pokazalas w pelnej okazalosci :laugh: ,sliczna rodzinka,a z malego przystojniak.

Z Kubusia tez przystojniaczek i faktycznie duzy chlopak...Tobie Abra zycze duzo szczescia zeby Wam sie udalo z tym chlopakiem i gratuluje:)

Gochens-tak cwicze z Ewka i staram sie tez biegac,tak 2 razy w tygodniu bieganie i 2 cwiczenia,ale ciezko jest,no i na razie poszlo tylko 2 kg to nadal mam 9 do zrzucenia,a Ty swoje 6 to szybciutko zrzucisz :)

Fajnie dziewczyny ze macie juz chrzciny za soba...Srenka teraz czekamy na Twoje zdjecia z uroczystosci :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719784 przez Kasiasia
U mnie chwila ciszy ciekawe jak długa.
dzis mamy wielki dzień płaczu. ledwo sie ubrałam. Na szczęscie ma obiad bo bym nic nie zrobiła. Mały płacze przerażliwie. Dałam mu juz wody z miodem ale nie pomogło, rurka do dupci tez nie (a obiecałam sobie że juz jej nie będe wkładać). Co zaśnie to za chwile go zaboli i juz w ryk. Upał taki ze nie ma co wychodzić... Niedługo chrzciny a ja nie mam nawet chwili żeby o nich pomyśleć...
Malamilka ty chcesz przestawić małą na wcześniejsze chodzenie spać a ja na odwrót przetrzymuje Tomka do 22 żeby potem dłużej spał, bo ja pojdzie spac wczesniej to o 3 juz mamy pobudke na calego i spanie z głowy.
Gochens piekne zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719814 przez srenka_918
A to nasza rodzinka w kościele, z samej uroczystości nie mamy zdjęć... Nasz fotograf (bratowa) zemdlała i chyba jej także rodzinka się powiększy bo aż tak duszno nie było ;) :laugh:

A tu elegant bez becika, ale trochę "wyszarpany" ciągłym płaczem...

Rano było strasznie zimno to go w becik wsadziłam ;) ale potem się rozgrzało...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719948 przez Kasiasia
Dziewczyny ja juz dzis nie mam siły. Na szczęscie przyszedł mąż z pracy i zajął się małym. Mały dalej płacze i płacze.

Marta już dzis 2 razy dałam mu tą wode z miodem i nic :( ani kupki ani pierdków :(

Już odpadam :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719971 przez abrakadabra
Kasiaasia recepta doskonała 60ml herbatki z kopru włoskiego. Tylko pampersiki miej pod reką ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720049 przez malutkamilka
Abra synek widze ladnie sie chowa i grunt ze mama zadowolona a za ta druga sprawe to trzymam kciuki i zycze powodzenie, by tym razem sie udalo :D

po wizycie u pediatry jestem zadowolona i szczesliwa. Wikusia przez tydzien przybrala 350g!!! wazyla 3390g a teraz 3740g :D

jestem mile dzis zaskoczona, gdybyym nie miala dzis w planach po pediatrze jechac do mamy i spotkania z kolezankami to bym nie miala co dzis robic. Wikusia zasnela wczoraj o 23:30 wstala na jedzonko o rowno 6 rano,zjadla i juz 10 po 6 znowu spala, a ze dostala cycusia to wstala o 7:30 i dostala butle - i uwaga spala do 9:40!
zjadla pofikala i zasnela i tak caly dzien jadla spala jadla spala ale bylysmy caly dzien na dworzu- dotlenialysmy sie na wsi u babci :D teraaz wykompana najedzona i cos kima ale to jeszcze nie ten sen na noc a ja juz zmeczona- troche potrwa zanim odespie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720128 przez Kasiasia
abrakadabra nałogowo pijemy ta herbatke i ostatnio dupa blada :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720134 przez Marta1985
Dzień dobry :-)

Dziewczyny wracajcie... Gdzie wszytskie się podziały :-(

Kasiu ńie wiem jak ci pomoc, Bartuś przeź miodek robi kupki ale znow ńie pierdzi jak kiedyś :-( na koperek też ńie pomógł :-(, wogóle też muszę zająć się chrzcinami ale narazie muszę ogarnąć robotnikow którzy kaloryfer ńie potrafią przykrecic żeby nic ńie przeciekalo :-(

Wczoraj to normalnie wynieklam na pprasowaniu taka sterta ze szok :-( A dziś muszę trochę sprzatnac....

Miłego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720391 przez Gochens
Hej dziewczyny
U nas dziś marudny dzień Alan się trochę przespal. Ja w tym czasie wzięłam się za prasowanie bo podobnie jak u Marty sterta wszystkiego. Teraz chciałam mu obciąć paznokcie i tym razem to ja go zranilam. Cholera ja już nie wiem jak te paznokcie obciąć ;\

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720413 przez srenka_918
Ja mam takie nożyczki dla Pawełka że właściwie się nie da za krótko obciąć pazurków, są jakieś pogrubiane czy coś... Może musisz nożyczki zmienić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720492 przez natali
Witajcie my wczoraj zaliczylismy szczepienie maly trowzke goraczkowal ale glownie wiekszosc dnia przespal.
Wazy juz 5770 i ma 61,5 cm. Ogolnie wszystko dobrze rozwija sie prawidlowo.

Mowilam pediatrze ze zaczelam podawac mu ta wode z kminkiem i od kad podaje jeszcze nie mial kolki a mianowicie od zeszlego czwartku. Wogole zrobil sie bardzo spokojny ale to dlatego ze nic mu nie dolega zaplacze tylko jak jest glodny, powiedzial ze skoro mu pomaga to moge kontynuowac podawanie tej wody a nawet jak chce to robic na niej mleczko ale wole zostac przy podawaniu samej wody.

Pawelek wyglada cudownie.

Co do Hani to brak mi slow bo stara sie jak moze jest zdana tylko na siebie a tu zamiast byc wspierana to zostala ostro skrytykowana i jezeli powinien ktos odejsc to napewno nie ona bo udzielala sie najwiecej na tym forum i nigdy nikomu nie powiedziala zlego slowa. I mam nadzieje ze wroci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720619 przez malutkamilka
my wszystkie mamy nadzieje ze Hania wroci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720751 przez aleksiaa88
Puk puk jest tu ktoś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720761 przez Marta1985
Jest :-)

Dzień dobry :-) my właśnie wstalismy i idziemy się ogarnąć z Bartusiem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720776 przez Gochens
Dzień doberek

My też niedawno zaliczylismy pobudke teraz mamusią musi się ogarnąć, czeka, aż synek zasnie i uciekam do sklepu a jak nie zasnie to zabiore go że sobą, żeby teściowej nie fatygowac. Muszę kupić psu kaganiec bo ludzie się wciąż czepiaja, że TAKI AMSTAFF a nie ma kaganca... na nic moje tłumaczenia, że to młoda suka i jedynie co jej w glowie to zabawa, nawet jak widzi jorka to się przed nim dosłownie płaszczy mimo, że jest 10 razy taka jak on, no ale cóż ta rasa została ochrzczona zła więc przestaje się tłumaczyć i kupuje kaganiec.

Dostałam też od mamy 100 zł na sukienkę jakas więc od razu podjade bo widzialam taka jedną co mi w oko wpadła. :lol:

Miłego dnia mamusie ♡

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl