BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #325876 przez Rika
O BOŻE KIEDY TO BYŁO?! :unsure: :lol: :woohoo: :blush:



Jeszcze starsze :ohmy: :blush:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325883 przez Lucy
Heloł baby

Rika jakie fotki!,jaki lachon z ciebie!!!!
A na tej stronce są 4 foty? czy więcej?

Asiu panty superowe,Mikołaj wygląda w nich bosko! a samo słowo PANTY kojarzy mi się z podpaskami :ohmy: ;)

Dorotas ale Kubuś się chichocze na tym filmie :laugh:

:kiss:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZAUZANKI,WIKTORII I SPÓŹNIONE DLA AMELKI I NIKOSIA!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325892 przez różyczka
Witam sie niedzielnie :)

No Rika naprawde laska z Ciebie jak nie wiem co :cheer: :)
a ta fotka z mężem....to mnie w taki nastrój letni wprowadziła.... :)
i jeszcze wiekszą mam motywacje do diety bo tez chce miec taki brzuszek płaski opalony :) i tyłeczek bez cellulitu :blink:
no nie bede tak czesto na forum jak kiedys tak jak i Ty nie jestes juz teraz tak czesto....
ale ja to juz pisalam wczesniej....Ania sie ze mnie smiała bo myslała, ze zartuje :) ale teraz ten czas co kiedyś siedziałam sobie w necie poświecam na prace, z kolei przed i po pracy czas musze poświecić Malej i Starszej i przeróznym obowiazkom, mam jeszcze druga prace cały czas, wczesniej sobie klikałam na forum...w miedzy czasie Młodą sie zajmowalam, pranie zrobilam, obiad ugotowalam, znowu poklikalam :laugh: odkurzyłam itd.
a teraz juz tego czasu nie mam tyle i trzeba sie spreżac, zeby ze wszystkim jakoś sie wyrobic:dry:
do tego zmeczenie dochodzi bo nocka w nocke kazda to jest wstawanie co chwile wiec o śnie nie ma mowy.... łaże jak zombie i tylko kawe sączę i krople do oczu zakraplam w kółko :dry: a wczoraj polozyłam sie już przed 20 bo nie daje rady dłuzej wytrzymać...

pewnie i tak juz niedługo polowa tu bedzie znowu zafasolkowana :lol: a tematy beda krązyć wokół mdłości i innych dolegliwosci.... :lol: czego oczywiscie kolezankom starajacym sie serdecznie zyczę :kiss:

ale jeszcze nie koniec narzekania - Bianulek ma fizjoterapie w czwartek swoja pierwszą a cały czas goraczkuje i marudzi....ale gorączka teraz nie wyższa niż 38,2 i spada po podaniu nurofenu, a potem znowu wraca....i tak od czwartku w sumie...
nic poza tym jej nie dolega....no moze kupy giganty luźniejsze niż zwykle wali, ale nie jest to biegunka....

poradźcie - isc do lekarza czy dać spokój i czekać na zeby?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #325908 przez iwanek1
DUZO BUZIAKÓW DLA WIKTORII,ZUZI I JASIA


Wszyscy jeszcze śpią?My wstaliśmy o 6.30,a co,nie ważne ,że niedziela :dry:
Różyczko no nie wiem,w sumie juz 4-ty dzień ta temp.,może idz jutro jak nie spadnie,Hania też wali wielkie luzne kupy,ale nie gorączkuje,tylko zasnąc nie może i widac,że ją bolą dziąsła,daje jej syrop,teraz zasnęła.A jak Bianka nie ma innych objawów to może rzeczywiście zęby sie zaczynają.
Lucy Wy tez rano wstaliscie :)
Rika ilu metrowe masz te nogi ło matko :ohmy:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325966 przez Rika
Dzięki dziewczyny za komplementy :)

Iwanek one tylko wydają się dłuuugi :blink: :blush:

Różyczko a ile godzin pracujesz i w domu robisz coś związanego z pracą?

Co tu tak cicho???

Chciałam wziąć dziewczyny na podwórko ale wiatr straszny, poza tym Zuzia jeszcze kilka dni musi w domu posiedzieć, mąż był z nią w piątek u lekarza, mamy odstawiony antybiotyk, Zuzia była zupełnie inna niż wtedy ze mną, śmiała się, gadała ze wszystkimi, pokazywała doktor gdzie ma ją badać itd :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325970 przez kaska191919
Hej, fajnie, że juz na starym forum. Ja wczoraj dochodziłam do siebie po gosciach, kupa sprzatania :angry: :blink:
Dzięki za życzenia i ja składam spóźnione dla Piotrusia, Amelki I Nikosia.
A dla WIKUSI I JASIA STO LAT!!
Hoborrgratuluje ząbków, tak to moga wychodzić, lepiej nie wiedziec kiedy niż jak dzidzia będzie płakać z bólu parę dni, u mnie Zuzia przy dwóch jedynkach nie płakała, lekarka mówiła ze górne wychodzą ale narazie nie płacze,
Iwanekżycze żeby u Hani też szybko wyszły!!
Rikasuper zdjęcia, ja to bym się nie odważyła, nie w tym życiu i ciele heheh :P
mąż nie zazdrosny??
Dorotawspółczuję nocki...
Musze zrobić porzadki na moim profilu avatarek jeszcze z 10 tygodnia ciąży a Zuzia miała już raczki i nóżki :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325978 przez różyczka
O jaki tort piekny :)

ja też sie dołaczam do zyczen ale zbiorowych bo juz sie troszke pogubiłam kto kiedy i co :blush:

a wiec buziaki dla wszystkich solenizantów :kiss: :kiss: :kiss:
[/size][/color]

Rika
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jezuuu u nas tez okropny wiatr :S

Aniu pytałas i sorry,z e dopiero teraz: ja od 5 tyg. sie trzymam diety, narazie 4kg mniej i dopiero dziś zamierzam sie zlamac i upiec malutkie ciasto ze śliwkami :blush:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325981 przez Rika
Kurde Różyczko to Ty zapracowana jesteś :)

Kaska, właśnie przez te zdjęcia mąż ma takie podejście do fotomodelingu i zdjęć :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325984 przez różyczka
No a jak Tobie idzie z tym sklepem Rika? :)
w sumie to ja sie nie dziwie Twojemu mezowi :blink: tez bym chciala miec taka żonke tylko dla siebie :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325989 przez Rika
Różyczko narazie się rozkręcam ze sklepem :) mam tylko buciki, za tydzień jedziemy do Pisza i zabieram ubranka :)
Póki co wystawiam buciki wszędzie gdzie się da, rozsyłam linki itd... zobaczymy co dalej będzie. Póki co nic nie sprzedałam jeszcze ale mam nadzieję że to się zmieni :) A Ty nie chcesz bucików dla Bianusi? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #325991 przez różyczka
Wiesz co...no narazie nie kupuje butków bo nam nie potrzebne, a ja raczej nic na zapas nie kupuje bo kasa potrzebna na bieżace rzeczy...teraz np. znowu musze rajtek nakupowac, skarpet, jakas czapusie fajna na wiosne, spodnie takie na dwor do kurtki...
narazie z butkow to Bianula nosi jeszcze takie futrzaki do kombinezonu panterkowe hehe :)

no ale w takim razie kopniak na szczeście i oby sie sprzedaz internetowa rozkrecila :blink:

Matko boska Hoborr jak ja bym sobie taka pizze wszamala :S :lol: Ty to sobie dogadzasz teraz no i prawidłowo! :blink:
torba spakowana? jak samopoczucie?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326005 przez masuska
hoborr napisał:

masusko ja chcę na rower albo rolki!!!!!!!!!!!!!


To dawaj cho, pojeździmy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326016 przez Rika
Różyczko specjalnie dla Ciebie postaram się jak najszybciej zrobić zdjęcia, wymierzyć wszystko i pokazać Ci :) a mam tam na pewno czapeczki, bluzy, spodenki jakieś chyba są, bluzeczki :)
Postaram się takie cudne zdjęcia zrobić że od razu to weźmiesz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326021 przez różyczka
Masuska i jak lans po wsi? :blink: :lol:
u nas piździawka jak na uralu :dry: wiec nawet z domu dzis nie wyszlam...

Rika przyznam Ci sie szczerze, ze ja niezwykle rzadko kupuje nowe ubrania, jedynie rajstopki czy bodziaki ale to i tak w pepco bo tam po pare zl za szt. moge dostac, a ubranka najczęściej kupuje od dwoch moich koleżanek, które maja córeczki o rok starsze od mojej (czyli rozmiarowo sa dobre na Bianke juz teraz bo ona pulchniutka) i one są ześwirowane na punkcie kupowania markowych ubranek, tak wiec one kupuja dla swoich malych nowe HiM, Zara, Reserved Kids itd.a ja za pare zlotych odkupuje od nich po jakims czasie gdy im już szafy pękają w szwach :) one zadowolone a jak tymbardziej :)
pisze to żebyś wiedziala, że raczej słaba ze mnie klientka :blush:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326028 przez ufolka
Hoborr kupiłam dekoracyjny winiary :) dziś sałatkę robiłam z przyprawą gyros :)
Rika super fotki ;o no klasa muszę przyznać :) najbardziej podoba mi się ta na której siedzisz przy jakiejś altance? nie wiem co to ale druga na stronce którą zamieściłaś :) zazdroszczę figury :)
Iwanku jak tam Hania?? a zrobić szynkę to nic skomplikowanego :)
różyczko no ja bym poszła do lekarza, ale ja to zawsze dmucham na zimne hehe a jak Bianka dzisiaj??
u mnie piździ i śnieg spadł ;o ale już błoto się zrobiło :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl